Siirt Teknik

AÇIK
4.99 / 5

Siirt Teknik
251 Yapılan İş
0 539 576 07 40

Siirt Merkez Oto Anahtar Yapımı

AÇIK
5 / 5

Sizin İsminiz
999 Yapılan İş

Firmanızı bu şekilde gösterebilmek için şimdi hizmet vermeye başlayın.

Siirt Merkez Oto Anahtar Yapımı

Merkez En İyi 10 Oto Anahtarcı – Teklif Al veya Hemen Ara!
Merkez En İyi 10 Oto Anahtarcı – Teklif Al veya Hemen Ara! İmmobilizer Çipli Oto Yedek Anahtar Yapımı ve Kopyalama. Hemen Arayın!

Eski araçları da mevcut anahtarlar haricinde artık sıfır oto anahtarlar da çip bulunur. oto anahtarının üzerinden mekan alan çip sayesinde araçların kapı ve pencereleri de daha kolay bir şekilde açılır. otomobil anahtarının için de mevcut çip elektronik sistem ile çalıştığı için bağlantının daha kolay bulunmasını sağlar. Merkez otomobil anahtar yapımı da oldukça basit bir tasvirde gerçekleşir. oto anahtar imalatı herkes tarafından yapılan bir yöntem değildir. İçerisinde çip bulunduğu için çipin ahenk sağlaması ve farklı kullanılan şahsi yazılımlarla beraber yapılması gerekir. lazım programları kullanan oto anahtarcılar bu yöntemi daha kolay bir tasvirde yapar.

Her otomobilde yedek anahtarın bulunması daha düzgün olabilir. Herhangi bir hırsızlık gibi olayların olması sonucunda sizden nüsha anahtar talep edilir. Eğer kopya anahtar bulunmazsa sigorta şirketleri gerekli olan zarar için ödeme yapmazlar. Bu sebeple nüsha anahtarın olması oldukça önemlidir. 

Merkez oto anahtar yapımı ücretleri de yoğun pahalı değildir. günlük araçlara göre farklılık gösterir. lakin nüsha anahtarı yapılacağı zaman işletme tercihi de önemlidir. Kendi aracınızın firmasına götürebilirsiniz. lakin internet üzerinden de servis veren hayli işletme bulunuyor. 

Merkez kopya araba Anahtarı

Yeni sıfır araç aldığımız süre genelde sizleri iki adet anahtar verilir. Birisi arızalandığı veya çalındığı süre diğerini rahatlıkla kullanmanız için tasarlanmış olur. kopya anahtar verilmesi çoğunlukla oldukça önemlidir. ancak verilen nüsha anahtarlar ilk anahtarla gibi otomatik değildir. kopya anahtar kullandığınız zaman aracı manuel olarak açmanız gerekir.

nüsha anahtarlar her araç aldığınız süre bir adet yanında verilir. genelde yedek anahtar çok seçenek kullanılmaz. 

 • kopya anahtarlar kullanılan ilk anahtar kadar epey önemlidir.
 • Çok kısa zaman de bozulmaz. Daha dayanıklı olan ürünlerdir.
 • kopya anahtarın en büyük dezavantajı otomatik olarak çalışmamasıdır. Manuel olarak çalıştığı için kapıları ve pencereleri açmak için aracı çalıştırmak gerekir.

nüsha anahtar kullanımı yapacağınız zaman mutlaka bu konu ilişkin ayrıntılı bilgi almalısınız. 

Merkez İmmobilizer Sistem

İmmobilizer sistem sadece araçların kumandasına takılan bir sistemdir. Elektronik devre olan bu bölüm sadece kontak anahtarı için kullanılır. Bu bölüm tamamlanmadığı süre da motor çalışmaz. oldukça kuvvetli bir sistem olduğu için çalınma gibi çokça riskleri de pek olanaklı değildir. İmmobilizer sistem genelde anahtarla birleştirilse de farklı araba firmaları değişik tekniklikler de kullanabilir. Bazı araba markaları şifre girişi de sağlayabilir. Immobilizer sistem ülkemizde genellikle yeni model araçlarda ve orta sınıf üzeri olan araçlar da standart hale getirilmiştir. 

Pek yoğun ülkede bu sistem zorunlu hale getirilirken ülkemiz de hala birçok araçta bulunmamaktadır. İmmobilizer sistem kullanımı sayesinde araç hırsızlıklarında da büyük miktarda azalmalar meydana gelmiştir. Bazı araçlarda kullanılan immobilizer sistem her zaman emniyetli kabul edilmez. Bazı otomobillerde motor sisteminin en derin kısmına monte edildiği için uzun süre de devre dışı bırakmak kolay olmaz. Bu gibi sistemler sıklıkla daha güvenlidir. Bazı oto modellerinde ise aracı kilitleme devresi sürekli yoğun daha basit ulaşılabilir ve Böylece devre dışı da bırakılabilir. lakin bu gibi uygulamalar da yoğun emin sayılmaz.

oto Anahtar Çeşitleri

otomobil anahtar sistemi motorun hareket etmesini sağlar ve marş motoru ile birlikte akünün de bağlantı kurmasını sağlayan bir sistemdir. Araç anahtarı olmadan ne yazık ki aracı kullanmak olanaklı değildir. Teknolojinin ilerlemesiyle beraber oto anahtar çeşitleri de artmıştır. Akıllı araba anahtar, sustalı otomobil anahtar ve immobilizer araba anahtar olarak çeşitleri bulunur. araba anahtar çeşitleri araçlara göre yenilik gösterir. 

Eğer yoğun pahalı bir araç kullanımı yapıyorsanız sıklıkla akıllı araba araçları seçim edilir. çoğunlukla bu araç tiplerinde bu kumandalar daha orantısız arzu görür. ancak eski tip araçlar da kullanılan kumandalar daha farklıdır. Manuel olarak çalıştığı için çok çokça arzu görmez. ancak günümüzde hayli araç için daha basit kullanılan araç kumandaları da yapılmaktadır. 

Akıllı oto Anahtar Kullanımı

Akıllı oto anahtar sistemi genellikler araçlar da en yoğun seçim edilen ve her şeyin otomatik olarak çalıştırdığı bir sistemdir. Aracınızın anahtarına dokunmadan cebinizde dururken bile alglama sistemi sayesinde aracınızı daha kolay bir tasvirde açabilir. Böylelikle aracınız da çalışır bir hale gelmiş olur. Akıllı oto anahtar kullanımı genelde tercih edile bir sistemdir. Akıllı oto anahtarı manuele göre daha fazla kullanıldığı için kullanımı da kolaydır. Akıllı araba anahtar hemen hemen her araç için üretilmiştir. 

Sustalı araba Anahtar Kullanımı

Sustalı oto anahtar sistemi genelde eski bir sistem olarak bilinir. Sustalı araba anahtar sistemi daha yoğun eski araçlar da kullanılan bir yöntemdir. otomobil anahtarının üzerinde mevcut düğme ile açılır ve kapatılır. ancak yeni araçlar da bulunmaz. 

Kullanılan diğer bir yöntem ise İmmobilizerli sistemdir. oto sanayisi içinde kullanılan bu yöntem gün geçtikçe yaygınlaşmaya başlamış olan bir yöntemdir. Gelişmiş olarak Avrupa ülkelerinde ortaya çıkan bu sistemi ülkemizde de oldukça arzu görmeye devam etmektedir.

Düz kontak içine yerleştirilen bu sistemin diğer bir parçası da bağlantı içine yerleştirilmiş olur. Parçaların derin kısma yerleştirmesi daha güvende olmasını sağlar. Bu sebeple kullanılan bu sistem hırsızlığı da büyük ölçüde azaltmıştır.

Merkez oto Anahtar Tamiri

Kullanılan otomobil anahtarları zamanla bozulabiliyor. Özellikle darbe alan veya su alan otomobil anahtarları kısa süre içerisinde bozulmuş oluyor. araba anahtarlarının onarımını basit bir biçimde yaptırmamız da olabilir . Hemen geliriz firması üzerinde mekan alan ustalar oldukça çabucak bir tasvirde servis verir. Teknolojinin gelişmesi ile beraber otomobillerde zamanla gelişmektedir. Araçların anahtarını kontağa taktığınız süre temas döner ama motor çalışmaz. Bu olay da için de bulunan çip de çalışmaz. 

kopya anahtarlar genellikle diğer anahtarlar kadar çok aşırı kullanılmaz. genelde ilk anahtar bozulduğu süre yedek anahtar kullanılır. 

otomobil Anahtar Nasıl Yapılır?

Merkez araba anahtar yapımı hayli firmanın yapmış olduğu bir hizmettir. ancak araba anahtar yapımı için kanuni ruhsat sahibi olmamız gerekir. Eğer ruhsat sahibi değilsiniz noterden vekaletname almanız gerekir. Hemen geliriz sitesinde mevcut ustalar da epey kısa zaman içerisinde bu işlemi halleder. 

Firmalarda bu işlemi yaptıracağınız süre anahtarın orjinalini de mutlaka getirmek gerekir. Kullanılan programlar sayesinde oto anahtar da epey çabuk bir tasvirde yapılmış olur. yedek anahtar yaptırdığınız süre mutlaka tedbirli bir biçimde yaptırmak gerekir. 

otomobil Anahtar firma Seçimi 

araba anahtar yapımı için servis veren birbirinden fazla işletme bulunur. Firmaların kopya anahtar alanında servis vermesi de epey önemlidir. Böylece herhangi bir kaybolma veya bozulma durumunda yenisi yaptırabilirsiniz. Merkez araba anahtar imalatı fiyatları sürekli araçlara göre belirlenir. 

Elinizde mevcut araç yoğun pahalı bir araç ise kopya anahtar miktarı da çokça olabilir. Bu sebeple kendi aracınızı aldığınız yerden araba anahtar yapımı ilişkin bilgi almak daha dayanıklı olacaktır. günlük güvenilir firmaları seçim etmek gerekir. Böylelikle ürünler de daha güvenilir bir şekilde yapılır ve Böylece uygun fiyatlara da hizmet almak mümkün olacaktır. 

 

Merkez otomobil Anahtar Kopyalama

araba anahtar klonlama işi sizin nüsha anahtar oluşturarak anahtar unutkanlığınıza bir çare olabillir. Ben unutkanım, eşyalarımı çoğu yerde unutuyorum diyorsanız çantanızdaki bir kopya anahtar sizin unutkanlığınızı önemsiz hale getirecektir. Araç anahtarlarında kalıntı gelişen araba sektörüyle birlikte yoğun orantısız anahtar modeli çıktı. Bu branş gerçekten derin bir sektör . Bu tip konularda işinin uzmanı kişilerle çalışmak her süre önemlidir. Aracınızın anahtarı çipli, çipsiz veya immobilizer olabilir. Hemen Geliriz adresinde her tip anahtar kopyalama tekniği yapacak anahtar tamircileri bulunmaktadır. 

Anahtar kopyalarken dikkat edilecek pek yoğun durum vardır. Anahtarların özellikleri başta dikkat edilecek unsurlardandır. branşında uzman kişiler tarafından bu teknik gerçekleştirilmelidir. Araç anahtarlarını kişiler kendi kendilerine kopyalamaya çalışmamalıdır. Bu iş detaylı ve titizlikle yapılması mecburi bir iştir. Evde anahtarı klonlamak aracınızın kapısından kontağına kadar her tür kilit sisteminde aksaklıklara sebebiyet verebilir. 

Anahtar Nasıl Kopyalanır

Anahtar, kilit üzerinde uzman olmuş kişiler tarafından klonlanır. Bu işlemde özel araç malzemeler kullanılmaktadır. Buna şahsi olan makineler sayesinde anahtar doğru bir şekilde yedeklenmektedir. Anahtar kopyalamada kullanılan cihazlar özel bir kumanda ve bir bilgisayardır. Kumanda içerisindeki menüde;

Çip kopyala

Çip üret

Anahtar kopyala

Garaj kapısı kumandası üret 

Garaj kapısı kumandası kopyala

Kumanda yenile

Bu ve bunun gibi seçenekler mevcuttur. ehil kişi yapacağı işleme göre bu seçeneklerden birini tercih eder. Bu tercih bilgisayar tarafından algılanır ve kopyalama yöntemi yapan aletin beynine gönderilerek seçilen tecih uygulanmaya başlanır. 

Bilyalı ve yale anahtarlar da ev, eylem yeri, oda kapısı ve benzeri yerlerde kullanılmakta olup oto anahtar klonlama yöntemi gibi basit ve hızlı bir biçimde klonlanmaktadır. Bilyalı ve yale anahtar çeşitlerinde kopyalama işlemi makinelere ihtiyaç kalmadan direkt olarak uygulayıcı makine tarafından gerçekleştirilebilmektedir.

 

İmmobilizer Anahtar Kopyalama

Arabanızın anahtarı çipli, çipsiz, akıllı ve immobilizer gibi çeşitlerden bir tanesi olabilir. Bu türlü anahtar çeşitlerinin kopyalamasını bu işin ustası olan kişiler kopyalayabilmektedir. Çipli olan araç anahtarları sizlerin evlerde kendi başınıza kopyalayabileceğiniz bir şey olmadığı için ve kopyalama işlemini gerçekleştirdiğinizde aracınızda sıkıntılar çıkabileceği için bu konularda Hemen Geliriz üzerindeki Merkez otomobil anahtar kopyalama ustalarına ulaşınız. 

Evlerde kopyalanmaya çalışılan anahtarlar çoğunlukla arızalı olmakla birlikte aracınızın kapılarını açmayacak ve aracınızı çalıştırmayacaktır. İmmobilizer anahtar, usta kişinin anahtar tanımlayan kumandasına yerleştirildikten sonra bilgisayar tarafından taranarak anahtarın şeması çıkarılır. Anahtarın şeklini çıkaran makineye ham, dişlileri olmayan bir anahtar takılır. Anahtar şeması uygulayıcı makinenin beynine gönderilir. Bu makine algıladığı şemayı ham anahtar üzerinde uygular ve anahtarınızı hazır hale getirir.

 

Çipli-Çipsiz Anahtar Kopyalama

Arabalarınızın kumandaları ve arabalarınız akıllı araç tipindeki vasıtalar olabilir. Bu tip uygulama farklılıklar fark etmeden sizin için en iyi hizmeti ustalarımız sunacaktır. Çipli veya çipsiz araç kumandası kopyalamada işlemler değişmemekte immobilizer ve diğer tip kumanda sistemleri gibi pek çok tür kumanda nüsha edilebilmektedir. Çipli-çipsiz niteliği uzmanın kumanda üzerinde yapacağı seçeneği değiştirmek dışında fark yaratmamaktadır. 

Çipli otomobil anahtarlarında yetmişten orantısız çip seçeneği bulunmaktadır. Bu çip seçenecekleri alanında ehil kişilerin kumandaları tanımalarıyla seçilecek tercihlerdir. araba anahtarlarınızın çiplerinin modellerini bu bilgilere sahip değilseniz bilemezsiniz. usta kişilere sorarak çip bilgisine ulaşabilirsiniz. usta kişiler kumanda yöntemiyle dakikalar içerisinde çipin modelini size söyleyebilir. Aynı tasvirde çipli anahtar kopyalama yöntemi de dakikalar içerisinde gerçekleşebilir ve orantısız beklemeden, zahmete girmeden anahtarınızın bir yedeğine sahip olabilirsiniz. Arabanızın çip şekli gittiğiniz araba anahtar çoğaltma dükkanında daha evvel yok olabilir. lakin ehil kişiler tanınmayan çip modellerini bilgisayar yardımıyla yeni bir çip üretme alanından yaparak sizin anahtar modelinizi çıkarmaktadır.

Mekanik yani çipsiz de denilen araba anahtar çoğaltma işleminde çip seçeneği sunulmadan kumandaya yerleştirilerek bilgisayarda şeması çizilir. Çizilen şema ve içindeki sistem belirlendikten sonra anahtarı kopyalayan makine desteği ile dakikalar belki saniyeler içerisinde size yeni ve muntazam bir anahtar sunar. 

 

Anahtar Kopyalamada Dikkat Edilecekler

 1. Anahtarınızın üzerindeki şekillerin eksiksiz ve sıkıntısız olmasına,
 2. Yine aynı şekillerin içerisine girmiş olabilecek yabancı maddelere,
 3. Bir tarafının eğilmiş veya kırık olup olmadığına,
 4. Anahtarı klonlayan kişinin sizin istediğiniz adetten fazlasını yapıp yapmadığına, dikkat etmelisiniz.
 5. otomobil anahtarınızın klonunu teslim aldığınızda aracınız üzerinde denemeden evvel gözle görülür bir hata olup olmadığına bakınız. Daha sonra aracınızın kapılarında ve kontağında deneyerek yapılan tekniği denetim ediniz.

   

Hangi Marka Araç Anahtarları Kopyalanır

Honda, Volkswagen, Hyundai, BMW, Peugeot ve diğer hepsi tür araba markalarında Merkez oto anahtar çoğaltma yöntemi yapılabilmektedir. Hemen Geliriz üzerinden aradığınız oto Anahtar Ustası ustaları sizlere tüm markalar için servis verebilmektedir.

Arabanızın rengi, boyutu fark etmediği gibi modeli, markası da yapılacak olan tekniği değiştirmemektedir. orijinal otomobil anahtar klonlama işlemlerinde bu tip kriterlere bakılmaksıızın yöntem gerçekleştirilmektedir. asıl anahtarınız yoğun kritik olup bu anahtarınızı kaybetmemeye özen göstermeli çoğaltma işleminden sonra da atmayıp saklamalısınız. 

 

Garaj Kumandası Yedekleme

Garaj kumandanızın hem sizde hem de tanıdıklarınızda olmasını istiyorsanız Hemen Geliriz'den Merkez araba anahtar klonlama ustalarına en çabucak biçimde ulaşın. Eve, işe veya herhangi bir binada ortak kullanımda olan bir oto giriş kapınız varsa bu kapının uzaktan kumandasını kopya ederek zaman hatası olmadan alana giriş çıkış sağlayabilirsiniz.

Garajınızın güvende kalmasını istiyorsanız yedek kumandaları vereceğiniz kişileri tanıyor ve güveniyor olmanız önemlidir. Tanımadığınız, güvenmediğiniz kişilere garaj kumandanızı vermeyiniz. 

 

Merkez En yakın Nerede Anahtar Kopyalatabilirim?

Size en benzeyen olan Merkez oto anahtar kopyalama dükkanına Hemen Geliriz üzerinden ulaşabilir. mekan bilgilerini alarak dükkanlarına gidebilir veya acil bir durumdaysanız bulunduğunuz bölgeye çağırarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. konumunuzu doğru girmeniz size en yakın, en ekonomik oto anahtar kopyalama ustasını bulmanızda basitlik sağlayacaktır. 

7 gün 24 saat faal oto anahtar klonlama dükkanları bulunmaktadır. Acil bir tasvirde anahtarınızın yedeğini çıkarttırmak veya anahtarınız kırıldığı için anında bir anahtar yaptırmak istiyorsanız bu hizmeti veren ustalarımıza ulaşabilirsiniz. Size en iyi, orijinal anahtar klonlama işlemi yapacak ustalarımza ulaşmanız için Hemen Geliriz üzerinden birden çokça Merkez oto anahtar çoğaltma ustası numarası sunmaktayız.

 

Anahtar Yedeği Çıkarttırmak lüks Mı?

Otonuzun anahtar yedeğini elinizde bulundurmak istiyorsunuz ve bunun için çok çokça para vermek istemiyorsanız Hemen Geliriz'deki oto anahtar çoğaltma ustalarını arayın ve güncel fiyatların altında, en bütçenize hesaplı fiyatları alın. 

Hemen Geliriz, sizlere en düzgün görev için çalıştığı ustaların ucuz, ekonomik olmasına dikkat eder. Bütçeniz dahilinde hangi uzman ile anlaştıysanız o usta ile işleminizi Hemen Geliriz üzerinden arama yaparak gerçekleştirebilirsiniz. En hesaplı Merkez oto anahtar klonlama dükkanları için Hemen Geliriz'den aramalar yapın. Fiyat bilgisi ve anahtarınızın nasıl kopyalanacağı gibi pek yoğun bilgiyi ustalarımızdan edinebilirsiniz. Anahtar tipine, modeline çipli-çipsiz, immobilizer gibi çeşitlere bakılarak ücretlendirmeleri Hemen Geliriz ile işleyen Merkez otomobil anahtar çoğaltma firmaları belirlemektedir. hizmet kalitesine önem veren, her süre son teknoloji ile çalışan otomobil anahtar kopyalama firmalarını Hemen Geliriz'de bulabilirsiniz.

Siirt Merkez Hakkında

Siirt, Siirt ilinin merkezi ilçesi olan şehirdir.

İçindekiler

 1. Tarihçe
 2. Milât öncesi dönem
 3. İslâm egemenliği
 4. Anadolu Selçukluları dönemi
 5. Osmanlı Devleti dönemi
 6. Kültür
 7. Nüfus
 8. Kaynakça
 9. Dış bağlantılar

Tarihçe

Milât öncesi dönem

Coğrafî konum olarak Anadolu ve Mezopotamya'nın kesiştiği bölgenin yüksek kısımlarında kurulan Siirt'te 1963 yılında Halet Çamlıbel ve R.J. Braidwood başkanlığında kurulan Güneydoğu Anadolu Tarih Öncesi Araştırmaları Karma Projesi kapsamında Siirt ilinde yapılan yüzey araştırmalarında Cilalı Taş, Bakır, Tunç ve Hellenistik, Roma, Bizans ve İslâm dönemlerinden Yakın Çağ'a uzanan dönemlere ait buluntular ortaya çıkarılmıştır. 3500 yıl öncesine dayandığı iddia edilen Akabe Yolu da bu kenttedir.

İslâm egemenliği

639'da Elcezire'nin fethi için görevlendirilen İlyas Bin Ganem Diyarbakır yöresini İslam mücahidlerine açtığı zaman Siirt aynı akıbete uğramıştır. Diyarbakır'ın zaptında önemli hizmetleri bulunan Halit Bin Velid Hasankeyf Savaşı'nda muzaffer olduktan sonra Siirt'e yürümüş şehrin o zamanki hakimi Hersolu itaatini arz ederek şehri teslim etmiştir. Bundan sonra Siirt Hakimliği'ne sahabeden olan Hişşam oğlu Hakem tayin olunmuştur.

Anadolu Selçukluları dönemi

Malazgirt Savaşı'ndan sonra Türkler Anadolu'ya yerleşmeye başlamış ve Büyük Selçuklu Devleti'nin isteği dışında küçük Türk devletçikleri kurulmuştur. Siirt yöresi Hasankeyf Artukluların yönetimindeydi. Artuklulara bağlı göçebe Türkmenler yöreye yerleşmiş, Artuklu beyleri ve askerleri kentlerde Türkleşmenin çekirdeğini oluşturmuşlardır. Beylerinin Alp, İnanç, Yağbu gibi Türk adlarını kullanmaları; Artuklularda Türkmen geleneğinin güçlülüğünü göstermektedir. Bağlı oymaklara "Ok gönderme" biçimindeki Orta Asya geleneği de Artuklarda sürmekteydi.

Şehrin ana eseri 1129'da, Bağdat'ta hükmeden Büyük Selçuklu Sultanı II. Mahmut tarafından inşa edilen Ulu Camii'dir. 1965 yılında restore edilmiştir.

Osmanlı Devleti dönemi

Yavuz Sultan Selim'in Çaldıran Seferi ile Osmanlı topraklarına katılmıştır. Cumhuriyet dönemine kadar Bitlis sancağına bağlı olarak kalmıştır.

Kültür

Siirt'teki cas evleri mimari mirasının bir parçasıdır.

Nüfus

YılToplamŞehirKır
196539.60925.48014.129
197045.45129.54415.907
197554.95835.65419.304
198061.95542.29119.664
198575.68053.88421.796
199082.07568.32013.755
2000107.31398.2819.032
2007127.881117.59910.282
2008132.789122.46310.326
2009139.188129.10810.080
2010137.126127.1749.952
2011144.947134.87110.076
2012145.784135.35010.434
2013147.323136.20311.120
2014152.539140.27812.261
2015156.363145.14411.219
2016Veri yokVeri yokVeri yok

Kaynakça