Siirt Teknik

AÇIK
4.99 / 5

Siirt Teknik
417 Yapılan İş
0 539 576 07 40

Siirt İmmobilizer Çipli Anahtar

AÇIK
5 / 5

Sizin İsminiz
999 Yapılan İş

Firmanızı bu şekilde gösterebilmek için şimdi hizmet vermeye başlayın.

Siirt İmmobilizer Çipli Anahtar

Siirt En İyi 10 İmmobilizer Çipli Anahtar – Teklif Al veya Hemen Ara!
Siirt En İyi 10 İmmobilizer Çipli Anahtar – Teklif Al veya Hemen Ara! Güvenli Hizmet, Hızlı Servis, Profesyonel Firmalar. Hemen Ara, Teklif Al veya Karşılaştır, Zaman Kazan.

Immobilizer çipli anahtar, eski yıllardan beri hayatımızda var olan anahtar çeşitleridir. Bu çipli oto anahtarları yaklaşık olarak 1950’lerden beri hayatımızda varlığını sürdürmüştür. Bu çeşitte anahtarlar üretilmeden evvel film ve dizilerde de sıkça gördüğümüz düz kontak yöntemi yapılabilmekteydi. lakin bu çipli anahtarlar sayesinde bu yöntem artık imkansız hale gelmektedir. Arabaların çalınması gibi durumların şık sık yaşanmasından dolayı düşünülmüş ve üretilmiş bir anahtar çeşididir. 

Arabaların kalıntı immobilizer çipli anahtar sayesinde düz bağlantı yöntemiyle çalınmasının önüne geçilmiştir. Bu anahtarlar direksiyonun altında bulunan bir sigorta sayesinde arabaları çalıştırmaktadırlar. Eğer yanlış bir anahtar takılırsa veya araba başka yollarla çalıştırılmaya çalışılırsa o süre bu sigorta sayesinde otomobilin elektriğine işaret gitmez. Böyle durumlarda aracın motor sistemi ateşleme yapmayarak arabayı çalıştırma tekniği başarısız olur. 

 

Siirt Immobilizer Çipli Anahtar Yapımı

Çipli oto anahtar çeşitleri kalıntı her arabada bulunmaktadır. mevcut bu araçlar çalınma ve hırsızlığa karşı korunmaktadır. Çipli anahtara sahip arabaların kapıları bu anahtarlar olmadan açılmamakta ve kontağı da bu anahtar olmadan çalışmamaktadır. Arabayı yürütmek bu anahtarların olmaması durumunda yoğun zordur. 

Çipli anahtarlar yapılmaya başlandığından beri oto çalınması ve hırsızlık oranları da düşüş yaşanmaktadır. Bunun nedeni bu anahtarlar sayesinde arabaların güvenliğinin artırılmasıdır. Tabii ki bu anahtar sistemi hırsızlığı azaltmaktadır. ancak bu anahtar tipinin de açıklıkları bulunarak oto çalınması gibi durumlar yaşanmaktadır. Ondan dolayı arabalarınız için ilave güvenlik önlemleri alabilirsiniz. Alarmlar ve diğer güvenlik önlemleri gibi şeyler. 

Bu anahtar yapımları eskilerden beri var diyoruz lakin her geçen gün gelişerek devam etmektedir. kalıntı bu anahtar çeşitleri her yerde yapılamamaktadır. Bu çipli anahtar çeşidini yaptırmak için usta bir Siirt Kilitçi bulmanız gerekmektedir. alanında profesyonel kişiler tarafından ancak immobilizer çipli anahtarlar yapılabilmektedir. 

Siirt immobilizer çipli anahtar tamircisi bulabilmek için Hemen Geliriz Web Sitesi’ni ziyaret edebilirsiniz. Arabalarınızın çipli anahtarları kaybolduğunda tek yapmanız gereken yedek bir anahtarını bir anahtar ustasına götürerek anahtarı çoğalttırmaktır. 

Bu anahtar tipleri genelde çok uzun süreler dayanmaktadır. Kaybolmadığı ve kırılmadığı sürecek anahtarların dayanıklılığı oldukça iyidir. Eğer çipinde bir temassızlık olduğunu hissederseniz anında bir anahtarcıya götürebilirsiniz. Çipinin sıkıntılı olduğu anahtarlar kontağınızı döndürmeyerek ve motoru ateşlemeyerek arabanızı harekete geçirmeyecektir.

Immobilizer çipli anahtarların kullanıldığı bazı markalar;

Honda

Hyundai

Toyota

Audi

Mercedes

Renault

Dacia

Ford

Bu ve bunun gibi çoğu marka immobilizer çipli anahtar kullanmaktadır. Bu anahtarlar sayesinde arabanızın güvende olduğunu bilerek içiniz rahat bir şekilde arabanızı kilitleyebilirsiniz. Uzaktan kumanda veya sadece anahtar olarak mevcut immobilizer çipli anahtarlar marka ve model fark etmeksizin kullanılmaktadır. yoğun eski arabalar olmadıkları sürece artık her arabada bu anahtar modelleri kullanılmaktadır. 

Immobilizer çipli anahtarların kaybolması durumunda yüksek maliyetlerle beraber asıl anahtar çıkarma işlemi yapılabilmektedir. Kaybetme, çalınma gibi durumlarda aracın markasının yetkili bayisine giderek bu anahtarların yaptırılması mümkündür. 

Immobilizer çipli anahtarı kontağa taktığınızda arabayı çalıştırmıyorsa bu olayda anahtar çipinde bir aksaklık meydana gelmiş olabilmektedir. Bu çoğu araçlarda gösterge kısmında gösterilmektedir. hatası göstermeyen araçlarda anahtarın takıldığı andan itibaren arabay hiç elektrik vermemesinden anlayabilirsiniz. Eğer bir nüsha anahtarınız mevsutsa bu yedek anahtar ile aracınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. lakin nüsha anahtarınızın da bir kopyasını çıkarmayı unutmayınız. yedek anahtarları kullanıma geçtiğinizde anahtarda hasar olması ile birlikte çekeceğiniz sıkıntıları düşünerek hareket etmelisiniz.  Bir anahtar ustasına anahtarınızı götürerek immobilizer çipli anahtar kopyanızı çıkartabilirsiniz. 

 

İmmobilizer Çipli Anahtar Fiyatları

Her markada immobilizer çipli anahtar bulunmaktadır. Orta ve üst sınıf bütün araçlar için bu anahtar sistemi uygulanabilmektedir. Eğer çipli anahtarlarınızın yedeklerini bulunduruyorsanız çok aşırı korkmanız gerekmez. Çipli anahtarların hiç yedeği bulunmadığı halde kaybolması durumunda araç servislerine götürülerek yapılmaktadır. Bu anahtar sistemleri şahsi oldukları için arabalara özel olarak tanımlanabilmektedir. Bu tekniği de eğer anahtarınız yoksa olağan bir çilingirin yapması mümkün değildir. 

Siirt immobilizer çipli anahtar fiyatları için Hemen Geliriz üzerinden etkin çipli oto anahtar tamiri ustalarına ulaşabilirsiniz. Fiyatlar her işletme için yenilik gösterebilmektedir. Fiyatları belirleyen ustalar kullandıkları ekipmanlar ve yaptıkları işçilik üzerinden fiyat almaktadır. Her anahtar ustasının fiyat listesi değişik olabilmektedir. 

En ucuz Siirt immobilizer çipli anahtar kopyası için sitemizden ustalara ulaşabilirsiniz. Ustalarla irtibat kurarak hem görev hakkında bilgi alabilir hem de fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz. Çipli anahtarlar için özel bilgisayarlar kullanan ustalar kolaylıkla immobilizer çipli anahtar kopyası çıkarabilmektedirler. Bu bilgisayar ve şahsi kumandalar sayesinde anahtar içerisindeki çipin modelini ve şeklini anında kopyalayabilmektedirler. Bu tür anahtarların standart çelik kapı anahtarı gibi kopyalanması beklenemez. Bu biçimde bir çoğaltma tekniği gerçekleşirse çip uyumsuzluğu olacağı için aracınızı çalıştırmak mümkün olmayacaktır. 

 

En Yakın Siirt Immobilizer Çipli Anahtar Tamircisi

En yakında mevcut Siirt immobilizer çipli anahtar tamircisine ulaşmak için; Hemen Geliriz Ana Sayfası’ndan adres ve servis bilgisi girerek en yakın olan tamirciye ulaşabilirsiniz. Immobilizer çipli anahtar tamiri işinde uzmanlaşmış kişiler tarafından yapılmalıdır. ehil kişiler tarafından yapılmayan ve işini bilmeyen kişiler tarafından yapılan immobilizer çipli anahtar onarımı çok fazla sağlıklı olmamaktadır. Bu türlü anahtarların arızaları günlük çip kaynaklı olmaktadır. Bu anahtarların tamirleri usta kişiler tarafından epey seri biçimde gerçekleştirilebilmektedir.

Anahtarlarınızın tamirini usta kişilere yaptırmak için alanında profesyonelleşmiş kişileri Hemen Geliriz’de bulabilirsiniz. Bu çipli anahtarların arızalarının nedenleri anahtar içindeki çipte olabildiği gibi direksiyon altında mevcut çipi okuyan sistemde de olabilmektedir. Anahtarın veya direksiyonun altında bulunan sistemin bozulması halinde ustalar ilk evvel aksaklık saptamasını yaparak arızanın nereden geldiğini bulmaktadırlar. Arızanın nedeninin anlaşıldığı zamanlarda bakım işlemi başlamaktadır. kusur anahtarda ise size çipin aynısının bulunduğu yeni bir anahtar yapılması yoğun kolaydır ancak sorun, çipi okuyan sistemde ise bu sistemin çipi okuyabilmesi için sıfır bir tanımlama ve taşıtın bilgisayara bağlanması gibi durumlara gerek olabilir.

Sizlere en yakın Siirt immobilizer çipli anahtar tamircisi hizmetini verebilecek ustalar için Hemen Geliriz yapısında bulunan ustaları arayabilirsiniz. Bu ustalar ile irtibata geçerek alacağınız hizmet hakkında bilgi ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Fiyatı ve alacağınız hizmeti kabul ederseniz ustaların yanlarına giderek işleminizi yaptırabilirsiniz. En iyi, en hızlı ve en kaliteli Siirt immobilizer çipli anahtar yapan firmalara Hemen Geliriz Web Sitesi’nden ulaşabilirsiniz.