Pvc Kapı Pencere

Kapılar ve pencereler evlerin, ofislerin vazgeçilmez bir unsurudur. Penceresiz veya kapısız bir ev çıplak gibidir. Kapı ve pencere yapımında en çok tercih edilen malzemelerden bir tanesi pvcdir. Pvclerin tercih edilmesinin sebebi hem uygun fiyatlı olması hem de kullanış açısından daha sağlam ve dayanıklı olmasıdır.  

PVC Kapı Pencere sistemleri günümüzde kolay bakım, yüksek dayanım, uzun ömür, kolay temizlenme ve ekonomik olmasından dolayı binalarda en çok tercih edilen sistemlerdir. Kapı ve pencere sistemlerinde en önemli noktası sızdırmazlık özelliğidir. Ses, toz ve su sızdırmazlığı tam yapılmamış sistemler hem müşteri memnuniyetsizliğine neden olmakta hem de markaya zarar vermektedir. Bütçenize en uygun pvc kapı pencere için ulaşmak istediğiniz cam ustalarına web sitemizi kullanarak ulaşabilirsiniz. 

 

PVC Kapı Pencere Sistemleri

PVC kapı ve pencereler, PVC materyalden üretilen kapı ve pencere modelleri üzerine kullanılan bir terim olarak karşımıza çıkar. Pvcnin açılımı Poli Vinil Clorürdür. Pvc tuzdan üretilen ve kendine has bir kimyasal formülasyonu olan polimer türüdür. PVC maddesi çeşitli katkı maddeleri ile harmanlandıktan ve karıştırıldıktan sonra yüksek ısıda şekillenir ve bildiğimiz PVC plastiği haline getirilir. Bu plastik PVC kapı ve PVC pencere imalatında kullanılır. PVC kapı pencere imalatı özellikle en yaygın olarak yapılan cam imalatlarından bir tanesidir. 

Başta apartman daireleri, müstakil evler ve iş yerleri olmak üzere PVC kapı pencere sistemleri ülkemizde yaygın olarak tercih edilmektedir. Neredeyse her evde veya her iş yerinde ya da ofiste, her dükkânda, okulda, restoranda ve cafe de PVC kapı ve PVC pencere sistemleri ile karşılaşmanız mümkündür. Kullanışlı ve basit aç-kapa sistemleri, hoş ve estetik görüntüsü, ısı yalıtımlı teknolojisi sayesinde PVC kapı pencere modelleri günümüz inşaat sektörünün cam ve kapı tasarımı konusunda en çok tercih edilen tür olarak karşımıza çıkar. 

 

PVC Kapı ve Pencere Hizmetleri

PVC’den yapılacak olan kapı ve pencerelere sahip olmak için bu konuda uzmanlaşmış kişiler ile irtibata geçmeniz mümkündür. Ustaların sizlere sunacakları pvc kapı ve pencere takma yöntemleri oldukça basit ve hızlıdır. Eskilden kullanılan tahta kapı ve pencereleri değiştirerek, yeni ve modern görünümlü bu PVC kapı ve pencereleri taktırabilirsiniz. Kapı ve pencerelerinizi değiştirmek istediğinizde veya yenilemek istediğinizde hızlı bir şekilde ustalar ile irtibata geçebilirsiniz. Ustaların sizlere sunacakları kapı ve pencere değişimleri sırasında ilk olarak, eski kapı ve pencerelerinizi bulundukları yerlerden söker. Sökülen pencere ve kapıların yerlerine de yeni ve kaliteli olan PVC’den yapılma kapı ve pencereleri takar. Bütçenize uygun ve her türlü kaliteye sahip markalar ile çalışarak, en iyi ürünlerle hizmet alabilirsiniz. Aldığınız ürünleri uzun yıllar kullanmak istiyorsanız, kaliteli ve ucuz olan ürünler ile hizmet sunan firmalar ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Eskiden bütün evlerde bulunan tahta kapı ve pencerelerin yerini, sağlıklı, kaliteli, hava ve ses geçirmeyen pimapen pencereler almaktadırlar. Cadde üzerinde yer alan ev veya iş yeriniz varsa pvc kapı ve pencereleri kullanmanız ses geçirmemesi açısından daha faydalı olacaktır. Bu malzeme ile yapılmış olan kapı, pencereleri kullanarak yol sesini içeriye almadan sessiz bir ortam sağlayabilir. En fazla banyo ve tuvalet kapılarında kullanılan pimapenler istenildiği zaman yıkanabildiği için ve temizliği basit olduğu için sık sık tercih edilir.

Pek fazla çeşidi olan pvclerin, monte edileceği yere bağlı olarak, şekillerine karar verilmesi gerekir. Kaydırmalı veya açma kapamalı olan pvclerden istediğinizi seçebilirsiniz. Alanın dar olduğu yerlerde ve cam açma derdi olmaması için kaydırmalı sistemler kullanılması daha fazla tercih edilir. Web sitemiz üzerinden iletişime geçeceğiniz ustaların uygun olan yerlere özel olarak boyutlandırdığı kapı ve pencereleri taktırabilmeniz mümkündür. 

 

PVC Kapı Pencere İmalatı 

PVC kapı ve pencere çeşitleri başta konut, iş yeri, ofis, dükkan, okul, hastane ve kamu binaları olmak üzere pek çok yaşam alanında kullanılır. Kullanılan bu PVC sistemlerin istenilen ölçüler doğrultusunda üretimi yapılır. İstenilen mekana özel olarak tasarlanarak monte edilir. PVC kapı pencere fiyatları da doğal olarak bu ölçülere göre değişebilir. PVC kapı ve pencere sistemlerinde kullanılan malzemenin kalitesi de bu fiyatları doğrudan etkiler. Kullanılan malzemenin kalitesinin yüksek olmasının, PVC sistemlerin uzun ömürlü olması ile bağlantılıdır. 

İstediğiniz ölçüde PVC kapı ve PVC pencere sistemlerini sipariş ederek dilediğiniz mekana monte ettirebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey monte ettireceğiniz alanın ölçüsünü belirleyip pvc kapı ve pencere yapan ustalara iletmek. Yetkili ve alanında uzman firma, verilen ölçüye uygun olarak PVC pencere ve kapıların imalatını gerçekleştirecek ve montajını yapar. Web sitemiz üzerinden ulaşacağınız müşteri memnuniyetini ön planda tutan ustalar sayesinde kaliteli ve profesyonel hizmet alabilirsiniz.

 

Camcılardan Alacağınız Pvc Hizmetleri

İnsanların en çok tercih ettiği sistemlerin başında pvc gelmektedir. Bunun sebebi hem kaliteli hemde uygun fiyatlı olmasıdır. Size en yakın camcılardan pvc hizmetleri alabilirsiniz. Pvc alanında en çok kullanılan ürün kapı ve pencerelerdir. Bu kapı ve pencerelerin farklı çeşitleri ve sistemleri vardır. Bu çeşitleri şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Pvc Cam Balkon 
 • Pvc Duşakabin
 • Pvc Balkon Kapıları
 • Thermoform PVC Kapı Panelleri
 • Flat PVC Kapı Panelleri
 • Inox PVC Kapı Panelleri
 • Pvc Panjur
 • Pvc Katlanır Kapı
 • Pvc Giyotinli Pencere
 • Tek Açılım PVC Pencereler
 • Çift Açılım PVC Pencereler
 • Vasistas Açılım PVC Pencereler
 • Sürme PVC Kapı ve Pencereler
 • Volkswagen Sürme PVC Kapılar
 • Kemerli PVC Pencereler
 • Cumba PVC Pencereler
 • Kilitli PVC Kapılar
 • Pvc Panel Kapı
 • PVC Giriş Kapıları
 • Fransız Tip PVC Kapılar
 • Balkon PVC Kapıları
 • WC PVC Kapılar

 

 

Pvc Kapı ve Pencere Sistemleri

Pvcler kapı ve pencere yapımında sıklıkla tercih edilir. Tercih edilmesinin sebebi hem uygun fiyatlı hem de kullanışlı olmasıdır. Pvc kapı ve pencere sistemlerinin şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Pvc Kapı Pencere Çek Aç Sürme Sistemleri
 • Pvc Kapı Pencere Çift Açılım Sistemleri
 • Pvc Kapı Pencere Çift Kanat Açılım Sistemleri
 • Pvc Pencere Pivot Sistemler (Düz)
 • Pvc Pencere Pivot Sistemler (Yuvarlak)
 • Pvc Tek Açılım Pencere Sistemleri
 • Pvc Pencere Yatay Pivot Sistemleri
 • Pvc Pencere Dikey Pivot Sistemleri
 • Pvc Dışa Açılım Çift Kanatlı Pencere Sistemleri

Bu sistemlerden herhangi bir tanesinden yaptırmak istiyorsanız web sitemiz üzerinden pvc kapı pencere ustaları ile iletişime geçebilirsiniz. 

 

 

PVC Kapı Pencere Sistemlerinin Faydaları

PVC kapı pencereler hem uygun fiyat hem de dayanıklılık en çok tercih edilen sistemlerdendir. PVC kapı pencere sistemlerinin sağladığı faydaları şu şekilde sıralayabiliriz:

1.Düşük Bakım

PVC kapı ve pencere sistemlerinin en önemli avantajı basit bir bakıma sahip olmasıdır. Sadece sabunlu su ile kolay bir şekilde temizlenebilen pencere ve kapı sistemlerinin verniklenmesine gerek yoktur. PVC sistemlerin zarar görme ihtimali diğer kapı türlerine göre daha azdır. Zorlu lekelerin dahi kolay bir şekilde çıkar.

 

2. Uzun Süre Kullanım

 PVC kapı ve pencere sistemlerinin uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Kolay bakımının yanı sıra neme, kire, küfe ve küflenmelere karşı yoğun bir dayanıklılığa sahip olan PVC kapılar paslanmaz, pul pul dökülmez ve kabarmaz.

 

3.Dayanıklıdır

PVC pencere ve kapı sistemlerinin son derece dayanıklı bir yapıdadır. Asla çürüme yapmayan bu ürünlerin aşınma ve tuz korozyonundan da etkilenmez. Bunun yanı sıra dirençli olan ürünlerin kullanımı da basittir.

 

4.PVC Kapı Pencere Ses Geçirmez

Pvc kapı ve pencereler çift cam olarak kullanıldığında sesleri kırar ve bulunduğu ortam ses geçirmez. 

 

5.Güvenilir

Güvenilir ve sağlam yapıda olan PVC kapı sistemlerinin lamine cam ile birlikte kullanılması durumunda hırsızlık gibi kötü olaylar ile karşılamanız çok düşük bir ihtimaldir. 

 

 

PVC Kapı ve Pencere Fiyatları

En yakın pvc kapı ve pencere firmalarına ulaşabilmeniz için Hemen Geliriz’de konum ve hizmet bilgisini doldurmanız yeterlidir. Size en yakın konumda yer alan firmalar hızlı bir şekilde ölçü almak için istediğiniz adrese gelerek, ölçüleri aldıktan sonra pencere ve kapılar için ücretleri belirler. Bundan sonra da sizlerin onayı ile beraber kapı ve pencereleri hazırlayarak birkaç gün içerisinde de tekrar gelerek montajlarını yaparlar. 

Pvc kapı ve pencere firmaları bütçenize uygun fiyatlar ile hizmet verirler. Kaliteli hizmetler alabilmeniz için web sitemiz üzerinden pvc kapı pencere ustaları ile iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçeceğiniz pvc ustalarından pvc kapı fiyatları ve pvc pencere fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.