Siirt Teknik

AÇIK
4.99 / 5

Siirt Teknik
224 Yapılan İş
0 539 576 07 40

Siirt Tillo Oto Anahtar Yapımı

AÇIK
5 / 5

Sizin İsminiz
999 Yapılan İş

Firmanızı bu şekilde gösterebilmek için şimdi hizmet vermeye başlayın.

Siirt Tillo Oto Anahtar Yapımı

Tillo En İyi 10 Oto Anahtarcı – Teklif Al veya Hemen Ara!
Tillo En İyi 10 Oto Anahtarcı – Teklif Al veya Hemen Ara! İmmobilizer Çipli Oto Yedek Anahtar Yapımı ve Kopyalama. Hemen Arayın!

Eski araçları da mevcut anahtarlar haricinde kalıntı sıfır oto anahtarlar da çip bulunur. otomobil anahtarının üzerinden mekan alan çip sayesinde araçların kapı ve pencereleri de daha basit bir biçimde açılır. otomobil anahtarının için de mevcut çip elektronik sistem ile çalıştığı için bağlantının daha basit bulunmasını sağlar. Tillo oto anahtar yapımı da oldukça kolay bir tasvirde gerçekleşir. oto anahtar imalatı herkes tarafından yapılan bir yöntem değildir. İçerisinde çip bulunduğu için çipin ahenk sağlaması ve değişik kullanılan kişisel yazılımlarla beraber yapılması gerekir. mecburi programları kullanan oto anahtarcılar bu işlemi daha basit bir biçimde yapar.

Her otomobilde kopya anahtarın bulunması daha düzgün olabilir. Herhangi bir hırsızlık gibi olayların olması sonucunda sizden kopya anahtar talep edilir. Eğer nüsha anahtar bulunmazsa sigorta şirketleri mecburi olan hasar için ödeme yapmazlar. Bu sebeple kopya anahtarın olması epey önemlidir. 

Tillo otomobil anahtar yapımı ücretleri de yoğun pahalı değildir. genellikle araçlara göre değişiklik gösterir. ancak nüsha anahtarı yapılacağı zaman firma tercihi de önemlidir. Kendi aracınızın firmasına götürebilirsiniz. ancak internet üzerinden de servis veren hayli işletme bulunuyor. 

Tillo nüsha otomobil Anahtarı

Yeni yeni araç aldığımız zaman sıklıkla sizleri iki adet anahtar verilir. Birisi arızalandığı veya çalındığı zaman diğerini rahatlıkla kullanmanız için tasarlanmış olur. nüsha anahtar verilmesi genellikle oldukça önemlidir. lakin verilen kopya anahtarlar ilk anahtarla gibi otomatik değildir. kopya anahtar kullandığınız süre aracı manuel olarak açmanız gerekir.

yedek anahtarlar her araç aldığınız zaman bir adet yanında verilir. sıklıkla yedek anahtar çok opsiyon kullanılmaz. 

 • kopya anahtarlar kullanılan ilk anahtar kadar epey önemlidir.
 • Çok kısa süre de bozulmaz. Daha dayanıklı olan ürünlerdir.
 • nüsha anahtarın en büyük dezavantajı otomatik olarak çalışmamasıdır. Manuel olarak çalıştığı için kapıları ve pencereleri açmak için aracı çalıştırmak gerekir.

nüsha anahtar kullanımı yapacağınız süre mutlaka bu konu hakkında derinlemesine bilgi almalısınız. 

Tillo İmmobilizer Sistem

İmmobilizer sistem sadece araçların kumandasına takılan bir sistemdir. Elektronik devre olan bu parça sadece bağlantı anahtarı için kullanılır. Bu parça tamamlanmadığı süre da motor çalışmaz. epey kuvvetli bir sistem olduğu için çalınma gibi çokça riskleri de pek olanaklı değildir. İmmobilizer sistem sürekli anahtarla birleştirilse de çeşitli otomobil firmaları değişik tekniklikler de kullanabilir. Bazı otomobil markaları şifre girişi de sağlayabilir. Immobilizer sistem ülkemizde günlük sıfır model araçlarda ve orta sınıf üzeri olan araçlar da standart hale getirilmiştir. 

Pek çok ülkede bu sistem zorunlu hale getirilirken ülkemiz de hala hayli araçta bulunmamaktadır. İmmobilizer sistem kullanımı sayesinde araç hırsızlıklarında da büyük miktarda azalmalar meydana gelmiştir. Bazı araçlarda kullanılan immobilizer sistem her süre emniyetli kabul edilmez. Bazı otomobillerde motor sisteminin en derin kısmına monte edildiği için uzun süre de devre dışı bırakmak kolay olmaz. Bu gibi sistemler sıklıkla daha güvenlidir. Bazı araba modellerinde ise aracı kilitleme devresi sürekli yoğun daha basit ulaşılabilir ve Böylelikle devre dışı da bırakılabilir. lakin bu gibi uygulamalar da yoğun emin sayılmaz.

oto Anahtar Çeşitleri

araba anahtar sistemi motorun hareket etmesini sağlar ve marş motoru ile birlikte akünün de bağlantı kurmasını sağlayan bir sistemdir. Araç anahtarı olmadan ne yazık ki aracı kullanmak mümkün değildir. Teknolojinin ilerlemesiyle beraber oto anahtar çeşitleri de artmıştır. Akıllı araba anahtar, sustalı otomobil anahtar ve immobilizer oto anahtar olarak çeşitleri bulunur. oto anahtar çeşitleri araçlara göre çeşitlilik gösterir. 

Eğer çok lüks bir araç kullanımı yapıyorsanız çoğunlukla akıllı otomobil araçları tercih edilir. genellikle bu araç tiplerinde bu kumandalar daha çokça rağbet görür. lakin eski tip araçlar da kullanılan kumandalar daha farklıdır. Manuel olarak çalıştığı için çok fazla istek görmez. lakin günümüzde çokça araç için daha kolay kullanılan araç kumandaları da yapılmaktadır. 

Akıllı otomobil Anahtar Kullanımı

Akıllı oto anahtar sistemi genellikler araçlar da en yoğun tercih edilen ve her şeyin otomatik olarak çalıştırdığı bir sistemdir. Aracınızın anahtarına dokunmadan cebinizde dururken bile alglama sistemi sayesinde aracınızı daha basit bir tasvirde açabilir. Böylelikle aracınız da çalışır bir hale gelmiş olur. Akıllı oto anahtar kullanımı çoğunlukla seçim edile bir sistemdir. Akıllı araba anahtarı manuele göre daha aşırı kullanıldığı için kullanımı da kolaydır. Akıllı oto anahtar hemen hemen her araç için üretilmiştir. 

Sustalı araba Anahtar Kullanımı

Sustalı araba anahtar sistemi sıklıkla eski bir sistem olarak bilinir. Sustalı otomobil anahtar sistemi daha çok eski araçlar da kullanılan bir yöntemdir. araba anahtarının üzerinde mevcut düğme ile açılır ve kapatılır. ancak sıfır araçlar da bulunmaz. 

Kullanılan diğer bir politika ise İmmobilizerli sistemdir. araba sanayisi içinde kullanılan bu yöntem gün geçtikçe yaygınlaşmaya başlamış olan bir yöntemdir. Gelişmiş olarak Avrupa ülkelerinde ortaya çıkan bu sistemi ülkemizde de epey arzu görmeye devam etmektedir.

Düz bağlantı içine yerleştirilen bu sistemin diğer bir parçası da bağlantı içine yerleştirilmiş olur. Parçaların derin kısma yerleştirmesi daha güvende olmasını sağlar. Bu nedenle kullanılan bu sistem hırsızlığı da büyük miktarda azaltmıştır.

Tillo otomobil Anahtar Tamiri

Kullanılan otomobil anahtarları zamanla bozulabiliyor. Özellikle darbe alan veya su alan otomobil anahtarları kısa süre içerisinde bozulmuş oluyor. araba anahtarlarının onarımını basit bir şekilde yaptırmamız da olanaklı . Hemen geliriz firması üzerinde yer alan ustalar epey hızlı bir biçimde servis verir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte otomobillerde zamanla gelişmektedir. Araçların anahtarını kontağa taktığınız süre temas döner ama motor çalışmaz. Bu durum da için de mevcut çip de çalışmaz. 

yedek anahtarlar günlük diğer anahtarlar kadar çok aşırı kullanılmaz. genelde ilk anahtar bozulduğu süre yedek anahtar kullanılır. 

araba Anahtar Nasıl Yapılır?

Tillo araba anahtar yapımı çokça işletmenin yapmış olduğu bir hizmettir. ancak oto anahtar yapımı için yasal ruhsat sahibi olmamız gerekir. Eğer ruhsat sahibi değilsiniz noterden vekaletname almanız gerekir. Hemen geliriz sitesinde bulunan ustalar da epey kısa süre içerisinde bu yöntemi halleder. 

Firmalarda bu yöntemi yaptıracağınız zaman anahtarın orjinalini de mutlaka getirmek gerekir. Kullanılan programlar sayesinde oto anahtar da oldukça hızlı bir biçimde yapılmış olur. yedek anahtar yaptırdığınız süre mutlaka dikkatli bir biçimde yaptırmak gerekir. 

araba Anahtar firma Seçimi 

otomobil anahtar yapımı için görev veren birbirinden orantısız firma bulunur. Firmaların yedek anahtar alanında hizmet vermesi de oldukça önemlidir. Böylelikle herhangi bir kaybolma veya bozulma durumunda yenisi yaptırabilirsiniz. Tillo araba anahtar imalatı fiyatları genelde araçlara göre belirlenir. 

Elinizde mevcut araç yoğun pahalı bir araç ise nüsha anahtar değeri da aşırı olabilir. Bu sebeple kendi aracınızı aldığınız yerden araba anahtar yapımı hakkında bilgi almak daha dayanıklı olacaktır. sürekli güvenilir firmaları seçim etmek gerekir. Böylece ürünler de daha güvenilir bir şekilde yapılır ve Böylece ekonomik fiyatlara da servis almak olanaklı olacaktır. 

 

Tillo oto Anahtar Kopyalama

oto anahtar çoğaltma işi sizin nüsha anahtar oluşturarak anahtar unutkanlığınıza bir çare olabillir. Ben unutkanım, eşyalarımı çoğu yerde unutuyorum diyorsanız çantanızdaki bir yedek anahtar sizin unutkanlığınızı önemsiz hale getirecektir. Araç anahtarlarında kalıntı gelişen oto sektörüyle birlikte çok fazla anahtar modeli çıktı. Bu sektör gerçekten derin bir dal . Bu tip konularda işinin uzmanı kişilerle çalışmak her zaman önemlidir. Aracınızın anahtarı çipli, çipsiz veya immobilizer olabilir. Hemen Geliriz adresinde her tip anahtar çoğaltma yöntemi yapacak anahtar tamircileri bulunmaktadır. 

Anahtar kopyalarken dikkat edilecek pek çok olay vardır. Anahtarların özellikleri başta dikkat edilecek unsurlardandır. branşında uzman kişiler tarafından bu işlem gerçekleştirilmelidir. Araç anahtarlarını kişiler kendi kendilerine kopyalamaya çalışmamalıdır. Bu eylem derinlemesine ve titizlikle yapılması gerekli bir iştir. Evde anahtarı klonlamak aracınızın kapısından kontağına kadar her çeşit kilit sisteminde aksaklıklara sebebiyet verebilir. 

Anahtar Nasıl Kopyalanır

Anahtar, kilit üzerinde uzman olmuş kişiler tarafından klonlanır. Bu işlemde şahsi araç gereçler kullanılmaktadır. Buna özel olan makineler sayesinde anahtar doğru bir şekilde yedeklenmektedir. Anahtar kopyalamada kullanılan aygıtlar kişisel bir kumanda ve bir bilgisayardır. Kumanda içerisindeki menüde;

Çip kopyala

Çip üret

Anahtar kopyala

Garaj kapısı kumandası üret 

Garaj kapısı kumandası kopyala

Kumanda yenile

Bu ve bunun gibi seçenekler mevcuttur. ehil kişi yapacağı işleme göre bu seçeneklerden birini tercih eder. Bu seçim bilgisayar tarafından algılanır ve klonlama işlemi yapan aletin beynine gönderilerek seçilen tecih uygulanmaya başlanır. 

Bilyalı ve yale anahtarlar da ev, eylem yeri, oda kapısı ve benzeri yerlerde kullanılmakta olup otomobil anahtar kopyalama işlemi gibi kolay ve seri bir biçimde klonlanmaktadır. Bilyalı ve yale anahtar çeşitlerinde çoğaltma tekniği makinelere gerek kalmadan direkt olarak uygulayıcı makine tarafından gerçekleştirilebilmektedir.

 

İmmobilizer Anahtar Kopyalama

Arabanızın anahtarı çipli, çipsiz, akıllı ve immobilizer gibi çeşitlerden bir tanesi olabilir. Bu çeşit anahtar çeşitlerinin kopyalamasını bu işin ustası olan kişiler kopyalayabilmektedir. Çipli olan araç anahtarları sizlerin evlerde kendi başınıza kopyalayabileceğiniz bir şey olmadığı için ve klonlama işlemini gerçekleştirdiğinizde aracınızda sıkıntılar çıkabileceği için bu konularda Hemen Geliriz üzerindeki Tillo otomobil anahtar çoğaltma ustalarına ulaşınız. 

Evlerde kopyalanmaya çalışılan anahtarlar genellikle arızalı olmakla beraber aracınızın kapılarını açmayacak ve aracınızı çalıştırmayacaktır. İmmobilizer anahtar, usta kişinin anahtar tanımlayan kumandasına yerleştirildikten sonra bilgisayar tarafından taranarak anahtarın şeması çıkarılır. Anahtarın şeklini çıkaran makineye ham, dişlileri olmayan bir anahtar takılır. Anahtar şeması uygulayıcı makinenin beynine gönderilir. Bu makine algıladığı şemayı ham anahtar üzerinde uygular ve anahtarınızı hazır hale getirir.

 

Çipli-Çipsiz Anahtar Kopyalama

Arabalarınızın kumandaları ve arabalarınız akıllı araç tipindeki vasıtalar olabilir. Bu tip teknik farklılıklar fark etmeden sizin için en iyi hizmeti ustalarımız sunacaktır. Çipli veya çipsiz araç kumandası kopyalamada işlemler değişmemekte immobilizer ve diğer tip kumanda sistemleri gibi pek yoğun çeşit kumanda yedek edilebilmektedir. Çipli-çipsiz özelliği uzmanın kumanda üzerinde yapacağı seçeneği değiştirmek haricinde fark yaratmamaktadır. 

Çipli otomobil anahtarlarında yetmişten çokça çip seçeneği bulunmaktadır. Bu çip seçenecekleri branşında uzman kişilerin kumandaları tanımalarıyla seçilecek tercihlerdir. otomobil anahtarlarınızın çiplerinin modellerini bu bilgilere sahip değilseniz bilemezsiniz. uzman kişilere sorarak çip bilgisine ulaşabilirsiniz. usta kişiler kumanda yöntemiyle dakikalar içerisinde çipin modelini size söyleyebilir. Aynı şekilde çipli anahtar kopyalama işlemi de dakikalar içerisinde gerçekleşebilir ve orantısız beklemeden, zahmete girmeden anahtarınızın bir yedeğine sahip olabilirsiniz. Arabanızın çip modeli gittiğiniz oto anahtar çoğaltma dükkanında daha evvel yok olabilir. lakin profesyonel kişiler yabancı çip modellerini bilgisayar yardımıyla yeni bir çip üretme alanından yaparak sizin anahtar modelinizi çıkarmaktadır.

Mekanik yani çipsiz de denilen araba anahtar klonlama işleminde çip seçeneği sunulmadan kumandaya yerleştirilerek bilgisayarda şeması çizilir. Çizilen şema ve içindeki sistem belirlendikten sonra anahtarı kopyalayan makine desteği ile dakikalar belki saniyeler içerisinde size sıfır ve kusursuz bir anahtar sunar. 

 

Anahtar Kopyalamada Dikkat Edilecekler

 1. Anahtarınızın üzerindeki şekillerin eksiksiz ve sıkıntısız olmasına,
 2. Yine aynı şekillerin içerisine girmiş olabilecek yabancı maddelere,
 3. Bir tarafının eğilmiş veya kırık olup olmadığına,
 4. Anahtarı klonlayan kişinin sizin istediğiniz adetten fazlasını yapıp yapmadığına, dikkat etmelisiniz.
 5. araba anahtarınızın klonunu teslim aldığınızda aracınız üzerinde denemeden evvel gözle görülür bir hata olup olmadığına bakınız. Daha sonra aracınızın kapılarında ve kontağında deneyerek yapılan yöntemi denetleme ediniz.

   

Hangi Marka Araç Anahtarları Kopyalanır

Honda, Volkswagen, Hyundai, BMW, Peugeot ve diğer tüm çeşit otomobil markalarında Tillo oto anahtar kopyalama yöntemi yapılabilmektedir. Hemen Geliriz üzerinden aradığınız araba Çilingir ustaları sizlere hepsi markalar için servis verebilmektedir.

Arabanızın rengi, kapsamı fark etmediği gibi modeli, markası da yapılacak olan tekniği değiştirmemektedir. orijinal oto anahtar klonlama işlemlerinde bu tip kriterlere bakılmaksıızın yöntem gerçekleştirilmektedir. asıl anahtarınız yoğun kritik olup bu anahtarınızı kaybetmemeye özen göstermeli çoğaltma işleminden sonra da atmayıp saklamalısınız. 

 

Garaj Kumandası Yedekleme

Garaj kumandanızın hem sizde hem de tanıdıklarınızda olmasını istiyorsanız Hemen Geliriz'den Tillo araba anahtar kopyalama ustalarına en çabuk biçimde ulaşın. Eve, işe veya herhangi bir binada ortak kullanımda olan bir otomobil giriş kapınız varsa bu kapının uzaktan kumandasını nüsha ederek süre problemi olmadan alana giriş çıkış sağlayabilirsiniz.

Garajınızın güvende kalmasını istiyorsanız yedek kumandaları vereceğiniz kişileri tanıyor ve güveniyor olmanız önemlidir. Tanımadığınız, güvenmediğiniz kişilere garaj kumandanızı vermeyiniz. 

 

Tillo En benzeyen Nerede Anahtar Kopyalatabilirim?

Size en benzeyen olan Tillo oto anahtar klonlama dükkanına Hemen Geliriz üzerinden ulaşabilir. yer bilgilerini alarak dükkanlarına gidebilir veya acil bir durumdaysanız bulunduğunuz bölgeye çağırarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. bölgenizi hatasız girmeniz size en yakın, en uygun otomobil anahtar klonlama ustasını bulmanızda basitlik sağlayacaktır. 

7 gün 24 saat işleyen oto anahtar klonlama dükkanları bulunmaktadır. Acil bir tasvirde anahtarınızın yedeğini çıkarttırmak veya anahtarınız kırıldığı için hızlıca bir anahtar yaptırmak istiyorsanız bu hizmeti veren ustalarımıza ulaşabilirsiniz. Size en iyi, orijinal anahtar klonlama yöntemi yapacak ustalarımza ulaşmanız için Hemen Geliriz üzerinden birden orantısız Tillo otomobil anahtar kopyalama ustası numarası sunmaktayız.

 

Anahtar Yedeği Çıkarttırmak pahalı Mı?

Otonuzun anahtar yedeğini elinizde bulundurmak istiyorsunuz ve bunun için yoğun çokça para vermek istemiyorsanız Hemen Geliriz'deki araba anahtar çoğaltma ustalarını arayın ve güncel fiyatların altında, en bütçenize ekonomik fiyatları alın. 

Hemen Geliriz, sizlere en iyi görev için çalıştığı ustaların ucuz, uygun olmasına dikkat eder. Bütçeniz dahilinde hangi usta ile anlaştıysanız o uzman ile işleminizi Hemen Geliriz üzerinden arama yaparak gerçekleştirebilirsiniz. En uygun Tillo oto anahtar kopyalama dükkanları için Hemen Geliriz'den aramalar yapın. Fiyat bilgisi ve anahtarınızın nasıl kopyalanacağı gibi pek çok bilgiyi ustalarımızdan edinebilirsiniz. Anahtar tipine, modeline çipli-çipsiz, immobilizer gibi çeşitlere bakılarak ücretlendirmeleri Hemen Geliriz ile işleyen Tillo oto anahtar çoğaltma firmaları belirlemektedir. servis kalitesine değer veren, her zaman son teknoloji ile etkin oto anahtar kopyalama firmalarını Hemen Geliriz'de bulabilirsiniz.

Siirt Tillo Hakkında

Tillo, Siirt ilinin bir ilçesidir.

Tillo, Doğu Anadolu'daki din eğitiminde önemli yeri olan medrese kültürünün önemli merkezlerinden birisiydi. Doğu illerinde ve Tillo'da doğmuş pek çok İslâm âlimi bu medreselerde yetişmiştir. Bunlardan bazıları; Şeyh Mansur, Şeyh Mücahid, İsmail Fakirullah ve Erzurumlu İbrahim Hakkı'dır.

İçindekiler

 1. Tarihçe
 2. Nüfus
 3. Kaynakça
 4. Dış bağlantılar

Tarihçe

1953 yılındaki 6068 sayılı Kanunla Tillo köyünde nahiye (bucak) kuruldu. Tillo nahiyesinde Tillo köyü merkez olmak üzere 10 Ekim 1957'de belediye kuruldu. Tillo nahiyesi, 18 Mayıs 1990'daki 3647 sayılı Kanun ile "Aydınlar" adıyla ilçe haline getirildi. İlçe adının eski adıyla değiştirilmesi için Ekim 2013 tarihinde TBMM Başkanlığına sunulan yasa teklifinin 30 Ekim 2013 tarihinde mecliste kabul edilerek yasalaşmasının ardından 7 Kasım 2013 tarihli Resmî Gazetede yayınlanmasıyla ilçenin adı Tillo olarak değiştirildi.

Nüfus

YılToplamŞehirKır
19905.2032.7892.414
20005.0542.9812.073
20073.8671.9301.937
20084.0341.9162.118
20094.0531.9802.073
20103.9301.8852.045
20113.7911.7582.033
20123.8761.8322.044
20134.1902.1172.073
20144.1292.0962.033
20154.1362.1911.945
20164.0992.1461.953