Neden Hemen Geliriz?
 • Servis sağlayıcılarımızın en yüksek değerlendirme alanlarını sizler için seçiyoruz.
 • Yılda 20.000 den fazla insan Hemen Geliriz'e güveniyor.
 • Tüm servis sağlayıcılarımızın en iyi hizmeti verdiğinden emin oluyoruz.
Müşteri Yorumları
Hiç yorum bulunamadı..

En İyi 10 Sürücü Kursları – Teklif Al veya Hemen Ara

sürücü kursları ile beraber oto kullanmak için gereken olan bütün ehliyetleri alabilmeniz mümkündür. Sürücü kursları sizlere farklı araçların kullanımını öğreterek, bu araçları kullanabilmeniz için yasal olarak gereken olan belgeleri sizlere temin etmektedirler.  

Yazılı ve uygulamalı sınavlar yapılarak o ehliyete sahip olup olamayacağınız hakkında sonuçlara vararak sizlere belgeleri sunmaktadırlar. Devletin oto kullanmak için belirlediği bazı kurallar bulunmaktadır. Bu kuralları sağlamanız durumunda dilediğiniz araçları kullanabilmeniz mümkündür. Bu araçlar için gereken olan birçok sınıf ehliyet bulunmaktadır. Bu ehliyetlerden herhangi birine sahip olabilmek için sürücü kurslarına kayıt olmanız yeterlidir.  

 

Ehliyet Fiyatları

Ehliyet alma yaşı yasal olarak 18'dir. 18 yaşını doldurmamış hiçbir vatandaş ehliyet alamamaktadır. Vatandaşlar 18 yaşlarını doldurmaları itibari ile sürücü kurslarına yazılarak B sınıfı ehliyetten diğer birçok türlü ehliyete kadar belgeleri alabilmektedirler. Sürücü kurslarının istediği belli başlı belgeler bulunmaktadır. Bu belgeler ile beraber sürücü kurslarına gitmeniz durumunda sizlerin istediği ehliyet sınıfında sertifika vermeleri mümkündür. B sınıfı veya diğer sınıf ehliyetler için sizlere hizmet sunacak olan sürücü kursları ile irtibata geçmeniz mümkündür.  

İhtiyacınız olan belgeleri sizlere en uygun fiyatlara sunan sürücü kurslarına ulaşmak için Hemen Geliriz Web Sitesi'ni ziyaret edebilirsiniz. Bu kurslar sayesinde 18 yaşını doldurmuş bütün vatandaşlar ehliyet alabilmektedir. Kurs öncesinde sınırlı bir aracı kullanmanız mümkün olmadığı için kus sırasında, sıfırdan oto kullanma eğitimi verilmektedir. Bu eğitimler ile beraber sizler araçları kullanmayı öğrenmektesiniz ve yasal olarak gereken olan belgelere sahip olabilmektesiniz.  

oto kullanımı sırasında dikkat edilmesi gereken şeyleri, aracın kullanımının nasıl yapılacağı ve oto kullanmak için gereken tecrübesi sizlere kazandırmak için özel eğitimler vermektedirler. özel dersler ve özel teknikler ile beraber sizlerin kolayca oto kullanabilmesi sağlanmaktadır. oto kullanımı sırasında yapılması gerekenler ve yasal zorunluluklar sizlere belirtilerek sizlerin bu araçları genellikle olarak nasıl kullanmanız gerektiği öğretilmektedir. Bu kurslar sayesinde oto kullanımınız aşırı daha basit ve pratik olmaktadır.  

Kurslarda ilk önce hocalar tarafından ders anlatımı bulunmaktadır. Hocalar sizlere ve diğer kursiyerlere sınıf içerisinde ders anlatarak sizlerin trafik kurallarını öğrenmenizi amaçlamaktadırlar.Trafik kurallarını öğrenmeniz sonrasında ise kullanacağınız araçların kullanımı konusunda kısa dersler verilmektedir. Kullanma belgesini aldığınız araçların başlarına giderek bu araçları kullanma konusunda sizlere boş alanlarda pratik yaptırmaktadırlar. Kullanmak dilediğiniz araçlar ile beraber hocalar da gelerek sizlere sağ ön koltuktan talimatlar vererek sizlerin araçları kullanmanızı sağlamaktadırlar. Sağ ön koltukta da mevcut araçlar için gereken olan fren, gaz ve debriyaj pedalı ile beraber hocalar aksi durumların yaşanmaması için gereken önlemleri almaktadırlar. Alınan önlemler ile beraber sürücüler kendilerini daha güvende hissederek araçları kullanmaya çalışmaktadırlar.  

Araçlar için alınacak ehliyet fiyatları ise her sene veya dönem dönem değişebilmektedir. Bunun sebebi ise sürücülere verilen hizmetten kaynaklıdır. Her sene sürücülere verilen hizmetler değişerek yeni şeylere ihtiyaç duyulması mümkün olabilmektedir. Sürücülerin B sınıfı, A2 sınıfı veya A sınıfı gibi ehliyetlere sahip olabilmesi için sürücü kursları ile beraber çalışma alması gerekmektedir. Her sınıf ehliyetin ücretleri değişiklik gösterebilmektedir. Her sınıf ehliyetin amacı da farklı olduğu için eğitimlerinden alınan ücretler de değişmektedir. Değişen ücretler ile beraber sürücülerin farklı sürücü kursları ile anlaşabilmesi mümkündür. Ehliyet fiyatları genellikle olarak değişebildiği gibi bazı dönemlerde de sabit kalabilmektedir. Ehliyetler için belirlenen fiyatlar devlet tarafından belirlenmekte olup sadece kurs ücretlerini sürücü kursları belirlemektedir.  

 

Sürücü Kursu Fiyatları

Sürücü kurslarından alacağınız herhangi bir sınıf ehliyeti sınırlı bir ölçü para ödeyerek almaktasınız. Alınan ücretler bu kurslarda sizlerin aldığı hizmetler için gereken olmaktadır. gereken olan durumlarda Hemen Geliriz üzerinden ulaşacağınız sürücü kursları ile irtibata geçerek ehliyet alabilmeniz mümkün olabilmektedir.  

Sürücü kursları ücretleri her kurs yerinde farklı olabilmektedir. Bu kurslar kendi belirledikleri fiyatlar ile hizmet sunmaktadırlar. Sunulan hizmetler ile beraber sizlerden sınırlı miktarlarda ücret almaktadırlar. Bu ücretlerde indirim yapılmasını dilediğiniz zamanlarda kurs yerlerini arayarak pazarlık yapabilirsiniz. Sürücü kurslarının verdiği bazı ehliyet sınıfları ve belgeler şunlardır;

 • B Sınıfı ehliyet
 • A Sınıfı ehliyet
 • A1 Sınıfı ehliyet
 • A2 Sınıfı ehliyet
 • C1 Sınıfı ehliyet
 • C1E Sınıfı ehliyet
 • C Sınıfı ehliyet
 • CE Sınıfı ehliyet
 • D1E Sınıfı ehliyet
 • D1 Sınıfı ehliyet
 • DE Sınıfı ehliyet
 • Psikoteknik Belgesi
 • SRC Belgesi  

Srücü kurslarından yukarıda verilen bütün belgeleri alabilmeniz mümkündür. Bu ve bunun gibi birçok belgeyi sürücü kurslarından temin edebilirsiniz. Sürücü kurslarına almak dilediğiniz sınıf ehliyeti söylediğinizde sizlere nasıl hizmet sunacaklarını anlatarak sizlere sunulacak görevleri anlatmaktadırlar. Bu hizmetler dahilinde ise sizlerden sınırlı miktarlarda ödeme almaktadırlar. Sürücü kursları ile anlaşmak için Hemen Geliriz'den sürücü kursları aramasını yapabilirsiniz. sürücü kursları sizlere nasıl hizmet vereceklerini ve bu hizmetlerin bedellerini söyleyerek sizin hizmet alabilmeniz için çalışmaktadırlar.  

Kurslar genellikle ilk başta sınıf içerisinde bir ders ve daha sonrasında oto üzerinde bir pratik ile beraber kurslarını sunmaktadırlar. Dersler sırasında kursiyerleri sınava hazırlamaktadırlar. Bu sınavlar eskiden genellikle yazılı olarak yapılmaktaydı ancak günümüzde bilgisayar üzerinden ehliyet sınavına girebilmek mümkündür. Sürücü kurslarının sizleri götürdüğü belli bölgelerde bulunun elektronik sınav merkezlerinde sınava girmektesiniz. Elektronik sınavlar genellikle bilgisayarlar üzerinden yapılmakta olup, tablet üzerinden de yapılabilmektedir. Bu sınavların bitiminde direkt olarak sınav sonucunuzu öğrenebilmeniz mümkündür. Sınav süresinin bitmesi veya sizin sınavınızın bitmesi ile beraber sınav sonuçlarını elektronik ortamdan öğrenebilmektesiniz.  

 Motor Ehliyeti Alma ve A2 Ehliyet Fiyatları

Motor ehliyeti almak da B sınıfı ehliyet almak kadar kolaydır. Motor ehliyet sınıflarının 3 çeşidi bulunmaktadır. Bunlar; A1, A, A2. Bu sınıf ehliyetler ile beraber sınırlı motor hacmindeki motorları sürebilmektesiniz. Motorlarda mevcut motor hacimleri büyüdükçe almanız gereken ehliyet sınıfı da değişmektedir. En küçük moto hacmini kapsayan ehliyet sınıfı A2'dir. Bu sınıf ehliyetler elektrikli motorlardan, 100 CC'lik motorlara kadar kullanma yetkisi vermektedirler. En yüksek motor hacmini kapsayan ehliyet sınıfları ise A sınıfı ehliyettir. Bu sınıf ehliyetler ise bütün motor hacmindeki motosikletleri kullanabilmenizi sağlamaktadır.  

Çeşit türlü olan motor çeşitlerinden herhangi birini sürmeden önce motorunuza uygun olan ehliyete sahip olmanız gerekmektedir. Motorlarda gereken olan ekipmanları da sağlamanız durumunda güvenle yola çıkabilmeniz mümkündür. Sürücü kursları sizlere en düzgün hizmeti sunabilmek için en baştan motor eğitimi vermektedir. Verilen eğitimler ile beraber motor kullanma becerilerinizin geliştirilmesi amaçlanmaktadır.  

Motor kullanımları sırasında yaşanabilecek aksiliklerin önlenebilmesi için gereken olan ekipmanların sağlanması gerekmektedir. gereken olan ekipmanlardan başlıcası, kask ve dizliklerdir. Bu malzemeler sayesinde kaza sırasında kafanızın ve dizlerinizin korunması sağlanmaktadır.  

A2 ehliyet fiyatları genellikle uygundur. ancak değişen miktarlar bulunmaktadır. Her sürücü kursu aynı fiyatlandırmayı yapmamaktadır. Yapılan fiyatlandırmalarda birçok faktör bulunmaktadır.Sürücü kursları her kesime hitap edebilmek için pek aşırı indirim ve kampanya yapabilmektedir. Bunlardan bir tanesini yakalayabilmek için Hemen Geliriz Web Sayfası'nda mekan alan sürücü kursları ile irtibata geçebilmeniz mümkündür. Sürücü kursları ile irtibata geçmeniz halinde sizlere uygun olan fiyatları sunarak, bu kurs merkezlerinden hizmet alabilmenizi sağlamaktadırlar.