Neden Hemen Geliriz?
 • Servis sağlayıcılarımızın en yüksek değerlendirme alanlarını sizler için seçiyoruz.
 • Yılda 20.000 den fazla insan Hemen Geliriz'e güveniyor.
 • Tüm servis sağlayıcılarımızın en iyi hizmeti verdiğinden emin oluyoruz.
Müşteri Yorumları
Hiç yorum bulunamadı..

En İyi 10 Perdeci – Teklif Al veya Hemen Ara!

Perde, evlerinizi güzel gösteren eşyalardan bir tanesidir ve perdeci sizlerin evlerinizi en güzel şekilde gösterebilmek için sizlere hizmet vermektedir. Perdeci sizlere yüzlerce türlü sunmaktadır. Bu çeşitler arasından ev veya iş yerlerinize en uygun olan perdeyi seçebilirsiniz. birçok kumaştan ve birçok şekle sahip olan perdeler sizlerin zevklerinize göre tasarlanmaktadır.  

dilediğiniz modeli perdeciler sizler için yapabilmektelerdir. Ofis pencereleriniz normal ölçülerden yoğun büyük veya yoğun küçük olabilir. Böyle durumlarda perdeciler perdenin yapılacağı yerlere gelerek ölçü almaktadır. Alınan ölçü kapsamında perdeler dikilmeye başlanmaktadır.  

 

Perde Çeşitleri

Perdeler yoğun çeşitlidir. Renk ve kumaş bakımından zengin bir kartelaya sahiptir. En yoğun kullanılan çeşitleri şu şekildedir;

 • Stor perde
 • Tül perde
 • Fon perde
 • Zebra perde
 • Halkalı perde
 • Delikli perde
 • Güneşlik
 • Örme Fransız dantel perde

Bunun gibi pek yoğun perdeyi ve perde aksesuarını Hemen Geliriz'deki perdecilerde bulabilirsiniz. Perdelerde her dönem yeni modeller çıkabilmektedir. Çıkan modellere göre de insanlar evlerinde değişikliğe gitmektedir. yeni evlenenlerin mobilyalarını aldıktan sonra ilk uğradıkları yerler perdecilerdir. Evlerinizden çıkmadan hizmetin ayağınıza gelmesini istiyorsanız Hemen Geliriz üzerinden çağrı yaparak perdecilere ulaşın. Perdeciler evlerinize kadar gelerek perdelerin asılacağı camların ölçülerini alabilmektelerdir. Bu perdeciler sizlere perde için bütün görevleri sunmaktadırlar. Ölçüleri sizin aldığınız durumlarda da perdecileri arayarak perdelerinizi dikmelerini isteyebilirsiniz.  

Perde ölçüleri dikkat edilmesi gereken şeylerdir. Perdeleri diktirmeden önce doğru ölçü alındığından güvenli olunmak gerekmektedir. Yanlış ölçü alımlarında, pencerelerin aralıklarında boşluklar olabilir, perdeler yoğun uzun veya yoğun kısa da olabilmektedir. Bazı yanlış ölçümler kurtarılamayacak şekildedir. Perdeler yoğun kısa ve yoğun ensiz kalmış olabilir. Böyle durumlarda kurtarılması yoğun zor olduğundan perdelerin yeniden dikilmesi gerekmektedir.  

Dikilen perdelerin fiyatları metre bazından alınmaktadır. Her perde çeşidinin metre fiyatı farklı olmaktadır.  

 

Perde Aksesuarları

Perdeler salonlarınızda, oturma odalarınızda ve diğer odalar için uygun olarak tasarlanmaktadır. Tasarlanan perdeleriniz için farklı perde aksesuarları da perdecilerde bulunmaktadır. Fon perdelerinizin kenarda durmasını sağlayan fon perde bağlama apartları, rustik perde askıları gibi birçok aksesuar mevcuttur.  

Tül perdelerinizin yanında mevcut fon perdeler odalarınıza farklı bir aura katarak sizlerin dekorasyonlarınıza uygun hale getirilmektedir. yoğun farklı aksesuarlar ve fon perdeler ile odalarınıza renk katabilirsiniz. Pembe, mor, yeşil, gri, siyah ve diğer birçok rengin mevcut olduğu fon perdeler mevcuttur. Fon perdeler istediğiniz renklerde sizlere sunulmaktadır.  

Perde aksesuarlarından bazıları aşağıdaki gibidir.

Perde sarkıtı

Rustik perde aparatı

Korniş

Perde stoperi

Perde braçolu

Perde askısı

Perde aksesuarları zaten güzel olan perdelerinize daha da güzellik katmaktadırlar. Bu türlü aksesuarlar Hemen Geliriz yapısında mevcut perdecilerinde mekan almaktadır.  

Perdeciler sizin perdenize uygun aksesuarları sizlere sunmaktadırlar. Sunulan aksesuarlar içerisinde perdenize en uygun renk ve boyuttaki aksesuarları seçebilirsiniz. Perdeciler evlerinize gelerek fon perdelerinize uygun fon perde bağlama aksesuarlarını monte edebilmektedirler. Diğer seçtiğiniz bütün aksesuarların montajını perdeciler yapmaktadır. Beğendiğiniz renk ve modeldeki aksesuarları dilediğiniz gibi monte ettirebilirsiniz.  

Korniş kullanmak istemediğiniz yerlerde rustik kullanarak evlerinize güzel ve farklı bir hava katabilirsiniz. Rustik halkaları ve rustikler perdecilerde kolaylıkla bulabileceğiniz ürünlerdir. Rustik perde aksesuarı için verilen fiyatlar her firmada farklıdır. farklı fiyat aralıklarından istediğinizi seçerek hem kesenize uygun hem de evlerinize uygun ürünleri satın alabilirsiniz.  

Ucuz perde aksesuarları ve daha fazlası için firmaları arayarak fiyat bilgisi alabilirsiniz. Kafanızda belirlediğiniz aksesuarlarınızı direkt olarak telefon ile sipariş edebilir evlerinize kadar getirtebilirsiniz.  

 

Perde Metre Fiyatı

Perdelerin birçok çeşidi olduğu gibi birçok farklı fiyatı da mevcuttur. Bu fiyatlar sizlerin zevklerinize göre olan perdelerin kalitesine bağlı olarak değişmektedir. Daha kaliteli fransız güpürü perdeler gibi perdeler diğer perdelerden biraz daha fazladır. normal bir fiyat aralığı yoktur perde markaları da farklı fiyatlandırma yaptıkları için perdeciler bu fiyatları kendileri aldıkları  fiyat üzerinden değerlendirerek sizlere sunmaktadırlar.  

Perdeler hesaplanırken camlarınızın ölçülerine göre hesaplanmaktadır. Dikim başlamadan önce ölçünün doğruluğundan güvenli olunmalıdır. Ölçünün doğruluğundan güvenli olunduğu takdirde dikim başlamaktadır. Perdeler sizlerin pencere ölçülerinize göre dikilmektedir. Dikilen bu perdelerde ölçüyü eğer perdeci aldıysa hatalardan onlar sorumludur ve yanlış dikim gibi durumlarda hataları düzeltmek için tekrar arayabilir ve sorunları çözmek için konuşabilirsiniz. Yanlış dikilen perdeler camlarda pek güzel durmamakta, görüntü açısından düzgün bir görüntü oluşturmamaktadır. düzgün olmayan görüntüler evinizde sizleri rahatsız edecektir. Rahatsılık veren durumlarda çalıştığınız firmayı arayarak perdeleri düzeltmesini isteyebilirsiniz.  

yeni evlenecek kişilerin komple bütün eve perde diktirmesi yeni çiftlerin bütçelerinde sıkıntı yarattığı için perdeciler sınırlı oranlarda indirim uygulayabilmektedir. Ulaştığınız perdecinin kullandığı malzemeye ve metre fiyatına göre uyguladığı indirim değişiklik göstermektedir. Bazı perdeciler etiket fiyatı üzerinden çalıştığı için indirim uygulayamamaktadır. Sizler indirimli perde almak isterseniz Hemen Geliriz'den ulaşacağınız firmalarla telefonda fiyat konusunda anlaşabilir ve perdelerinizi hemen diktirmeye başlayabilirsiniz.

 

Fon Ferde Fiyatları

Fon perde fiyatları da tül perde fiyatlarından biraz daha farklıdır. genellikle daha kalın kumaş kullanılan fon perdelerde fiyatlandırma farklı olmaktadır. Bu fiyat farkları perdenin kumaşına ve markasına göre değişmektedir. Fon perdeler kadife ve benzeri kumaşlardan üretildiği için metre fiyatları da tül perdelerden farklı olabilmektedir. Bu türlü durumlarda firmalardan indirim isteyebilirsiniz. indirim uygulayan firmalar ile çalışmak size yararlı olacaktır.  

Aynı türlü ürünü farklı fiyatlarla almamak için ilk aldığınız firmalar ile çalışmak yararınıza olacaktır. Ürünün türünün aynı olduğu zamanlarda sizlere aynı hizmeti verebilecek firmalar ile çalışınız. Fon perdeler güneşlik görevi de gördüğü için yoğun ergonomik olmaktadır. Güneşi yoğun alan bir odanıza fon perde uygulaması yaptığınızda odada mevcut gün ışığını biraz engelleyerek rahatsız olmanızın önüne de geçebilirsiniz. Fon perdeler genellikle tül perdenin iki yanında bulunmaktadır. dilediğiniz enlerde yapılan bu perdeler isterseniz sadece kenarda kalması için tasarlatabilir ve ensiz bir perdeye ödeyeceğiniz fiyat da düşmektedir. Daha küçük fon perdeler yaparak maliyetlerini küçültebilirsiniz.  

 

Zebra ve Stor Perde Çeşitleri

Zebra ve stor perdeler genellikle mutfaklarda kullanılmaktadır. Bu perdeler kenarlardan özel mekanizmaları sayesinde yukarı ve aşağı doğru çekilebilmektedir. Yukarısında mevcut makaraya sarılan perdeler oldukça pratik bir kullanış sağlamaktadır. pratik ergonomik bu perdeler uygun fiyatlarda olmaktadır. uygun fiyatlı perdeler için Hemen Geliriz üzerinden perdecilerine ulaşabilirsiniz.  

Bu perdeler diğer perdeler gibi genellikle olarak rüzgarda uçmadığı için oldukça ergonomik olmaktadır. genellikle mutfaktaki tezgah arkalarında mevcut pencerelerde kullanılan bu perdeler, rüzgarlı havalarda uçuşan tül perdeler gibi tezgahta iş yapmanızı zorlaştırmazlar. Mekanizmaları sayesinde yukarıya ve aşağıya doğru indirilen bu perde çeşidi dilediğiniz renk ve model seçeneği ile sizlere sunulmaktadır.  

Stor perdeler genellikle tül perdelerinizin arkasında kullanılan ürünlerdir. Eski tip güneşlik kullanımları zamanla azalmıştır bunun sonucunda da kullanımı ve temizliği basit stor perdeler kullanmaya başlanmıştır. En güzel stor perdeler Hemen Geliriz yapısında mevcut perdecilerde!