Merkez

Sivas Kombi, Klima, Beyaz Eşya Servisi

2 Firma Bulundu.
Yakınımdakileri Göster
X
★★★★★
p Puanla
pPaylaş
Online

★★★★★
p Puanla
pPaylaş
Online

Sivas Kombi, Klima, Beyaz Eşya Servisi, Sivas’ta Kombi Tamiri, Kombi Arıza, Kombi Bakımı Kombi Onarım,  Petek temizleme, Kombi Bakımı, Klima Bakımı gibi her türlü  buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, derin dondurucu, buz makinesi,  endüstriyel mutfak aletleri, klima servisi, ankastre tamiri, klima gaz dolumu, klima montajı, klima tamiri , Kombi Bakımı, kombi tamiri, kombi tesisatı, petek temizleme gibi tüm marka beyaz eşyalarınız,  klimalarınız ve kombileriniz için alanında uzman ekibimizle hızlı ve kaliteli servis hizmeti sunuyoruz. Firmamız uzun zamandır beyaz eşya ve klima tamiri sektöründe çalıştığı için bu alanda oldukça tecrübeliyiz. Alanında uzman ekibimizle Sivas’ta  İsko İklimlendirme Hijyenik Klima Teknik Servisi  olarak faaliyet göstermekteyiz. Önceliği her zaman müşteri memnuniyeti olan işletmemiz geniş bir servis ağına sahiptir. Klimanız, Buzdolabınız, Çamaşır makineniz, Bulaşık Makineniz arızalandığında Servis hizmetini hızlı ve kaliteli bir şekilde ayağınıza getirebiliyoruz. Arayın, Hemen Geliriz!

HİZMETLERİMİZ

Kombi Tesisatı Petek Temizleme, Beyaz Eşya Tamircisi, Endüstriyel Beyaz Eşya Tamiri, Ankastre Tamiri, Buzdolabı Tamiri, Bulaşık Makinesi Tamiri, Çamaşır Makinesi Tamiri, Elektrikli Süpürge Tamiri, Buz Makinesi tamiri, Endüstriyel Buzdolabı Tamiri, Buz Makinesi Tamiri, Soğuk Hava Deposu, Klima Montaj, Klima Demontaj, Klima Tamiri, Klima Bakımı, Klima Temizleme ve Arızaları, Beyaz Eşya Tamiri, Klima Tamiri, Fırın Tamiri.

 

Sivas Klima Tamir, Sivas Klima Gaz Dolumu, Sivas Petek Temizleme, Sivas Beyaz Eşya Tamircisi, Sivas Buz Dolabı Tamircisi, Sivas Çamaşır Makinesi Tamircisi, Sivas Bulaşık Makinesi Tamircisi, Sivas Buz Dolabı Tamircisi, Sivas Klima Tamircisi, Sivas Klima Bakımı, Sivas Beko Servisi, Sivas Fırın Tamiri, Sivas Buz Makinesi Tamiri, Sivas Elektrikli Süpürge Tamiri, Sivas Fırın Tamiri, Sivas Endüstriyel Buzdolabı Tamiri, Sivas Soğuk Oda Tamiri, Sivas Buz Makinesi Tamiri, Sivas Klima Onarımı, Sivas Klima Tamiri, Sivas Klima Gaz Dolumu, Sivas Klima Montajı, Sivas Kombi Bakımı, Sivas Kombi Montajı, Sivas Beyaz Eşya Servisi, Sivas Klima Servisi