Tarsus

Tarsus Klima Servisi

1 Firma Bulundu.
Yakınımdakileri Göster
X
★★★★★
p Puanla
pPaylaş
Online

Derin Soğutma olarak Mersin 'in tüm ilçelerine klima ve beyaz eşya teknik servis hizmet vermekteyiz. Tamir, bakım, onarım, arıza, montaj gibi konularda hızlı, hesaplı ve kaliteli hizmet almak…

Tarsus Klima Servisi ve Beyaz Eşya Servisi olarak 17 yıllık tecrübemiz ile siz değerli Tarsus halkına hizmet vermekteyiz. Klima Tamiri, Klima Bakımı, Klima Onarımı, Klima Montajı, Klima De Montajı, Klima İç ve Dış Ünite Temizliği, Çamaşır Makinası Tamiri, Bulaşık Makinası Tamiri, Buzdolabı Tamiri, Televizyon Tamiri gibi hizmetlerde sizlere hizmet veriyoruz. Çekirdekten yetiştirilmiş olan profesyonel kadromuz ile Tarsus’un her noktasına çözüm getire bilmekteyiz. Klima Tamiri, Klima Montajı, Klima Onarımı, Klima Bakımı, Klima Sökme, Klima Nakliyesi, Klima Temizliği gibi hizmetleri siz değerli Tarsus halkına profesyonel ustalardan oluşan ekibimizle kusursuz bir şekilde sunacağımızdan şüpheniz olmasın. Klimanızın Periyodik bakımın yapılması, Montajının yapılması ya da klimanızın temizliği yapılması gerekiyorsa bizi Arayın Hemen Geliriz!

En hesaplı ve en hızlı Klima, Beyaz Eşya Servis hizmeti sunmaktayız.

Tarsus Klima Servisi

Klima Bakımı, Klima Tamir, Klima Onarım, Klima Temizlik ve Beyaz Eşya Servisi gibi konularda bizimle iletişime geçebilirsiniz.