Siirt Teknik

AÇIK
4.99 / 5

Siirt Teknik
488 Yapılan İş
0 539 576 07 40

Siirt Tillo İmmobilizer Çipli Anahtar

AÇIK
5 / 5

Sizin İsminiz
999 Yapılan İş

Firmanızı bu şekilde gösterebilmek için şimdi hizmet vermeye başlayın.

Siirt Tillo İmmobilizer Çipli Anahtar

Tillo En İyi 10 İmmobilizer Çipli Anahtar – Teklif Al veya Hemen Ara!
Tillo En İyi 10 İmmobilizer Çipli Anahtar – Teklif Al veya Hemen Ara! Güvenli Hizmet, Hızlı Servis, Profesyonel Firmalar. Hemen Ara, Teklif Al veya Karşılaştır, Zaman Kazan.

Immobilizer çipli anahtar, eski yıllardan beri hayatımızda var olan anahtar çeşitleridir. Bu çipli araba anahtarları yaklaşık olarak 1950’lerden beri hayatımızda varlığını sürdürmüştür. Bu çeşitte anahtarlar üretilmeden önce film ve dizilerde de sıkça gördüğümüz düz temas işlemi yapılabilmekteydi. lakin bu çipli anahtarlar sayesinde bu işlem artık imkansız hale gelmektedir. Arabaların çalınması gibi durumların opsiyon sık yaşanmasından dolayı düşünülmüş ve üretilmiş bir anahtar çeşididir. 

Arabaların kalıntı immobilizer çipli anahtar sayesinde düz bağlantı yöntemiyle çalınmasının önüne geçilmiştir. Bu anahtarlar direksiyonun altında bulunan bir korunaklılık sayesinde arabaları çalıştırmaktadırlar. Eğer yanlış bir anahtar takılırsa veya otomobil başka yollarla çalıştırılmaya çalışılırsa o süre bu sigorta sayesinde taşıtın elektriğine işaret gitmez. Böyle durumlarda aracın motor sistemi ateşleme yapmayarak arabayı çalıştırma tekniği başarısız olur. 

 

Tillo Immobilizer Çipli Anahtar Yapımı

Çipli araba anahtar çeşitleri artık her arabada bulunmaktadır. bulunan bu araçlar çalınma ve hırsızlığa karşı korunmaktadır. Çipli anahtara sahip arabaların kapıları bu anahtarlar olmadan açılmamakta ve kontağı da bu anahtar olmadan çalışmamaktadır. Arabayı yürütmek bu anahtarların olmaması durumunda yoğun zordur. 

Çipli anahtarlar yapılmaya başlandığından beri araba çalınması ve hırsızlık oranları da düşüş yaşanmaktadır. Bunun sebebi bu anahtarlar sayesinde arabaların güvenliğinin artırılmasıdır. Tabii ki bu anahtar sistemi hırsızlığı azaltmaktadır. ancak bu anahtar tipinin de açıklıkları bulunarak otomobil çalınması gibi durumlar yaşanmaktadır. Ondan dolayı arabalarınız için ek güvenlik önlemleri alabilirsiniz. Alarmlar ve diğer güvenlik önlemleri gibi şeyler. 

Bu anahtar yapımları eskilerden beri var diyoruz lakin her geçen gün gelişerek devam etmektedir. kalıntı bu anahtar çeşitleri her yerde yapılamamaktadır. Bu çipli anahtar çeşidini yaptırmak için uzman bir Tillo Kilit Ustası bulmanız gerekmektedir. branşında ehil kişiler tarafından lakin immobilizer çipli anahtarlar yapılabilmektedir. 

Tillo immobilizer çipli anahtar tamircisi bulabilmek için Hemen Geliriz Web Sitesi’ni ziyaret edebilirsiniz. Arabalarınızın çipli anahtarları kaybolduğunda tek yapmanız lazım nüsha bir anahtarını bir anahtar ustasına götürerek anahtarı çoğalttırmaktır. 

Bu anahtar tipleri genellikle yoğun uzun süreler dayanmaktadır. Kaybolmadığı ve kırılmadığı sürecek anahtarların dayanıklılığı epey iyidir. Eğer çipinde bir temassızlık olduğunu hissederseniz anında bir anahtarcıya götürebilirsiniz. Çipinin bozuk olduğu anahtarlar kontağınızı döndürmeyerek ve motoru ateşlemeyerek arabanızı harekete geçirmeyecektir.

Immobilizer çipli anahtarların kullanıldığı bazı markalar;

Honda

Hyundai

Toyota

Audi

Mercedes

Renault

Dacia

Ford

Bu ve bunun gibi çoğu marka immobilizer çipli anahtar kullanmaktadır. Bu anahtarlar sayesinde arabanızın güvende olduğunu bilerek içiniz konforlu bir şekilde arabanızı kilitleyebilirsiniz. Uzaktan kumanda veya sadece anahtar olarak mevcut immobilizer çipli anahtarlar marka ve model fark etmeksizin kullanılmaktadır. çok eski arabalar olmadıkları sürece artık her arabada bu anahtar modelleri kullanılmaktadır. 

Immobilizer çipli anahtarların kaybolması durumunda yüksek maliyetlerle birlikte asıl anahtar çıkarma tekniği yapılabilmektedir. Kaybetme, çalınma gibi durumlarda otomobilin markasının yetkili bayisine giderek bu anahtarların yaptırılması mümkündür. 

Immobilizer çipli anahtarı kontağa taktığınızda arabayı çalıştırmıyorsa bu durumda anahtar çipinde bir bozukluk meydana gelmiş olabilmektedir. Bu çoğu araçlarda gösterge kısmında gösterilmektedir. sıkıntısı göstermeyen araçlarda anahtarın takıldığı andan itibaren arabay hiç elektrik vermemesinden anlayabilirsiniz. Eğer bir kopya anahtarınız mevsutsa bu yedek anahtar ile aracınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. ancak nüsha anahtarınızın da bir kopyasını çıkarmayı unutmayınız. yedek anahtarları kullanıma geçtiğinizde anahtarda hasar olması ile birlikte çekeceğiniz sıkıntıları düşünerek hareket etmelisiniz.  Bir anahtar ustasına anahtarınızı götürerek immobilizer çipli anahtar kopyanızı çıkartabilirsiniz. 

 

İmmobilizer Çipli Anahtar Fiyatları

Her markada immobilizer çipli anahtar bulunmaktadır. Orta ve üst sınıf hepsi araçlar için bu anahtar sistemi uygulanabilmektedir. Eğer çipli anahtarlarınızın yedeklerini bulunduruyorsanız yoğun fazla korkmanız gerekmez. Çipli anahtarların hiç yedeği bulunmadığı halde kaybolması durumunda araç servislerine götürülerek yapılmaktadır. Bu anahtar sistemleri özel oldukları için arabalara özel olarak tanımlanabilmektedir. Bu yöntemi de eğer anahtarınız yoksa normal bir çilingirin yapması mümkün değildir. 

Tillo immobilizer çipli anahtar fiyatları için Hemen Geliriz üzerinden çalışan çipli otomobil anahtar bakımı ustalarına ulaşabilirsiniz. Fiyatlar her işletme için çeşitlilik gösterebilmektedir. Fiyatları belirleyen ustalar kullandıkları malzemeler ve yaptıkları işçilik üzerinden fiyat almaktadır. Her anahtar ustasının fiyat listesi çeşitli olabilmektedir. 

En ucuz Tillo immobilizer çipli anahtar kopyası için sitemizden ustalara ulaşabilirsiniz. Ustalarla bağlanma kurarak hem hizmet ilişkin bilgi alabilir hem de fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz. Çipli anahtarlar için özel bilgisayarlar kullanan ustalar kolaylıkla immobilizer çipli anahtar kopyası çıkarabilmektedirler. Bu bilgisayar ve özel kumandalar sayesinde anahtar içerisindeki çipin modelini ve şeklini anında kopyalayabilmektedirler. Bu çeşit anahtarların normal çelik kapı anahtarı gibi kopyalanması beklenemez. Bu tasvirde bir klonlama işlemi gerçekleşirse çip uyumsuzluğu olacağı için aracınızı çalıştırmak olabilir olmayacaktır. 

 

En Yakın Tillo Immobilizer Çipli Anahtar Tamircisi

En yakında mevcut Tillo immobilizer çipli anahtar tamircisine ulaşmak için; Hemen Geliriz Ana Sayfası’ndan adres ve hizmet bilgisi girerek en yakın olan tamirciye ulaşabilirsiniz. Immobilizer çipli anahtar tamiri işinde uzmanlaşmış kişiler tarafından yapılmalıdır. profesyonel kişiler tarafından yapılmayan ve işini bilmeyen kişiler tarafından yapılan immobilizer çipli anahtar onarımı yoğun fazla sağlıklı olmamaktadır. Bu tür anahtarların arızaları genelde çip kaynaklı olmaktadır. Bu anahtarların tamirleri usta kişiler tarafından oldukça süratli şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Anahtarlarınızın tamirini uzman kişilere yaptırmak için branşında profesyonelleşmiş kişileri Hemen Geliriz’de bulabilirsiniz. Bu çipli anahtarların arızalarının nedenleri anahtar içindeki çipte olabildiği gibi direksiyon altında mevcut çipi okuyan sistemde de olabilmektedir. Anahtarın veya direksiyonun altında bulunan sistemin bozulması halinde ustalar ilk evvel bozukluk tespitini yaparak arızanın nereden geldiğini bulmaktadırlar. Arızanın nedeninin anlaşıldığı zamanlarda bakım tekniği başlamaktadır. aksaklık anahtarda ise size çipin aynısının bulunduğu yeni bir anahtar yapılması yoğun kolaydır lakin sorun, çipi okuyan sistemde ise bu sistemin çipi okuyabilmesi için yeni bir tanımlama ve aracın bilgisayara bağlanması gibi durumlara ihtiyaç olabilir.

Sizlere en yakın Tillo immobilizer çipli anahtar tamircisi hizmetini verebilecek ustalar için Hemen Geliriz bünyesinde bulunan ustaları arayabilirsiniz. Bu ustalar ile iletişime geçerek alacağınız hizmet ilişkin bilgi ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Fiyatı ve alacağınız hizmeti kabul ederseniz ustaların yanlarına giderek işleminizi yaptırabilirsiniz. En iyi, en çabuk ve en kaliteli Tillo immobilizer çipli anahtar yapan firmalara Hemen Geliriz Web Sitesi’nden ulaşabilirsiniz. 

Siirt Tillo Hakkında

Tillo, Siirt ilinin bir ilçesidir.

Tillo, Doğu Anadolu'daki din eğitiminde önemli yeri olan medrese kültürünün önemli merkezlerinden birisiydi. Doğu illerinde ve Tillo'da doğmuş pek çok İslâm âlimi bu medreselerde yetişmiştir. Bunlardan bazıları; Şeyh Mansur, Şeyh Mücahid, İsmail Fakirullah ve Erzurumlu İbrahim Hakkı'dır.

İçindekiler

  1. Tarihçe
  2. Nüfus
  3. Kaynakça
  4. Dış bağlantılar

Tarihçe

1953 yılındaki 6068 sayılı Kanunla Tillo köyünde nahiye (bucak) kuruldu. Tillo nahiyesinde Tillo köyü merkez olmak üzere 10 Ekim 1957'de belediye kuruldu. Tillo nahiyesi, 18 Mayıs 1990'daki 3647 sayılı Kanun ile "Aydınlar" adıyla ilçe haline getirildi. İlçe adının eski adıyla değiştirilmesi için Ekim 2013 tarihinde TBMM Başkanlığına sunulan yasa teklifinin 30 Ekim 2013 tarihinde mecliste kabul edilerek yasalaşmasının ardından 7 Kasım 2013 tarihli Resmî Gazetede yayınlanmasıyla ilçenin adı Tillo olarak değiştirildi.

Nüfus

YılToplamŞehirKır
19905.2032.7892.414
20005.0542.9812.073
20073.8671.9301.937
20084.0341.9162.118
20094.0531.9802.073
20103.9301.8852.045
20113.7911.7582.033
20123.8761.8322.044
20134.1902.1172.073
20144.1292.0962.033
20154.1362.1911.945
20164.0992.1461.953