Siirt Teknik

AÇIK
4.99 / 5

Siirt Teknik
282 Yapılan İş
0 539 576 07 40

Siirt Baykan İmmobilizer Çipli Anahtar

AÇIK
5 / 5

Sizin İsminiz
999 Yapılan İş

Firmanızı bu şekilde gösterebilmek için şimdi hizmet vermeye başlayın.

Siirt Baykan İmmobilizer Çipli Anahtar

Baykan En İyi 10 İmmobilizer Çipli Anahtar – Teklif Al veya Hemen Ara!
Baykan En İyi 10 İmmobilizer Çipli Anahtar – Teklif Al veya Hemen Ara! Güvenli Hizmet, Hızlı Servis, Profesyonel Firmalar. Hemen Ara, Teklif Al veya Karşılaştır, Zaman Kazan.

Immobilizer çipli anahtar, eski yıllardan beri hayatımızda var olan anahtar çeşitleridir. Bu çipli otomobil anahtarları yaklaşık olarak 1950’lerden beri hayatımızda varlığını sürdürmüştür. Bu çeşitte anahtarlar üretilmeden önce film ve dizilerde de sıkça gördüğümüz düz temas tekniği yapılabilmekteydi. lakin bu çipli anahtarlar sayesinde bu işlem kalıntı imkansız hale gelmektedir. Arabaların çalınması gibi durumların şık sık yaşanmasından dolayı düşünülmüş ve üretilmiş bir anahtar çeşididir. 

Arabaların artık immobilizer çipli anahtar sayesinde düz bağlantı yöntemiyle çalınmasının önüne geçilmiştir. Bu anahtarlar direksiyonun altında bulunan bir korunaklılık sayesinde arabaları çalıştırmaktadırlar. Eğer yanlış bir anahtar takılırsa veya oto başka yollarla çalıştırılmaya çalışılırsa o zaman bu korunaklılık sayesinde arabanın elektriğine işaret gitmez. Böyle durumlarda taşıtın motor sistemi ateşleme yapmayarak arabayı çalıştırma yöntemi başarısız olur. 

 

Baykan Immobilizer Çipli Anahtar Yapımı

Çipli otomobil anahtar çeşitleri kalıntı her arabada bulunmaktadır. mevcut bu araçlar çalınma ve hırsızlığa karşı korunmaktadır. Çipli anahtara sahip arabaların kapıları bu anahtarlar olmadan açılmamakta ve kontağı da bu anahtar olmadan çalışmamaktadır. Arabayı yürütmek bu anahtarların olmaması durumunda çok zordur. 

Çipli anahtarlar yapılmaya başlandığından beri oto çalınması ve hırsızlık oranları da düşüş yaşanmaktadır. Bunun sebebi bu anahtarlar sayesinde arabaların güvenliğinin artırılmasıdır. Tabii ki bu anahtar sistemi hırsızlığı azaltmaktadır. ancak bu anahtar tipinin de açıklıkları bulunarak araba çalınması gibi durumlar yaşanmaktadır. Ondan dolayı arabalarınız için ek güvenlik önlemleri alabilirsiniz. Alarmlar ve diğer güvenlik önlemleri gibi şeyler. 

Bu anahtar yapımları eskilerden beri var diyoruz ancak her geçen gün gelişerek devam etmektedir. kalıntı bu anahtar çeşitleri her yerde yapılamamaktadır. Bu çipli anahtar çeşidini yaptırmak için uzman bir Baykan Anahtarcı bulmanız gerekmektedir. branşında profesyonel kişiler tarafından lakin immobilizer çipli anahtarlar yapılabilmektedir. 

Baykan immobilizer çipli anahtar tamircisi bulabilmek için Hemen Geliriz Web Sitesi’ni ziyaret edebilirsiniz. Arabalarınızın çipli anahtarları kaybolduğunda tek yapmanız gereken nüsha bir anahtarını bir anahtar ustasına götürerek anahtarı çoğalttırmaktır. 

Bu anahtar tipleri sıklıkla çok uzun süreler dayanmaktadır. Kaybolmadığı ve kırılmadığı sürecek anahtarların dayanıklılığı oldukça iyidir. Eğer çipinde bir temassızlık olduğunu hissederseniz anında bir anahtarcıya götürebilirsiniz. Çipinin bozuk olduğu anahtarlar kontağınızı döndürmeyerek ve motoru ateşlemeyerek arabanızı harekete geçirmeyecektir.

Immobilizer çipli anahtarların kullanıldığı bazı markalar;

Honda

Hyundai

Toyota

Audi

Mercedes

Renault

Dacia

Ford

Bu ve bunun gibi çoğu marka immobilizer çipli anahtar kullanmaktadır. Bu anahtarlar sayesinde arabanızın güvende olduğunu bilerek içiniz rahat bir şekilde arabanızı kilitleyebilirsiniz. Uzaktan kumanda veya sadece anahtar olarak mevcut immobilizer çipli anahtarlar marka ve model fark etmeksizin kullanılmaktadır. yoğun eski arabalar olmadıkları sürece artık her arabada bu anahtar modelleri kullanılmaktadır. 

Immobilizer çipli anahtarların kaybolması durumunda yüksek maliyetlerle beraber orijinal anahtar çıkarma işlemi yapılabilmektedir. Kaybetme, çalınma gibi durumlarda otomobilin markasının yetkili bayisine giderek bu anahtarların yaptırılması mümkündür. 

Immobilizer çipli anahtarı kontağa taktığınızda arabayı çalıştırmıyorsa bu olayda anahtar çipinde bir arıza meydana gelmiş olabilmektedir. Bu çoğu araçlarda gösterge kısmında gösterilmektedir. hatası göstermeyen araçlarda anahtarın takıldığı andan itibaren arabay hiç elektrik vermemesinden anlayabilirsiniz. Eğer bir nüsha anahtarınız mevsutsa bu nüsha anahtar ile aracınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. lakin kopya anahtarınızın da bir kopyasını çıkarmayı unutmayınız. yedek anahtarları kullanıma geçtiğinizde anahtarda zarar olması ile beraber çekeceğiniz sıkıntıları düşünerek hareket etmelisiniz.  Bir anahtar ustasına anahtarınızı götürerek immobilizer çipli anahtar kopyanızı çıkartabilirsiniz. 

 

İmmobilizer Çipli Anahtar Fiyatları

Her markada immobilizer çipli anahtar bulunmaktadır. Orta ve üst sınıf tüm araçlar için bu anahtar sistemi uygulanabilmektedir. Eğer çipli anahtarlarınızın yedeklerini bulunduruyorsanız çok aşırı korkmanız gerekmez. Çipli anahtarların hiç yedeği bulunmadığı halde kaybolması durumunda oto servislerine götürülerek yapılmaktadır. Bu anahtar sistemleri kişisel oldukları için arabalara şahsi olarak tanımlanabilmektedir. Bu işlemi de eğer anahtarınız yoksa standart bir çilingirin yapması olanaklı değildir. 

Baykan immobilizer çipli anahtar fiyatları için Hemen Geliriz üzerinden çalışan çipli oto anahtar tamiri ustalarına ulaşabilirsiniz. Fiyatlar her işletme için değişiklik gösterebilmektedir. Fiyatları belirleyen ustalar kullandıkları malzemeler ve yaptıkları zanaat üzerinden fiyat almaktadır. Her anahtar ustasının fiyat listesi çeşitli olabilmektedir. 

En ucuz Baykan immobilizer çipli anahtar kopyası için sitemizden ustalara ulaşabilirsiniz. Ustalarla iletişim kurarak hem görev ilişkin bilgi alabilir hem de fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz. Çipli anahtarlar için özel bilgisayarlar kullanan ustalar kolaylıkla immobilizer çipli anahtar kopyası çıkarabilmektedirler. Bu bilgisayar ve şahsi kumandalar sayesinde anahtar içerisindeki çipin modelini ve şeklini hızlıca kopyalayabilmektedirler. Bu çeşit anahtarların olağan çelik kapı anahtarı gibi kopyalanması beklenemez. Bu tasvirde bir çoğaltma işlemi gerçekleşirse çip uyumsuzluğu olacağı için aracınızı çalıştırmak olanaklı olmayacaktır. 

 

En Yakın Baykan Immobilizer Çipli Anahtar Tamircisi

En yakında bulunan Baykan immobilizer çipli anahtar tamircisine ulaşmak için; Hemen Geliriz Ana Sayfası’ndan adres ve görev bilgisi girerek en yakın olan tamirciye ulaşabilirsiniz. Immobilizer çipli anahtar onarımı işinde uzmanlaşmış kişiler tarafından yapılmalıdır. uzman kişiler tarafından yapılmayan ve işini bilmeyen kişiler tarafından yapılan immobilizer çipli anahtar onarımı yoğun fazla sağlam olmamaktadır. Bu tür anahtarların arızaları genellikle çip kaynaklı olmaktadır. Bu anahtarların tamirleri uzman kişiler tarafından oldukça hızlı tasvirde gerçekleştirilebilmektedir.

Anahtarlarınızın onarımını usta kişilere yaptırmak için branşında profesyonelleşmiş kişileri Hemen Geliriz’de bulabilirsiniz. Bu çipli anahtarların arızalarının nedenleri anahtar içindeki çipte olabildiği gibi direksiyon altında mevcut çipi okuyan sistemde de olabilmektedir. Anahtarın veya direksiyonun altında mevcut sistemin bozulması halinde ustalar ilk evvel aksaklık saptamasını yaparak arızanın nereden geldiğini bulmaktadırlar. Arızanın nedeninin anlaşıldığı zamanlarda bakım işlemi başlamaktadır. kusur anahtarda ise size çipin aynısının bulunduğu yeni bir anahtar yapılması yoğun kolaydır lakin sorun, çipi okuyan sistemde ise bu sistemin çipi okuyabilmesi için sıfır bir tanımlama ve aracın bilgisayara bağlanması gibi durumlara ihtiyaç olabilir.

Sizlere en yakın Baykan immobilizer çipli anahtar tamircisi hizmetini verebilecek ustalar için Hemen Geliriz yapısında mevcut ustaları arayabilirsiniz. Bu ustalar ile irtibata geçerek alacağınız servis ilişkin bilgi ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Fiyatı ve alacağınız hizmeti kabul ederseniz ustaların yanlarına giderek işleminizi yaptırabilirsiniz. En iyi, en seri ve en kaliteli Baykan immobilizer çipli anahtar yapan firmalara Hemen Geliriz Web Sitesi’nden ulaşabilirsiniz. 

Siirt Baykan Hakkında

Baykan (Kürtçe: Hawêl), Siirt ilinin bir ilçesidir.

İçindekiler

  1. Tarihçe
  2. Nüfus
  3. Kültür
  4. Kaynakça
  5. Dış bağlantılar

Tarihçe

20 Mayıs 1938 tarih ve 3393 sayılı kanunla Tütenocak'ta kurulmuştur. 1949'da merkezi, Havil Hanları mevkiine nakledilmiştir. Daha sonra ilçe'nin adı Baykan olarak değiştirilmiştir.

Nüfus

YılToplamŞehirKır
197016.5121.90314.609
197518.0532.69015.363
198022.2284.46517.763
198527.4376.66520.772
199027.3875.16922.218
200031.5008.88322.617
200728.5615.83822.723
200829.1496.21922.930
200928.4405.72222.718
201028.1955.55622.639
201127.9255.55422.371
201227.6565.75221.904
201327.8095.74122.068
201427.3235.68421.639
201526.6155.59421.021
201626.2365.61920.617

Kültür

Baykan Ziyaret beldesinde bulunan Veysel Karani Türbesi ile meşhurdur. Kurban Bayramı'nda da Veysel Karani'yi anma etkinlikleri düzenlenmektedir.