Siirt Teknik

AÇIK
4.99 / 5

Siirt Teknik
326 Yapılan İş
0 539 576 07 40

Siirt Şirvan İmmobilizer Çipli Anahtar

AÇIK
5 / 5

Sizin İsminiz
999 Yapılan İş

Firmanızı bu şekilde gösterebilmek için şimdi hizmet vermeye başlayın.

Siirt Şirvan İmmobilizer Çipli Anahtar

Şirvan En İyi 10 İmmobilizer Çipli Anahtar – Teklif Al veya Hemen Ara!
Şirvan En İyi 10 İmmobilizer Çipli Anahtar – Teklif Al veya Hemen Ara! Güvenli Hizmet, Hızlı Servis, Profesyonel Firmalar. Hemen Ara, Teklif Al veya Karşılaştır, Zaman Kazan.

Immobilizer çipli anahtar, eski yıllardan beri hayatımızda var olan anahtar çeşitleridir. Bu çipli araba anahtarları yaklaşık olarak 1950’lerden beri hayatımızda varlığını sürdürmüştür. Bu çeşitte anahtarlar üretilmeden evvel film ve dizilerde de sıkça gördüğümüz düz bağlantı yöntemi yapılabilmekteydi. lakin bu çipli anahtarlar sayesinde bu yöntem kalıntı imkansız hale gelmektedir. Arabaların çalınması gibi durumların opsiyon sık yaşanmasından dolayı düşünülmüş ve üretilmiş bir anahtar çeşididir. 

Arabaların artık immobilizer çipli anahtar sayesinde düz kontak yöntemiyle çalınmasının önüne geçilmiştir. Bu anahtarlar direksiyonun altında bulunan bir korunaklılık sayesinde arabaları çalıştırmaktadırlar. Eğer yanlış bir anahtar takılırsa veya oto başka yollarla çalıştırılmaya çalışılırsa o süre bu sigorta sayesinde otomobilin elektriğine işaret gitmez. Böyle durumlarda taşıtın motor sistemi ateşleme yapmayarak arabayı çalıştırma tekniği başarısız olur. 

 

Şirvan Immobilizer Çipli Anahtar Yapımı

Çipli araba anahtar çeşitleri artık her arabada bulunmaktadır. bulunan bu araçlar çalınma ve hırsızlığa karşı korunmaktadır. Çipli anahtara sahip arabaların kapıları bu anahtarlar olmadan açılmamakta ve kontağı da bu anahtar olmadan çalışmamaktadır. Arabayı yürütmek bu anahtarların olmaması durumunda yoğun zordur. 

Çipli anahtarlar yapılmaya başlandığından beri oto çalınması ve hırsızlık oranları da düşüş yaşanmaktadır. Bunun sebebi bu anahtarlar sayesinde arabaların güvenliğinin artırılmasıdır. Tabii ki bu anahtar sistemi hırsızlığı azaltmaktadır. ancak bu anahtar tipinin de açıklıkları bulunarak otomobil çalınması gibi durumlar yaşanmaktadır. Ondan dolayı arabalarınız için ek güvenlik önlemleri alabilirsiniz. Alarmlar ve diğer güvenlik önlemleri gibi şeyler. 

Bu anahtar yapımları eskilerden beri var diyoruz lakin her geçen gün gelişerek devam etmektedir. kalıntı bu anahtar çeşitleri her yerde yapılamamaktadır. Bu çipli anahtar çeşidini yaptırmak için usta bir Şirvan Çilingir bulmanız gerekmektedir. alanında ehil kişiler tarafından ancak immobilizer çipli anahtarlar yapılabilmektedir. 

Şirvan immobilizer çipli anahtar tamircisi bulabilmek için Hemen Geliriz Web Sitesi’ni ziyaret edebilirsiniz. Arabalarınızın çipli anahtarları kaybolduğunda tek yapmanız mecburi yedek bir anahtarını bir anahtar ustasına götürerek anahtarı çoğalttırmaktır. 

Bu anahtar tipleri sürekli yoğun uzun süreler dayanmaktadır. Kaybolmadığı ve kırılmadığı sürecek anahtarların dayanıklılığı epey iyidir. Eğer çipinde bir temassızlık olduğunu hissederseniz anında bir anahtarcıya götürebilirsiniz. Çipinin sıkıntılı olduğu anahtarlar kontağınızı döndürmeyerek ve motoru ateşlemeyerek arabanızı harekete geçirmeyecektir.

Immobilizer çipli anahtarların kullanıldığı bazı markalar;

Honda

Hyundai

Toyota

Audi

Mercedes

Renault

Dacia

Ford

Bu ve bunun gibi çoğu marka immobilizer çipli anahtar kullanmaktadır. Bu anahtarlar sayesinde arabanızın güvende olduğunu bilerek içiniz konforlu bir tasvirde arabanızı kilitleyebilirsiniz. Uzaktan kumanda veya sadece anahtar olarak mevcut immobilizer çipli anahtarlar marka ve model fark etmeksizin kullanılmaktadır. yoğun eski arabalar olmadıkları sürece artık her arabada bu anahtar modelleri kullanılmaktadır. 

Immobilizer çipli anahtarların kaybolması durumunda yüksek maliyetlerle beraber orijinal anahtar çıkarma tekniği yapılabilmektedir. Kaybetme, çalınma gibi durumlarda otomobilin markasının yetkili bayisine giderek bu anahtarların yaptırılması mümkündür. 

Immobilizer çipli anahtarı kontağa taktığınızda arabayı çalıştırmıyorsa bu durumda anahtar çipinde bir bozukluk meydana gelmiş olabilmektedir. Bu çoğu araçlarda gösterge kısmında gösterilmektedir. hatası göstermeyen araçlarda anahtarın takıldığı andan itibaren arabay hiç elektrik vermemesinden anlayabilirsiniz. Eğer bir yedek anahtarınız mevsutsa bu yedek anahtar ile aracınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. lakin nüsha anahtarınızın da bir kopyasını çıkarmayı unutmayınız. kopya anahtarları kullanıma geçtiğinizde anahtarda hasar olması ile beraber çekeceğiniz sıkıntıları düşünerek hareket etmelisiniz.  Bir anahtar ustasına anahtarınızı götürerek immobilizer çipli anahtar kopyanızı çıkartabilirsiniz. 

 

İmmobilizer Çipli Anahtar Fiyatları

Her markada immobilizer çipli anahtar bulunmaktadır. Orta ve üst sınıf hepsi araçlar için bu anahtar sistemi uygulanabilmektedir. Eğer çipli anahtarlarınızın yedeklerini bulunduruyorsanız yoğun aşırı korkmanız gerekmez. Çipli anahtarların hiç yedeği bulunmadığı halde kaybolması durumunda araç servislerine götürülerek yapılmaktadır. Bu anahtar sistemleri kişisel oldukları için arabalara kişisel olarak tanımlanabilmektedir. Bu işlemi de eğer anahtarınız yoksa olağan bir çilingirin yapması olanaklı değildir. 

Şirvan immobilizer çipli anahtar fiyatları için Hemen Geliriz üzerinden çalışan çipli otomobil anahtar tamiri ustalarına ulaşabilirsiniz. Fiyatlar her firma için çeşitlilik gösterebilmektedir. Fiyatları belirleyen ustalar kullandıkları ekipmanlar ve yaptıkları zanaat üzerinden fiyat almaktadır. Her anahtar ustasının fiyat listesi değişik olabilmektedir. 

En ucuz Şirvan immobilizer çipli anahtar kopyası için sitemizden ustalara ulaşabilirsiniz. Ustalarla bağlanma kurarak hem görev hakkında bilgi alabilir hem de fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz. Çipli anahtarlar için özel bilgisayarlar kullanan ustalar kolaylıkla immobilizer çipli anahtar kopyası çıkarabilmektedirler. Bu bilgisayar ve şahsi kumandalar sayesinde anahtar içerisindeki çipin modelini ve şeklini anında kopyalayabilmektedirler. Bu türlü anahtarların normal çelik kapı anahtarı gibi kopyalanması beklenemez. Bu şekilde bir çoğaltma işlemi gerçekleşirse çip uyumsuzluğu olacağı için aracınızı çalıştırmak mümkün olmayacaktır. 

 

En Yakın Şirvan Immobilizer Çipli Anahtar Tamircisi

En yakında bulunan Şirvan immobilizer çipli anahtar tamircisine ulaşmak için; Hemen Geliriz Ana Sayfası’ndan mevki ve servis bilgisi girerek en yakın olan tamirciye ulaşabilirsiniz. Immobilizer çipli anahtar tamiri işinde uzmanlaşmış kişiler tarafından yapılmalıdır. uzman kişiler tarafından yapılmayan ve işini bilmeyen kişiler tarafından yapılan immobilizer çipli anahtar onarımı çok aşırı dayanıklı olmamaktadır. Bu tür anahtarların arızaları sıklıkla çip kaynaklı olmaktadır. Bu anahtarların tamirleri usta kişiler tarafından oldukça seri şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Anahtarlarınızın tamirini uzman kişilere yaptırmak için branşında profesyonelleşmiş kişileri Hemen Geliriz’de bulabilirsiniz. Bu çipli anahtarların arızalarının nedenleri anahtar içindeki çipte olabildiği gibi direksiyon altında bulunan çipi okuyan sistemde de olabilmektedir. Anahtarın veya direksiyonun altında bulunan sistemin bozulması halinde ustalar ilk önce kusur tespitini yaparak arızanın nereden geldiğini bulmaktadırlar. Arızanın nedeninin anlaşıldığı zamanlarda tamir işlemi başlamaktadır. aksaklık anahtarda ise size çipin aynısının bulunduğu yeni bir anahtar yapılması yoğun kolaydır ancak sorun, çipi okuyan sistemde ise bu sistemin çipi okuyabilmesi için sıfır bir tanımlama ve otomobilin bilgisayara bağlanması gibi durumlara gerek olabilir.

Sizlere en yakın Şirvan immobilizer çipli anahtar tamircisi hizmetini verebilecek ustalar için Hemen Geliriz yapısında mevcut ustaları arayabilirsiniz. Bu ustalar ile iletişime geçerek alacağınız görev ilişkin bilgi ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Fiyatı ve alacağınız hizmeti kabul ederseniz ustaların yanlarına giderek işleminizi yaptırabilirsiniz. En iyi, en süratli ve en nitelikli Şirvan immobilizer çipli anahtar yapan firmalara Hemen Geliriz Web Sitesi’nden ulaşabilirsiniz. 

Siirt Şirvan Hakkında

Şirvan (Farsça; سیروان, Türkçe; Şirvan), Siirt ilinin bir ilçesidir.

Şirvan ilçesi aynı zamanda pekmeziyle de ünlüdür. Dişlinar köyünde üretilen zivzik narı ile meşhur olup Ormanbağı Köyü üretimi pekmezi de meşhurdur. İlçede canlı alabalık tesisleri mevcut olup Siirt ili ile arasındaki mesafe 26 km dir. İki tarihi kilise sadece Şirvan ilçesi sınırları içerisinde bulunmakta olup Maden köyünde bakır madeni çıkmakta ve hammadde olarak da yurt dışına gönderilmektedir.

Nüfus

YılToplamŞehirKır
196516.9981.83615.162
197018.8462.66616.180
197524.3605.16619.194
198022.7533.02219.731
198526.3544.85821.496
199026.1385.45920.679
200021.9995.54916.450
200724.0544.78519.269
200824.3894.65819.731
200923.7874.09419.693
201023.8024.10919.693
201123.7364.06819.668
201223.8684.45119.417
201324.0454.36319.682
201423.9864.34519.641
201523.4024.24419.158
201623.1254.22118.904