Siirt Teknik

AÇIK
4.99 / 5

Siirt Teknik
374 Yapılan İş
0 539 576 07 40

Siirt Pervari İmmobilizer Çipli Anahtar

AÇIK
5 / 5

Sizin İsminiz
999 Yapılan İş

Firmanızı bu şekilde gösterebilmek için şimdi hizmet vermeye başlayın.

Siirt Pervari İmmobilizer Çipli Anahtar

Pervari En İyi 10 İmmobilizer Çipli Anahtar – Teklif Al veya Hemen Ara!
Pervari En İyi 10 İmmobilizer Çipli Anahtar – Teklif Al veya Hemen Ara! Güvenli Hizmet, Hızlı Servis, Profesyonel Firmalar. Hemen Ara, Teklif Al veya Karşılaştır, Zaman Kazan.

Immobilizer çipli anahtar, eski yıllardan beri hayatımızda var olan anahtar çeşitleridir. Bu çipli otomobil anahtarları yaklaşık olarak 1950’lerden beri hayatımızda varlığını sürdürmüştür. Bu çeşitte anahtarlar üretilmeden evvel film ve dizilerde de sıkça gördüğümüz düz bağlantı tekniği yapılabilmekteydi. ancak bu çipli anahtarlar sayesinde bu yöntem kalıntı imkansız hale gelmektedir. Arabaların çalınması gibi durumların seçenek sık yaşanmasından dolayı düşünülmüş ve üretilmiş bir anahtar çeşididir. 

Arabaların kalıntı immobilizer çipli anahtar sayesinde düz bağlantı yöntemiyle çalınmasının önüne geçilmiştir. Bu anahtarlar direksiyonun altında mevcut bir korunaklılık sayesinde arabaları çalıştırmaktadırlar. Eğer yanlış bir anahtar takılırsa veya oto başka yollarla çalıştırılmaya çalışılırsa o zaman bu korunaklılık sayesinde arabanın elektriğine işaret gitmez. Böyle durumlarda aracın motor sistemi ateşleme yapmayarak arabayı çalıştırma işlemi başarısız olur. 

 

Pervari Immobilizer Çipli Anahtar Yapımı

Çipli oto anahtar çeşitleri artık her arabada bulunmaktadır. bulunan bu araçlar çalınma ve hırsızlığa karşı korunmaktadır. Çipli anahtara sahip arabaların kapıları bu anahtarlar olmadan açılmamakta ve bağlantısı da bu anahtar olmadan çalışmamaktadır. Arabayı yürütmek bu anahtarların olmaması durumunda çok zordur. 

Çipli anahtarlar yapılmaya başlandığından beri araba çalınması ve hırsızlık oranları da düşüş yaşanmaktadır. Bunun sebebi bu anahtarlar sayesinde arabaların güvenliğinin artırılmasıdır. Tabii ki bu anahtar sistemi hırsızlığı azaltmaktadır. lakin bu anahtar tipinin de açıklıkları bulunarak araba çalınması gibi durumlar yaşanmaktadır. Ondan dolayı arabalarınız için ek güvenlik önlemleri alabilirsiniz. Alarmlar ve diğer güvenlik önlemleri gibi şeyler. 

Bu anahtar yapımları eskilerden beri var diyoruz lakin her geçen gün gelişerek devam etmektedir. kalıntı bu anahtar çeşitleri her yerde yapılamamaktadır. Bu çipli anahtar çeşidini yaptırmak için usta bir Pervari Çilingir bulmanız gerekmektedir. branşında profesyonel kişiler tarafından lakin immobilizer çipli anahtarlar yapılabilmektedir. 

Pervari immobilizer çipli anahtar tamircisi bulabilmek için Hemen Geliriz Web Sitesi’ni ziyaret edebilirsiniz. Arabalarınızın çipli anahtarları kaybolduğunda tek yapmanız gerekli nüsha bir anahtarını bir anahtar ustasına götürerek anahtarı çoğalttırmaktır. 

Bu anahtar tipleri çoğunlukla yoğun uzun süreler dayanmaktadır. Kaybolmadığı ve kırılmadığı sürecek anahtarların dayanıklılığı epey iyidir. Eğer çipinde bir temassızlık olduğunu hissederseniz anında bir anahtarcıya götürebilirsiniz. Çipinin sıkıntılı olduğu anahtarlar kontağınızı döndürmeyerek ve motoru ateşlemeyerek arabanızı harekete geçirmeyecektir.

Immobilizer çipli anahtarların kullanıldığı bazı markalar;

Honda

Hyundai

Toyota

Audi

Mercedes

Renault

Dacia

Ford

Bu ve bunun gibi çoğu marka immobilizer çipli anahtar kullanmaktadır. Bu anahtarlar sayesinde arabanızın güvende olduğunu bilerek içiniz konforlu bir şekilde arabanızı kilitleyebilirsiniz. Uzaktan kumanda veya sadece anahtar olarak bulunan immobilizer çipli anahtarlar marka ve model fark etmeksizin kullanılmaktadır. yoğun eski arabalar olmadıkları sürece kalıntı her arabada bu anahtar modelleri kullanılmaktadır. 

Immobilizer çipli anahtarların kaybolması durumunda yüksek maliyetlerle birlikte orijinal anahtar çıkarma işlemi yapılabilmektedir. Kaybetme, çalınma gibi durumlarda arabanın markasının yetkili bayisine giderek bu anahtarların yaptırılması mümkündür. 

Immobilizer çipli anahtarı kontağa taktığınızda arabayı çalıştırmıyorsa bu durumda anahtar çipinde bir arıza meydana gelmiş olabilmektedir. Bu çoğu araçlarda gösterge kısmında gösterilmektedir. sıkıntısı göstermeyen araçlarda anahtarın takıldığı andan itibaren arabay hiç elektrik vermemesinden anlayabilirsiniz. Eğer bir kopya anahtarınız mevsutsa bu nüsha anahtar ile aracınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. ancak nüsha anahtarınızın da bir kopyasını çıkarmayı unutmayınız. kopya anahtarları kullanıma geçtiğinizde anahtarda hasar olması ile birlikte çekeceğiniz sıkıntıları düşünerek hareket etmelisiniz.  Bir anahtar ustasına anahtarınızı götürerek immobilizer çipli anahtar kopyanızı çıkartabilirsiniz. 

 

İmmobilizer Çipli Anahtar Fiyatları

Her markada immobilizer çipli anahtar bulunmaktadır. Orta ve üst sınıf tüm araçlar için bu anahtar sistemi uygulanabilmektedir. Eğer çipli anahtarlarınızın yedeklerini bulunduruyorsanız çok orantısız korkmanız gerekmez. Çipli anahtarların hiç yedeği bulunmadığı halde kaybolması durumunda araç servislerine götürülerek yapılmaktadır. Bu anahtar sistemleri kişisel oldukları için arabalara şahsi olarak tanımlanabilmektedir. Bu işlemi de eğer anahtarınız yoksa standart bir çilingirin yapması mümkün değildir. 

Pervari immobilizer çipli anahtar fiyatları için Hemen Geliriz üzerinden faal çipli oto anahtar onarımı ustalarına ulaşabilirsiniz. Fiyatlar her işletme için değişiklik gösterebilmektedir. Fiyatları belirleyen ustalar kullandıkları malzemeler ve yaptıkları zanaat üzerinden fiyat almaktadır. Her anahtar ustasının fiyat listesi farklı olabilmektedir. 

En ucuz Pervari immobilizer çipli anahtar kopyası için sitemizden ustalara ulaşabilirsiniz. Ustalarla bağlanma kurarak hem görev hakkında bilgi alabilir hem de fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz. Çipli anahtarlar için şahsi bilgisayarlar kullanan ustalar kolaylıkla immobilizer çipli anahtar kopyası çıkarabilmektedirler. Bu bilgisayar ve kişisel kumandalar sayesinde anahtar içerisindeki çipin modelini ve şeklini anında kopyalayabilmektedirler. Bu tür anahtarların standart çelik kapı anahtarı gibi kopyalanması beklenemez. Bu tasvirde bir kopyalama yöntemi gerçekleşirse çip uyumsuzluğu olacağı için aracınızı çalıştırmak mümkün olmayacaktır. 

 

En Yakın Pervari Immobilizer Çipli Anahtar Tamircisi

En yakında bulunan Pervari immobilizer çipli anahtar tamircisine ulaşmak için; Hemen Geliriz Ana Sayfası’ndan yer ve görev bilgisi girerek en yakın olan tamirciye ulaşabilirsiniz. Immobilizer çipli anahtar onarımı işinde uzmanlaşmış kişiler tarafından yapılmalıdır. ehil kişiler tarafından yapılmayan ve işini bilmeyen kişiler tarafından yapılan immobilizer çipli anahtar tamiri yoğun orantısız dayanıklı olmamaktadır. Bu çeşit anahtarların arızaları sıklıkla çip kaynaklı olmaktadır. Bu anahtarların tamirleri usta kişiler tarafından oldukça çabucak şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Anahtarlarınızın onarımını uzman kişilere yaptırmak için branşında profesyonelleşmiş kişileri Hemen Geliriz’de bulabilirsiniz. Bu çipli anahtarların arızalarının nedenleri anahtar içindeki çipte olabildiği gibi direksiyon altında mevcut çipi okuyan sistemde de olabilmektedir. Anahtarın veya direksiyonun altında bulunan sistemin bozulması halinde ustalar ilk önce aksaklık saptamasını yaparak arızanın nereden geldiğini bulmaktadırlar. Arızanın nedeninin anlaşıldığı zamanlarda onarım tekniği başlamaktadır. kusur anahtarda ise size çipin aynısının bulunduğu sıfır bir anahtar yapılması yoğun kolaydır ancak sorun, çipi okuyan sistemde ise bu sistemin çipi okuyabilmesi için sıfır bir tanımlama ve arabanın bilgisayara bağlanması gibi durumlara ihtiyaç olabilir.

Sizlere en yakın Pervari immobilizer çipli anahtar tamircisi hizmetini verebilecek ustalar için Hemen Geliriz bünyesinde bulunan ustaları arayabilirsiniz. Bu ustalar ile iletişime geçerek alacağınız görev ilişkin bilgi ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Fiyatı ve alacağınız hizmeti kabul ederseniz ustaların yanlarına giderek işleminizi yaptırabilirsiniz. En iyi, en hızlı ve en kaliteli Pervari immobilizer çipli anahtar yapan firmalara Hemen Geliriz Web Sitesi’nden ulaşabilirsiniz. 

Siirt Pervari Hakkında

Pervari (Kürtçe: Xisxêr), Siirt ilinin bir ilçesidir.

İçindekiler

  1. Coğrafya
  2. Nüfus
  3. Kaynakça
  4. Dış bağlantılar

Coğrafya

Pervari ilçesi, Siirt ilinin kuzey doğusunda yer almaktadır. Kuzeyini Hizan ve Bahçesaray ilçeleri, doğusu Çatak ve Beytüşşebap ilçeleri, güneyini Şırnak ili ve Eruh ilçesi, batısını ise Aydınlar ve Şirvan ilçeleri çevrelemektedir. İlçe merkezi Şakiran ve Adiyan adlı iki mahalleden oluşur. Herekol Dağı ilçe sınırları içinde yer alır.

Eskiden Bervade adıyla da anılan kasaba, ilçenin kuzey kesiminde yer alır. 92 kilometrelik uzun bir yolla Siirt'e ulaşılan bu ilçede belediye 1927 yılında kurulmuştur.

Nüfus

22 Kasım 2000 tarihinde yapılan nüfus sayımına göre ilçenin toplam nüfusu 31,093'tür. İlçe merkezi nüfusu 7453'tür. İlçeye bağlı toplam 40 köy ve bu köylere bağlı 25 mezrada toplam 23,640 kişi ikâmet etmektedir.

YılToplamŞehirKır
196517.0672.77814.289
197019.9123.91016.002
197522.8944.12618.768
198026.0454.80021.245
198529.2055.00524.200
199026.8715.17821.693
200028.8345.73723.097
200732.6426.60726.035
200833.4016.08327.318
200932.8685.46027.408
201032.9535.26527.688
201133.7495.19428.555
201233.3785.71827.660
201333.5055.83027.675
201432.4535.90526.548
201531.6965.68526.011
201631.8195.95525.864