Klima Servisi

72 Firma Bulundu.
Yakınımdakileri Göster
X
p Puanla
pPaylaş

Kahramanmaraş teknik olarak Klima Kombi ve Beyaz Eşya Tamir, bakım onarım hizmetleri vermekteyiz. Siz değerli Kahramanmaraş halkına indirimli servislerin yanı sıra profesyonel ve garantili işçilikte sunmaktayız . Arayın…

p Puanla
pPaylaş

Rüzgar Teknik olarak tüm klima  hizmetleri vermekteyiz. Hesaplı, güvenilir ve kaliteli hizmetler için Arayın, Hemen Geliriz!

p Puanla
pPaylaş

Gaziantep Klima Servisi olarak tüm klima  hizmetleri vermekteyiz. Hesaplı, güvenilir ve kaliteli hizmetler için Arayın, Hemen Geliriz!

p Puanla
pPaylaş

p Puanla
pPaylaş

İstanbul' da Altun Teknik olarak tüm beyaz eşya,  klima ve TV servisleri hizmetleri vermekteyiz. Hesaplı, güvenilir ve kaliteli hizmetler için Arayın, Hemen Geliriz!

p Puanla
pPaylaş

p Puanla
pPaylaş

Mevsim Klima olarak Mersin 'in tüm ilçelerine %20 ye varan indirimlerle hızlı ve kaliteli klima teknik servis hizmeti sunuyoruz. Tamir, bakım, arıza, onarım, montaj hizmetleri veriyoruz. Hesaplı, hızlı…

p Puanla
pPaylaş

Adıyaman'da Avcı Teknik Soğutma ve Isıtma servisi olarak  tüm klima, kombi,beyaz eşya hizmetlerini siz değerli adıyaman halkına sunmaktayız. Kaliteli,güvenilir ve hesaplı hizmetler için Arayın, Hemen Geliriz!

p Puanla
pPaylaş

p Puanla
pPaylaş

Kütahya' da Güneş Soğutma olarak tüm beyaz eşya,  klima ve kombi servisleri hizmetleri vermekteyiz. Hesaplı, güvenilir ve kaliteli hizmetler için Arayın, Hemen Geliriz!

p Puanla
pPaylaş

p Puanla
pPaylaş

İstanbul Bağcılar'da Can Teknik olarak tüm beyaz eşya,  klima ve kombi servisleri hizmetleri vermekteyiz. Hesaplı, güvenilir ve kaliteli hizmetler için Arayın, Hemen Geliriz!

p Puanla
pPaylaş

İstanbul Sultangazi ve Gaziosmanpaşa'da Ekspres Teknik Servis olarak tüm klima ve kombi servislerinde hizmet vermekteyiz.Kaliteli,güvenilir ve hesaplı hizmet için Arayın,Hemen Geliriz!

p Puanla
pPaylaş

İstanbul Kadıköy'de Özçelik Servis olarak beyaz eşya, klima ve kombi sektöründe tüm servis hizmetlerini vermekteyiz. Hesaplı, güvenilir ve kaliteli hizmet için Arayın,Hemen Geliriz!

p Puanla
pPaylaş

İstanbul Bakırköy, Güngören, Esenler'de Yıldız Teknik Servis olarak klima ve kombi bakım ve onarımları, beyaz eşya, TV tamiri konusunda siz değerli Bakırköy, Güngören, Esenler halkına alanında uzman ekibimizi…

p Puanla
pPaylaş

İstanbul Esenyut'da Avrupa Klima Servisi olarak klima ve kombi bakım ve onarımları konusunda siz değerli Esenyurt halkına alanında uzman ekibimizi yönlendiriyoruz . Arayın, Hemen Geliriz!

p Puanla
pPaylaş

İstanbul Üsküdar'da Makatek olarak klima ve kombi bakım ve onarımları, beyaz eşya konusunda siz değerli Üsküdar halkına alanında uzman ekibimizi yönlendiriyoruz . Arayın, Hemen Geliriz!

p Puanla
pPaylaş

İstanbul Zeytinburnun'da Harput Teknik olarak klima ve beyaz eşya tamiri konusunda hizmet veren firmamız profesyonel ekibi ve uzman kadrosuyla klima tamiri, klima bakımı, Klima montajı,  beyaz eşya tamiri,…

p Puanla
pPaylaş

İstanbul Şişli'de Gözde Ticaret olarak  klima ve beyaz eşya tamiri konusunda hizmet veren firmamız profesyonel ekibi ve uzman kadrosuyla klima tamiri, klima bakımı, Klima montajı,  beyaz eşya tamiri,…

p Puanla
pPaylaş

İstanbul Kağıthane'de Fatih Teknik olarak klima ve kombi bakım ve onarımları konusunda siz değerli Kağıthane halkına alanında uzman ekibimizi yönlendiriyoruz . Arayın, Hemen Geliriz!

p Puanla
pPaylaş

İstanbul Maltepe'de Yiğit Teknik Servis Olarak klima ve beyaz eşya tamiri konusunda hizmet veren firmamız profesyonel ekibi ve uzman kadrosuyla klima tamiri, klima bakımı, Klima montajı,  beyaz eşya…

p Puanla
pPaylaş

İstanbul Bahçelievler'de Ayka Servis olarak klima ve kombi bakım ve onarımları, beyaz eşya konusunda siz değerli Bahçelievler halkına alanında uzman ekibimizi yönlendiriyoruz . Arayın, Hemen Geliriz!

p Puanla
pPaylaş

İstanbul Silivri'de Bali Soğutma Sistemleri olarak klima ve kombi bakım ve onarımları, beyaz eşya konusunda siz değerli Avcılar halkına alanında uzman ekibimizi yönlendiriyoruz . Arayın, Hemen Geliriz!

p Puanla
pPaylaş

İstanbul Fatih'de Merkez Servis olarak klima ve kombi bakım ve onarımları, beyaz eşya konusunda siz değerli Fatih halkına alanında uzman ekibimizi yönlendiriyoruz. Arayın, Hemen Geliriz!

p Puanla
pPaylaş

İstanbul Kartal'da Teknoser olarak klima ve kombi bakım ve onarımları konusunda siz değerli Kartal halkına alanında uzman ekibimizi yönlendiriyoruz. Arayın, Hemen Geliriz!

p Puanla
pPaylaş

İstanbul Bayrampaşa'da Abay Servis Olarak klima, kombi ve  beyaz eşya servisleri konusunda hizmet veren firmamız profesyonel ekibi ve uzman kadrosuyla klima tamiri, klima bakımı, Klima montajı,  beyaz eşya…

p Puanla
pPaylaş

İstanbul Avcılar'da Çözüm Teknik olarak klima ve kombi bakım ve onarımları, beyaz eşya konusunda siz değerli Avcılar halkına alanında uzman ekibimizi yönlendiriyoruz . Arayın, Hemen Geliriz!

p Puanla
pPaylaş

İstanbul Bağcılar'da Güvenar Ticaret  olarak klima ve kombi bakım ve onarımları konusunda siz değerli Bağcılar halkına alanında uzman ekibimizi yönlendiriyoruz . Arayın, Hemen Geliriz!

p Puanla
pPaylaş

Karaman'da Yağmur Soğutma olarak klima ve beyaz eşya tamiri konusunda hizmet veren firmamız profesyonel ekibi ve uzman kadrosuyla klima tamiri, klima bakımı, Klima montajı,  beyaz eşya tamiri, soğuk…

p Puanla
pPaylaş

Adana'da Baran Klima olarak klima bakım,klima onarım,klima montajı ve tüm klima servis hizmetleri vermekteyiz. Güvenilir,temiz,kaliteli ve hesaplı hizmetler için Arayın,Hemen Geliriz!

p Puanla
pPaylaş

Derin Soğutma olarak Mersin 'in tüm ilçelerine klima ve beyaz eşya teknik servis hizmet vermekteyiz. Tamir, bakım, onarım, arıza, montaj gibi konularda hızlı, hesaplı ve kaliteli hizmet almak…

p Puanla
pPaylaş

Şanlıurfa'da % 25  e varan indirimlerle Klima Kombi ve Beyaz Eşya Tamir, Bakım ve Montaj hizmetleri  vermekteyiz. Arayın hemen Geliriz!

p Puanla
pPaylaş

Antalya'da klima ve beyaz eşya tamiri konusunda hizmet veren firmamız profesyonel ekibi ve uzman kadrosuyla klima tamiri, klima bakımı, Klima montajı,  beyaz eşya tamiri, soğuk hava deposu ve…

p Puanla
pPaylaş

Servis Merkezi olarak %25 e varan indirimlerle  Gebze, Darıca Çayırova ilçelerinde Klima Kombi ve Beyaz Eşya Tamir, Bakım, Montaj, Onarım hizmetleri vermekteyiz. Arayın Hemen Geliriz!

p Puanla
pPaylaş

Niğde'de Kombi, Klima ve Beyaz Eşya Servisi  olarak uygun fiyatlarla uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Klima Montajı,Klima Gaz Dolumu, Klima Arızası, Kombi montaj, Kombi Arıza, Buz Dolabı Tamiri,  Çamaşır…

p Puanla
pPaylaş

Esen Isıtma Ve Soğutma olarak  Klima Kombi ve Beyaz Eşya Tamir, bakım onarım hizmetleri vermekteyiz. Profesyonel ve garantili işçilikte sunmaktayız . Arayın Hemen Geliriz!

p Puanla
pPaylaş

Antalya'da Klima ve  Beyaz Eşya  firması olarak her maka ve model  cihazlarınızın tamir bakım ve montajlarını %25 e varan indirimlerle garantili ve profesyonel şekilde yapmaktayız. Arayın Hemen Geliriz.

p Puanla
pPaylaş

Aksaray teknik olarak Klima ve Beyaz Eşya Tamir, bakım onarım ve montaj hizmetleri vermekteyiz. Profesyonel ve garantili işçilik sunmaktayız . Arayın Hemen Geliriz!

p Puanla
pPaylaş

Eskişehir'de %25 e varan indirimlerle Klima ve  Kombi  Tamir Sektöründe siz değerli Eskişehir halkına kesin çözümlerle profesyonel hizmetler sunmaktayız.   Kombi Arıza, Klima Tamir, Klima Montaj, Kombi Bakımı, Petek…

p Puanla
pPaylaş

Burak Teknik olarak Erzurum 'da Klima, Kombi ve Beyaz Eşya Tamir Servisi olarak hizmet vermekteyiz. Tamir, Bakım, Arıza, Onarım, Montaj gibi hizmetlerde hız, kalite ve hesaplı fiyat bekliyorsanız…

p Puanla
pPaylaş

Demkar Soğutma olarak Denizli 'de Klima, Kombi ve Beyaz Eşya Tamir servisi olarak hizmet vermekteyiz. Tamir, bakım, arıza, onarım, montaj işlemleriniz için arayın, hemen geliriz!

p Puanla
pPaylaş

Güleç teknik olarak Çorum 'da Klima ve Kombi teknik servis hizmetleri vermekteyiz. Tamir, Bakım, arıza ve montaj işlemleri için arayın, hemen geliriz!

p Puanla
pPaylaş

Avcıl Teknik olarak Çanakkale 'de klima, kombi ve beyaz eşya teknik servis hizmeti vermekteyiz. Tamir, Bakım, Arıza, Onarım, Montaj gibi konularda hızlı, kaliteli ve hesaplı bir hizmet almak…

p Puanla
pPaylaş

Bursa 'da klima teknik servis hizmeti vermekteyiz. Klima Tamir, bakım, arıza, montaj işlemlerinde hızlı, kaliteli ve hesaplı bir hizmet almak istiyorsanız Arayın, Hemen Geliriz!

p Puanla
pPaylaş

Bandırma merkezde klima ve elektrik hizmetleri vermekteyiz. Hızlı, kaliteli ve hesaplı bir hizmet almak için Arayın, Hemen Geliriz!

p Puanla
pPaylaş

Arslan teknik olarak Balıkesir 'de klima ve kombi  teknik servis hizmeti vermekteyiz. Hızlı, Kaliteli ve hesaplı bir hizmet için Arayın, Hemen Geliriz!

p Puanla
pPaylaş

Aydın klima ve kombi servisi olarak Uygun fiyata klima ve kombi sorunlarınızı çözüyoruz. Klima ve kombileriniz  ile ilgili bütün sorularınızın cevabını bizde bulacaksınız.

p Puanla
pPaylaş

Alanya Klima Servisi olarak 24 yıldır Alanya halkına hizmet vermekteyiz. Klima Servis, Klima Bakım, Klima Onarım, Klima Temizliği, Klima Montajı gibi konularda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

p Puanla
pPaylaş

İskele Teknik olarak Van'da Beyaz Eşya ve Klima Sektöründe uzun yıllardan beri  Klima Montajı, Klima Tamiri ve Klima Bakımı, Buz Dolabı Çamaşır Makinesi ve Bulaşık Makinesi Tamiri yapmaktayız.…

p Puanla
pPaylaş

Düzce Kombi ve Klima Servisi olarak en kaliteli ve en hesaplı hizmeti bizden alabilirsiniz. Klima ve Kombi Bakımı, Montajı ve Tamiri bize  emanet. Arayın Hemen Geliriz.

p Puanla
pPaylaş

Mert Teknik Servis Beyaz Eşya Klima ve Kombi Tamir Bakım ve Montajı Yapıyoruz. Hizmet Almak için Arayın hemen Geliriz!

p Puanla
pPaylaş

Deka Soğutma olarak Trabzon'da uygun fiyatlarla Klima ve Beyaz Eşya servisi hizmetleri sağlamaktayız. Arayın hemen Geliriz!

p Puanla
pPaylaş

Nevşehir Teknik Servis olarak Nevşehir'de Uygun Fiyatlarla Kombi Tamiri, Kombi Bakımı, Petek Temizleme, Kalorifer Tesisatı, Klima Tamiri, Klima Montajı, Klima Bakımı gibi hizmetler vermekteyiz.  Nevşehir'in Avanos, Gülşehir, Ürgüp…

p Puanla
pPaylaş

Ordu'da Klima ve Kombi Servisi olarak uygun fiyatlarla Klima ve Kombi Tamir, Bakım Montaj ve Petek temizleme hizmetleri sunmaktayız. Arayın Hemen Geliriz!

p Puanla
pPaylaş

Sakarya Teknik olarak Klima ve Beyaz Eşya Arıza, Bakım ve Montajları konusunda alanında uzman ekibimizle hızlı ve hesaplı hizmet veriyoruz. Arayın hemen Geliriz!

p Puanla
pPaylaş

Samsun Teknik olarak Klima, Kombi ve Beyaz Eşyalarınız için Marka Model farketmeksizin alanında uzman ekibimizden tamir bakım ve montaj hizmeti alabilirsiniz. Profesyonel ve Hesaplı hizmet almak için Arayın…

p Puanla
pPaylaş

Denizli'de 20 yılı aşkın süredir alanında uzman ve tecrübeli kadromuzla klima ve beyaz eşya tamir servisi hizmeti vermekteyiz. Tamir, bakım, onarım, arıza, montaj hizmetlerinde hızlı, kaliteli ve hesaplı…

p Puanla
pPaylaş

Tokat'ta uygun fiyatlarla klima, kombi ve beyaz eşya sektöründe 25 yıllık tecrübemizle tamir, bakım, montaj konusunda hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimizden faydalanmak için Arayın Hemen Geliriz!

p Puanla
pPaylaş

Kahramanmaraş Marka Teknik olarak uygun fiyatlarla  klima, kombi ve  beyaz eşya tamir, bakım, onarım, arıza, montaj hizmetleri vermekteyiz. Arayın, Hemen Geliriz!

p Puanla
pPaylaş

Manisa'da Teknik Servis olarak Uygun fiyatlarla Klima ve Elektrik ve Uydu Arızaları hizmetleri vermekteyiz. Klima Montajı, Klima Arıza, Klima Bakımı, Uydu ve Elektrik Bakımı, Uydu Kurulumu yaptırmak İçin…

p Puanla
pPaylaş

Karaca iklimlendirme olarak Ankara genelinde klima, kombi ve beyaz eşya konusunda teknik servis hizmeti vermekteyiz. Ankara 'nın tüm ilçelerine yarım saat servis süremiz bulunmaktadır. Hızlı, Kaliteli ve Hesaplı…

p Puanla
pPaylaş

Bektaşoğlu Teknik olarak Klima ve  Kombi Tamir, Bakım ve Montaj Konusunda marka model farketmeksizin indirimli servis hizmeti vermekteyiz . Arayın Hemen Geliriz!

p Puanla
pPaylaş

Kocaeli Teknik Servis olarak Klima Kombi ve Beyaz Eşya Arıza, Bakım, Montaj hizmetlerini %30 a varan indirimlerle  vermekteyiz. Arayın, Hemen Geliriz!

p Puanla
pPaylaş

Kuzey Teknik olarak Kocaeli Merkez İlçeler ve Mahallelerinde Klima, Kombi ve Beyaz eşya tamir, bakım, montaj ve onarım hizmetleri vermekteyiz. Arayın Hemen Geliriz!

p Puanla
pPaylaş

Kırşehir'de Klima ve Kombi Servisi olarak her marka ve model Klima Kombileriniz için montaj bakım ve onarım hizmetleri vermekteyiz. Arayın Hemen Geliriz!

p Puanla
pPaylaş

Kayseri Teknik olarak Klima Kombi ve Beyaz Eşya tamir hizmetleri vermekteyiz. Her marka ve model cihazlarınız için alanında uzman ekibimizi yönlendiriyoruz. Arayın, Hemen Geliriz!

p Puanla
pPaylaş

Yeşim teknik olarak İzmir'in  Urla, Çeşme, Seferihisar ve Güzelbahçe ilçelerinde her türlü klima arıza onarım montaj ve bakım hizmetlerini profesyonel şekilde vermekteyiz. Arayın Hemen Geliriz!

p Puanla
pPaylaş

İzmir'de Klima ve Kombi Servisi olarak uygun fiyatlarla bakım, montaj ve onarım hizmetleri vermekteyiz Arayın Hemen Geliriz!

p Puanla
pPaylaş

İstanbul Küçükçekmece başta olmak üzere tüm Avrupa Yakası'nda Acil Servis Merkezi olarak klima ve kombi bakım ve onarımları konusunda siz değerli Avrupa Yakası halkına alanında uzman ekibimizi yönlendiriyoruz…

p Puanla
pPaylaş

İstanbul 'da Anadolu Merkez Servis olarak tüm klima ve kombi servis hizmetleri vermekteyiz. Güvenilir, kaliteli ve hesaplı hizmetler için Arayın, Hemen Geliriz!

p Puanla
pPaylaş

Adana Teknik firması olarak, Adana merkezde Seyhan, Çukurova, Yüreğir ve Sarıçam ilçelerine hızlı, hesaplı ve kaliteli klima, kombi ve beyaz eşya teknik servis hizmeti vermekteyiz.

p Puanla
pPaylaş

Çelikhan Teknik olarak Mersin 'de Klima, Uydu Servisi ve Elektrikçilik hizmetleri vermekteyiz. Tamir, bakım, arıza, montaj, kurulum konulardan hızlı, hesaplı ve kaliteli bir hizmet almak için arayın, hemen…

En iyi Klima Servisi firmalarını sizler için listeledik. Hemen Geliriz Üye İşyeri, Klima Servisi firmaları sizlere en uygun fiyata, en hızlı ve en kaliteli hizmetleri sunacaktır. Klima Servisi firmalarından hizmet aldıktan sonra web sitemiz üzerinden değerlendirme yapabilir, aldığınız hizmet için firmalara oy verebilirsiniz. Ayrıca çağrı merkezimiz üzerinden de aldığınız hizmeti değerlendirebilirsiniz. HemenGeliriz.Com olarak sizlere en hızlı Klima Servisi, en yakın Klima Servisi, acil Klima Servisi, nöbetçi Klima Servisi, 7/24 Klima Servisi gibi hizmetler sunuyoruz. Ayrıca web sitemiz ve uygulamalarımız üzerinden Klima Servisi fiyatları, Klima Servisi ücretleri, ucuz ve hesaplı Klima Servisi hizmeti, Klima Servisi servisi gibi bilgiler de edinebilirsiniz. Hemen Geliriz, çok yakında sizlere Klima Servisi sektöründe kullanılan malzeme ve aletlerin de satışını online olarak gerçekleştiriyor olacaktır. Siz de uygun fiyata hızlı ve hesaplı Klima Servisi hizmeti alabilmeleri için yakınlarınıza HemenGeliriz.Com 'dan bahsetmeyi unutmayın. konumunda yer alan en iyi Klima Servisi firma ve servisleri HemenGeliriz.Com 'da. Klima Servisi hizmetini uygun bir ücret ile acil bir şekilde almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Ücret ve fiyat politikamız hakkında deyalı bilgi almak için sitemizi inceleyebilirsiniz. En Yakın firmalar, acil servisler, nöbetçi şirketler, 7/24 hizmetler, ucuz ve hesaplı Klima Servisi servisi, en yakın Klima Servisi firması, 7/24 acil şirketleri için HemenGeliriz.Com 'u sık kullanılanlara ekleyebilir ve mobil uygulamalarımızı telefonunuza indirebilirsiniz. HemenGeliriz.Com - Arayın, Hemen Geliriz!2 El Klima • Ayaklı Klima • Klima Kampanyaları • Taşınabilir Klima • Hava Perdesi Klima • En Ucuz Klima • En İyi Klima • Klima Montajı • Klima Gaz Basımı • Klima Kompresörü • Klima Çeşitleri • Klima Hesabı • Uygun Klima • Klima Servis • Klima Modelleri • Klima Bakımı • Klima Montajı • Kombi Klima Servisi • Klima Gazı Dolumu • Klima Kompresörü • Klima Temizliği • Klima Tamiri • Montaj • Bakım • Servis • Taşıma • Sökme • Takma • Klima Arızası • Klima Servisleri • Klima Tamiri • Klima Servisi • Klima Montajı • Klima Bakımı • Klima Bakım Servisi • Klima Teknik Servis • Klima Montaj Servisi • Klima Arıza Servisi • Klima Tamir Servisi • Klimacı • Klima Tamircisi • Klima Temizleme • Klima Onarım Servisi • Klima Demontaj


Değerlendirmeler
Balıkesir Teknik ustası için
Gökhan Arslan
Aynı arıza için gelen 3. Ustaydı. Kalitesi ve konuya hakimiyetiyle sorunu tek seferde halletti. Fiyat politikası gayet makul çizgilerde. Herkese önereceğim. Artık ailemizin servisi oldun. Bakım zamanı görüşmek üzere, hayırlı işler.
Balıkesir Teknik ustası için
Hasan vural
Kombi arızası için aradım gerçekten isimleri gibi hemenn geldiler.sorunu kısa sürede tespit edip arızayı giderdiler ,temiz ve itinalı çalışıyorlar hepsinden önemlisi yetkili servisten çok daha ucuz tüm ekibinize teşekkür ederim.
Balıkesir Teknik ustası için
Halis halis
Fabrikanin yetkili servisi kombiyi tamir ederken hepten bozdu...ihsan ustayı tavsiye üzerine buldum sorunu çözdü servisin verdiği fiyatın yaşından daha aşağıya çalışır hale getirip 1 yıl yaptığı tamire garanti verdi teşekkürler kendisine
Balıkesir Teknik ustası için
hakan
işinde usta arkadaşlar aynı gün servis hizmeti vermeleri çok güzel
Balıkesir Teknik ustası için
Mert sezgin
Kaliteli ve duzgun iscilik tesekkurler
Balıkesir Teknik ustası için
Süha savaş
Tecrübe ve kalıteli işcilik
Çelikhan Teknik ustası için
Ahmet arguvan
İşinin hakkni veren bir usta nihat usta mersinde en kapsamli ustalardan eğitimli bütün sertifikalara sahip klima için çağirdim halletti elektrik arzasi vardi geldi halletti uydu işlerim internet işleri sağolsun nihat usta bitanedir
Balıkesir Teknik ustası için
Ibrahim erdem
Çalışmayan klima arızası için gelen İhsan Bey, saygılı iletişimi ve tecrübeli iş ahlakıyla sorunu giderdi. Arıza ile ilgili açıklayıcı bilgi de verdi. Müşteri daha ne istesin.. Teşekkürler.
Mevsim Klima ustası için
Hikmet adalı
Hızlı ve profesyonel bir ekip. uygun fiyata hizmet aldım.
Kayseri Teknik ustası için
Ismet aydin
Kardeşim kusur bakma o.kadar saatlerce güneşin altında çalıştın bir bardak su bile vermek aklımıza gelmedi lütfen kusura bakma sana burdan yazmanın sebebi telefon edip mahcuplugumu söyleyemedim isin emeğin ve hizmetin icin sana cok teşekkür ederim mustafa bey iyi çalışmalar.
Çelikhan Teknik ustası için
Mustafa durmaz
Uygun fiyat hızlı akşam geç olmasına rağmen işimiz yapildi
Çelikhan Teknik ustası için
Selin gökberk
Klima elektrik avize montajlarimizi yaptılar aynı usta 3 işi yaptı gayet güzel işçilikleri var çok memnun kaldik
Çelikhan Teknik ustası için
Emre gök
Zamanında gelip olmayan klimamızı çalıştırdılar bi sürü ekstra iş yaptılar ücrette gayet makul aldilar
Çelikhan Teknik ustası için
Sedat korkmaz
Temiz çalıştılar tam bir klima servisi
Kayseri Teknik ustası için
davut karatay
Sayın cok kıymetli ustam vermiş olduğunuz hızmetten dolayı sızlere cok teşekkur eder saygılarımı sunarım ayrıca evımızdek, tum beyaz esyalarımızın bundan sonrakı tek ustasıda sız olaaksınız kayserı gıbı bır yerde sızın gıbı degerli bir ustann olması benı ayrıca memnun etmiştir sizlere cok teşekkur ederim ayrıca bu sıtenın kurucularınada sızın gıbı degerli ustaları bizlere kolayca bulmamıza yardımcı olan hemen geliriz .com a da teşekkur ederim kayseriden saygı ve selamlarımı ıletır hayırlı mesailer dilerim