Zirve Teknik

AÇIK
5.0 / 5

Ceyhan Aksu
812 Yapılan İş
0 539 335 30 23

Tekirdağ Çerkezköy Elektrik Süpürgesi Tamiri

Çerkezköy En İyi 10 Elektrik Süpürgesi Tamiri – Teklif Al veya Hemen Ara!
Çerkezköy En İyi 10 Elektrik Süpürgesi Tamiri – Teklif Al veya Hemen Ara! HemenGeliriz.com ile Güvenli Hizmet, Profesyonel Firmalar. Hemen Ara, Teklif Al veya Karşılaştır, Zaman Kazan.

Çerkezköy elektrik süpürgesi tamiri yaptırmak için en yakında mevcut ustayla irtibata Hemen Geliriz Web Sitesi üzerinden geçebilirsiniz. Elektrikli süpürgeler evlerde işlerinizi kolaylaştıran minik aletlerden bir tanesidir. Elektrikli süpürge sayesinde mekanların içi, odalar, koridorlar, banyo ve diğer bölgeler temizlenebilmektedir. Yerlerin, koltukların ve küçük alanların bile içindeki pislikleri çekebilen makineler sayesinde evler daha temiz olabilmektedir. Eski yöntemlerle yani çalı süpürgesi veya diğer süpürgeler ile süpürmek artık günümüzde oldukça zor gelmekle birlikte düzgün bir temizlik de sağlamamaktadır.  

yeni çıkan teknolojiler ile beraber süpürgelerin her türlüsü çıkmaktadır. Su ile çeken elektrikli süpürgeler, torbalı elektrik süpürgesi veya toz torbasız elektrik süpürgeleri mevcuttur. Bunun gibi çokça çeşidin var olduğu bu çağda artık hemen hemen herkes bir elektrik süpürgesine sahiptir. Bu süpürgelerin bozulmaları ile birlikte ev veya başka yerlerin temizlikleirnin yapılamaması işleri epey zorlaştırmaktadır.  

 

Elektrik Süpürgesi Motoru Tamiri

Elektrik süpürgeleri genel ev temizliklerinde veya ofis temizliklerinde de kullanılabilmektedir. Ev süpürülmesinde vazgeçilmez olan bu cihazlar sayesinde evlerin temizlikleri kalıntı çok daha kolaylaşmıştır. Evleri temizlerken her köşeye ulaşabilmek adına pek yoğun aparatı olan bu aygıtlar ile ev temizlemek epey kolaydır. Bu aygıtlar sayesinde koltuk üstleri veya yatak altları kolaylıkla temizlenebilmektedir. Süpürgelerin aparatları sayesinde uzanamadığınız noktalara uzanmanız olanaklı olmaktadır. Bu sıfır teknoloji ile birlikte süpürgelerde epey değişik aparatlar çıkarak çok daha ergonomik olması sağlanmıştır.  

Süpürme yöntemleri ile başı dertte olan ev sakinleri kalıntı süpürgelerin kullanımlarına epey dikkat ederek bozulmaların önüne geçilmeye çalışmaktadırlar. Elektrikli süpürge kullanımlarında uzun zaman açık bırakmak veya makinenin boşluğu çekmesi gibi durumlarda makinede oluşabilecek hasarlar bulunmaktadır. Süpürgenin motorunun bozulması en şık görülen arızalardan bir tanesidir. Süpürge motorunun bozulması ile beraber yeni bir motora gereksinim duyulmaktadır. Motorun çalışmama durumunda kişilerin kendi kendilerine müdahale etmeleri sakıncalıdır. Bu durumlarda direkt olarak en yakın location elektrik süpürgesi bakımı ustalarına ulaşmanız gerekmektedir. mecburi olan durumlarda Hemen Geliriz Web Sitesi'nde ustaları bulabilirsiniz.  

Elektrik süpürgelerinin hepsinin farklı motor güçleri vardır. Bu motor güçleri süpürgenin çekişini artırıp azaltmaktadır. Artan motor gücü ile birlikte süpürgeler çok daha iyi çekmektedir. lakin orantısız çalıştırma durumlarında motorun aşırı yorulması ile birlikte süpürgelerin bozulmaları meydana gelmektedir. Süpürgelerin çok çokça kullanımı sırasında oluşacak sorunlardan bir tanesi de süpürgenin motorunun bozulmasıdır. Süpürge motorlarının bozulması ile birlikte süpürgelerin bir daha çalışması olanaklı olmamaktadır. Bu durumlarda acilen bir elektrik süpürgesi onarımı yaptırmanız gerekmektedir. Süpürgelerin motorları oldukça önemlidir. Motorların sağlamlığı üreten firmanın motoru ne kalitede yaptığına bağlı olarak değişmektedir. Bazı firmaların süpürge motorlarının seri bozulması söz konusu olmaktadır.  

Elektrikli süpürgenin motorunun bozulması gibi durumlarda garantisi yoksa Hemen Geliriz üzerinden ulaşacağınız Çerkezköy elektrik süpürgesi onarımı ustalarına ulaşabilirsiniz. Ustalarımız sizlere nitelikli hizmet sunmak için çalışmaktadırlar. Bu ustalar ile beraber çalışarak süpürge motorlarınızın bir daha arızalanmaması için en kaliteli biçimde tamirleri yapılacaktır. Hemen Geliriz ile çalışan kişiler garantili çalışarak, yaptıkları işlemlerin arkasında durarak çalışmaktadırlar. Sizlere sunulan hizmetlerin hepsinin bir garantisini sizlere yazılı veya sözlü olarak bildirmektedirler. Sizlerin elektrikli süpürge motorunuzu yapmaları sonrasında sizlere sözlü veya yazılı olarak garanti hizmeti vermektedirler.  

Motorunuzun kalıntı yenilenemeyecek durumda olması ile beraber elektrikli süpürgelerinize yeni, hiç kullanılmamış bir süpürge motoru takmaktadırlar. yeni takılan bu motor sayesinde süpürgeniz ilk günkü halini alabilmektedir. Süpürgeleri yoğun kullanmanız durumunda bozulabilecek olan motoların tamirleri yoğun da lüks olmayıp yeni bir süpürge alımından çok daha ucuza denk gelmektedir.  

Çerkezköy elektrik süpürgesi tamiri ustaları ile hemen irtibata geçebilmek için Hemen Geliriz Web Sitesi'ni ziyaret edebilirsiniz. Bu sitede mekan alan ustalar sizlere en iyi tasvirde görev vereceklerdir. kaliteli ve garantili görev ile beraber süpürge motorlarınızın yoğun daha istenilen çalışması için bakım yapmaktadırlar.  

Elektrik süpürgesi tamiri ustaları günlük hayli marka ve model için onarım hizmeti sunmaktadırlar. Sundukları hizmetlerde marka ve model fark etmemektedir. İşte bakım ettikleri bazı süpürge markaları;

Profilo

Beko

Arçelik

Karaca

Arnica

Fantom

Philips

Fakir

Grundig

Samsung

Dyson

Bu markaların alayı ve daha fazlası ile çalışan ustalar sizlere en düzgün hizmeti sunabilmek için yeni çıkan alayı modelleri de takip etmektedirler. bütün süpürge markalarına bakım yöntemi uygulayan Çerkezköy elektrik süpürgesi bakımı ustaları tüm hizmetleri için sizlere güvence sunabilmektedirler.  

Verdikleri hizmet sonrasında yaptıkları işlemler ve kullandıkları malzemeler ile birlikte sizlerden servis bedeli almaktadırlar. Bu hizmet bedelleri her uzman tarafından farklı hesaplanmaktadır. Hesaplanan fiyatlar dahilinde bu hizmeti almayı kabul ederseniz sizlere bu hizmeti sunmaktadırlar. Sizlerin kabul etmediğiniz bütün görevleri kesinlikle uygulamazlar ve yapmazlar. Süpürgelerinizin bakımı sırasında oluşabilecek hasarlar için de kendi garantilerini sizlere sunmaktadırlar. Her işletmenin veya ustanın güvence yöntemi değişik olup hepsinin sizlere garanti sunmak gibi bir zorunluluğu yoktur. Hemen Geliriz üzerinden aradığınız kişilere süpürgelerinizde mevcut arızalardan bahsettikten sonra fiyat öğrenebilir ve garantili yöntem yapıp yapmadıklarını sorabilirsiniz.  

 

Çerkezköy Süpürge Tamircisi

Süpürgeler evlerde kişilerin en yoğun kullandıkları cihazlardan bir tanesidir. Bu aygıtlar ile birlikte hepsi ev, eskilerde olduğu gibi yoğun uzun zamanlar almamaktadır. Bu süpürgelerin kullanımları ile beraber evlerde çok daha kısa sürelerde çok daha aşırı temizlik yapabilmek mümkündür. Süpürgeler sayesinde yoğun daha kısa süreler ile beraber bütün evi veya ofislerinizi temizleyebilmek mümkündür.  

Süpürgelerin pek çok marka ve modeli bulunmaktadır. Bunun yanı sıra da süpürgelerin çeşitleri de fazladır. Yatay süpürge, dikey süpürge veya değişik bir model süpürge bulabilmeniz mümkündür. Kişiler süpürge alırken en çok ne kadar ergonomik olup olmadıklarına bakmaktadırlar. Dikey süpürgeler özellikle son dönemlerde epey orantısız seçim edilmektedir. Bu süpürgeler hem daha az yer kaplamakla birlikte ufak oldukları için de süpürme esnasında minik alanlarda kullanmak için yeterli gelmektedir. sıfır çıkan modelleri ile birlikte artık çoğu kişi evlerinde küçük alanlar için dikey süpügeleri kullanmaktadır.  

Süpürgelerin bozulması durumunda de elektrik süpürgesi bakımı ustası ile Hemen Geliriz üzerinden irtibata geçebilmektesiniz. irtibata geçtiğiniz kişiler ile süpürgenin hatası ve fiyat bilgisini sorabilirsiniz. uygun gördüğünüz fiyatlarda onarım yöntemi yaptırabilmeniz mümkündür. Süpürgelerin tamirlerinin yapılması ile birlikte ustalar ile konuşulan para üzerinden pazarlığa girişebilirsiniz. Ustalar da hesaplı görürse sizlere en hesaplı fiyatları sağlayacaktır.  

7/24 işleyen Çerkezköy elektrik süpürgesi onarımı ustaları sizlere en düzgün hizmeti sunabilmek için çalışmaktadırlar. Süpürgelerin aniden bozulması durumlarda acil bir durumunuz varsa ustalara 7/24 ulaşabilirsiniz. Ustalar ile önceden Hemen Geliriz üzerinden konuşmanız durumunda alınacak ücretlerin bilgisini almak sonrasında şaşırmamanız için önemlidir.  

Süpürgelerin toz torbasız, sulu veya toz torbalı çeşitleri mevcuttur. Bu çeşitlerden hangisi olursa olsun veya bu çeşitlerin hangi markalarda olursa olsun Çerkezköy elektrik süpürgesi onarımı ustaları sizlere görev vereceklerdir. Verilen ücret ile birlikte sizlere garantili servis sunarak yapılmış olan tamirlerin düzgün yapılmaması gibi durumlarda ekstra para talep etmezler. Çerkezköy elektrik süpürgesi tamiri için Hemen Geliriz'i ziyaret ediniz. 

Tekirdağ Çerkezköy Hakkında

Çerkezköy, Tekirdağ iline bağlı ilçe.

İçindekiler

 1. Tarihçe
 2. Ekonomi
 3. Nüfus
 4. Coğrafî yapısı
 5. Mahalleleri
 6. İklimi
 7. Kaynakça
 8. Dış bağlantılar

Tarihçe

Çerkezköy coğrafyasında ilk kurulan köyün, Çerkezköy mü yoksa Türbedere mi olduğu yönünde değişik görüşler bulunmaktadır. Atatürk İlköğretim Okulu bahçesinde olan türbe nedeniyle, Çerkez yerleşiminin öncesinde ve sonrasında dere yatağının olduğu bölge “Türbedere” diye adlandırılıyordu. Bugün Çerkezköy’de yaşayan bazı vatandaşların elinde, Çerkez göçleri öncesi döneme ait Türbedere kayıtlı tapuların bulunması, burada 1863 öncesine; 1847-1848 yıllarına uzanan bir yaşamın bulunduğu göstermektedir. Her ne kadar Çerkez göçü öncesi Türbedere’de bir yaşam olsa da, burada yaşayanların kaç hane olduğu, nüfusu ve kimliklerinin ne olduğu hakkında net bir bilgiye ulaşılmış değildir. Başbakanlık Osmanlı Arşivleri’nde, Fon Kodu HH.d… Gömlek No.su 17434 olan belgede, “Çerkes karyesinde Türbedere’de yapılacak olan inşaatın keşif bedeli” ibaresi olması, Türbedere’nin öncelikli olarak bir mevki adı olduğunu gösteriyor. Osmanlı-Rus Savaşı sonrası yeni göçlere açılmasıyla bu yerleşim yerinin adının, 1878 -1911 yılları arasında Türbedere olarak geçtiği, 1888-1907 yılları arasında da Türbedere’nin statüsünün, Türbedere yöresi, Türbedere Köyü ve Türbedere Nahiyesi olarak tanımlandığı söylenebilir.

Geçmişten bugüne aktarılanlar ve ortaya çıkan belgelere dayanarak yapılan incelemelerde, Osmanlı-Rus Savaşı’nın ardından bu coğrafyada aslında iç içe geçmiş 3 köyün varlığından söz edilmektedir: Birincisi, bugünkü Çerkezköy Belediyesi ile türbenin olduğu Atatürk İlköğretim Okulu’nun çevresindeki Çerkezköy, ikincisi dere yatağı çevresindeki Türbedere ve üçüncü olarak da Garnizon Komutanlığı’nın olduğu yerdeki Yeniköy. Bu üç köyün varlığı 1911 yılında bu yerleşim yerinin nahiye ve belediye olmasını sağlamış, ilk Belediye Başkanı Molla Mehmet Efendi ve beraberindekiler bölgenin isminin Türbedere olarak kalıcılığının sağlanmasını isteğinde Edirne Valiliği bu isteği kabul etmemişti. Edirne Valiliği’nin kararından sonra bu yerleşim yerinin ismi, Çerkezköy olarak kalıcı hale gelmiştir.

Çerkezköy, 26 Ekim 1912 ile (bazı kaynaklara göre ise de Kasım ayı başında) 30 Haziran 1913 tarihleri arasında Bulgar işgaline, 23 Temmuz 1920 ile 30 Ekim 1922 tarihleri arasında Yunan işgaline uğradı. Kuruluşundan beri Çorlu’ya bağlı olan Çerkezköy, 1914 yılında Kırkkilise’nin Saray Kazasına bağlandı. 15 Ekim 1923 yılında Saray ile birlikte Tekirdağ’a bağlanan Çerkezköy, 1 Nisan 1958’de ilçe yapıldı ve Kaymakamlığına da Yusuf Ziya Doğan atandı.

Ekonomi

1970'lere kadar kırsal nitelikli küçük bir yerleşim yeri olan ilçemiz, Bakanlar Kurulu'nun 1971 yılındaki kararı ile "Kalkınmada Öncelikli Yöreler" kapsamına alınmış ve 1973 tarihindeki karar ile Organize Sanayi Bölgesinin kurulması sonucu başlayan hızlı sanayileşme hareketiyle birlikte gelişim sürecine girmiştir. Ardı ardına etkinliğe geçen büyük ölçekli, modern teknoloji kullanan ve esas olarak dış pazara yönelik üretim yapan özel sektör kuruluşları, dokuma, metal eşya ve makine imalatı dallarında yoğunlaşmıştır. Bölgemizdeki sanayi tesislerinde 60.000’i aşkın çalışan, Türkiye ekonomisine katkıda bulunmaktadır. Halkın çok az bir bölümü tarımla uğraşmaktadır. İlçenin yer yer orman, tarım ve mera alanı olarak kullanılan topraklarında yetiştirilen başlıca ürünler; buğday ve ayçiçeğidir. Hayvancılık da yapılan ilçede az miktarda sığır ve koyun yetiştirilmektedir.

Nüfus

Çerkezköy’de 2011 TÜİK verilerine göre yaşayan 177.442 kişiden 92.301’i erkek, 85.141’i kadındır. Erkek nüfusun ilçede daha ağırlıklı olması (%52) fabrikalarda çalışmaya gelen erkeklerin sayısının daha fazla olmasından kaynaklanmaktadır. 60.000 kişi istihdam edilen Organize Sanayi Bölgesi (OSB)'nin bulunduğu Kapaklı beldesinin nüfusu, 2012 yılı itibarıyla 65.000'e ulaşmıştır.

YılToplamŞehirKır
196513.6905.3558.335
197014.2896.6827.607
197516.3008.4287.872
198023.97012.90811.062
198531.12517.90213.223
199041.31723.10218.215
200082.68541.63841.047
2007131.72360.90770.816
2008147.23967.61779.622
2009154.29869.87584.423
2010164.22073.91890.302
2011177.44279.69797.745
2012188.71284.234104.478
2013113.134113.134veri yok
2014123.119123.119veri yok
2015133.626133.626veri yok
2016146.319146.319Veri yok

Coğrafî yapısı

Çerkezköy ilçesi, Tekirdağ iline bağlıdır .Coğrafi olarak 41 derece 17 dakika 06 saniye kuzey enlem ve 28 derece 00 dakika 01 saniye doğu boylamında olup, denizden yüksekliği 160 metredir. Çerkezköy; doğuda İstanbul, güney ve batıda Çorlu, kuzeyde Saray ilçeleriyle çevrilidir. Güneyden geçen 0-3 Otoyolu'na 22 km'lik bir yolla bağlanan ilçemiz, il merkezi Tekirdağ'a 56 km, İstanbul'a ise 110 km uzaklıktadır.

İlçe toprakları Ergene Havzası'ndaki hafif engebeli düzlüklerden oluşur. Bu toprakların sularını Ergene ırmağı ile başlıca kollarından Çorlu Çayı toplar.

Mahalleleri

Çerkezköy ilçe merkezi idari yönden 12 mahalleden oluşmaktadır.

 • Bağlık
 • Cumhuriyet
 • Fatih
 • Fevzi Paşa
 • Gazi Mustafa Kemal Paşa
 • Gazi Osman Paşa
 • İstasyon
 • Kızılpınar Atatürk
 • Kızılpınar Namık Kemal
 • Kızılpınar Gültepe
 • Veliköy
 • Yıldırım Beyazıt
  

İklimi

Çerkezköy ilçesi, Trakya ikliminin belirgin özelliklerinin etkisi altındadır. Yörede zaman zaman esen soğuk kuzey rüzgarları ısının düşmesine yol açmaktadır. Sıcaklık, yaz aylarında 25 °C - 35 °C, kış aylarında ise 10 °C - (-8)°C arasında değişmektedir.