Tokat

Tokat Çilingir

1 Firma Bulundu.
Yakınımdakileri Göster
X
★★★★★
p Puanla
pPaylaş
Online

Tokat Çilingir olarak 7/24 Acil Nöbetçi Anahtarcılık ve Çilingir hizmeti vermekteyiz. Servis Süremiz 15 dk dır. Arayın Hemen Geliriz!

Tokat Çilingir, 7/24  Acil Çilingir ve Anahtarcılık hizmetini Çetin Anahtar olarak ayağınıza getiriyoruz. Yaklaşık 20 yıldır siz değerli Tokat halkına çilingir ve anahtarcılık hizmeti vermekteyiz. Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur. Çetin Çilingir  olarak yıllardır kaliteden ödün vermeden, hızlı ve hesaplı çilingir hizmeti sunmaya devam ediyoruz. 7/24 Tokat Merkez  bölgesi merkez ve mahallelerine hızlı bir şekilde  uygun maliyetlerle çilingir hizmeti veriyoruz.  Kapıda kalmayın. Bizi arayın,  Hemen geliriz

Anahtarcı

Ev, Ofis, Dükkan, Market vb. yerlerde kapıda kaldığınız anda kapılarınıza zarar vermeden hızlı ve kaliteli hizmeti acil şekilde sunuyoruz. Her türlü tahta kapı , çelik kapı, alüminyum kapı, demir kapı kilit değişim ve montajı için Arayın, Hemen Geliriz. 

Oto Çilingir

Yolda mı kaldınız ? Aracınızın kapısını açamıyor musunuz ? Çetin Anahtar olarak tüm oto anahtar sorunlarınız da yanınızdayız. Her türlü araç yedek anahtar yapımı ve kumanda kopyalama merkezi olarak yıllardır kalite ve güvenin adresi olduk.Aracınıza zarar vermeden profesyonel ekibimizle işimizi kaliteli ve kısa zamanda çözüyoruz. Arayın, Hemen Geliriz. 

Kasa Açma

Çelik kasa, banka kasaları, kiralık kasalar gibi Kasalarla ilgili tüm kilit işlemleri  Çetin Çilingir tarafından acil, kaliteli ve hesaplı şekilde yapılmaktadır.Arayın, Hemen Geliriz!

Oto Kumanda

Tokat’ta her hürlü anahtar kopyalama,oto çilingir, oto yedek anahtar, Anahtar çoğaltma, oto çilingir hizmetleri  için 7/24 Hizmet Vermekteyiz.Uygun Fiyat ve Kaliteli Hizmet İçin  Arayın, Hemen Geliriz!

Merkezde Hizmet Verdiğimiz Semtler

Bedestenlioglu, Çamlıbel, Çat, Emirseyit, Gökdere, Güryıldız, Karşıyaka, Tokat Merkez Köyleri, Perakende

Merkezde Hizmet Verdiğimiz Mahallesi

Akbelen,Akdeğirmen Mahallesi,Alipaşa Mahallesi,Avlunlar,Bahçelievler Mahallesi,Büyükbeybağı Mahallesi,Büyükyıldız,Camikebir Mahallesi,Cemalettin Mahallesi,Derbent Mahallesi,Devegörmez Mahallesi,Doğancıbağları Mahallesi,Erenler Mahallesi,Esentepe Mah,Geyras Mahallesi,ülbaharhatun Mahallesi,Güneşli Mahallesi,Hocaahmet Mahallesi,Kabeimescit Mahallesi,aleardı Mahallesi,Karşıyaka Mah,arşıyaka Mahallesi,,malpaşa,Kemer Mahallesi,Küçükbeybağı Mahallesi,Kümbet Mahallesi,Mahmutpaşa Mahallesi,Merkez Mahallesi,Perakende Mahallesi,Semerkant Mahallesi,Seyitnecmettin Mahallesi,Soğukpınar Mahallesi,Topça Mahallesi,Topcubağı Mahallesi,Yağmurlu,Yeni Mahallesi,Yeniyurt Mahallesi,Yeşilırmak Mahallesi,Yeşilova Mahallesi