psikologlara olan ihtiyaçlar son dönemde artmaya başlamıştır. İnsanların stres, kaygı bozukluğu, anksiyete gibi sıkıntıları çoğalmıştır. Çoğalan psikolojik sıkıntılar artık uzmanlar tarafından çözülmesi gereken boyuta gelmiştir. Ya da yoğun küçük bir sıkıntınızda bile bir psikoloğa gitmeniz sizin geleceğiniz açısından iyidir.  

Psikologlardan alacağınız yarım saatlik, bir saatlik yüz yüze seanslar sizlerin ruh hijyeni açısından yoğun faydalıdır. Artan kaygı bozukluğu dönemimizde hemen hemen herkeste bulunabilmektedir. Sizler sorunlarınızı kimseye anlatmadıkça büyütürsünüz. Alacağınız psikolog desteği sizi daha düzgün hissettirebilir.  

 

Psikolog Randevusu

Hemen Geliriz'den yapacağınız psikolog hizmeti aramanız sonucu sizlere listelenecek olan psikologlardan birini seçerek çağrı yapabilir ve randevu alabilirsiniz. Size yakın gelen psikoloğu seçerek randevularda daha rahat etmeniz mümkün mümkün . Devlet hastanelerinde verilen bu hizmet sizler için zor mümkün . Sıra bekleme önceden randevu alma gibi gereken durumlar söz konusudur. Hemen Geliriz'den alacağınız hizmette ise size en hızlı hizmeti verebilecek psikologlarla çalışırsınız.  

İstediğiniz gün ve saatte psikologlar size hizmet verecektir. Psikologlar genellikle hafta içi mesai saatleri içerisinde çalışır ancak bazı psikologlar ise 7/24 hizmet verebilmektedir. Terapi seansları için yapacağınız aramalara başlayabilirsiniz. Hemen Geliriz'de mevcut psikologları seçim etmeniz hizmeti en hızlı yoldan alabilmenizi sağlayacaktır.  

 

Psikolog Seansları Ne Kadar?

Randevu almadan önce profesyonel psikologlarımızdan fiyat bilgisi alabilir sizlere en uygun gelen psikologlar ile çalışabilirsiniz. psikolog seansları her profesyonel tarafından farklı ücretlendirilir. Sizler çalışmak istediğiniz psikoloğu kendiniz seçebilir ücreti konuştuktan sonra da randevu alabilirsiniz.  

Ruh sağlığının yoğun aşırı bozulmaya başlandığı bu dönemlerde uzmanlardan yardım almak önemlidir. Aldığımız yardım ruh sağlığımızı koruduğu gibi ruh sağlığına bağlı beden sağlığını da korumamıza yardımcı olur. Sorunlarınız ne olursa olsun alanında kendini geliştirmiş psikolog ile terapi yapmak isterseniz Hemen Geliriz'den çağrı yapabilirsiniz.

 

Psikologların Verdiği Hizmetler
 • Çift terapileri
 • Aile terapileri
 • Ergen terapisi
 • Cinsel ilişki terapisi
 • Çocuk terapisi
 • Yetişkin danışmanlığı
 • Evlilik danışmanlığı
 • Eğitim danışmanlığı

 

Çocuk-Aile-Çift Terapileri

Ailelerde oluşan baskı, iş kaygısı, okul kaygısı, geçim problemi veya farklı problemler ailelerin evlerde huzursuz yaşamasına neden olmaktadır. Ailede bir kişinin yaşadığı problem bütün aileyi etkileyebilmektedir. Etkilenen aile fertleri tek tek veya beraber terapi alabilmektelerdir.  

Ailede sınava girecek biri olması, iş kaygısı çeken birisi veya hayatıyla ilgili başka problemler yaşayan aile fertlerinden birisi bütün ailede problem yaratabilmektedir. Böyle zamanlarda en yakını olan aileler birbirlerine yardım verememekte ve hasarlar büyümeye başlamaktadır. Dışarıdan alınan bir psikolog desteği aile bağlarının kopmasına müsaade etmeyerek sorunları çözmenize yardımcı olur.

Ailede daha önceden boşanmış olan aile bireyleri problemli bir ayrılık yaşamış mümkün ve ortada etkilenen bir aile veya çocuklar mümkün . Bu tip durumlarda da profesyonel yardım her süre yardımcınız olacaktır. Psikolog desteği bazı insanların çekindikleri bir durumdur. Çekinecek bir şey olmadığını yüz yüze gerçekleştireceğiniz ilk seansta anlayabilirsiniz. Tek seans veya toplu seans ücretlerini ödeyebilir. İstediğiniz seans saati kadar terapi alabilirsiniz.  

 

Psikolog Randevusu Ücretleri

Dilediğiniz psikologlardan randevu alabilirsiniz. Randevu aldığınız süre ödeme yapmak zorunda değilsiniz. ödeme yapmanız için öncelikle seansı gerçekleştirmiş olmanız gerekmektedir. Seans gerçekleştikten sonra ödemenizi yaparsınız ve diğer geleceğiniz gün için verilen randevu kartını alırsınız.

Psikolog ücretleri genellikle seans başına alınır. Seans başına alınacak ücreti sizler telefonda randevuyu almadan önce konuşabilir. Fiyatlar size uygun geldiği takdirde seansınızın randevusunu alabilirsiniz.  

 

Psikologlar Nasıl hizmet Verir

Psikologlar yüz yüze danışmanlık hizmeti verir. Verilen bu danışmanlık hizmeti, sizin sorunlarınız üzerine olur. Sizin sorunlarınızın çözümü üzerine konuşmalar gerçekleştirilir. Sorunlarınızdan konuşmak istemeseniz de danışmanla edeceğiniz yarım saatlik sohbetten sonra sizin daha huzurlu olmanız konusunda sizlere yardım sağlayacaklardır.  

Sağlanan yardım sizlere sorunlarınızla nasıl başa çıkılacağını gösterecektir. Bir nevi psikologlar size yol gösterici olacaklardır. Yol gösteren bu kişiler, sizin nasıl daha düzgün hissedeceğiniz konusunda uzmanlardır ve sizlere her süre için doğru yolu göstereceklerdir.  

Psikologla yaptığınız konuşmalar her süre gizlidir. Bu gizlilik sizin en yakınınız olduğunu söyleyen insanlarda dahi geçerlidir. Ebeveynleriniz, arkadaşlarınız psikologlarınızdan bilgi alamaz. Kimse sizin orada ne anlattığınızı bilemez. Sizler dilediğiniz gibi psikologlarla konuşabilir, gönül rahatlığıyla dertlerinizi anlatabilirsiniz. Anlattığınız şeylerin psikolog ve sizin aranızda kalacağını bilmek sizleri daha aşırı rahatlatabileceği gibi size güven verdiği için de daha rahat konuşma sağlayabilirsiniz.  

Güvenli, uygun psikolog seansları sizler için Hemen Geliriz'de. Danışanlarını düşünen psikologlar sizlere indirimli fiyatlarla da danışmanlık sağlamaktadırlar. Danışman profesyonel kişiler düzgün üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun kişilerdir. Başarıyla okullarını bitirmiş olan bu kişiler sizlere yardım için seans düzenlemektedirler.  

 

Eğitim Danışmanlığı

Eğitim danışmanlığında verilen hizmetler,

 • Yaşam koçluğu
 • Sınav stresini azaltma
 • Öz değerleri artırma  
 • Verimli çalışma sağlama
 • Sınav kaygısı
 • Stres
 • Dikkat ve konsantrasyon sağlama

Bu ve bunun gibi hizmetler eğitim danışmanlığı veren psikologlar tarafından sağlanmaktadır. Sağlanan bu hizmetlerde çocuğu motive etme ve sınava adaptasyon sağlama süreci en ciddi süreçtir. Çocuğun aşırı motive olarak gerçekten uzaklaşması, sosyalliğinin sıfırlanması gibi durumlarda da eğitim danışmanları müdahale etmektedir. Bu danışmanlar sınava hazırlanan kişiler için motivasyon eksikliği, kaygı bozukluğu gibi problemleri çözebilmetedirler.  

Psikolog desteği her sınava hazırlanan kişi için ihtiyaç olmayıp, alınan yardım sayesinde daha düzgün motive olunabilir. Kişi kendini rahatlatabilir. Kişinin her problemi gibi ders, sınav,  sosyallik problemleri de çözülebilmektedir.  

Öz güven eksikliği sınava yoğun aşırı motive olan kişilerde görülebilmektedir. Bu kişiler sınav haricinde bir hayat olduğunu unutarak hayatlarına ders haricinde bir şey almamaktadırlar. ancak bu kişiler sosyal ortamlarda öz güven eksikliği yaşayarak arkadaş edinememe, genellikle tek kalma gibi problemlerle karşılaşabilmektelerdir.  

Tek kalan kişiler genellikle daha aşırı içlerine kapanarak tek kalmayı alışkanlık haline getirmektedir.

 

Psikoloji Testi

Psikologlar genellikle kişilik testi, zeka testi, davranış, tutum testi yaparak kişilerin sorunlarını inceler ve bulmaya çalışır. İnsanların düşünme biçimlerini inceleyerek problemleri incelerler. Sorunların kaynağını bularak insanlara danışmanlık hizmeti verirler.  

Ruhsal problemler yaşayan insanların problemlerinin kaynağını bulmak ve ona göre davranmak genellikle birinci hedefleri olmuştur.  

Psikoloji testleri sonucunda çıkan sonuçlar, psikologlara kişinin problemli olduğu noktaları göstermektedir. Kişiler o testlerde hasarlar üzerinden verilen soruları cevaplamanın yanı sıra daha yoğun farklı, genel şeyler üzerinden sorulan soruları cevaplarlar.

Uzman psikolog hizmeti için Hemen Geliriz'den çağrı yapın. Randevunuzu alın ve seansınızı gerçekleştirin. Hemen Geliriz'de mevcut psikologlar sizlere en uygun fiyatları sunarlar. 7/24 aktif kişiler, sizlere yardım için her an yanınızda mümkün . Hemen Geliriz haricinde alacağınız psikolog hizmetlerinde uygun fiyatlar bulamayabilirsiniz. Hemen Geliriz ile aktif psikologlar sizlere %100 gizlilik sunar. Gizliliğiniz için garanti veren psikologlar ile çalışıp çalışmamak sizin elinizde. psikolog hizmeti için yapmanız gereken tek şey, Hemen Geliriz ana sayfasından bulunduğunuz konumu ve istediğiniz hizmeti girmek.