hg
Süner Hukuk Bürosu Sadi Berk Süner
Süner Hukuk Bürosu olarak Aydın,Kuşadası lokasyonu ... nda Avukat, Boşanma Avukatı, Ceza Avukatı, Borç Alacak Avukatı, Tazminat Avukatı, Miras Avukatı, İş Hukuku Avukatı, Sigorta Avukatı, Bilişim Avukatı, Şirket Avukatı, Ticaret Hukuku Avukatı, Hukuki Danışman, Sağlık Hukuku Avukatı, İcra Avukatı, İflas Avukatı, Uluslararası Hukuk Avukatı, Vergi Avukatı, Temyiz Avukatı, İstinaf Avukatı, sektörlerinde sizelere hizmet vermekte. Devamı
Değerlendirme Yap
-.-
2 Hizmet Verdi
Neden Hemen Geliriz?
  • Servis sağlayıcılarımızın en yüksek değerlendirme alanlarını sizler için seçiyoruz.
  • Yılda 20.000 den fazla insan Hemen Geliriz'e güveniyor.
  • Tüm servis sağlayıcılarımızın en iyi hizmeti verdiğinden emin oluyoruz.

En İyi 10 Şirket Avukatı – Teklif Al veya Hemen Ara!

firma avukatı, sınırlı şirketlerle çalışarak bu şirketlerin yasal süreçte nasıl ilerlemesi gerektiğine ilgili yöntemleri yapan kişilerdir. Şirketlerin kurulması durumundan batma derecesine kadar gelen süreçte firma avukatına ihtiyaç duyulmaktadır. Şirketlerin sınırlı mali işlerinde ve vergi dairesi veya başka yasal işlemlerin oluşabileceği durumlarda firma avukatı ihtiyacı bulunmaktadır. Şirketlerde yarı programlı veya tam programlı olarak çalışmak mümkündür.  

firma avukatı olabilmek için Türkiye'de mevcut hukuk fakültelerinden mezun olmak veya yurt dışı hukuk fakültelerinden mezun olunsa bile Türkiye ile denklik alınması gerekmektedir. Hukuk fakültelerinden mezun olduktan sonra bir yıllık zorunlu stajın tamamlanması ile bir firma avukatı olabilmektesiniz.  

 

Danışman Avukat Arayan Şirketler

Şirketler genellikle yapısında sabit bir firma avukatı bulundurmamaktadır. genellikle avukatlar ile anlaşarak yarı programlı veya danışman olarak anlaşma sağladıkları firma avukatları mevcuttur. firma avukatı olabilmek için ilgili hukuk bölümünden mezun olmak yeterlidir. Ticaret hukuku alanında ilerlemiş olan firma avukatlarının en yoğun ilgilendikleri kanunlar, ticaret kanunlarıdır.  

Danışmanlık yapan firma avukatı, şirketlere ne yapmaları gerektiğini tarif ederek onlara yasal alanda yol gösteren kişilerdir. Şirketin sınırlı yazı işleri hakkında danışman firma avukatları ile anlaşılabilmektedir. Danışman firma avukatı, firmalar yapısında değil de bağımsız olarak çalışarak birden aşırı şirkete hizmet verebilmektedir. Bağımsız olarak aktif danışman firma avukatları, bir veya birden aşırı firma ile beraber çalışabilmektedir. Sadece danışmanlık yapan firma avukatları, şirketlere verdikleri yasal direktiflerle beraber şirketin yasal alanda yapacağı yazı veya diğer yöntemleri kolaylıkla halledebilmesini sağlamaktadır.  

Sizler de bir firma sahibiyseniz bu durumda firma avukatı ile çalışmak zorundasınızdır. firma avukatının illa ki firma yapısında bulunup çalışmasına ihtiyaç bulunmamaktadır. Şirketlerde ihtiyaç olan firma avukatına danışmanlık yapan firma avukatları {yeterli|kâfi} olabilmektedir. Şirketiniz için gereken olan durumlarda danışman firma avukatları ile beraber çalışabilmektesiniz. Çalıştığınız danışman avukatların şirketiniz için düzgün olup olmadığını bilebilmek için en düzgün kendi alanında tanınmış firma avukatları ile çalışınız. Hemen Geliriz yapısında mevcut firma avukatları ile beraber çalışarak alanında oldukça deneyim kazanmış ve başarılı kişiler ile beraber şirketinizin yasal işlemlerini halledebilirsiniz.  

 

Yarı programlı firma Avukatı

Şirketleşmiş firmalar için bazı durumlarda firma avukatı zorunluluğu bulunmaktadır. Bu durumlarda ise şirketlerin tam programlı veya yarı programlı firma avukatı ile anlaşması mümkün olmaktadır. firma avukatlarını alırken dikkat edilen en ciddi şey, ticaret kanununa hakim olmasıdır. Şirketlerde çalışacak firma avukatlarının ticaret hukuku alanında başarılı olması onların şirketlerde daha yoğun çalışabilmesini sağlamaktadır. firma avukatı ile beraber çalışabilmek için Hemen Geliriz'de mevcut avukatları arayabilirsiniz. Aradığınız firma avukatları ile beraber çalışmak isterseniz, bu kişiler ile beraber anlaştığınız gün ve saatte görüşerek anlaşma sağlayabilirsiniz.  

Firmaların şirketleşme dönemlerinde gereken olan firma avukatı ihtiyacı için tam programlı veya yarı programlı olarak çalışacak olan firma avukatları ile anlaşabilmektesiniz. Tam veya yarı programlı firma avukatları ile anlaşarak şirketinizin her türlü yasal işlerinin ilerlemesini sağlayabilirsiniz. Yarı programlı firma avukatı olarak işe almak dilediğiniz kişilere Hemen Geliriz yapısında mekan alan firma avukatlarından birini arayarak ulaşabilirsiniz.  

Yarı programlı firma avukatları genellikle şirketlerin vekaletini üzerine almış ancak firma yapısında mekan almayarak, bağımsız olarak aktif firma avukatlarıdır. Bu kişilerin şirkete bağlılıkları yoktur. Birden aşırı firma ile anlaşarak yasal işlemlerini yürütebilir. Bu şirketlerin de yarı programlı firma avukatı olarak aldığı kişilerin diğer firmalar ile çalışmasına müdahale etmemektedir. Yarı programlı olarak aktif firma avukatları şirketlerin yasal işlerinde müdahil olarak yardım olmaktadırlar. Şirketlerde yasal olarak yazılacak dilekçelerin veya oluşan davaların sayısı azsa firma avukatlarının yarı programlı olması {yeterli|kâfi} gelmektedir.  

Yarı programlı veya tam programlı olarak firma avukatlığı yapan kişiler bulunmaktadır. Bu kişilere Hemen Geliriz üzerinden ulaşabilirsiniz. Ulaştığınız kişiler ile beraber telefon üzerinden görüşmeler sağlayabilirsiniz. Telefon üzerinden iletişimin ardından yüz yüze görüşme sağlayarak tam veya yarı programlı çalışacak şirketlere ulaşabilmeniz mümkündür. Bu kişiler ile beraber anlaşma sağlamanız halinde sizlere firma ile ilgili olarak oluşacak bütün yasal işlemlerde yardımcı olacaklardır.  

firma avukatları genellikle ticaret hukuku alanında uzmanlaşmış kişilerdir. firma bünyesine almadan önce ticaret hukuku alanlarında davalara girip girmediğini sorabilirsiniz. Ticaret hukuku alanında kendini geliştirmiş kişiler ile beraber çalışabilmeniz mümkündür. firma avukatına Hemen Geliriz Web Sitesi'nden ulaşmanız mümkündür. Bu sitede yapmanız gereken tek şey, konum ve hizmet bilgisini girdikten sonra listelenecek firma avukatları ile irtibata geçmektir. irtibata geçtiğiniz firma avukatları ile beraber şirketinizde oluşmuş veya oluşacak yargı işlemlerinizi halledebilirsiniz.  

Yargı önünde sizlerin şirketini en düzgün şekilde savunacak, ticaret hukukuna hakim ve alanında başarılı olan firma avukatlarına Hemen Geliriz'den ulaşabilirsiniz. Şirketinizin savunulması oldukça ciddi olup yargının vereceği cezaların derecelerini belirlemektedir. Şirketleriniz için gereken olabilecek yazı işleri ile ilgili olarak gereken olan firma avukatı sizlere firma yapısında çalışarak hizmet verebilmektedir.  

 

firma Avukatı Ücretleri

Şirketlerin, firma olma yolunda ihtiyacı olan firma avukatının aldığı ücretler kişiden kişiye fark edebilmektedir. firma avukatlarının firma yapısında yarı programlı veya tam programlı olarak çalışmasının da farkı olabilmektedir. firma avukatlarının ne şekilde çalıştığı belirlendikten sonra firma avukatının alacağı ücretler de kesinleşmektedir.  

firma avukatları danışmanlık hizmeti, yarı programlı veya tam programlı firma yapısında hizmet verebildikleri için hizmetin ne şekilde olacağına bağlı olarak aldıkları ücretler de değişmektedir. Sadece danışmanlık yapan firma avukatları şirketlere indirimli veya ücretsiz olarak hizmet sunabilmektedir. Sunulan danışmanlık hizmetlerinde genellikle şirketlerin yazı yöntemleri için bilgiler verilmektedir. Yazı işleri ve diğer yasal işlemler için danışmanlık yapan firma avukatları mevcuttur. Hemen Geliriz yapısında mevcut firma avukatı ile anlaşma sağlayabilirsiniz. Anlaşma sağlayacağınız firma avukatlarından telefon üzerinden bilgi aldıktan sonra görüşme sağlayabilirsiniz. firma avukatları sizlere yasal açıdan her türlü danışmanlık ve avukatlık hizmetlerini sunacaklardır.  

firma avukatlarına ulaşmak oldukça kolay. Hemen Geliriz Ana Sayfası'nda mevcut hizmet ve konum bilgilerini girerek sizlere uygun olan firma avukatlarının listesine ulaşabilmektesiniz. En yakın firma avukatı arayışınız için de yine Hemen Geliriz Ana Sayfası'ndaki hizmet ve konum bilgilerini doldurmanız yeterlidir. konum bilgilerinizi girdikten sonra sitede mekan alan firma avukatlarından sizlere en yakında bulunanlar listelenecektir. Listelenen kişilerden herhangi birini arayarak irtibata geçebilir ve şirketiniz için avukat ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. firma avukatları firmalar ile bireylerden farklı olarak çalışabilmektedir. Şirketin işlerinin yürütülmesi işlemi olduğu için daha yoğun süre harcanabilmektedir.

firma avukatı yarı programlı veya tam programlı olarak şirketlere hizmet verebilmektedir. Verilen hizmetler kapsamında da alınan ücretler değişiklik gösterebilmektedir. Gösterilen ücretler ile şirketlerin vereceği ücretler uyuştuğu takdirde firma avukatları ile anlaşma sağlanabilmektedir. Arayarak irtibata geçtiğiniz avukatlar ile yüz yüze görüşme için sözleşebilirsiniz. Sözleştiğiniz kişiler ile beraber anlaşılan gün ve saatte görüşme sağlayarak şirketleriniz için en iyisini ve doğrusunu yapabilirsiniz. En iyi, alanında profesyonel firma avukatı Hemen Geliriz Web Sitesi'nde sizleri beklemekte.