Neden Hemen Geliriz?
  • Servis sağlayıcılarımızın en yüksek değerlendirme alanlarını sizler için seçiyoruz.
  • Yılda 20.000 den fazla insan Hemen Geliriz'e güveniyor.
  • Tüm servis sağlayıcılarımızın en iyi hizmeti verdiğinden emin oluyoruz.
Hizmetler
Müşteri Yorumları
Hiç yorum bulunamadı..

En İyi 10 Müzisyen – Teklif Al veya Hemen Ara!

müzisyen; bu kişiler mesleklerine aşık kişilerdir. Müzisyen yaptıkları müzikler ile gündeme gelmektedirler. Sizlerin kulaklarınızın pasını silen o eski şarkılar ve günümüzde de dinlenen bu parçalar müzisyen tarafından oluşturulmuştur. Oluşturulan bu parçalar için müzisyen yoğun aşırı çalışmaktadır. Bir parçayı oluşturmak bazen aylar bazense yıllarını almaktadır.  

Müzisyenlerin çalışma alanları belirlidir. CD, kaset, albümlerden en yoğun para kazanırken artık gelişen teknoloji ile bu gibi şeylerin alımları durmuştur. Bu şeyler artık Youtube, Spotify gibi mecralarda yoğun daha aşırı ilgi görmektedir. Buralarda genellikle ücretsiz şekilde dinlenen parçalar, müzisyenin televizyon kanallarında bulunmasına veya konserlere çıkmasına neden olmaktadır.  

 

Konserler

Müzisyenler ve şarkıcılar programlı olarak konser vermektedirler. Verilen konserlerin birçoğu ücretsiz olduğu gibi ücretli konserler de mevcuttur. Bulunulan mekanlara bağlı olarak değişen konser ücretleri herkesin ulaşabileceği fiyatlarda bulunmaktadır.  

Müzisyenler kapalı mekanlarda veya açık alanlarda konser vermektedirler. Verilen konserlerin ücretleri mekanların belirlediği ücretlerdir. Açık alanda yapılan ücretlerin çoğunu büyük şehir belediyeleri düzenlediği için konserler ücretsiz olarak yayınlanmaktadır. Ücretli olan konserlerin çoğu kapalı mekanlarda mekan almaktadır.  

Kapalı mekanlar; kafe, restoran veya bar, pub olabilmektedir. Giriş ücretleri sınırlı bir ölçü olarak belirlenmiş olur ve kişiden kişiye değişiklik göstermez. Giriş ücretlerinde genellikle değişiklik gösteren fiyatlar sivil veya öğrenci olup olmadığınıza bağlı olarak değişmektedir.  

Siviller daha aşırı para ödeyebilmektedir. Öğrencilere uygulanan indirim %20-%30'ları bulabilmektedir. Uygulanan bu indirimden yararlanmak için öğrenci kartınızın olması zorunludur. Öğrenci kartı olmayan kişilere indirimler uygulanmaz. indirim dilediğiniz takdirde öğrenci kartınızı göstermeniz zorunludur.  

Konserlerde mekan alan müzisyenin tanıtımını hem konseri yapan kurum veya kuruluş hem de müzisyenin kendisi yapmaktadır. İnsanlar her iki kanaldan da konser saatlerine ve günlerine ulaşabilmektedir.  

Müzisyen kendi tanıtımının yapılmasından dolayı reklamlarının oluşturulmasına müsaade etmektedir. Oluşturulan karşılıklı anlaşma neticesinde müzisyen ve konseri düzenleyen kurum tarafından reklamlar verilmeye başlanır.  

 

Müzik Aletleri

Müzisyen farklı müzik aletleri çalabilmektedir. Müzisyenlerin kullandığı bazı cihazlar şu şekildedir;

Gitar

Bateri

Elektro gitar

Keman

Saksafon

Çello

Bas gitar

Piyano

Müzisyen, birden aşırı müzik aleti çalabildikleri gibi bazıları da bir tane müzik aleti ile uğraşmaktadır. Kişilerin kendi kararları olan bu seçim küçüklükten karar verilebilecek bir durumdur. Ya da küçüklükten başlanmasa bile müziğe başlanılan zamandan itibaren insanlar tek bir müzik aletine yönelebilmektedir.  

Küçüklükten aileleri tarafından müziğe yönlendirilen çocuklar gelecekte yoğun daha başarılı olabilmektedir. Küçüklükten müzik içerisinde büyüyen kişiler, gelecekte de hep müziğin içinde bulunmak istemektedirler. Böyle kişilerin müziğe yatkınlığı da oldukça fazladır.  

 

Canlı Müzik

Canlı müzik yapan müzisyen, genellikle kafelerde, barlarda ve sizlerin özel günlerinizde mekan alarak sizlere keyifli dakikalar sunmaktadırlar. Canlı müzik sektöründe müzisyen belli başlı yerlerde çıkarak kendilerini o mekanla bütünleştirmektedirler. Müzisyenlerin çoğu mekanlarla bütünleştiği için, mekanlara kişiler müzik yapan kişiler için gelmektedirler.  

Özel günlerinizde arka fondan hoparlör yerine canlı bir sesi dinlemek istediğinizde sizlere müzisyen bu hizmeti sunabilmektedir. Konseptlerinize uygun şekilde şarkılar çalarak sizlere keyifli zamanlar geçirtirler. Sevdiğiniz müzisyenlerin danışmanları ile irtibata geçerek onlardan özel günleriniz için müzik yapıp yapamayacaklarını öğrenebilirsiniz. Sevdiğiniz müzisyenlere ulaşmak ve özel günlerinizde size en yakın müzisyeni sahnenizde görmek isterseniz Hemen Geliriz üzerinden aktif müzisyenlere ulaşabilirsiniz.  

Canlı müzikte alınan ücretler her yere göre değişmektedir. Müzisyenin şöhretine veya bir ekip olup olmadığına göre değişen fiyatlar vardır. Bu fiyatlar her müzisyen için farklıdır. Müzisyenin sahnede kaç saat duracağı, kaç parça çalacağı gibi durumlara bakılarak fiyatlar belirlenir.  

Canlı müzikten alınan para, mekanın müşteri potansiyeline göre de değişmektedir. Mekanların kapasiteleri her yerde farklıdır buna göre de canlı müzik günlerinde doluluk oranı önemlidir. Mekanlarda bir şeyler yiyip içerken arka fondan çalınan yumuşak bir müzik sizin yemek zevkinize keyif katabilir. Mutsuz olduğunuzda bir canlı müzik yapan müzisyen bulduğunuzda keyfiniz yerine gelebilir.

Müzik ruhu doyuran en ciddi şey olduğu için ciddi günlerde ve özel yemekli davetlerde canlı müzik ihtiyacı dinlendirici ve sakinleştirici olmaktadır. Herkesin istediği bir şey olmakla beraber uygun fiyatlarla canlı müzik sanatını icra eden müzisyenler Hemen Geliriz'de.

 

Davul - Zurna Ekibi  

Davul  ve zurna ayrılmaz 2 müzik aletidir. genellikle düğünlerde en yoğun ihtiyaç duyulmaktadır. Çeyiz taşımalarda veya düğünlerinizde davul ve zurna ekibi istiyorsanız Hemen Geliriz'den ulaşacağınız güvenilir ekipler sizlere hizmet vermek için beklemektedirler.  

En düzgün davul zurna ekibi Hemen Geliriz'de. Asker uğurlamaları, kına, nişan, çeyiz alma ve kız alma gibi durumlarda davul zurna çalan müzisyenlere ihtiyacınız olmaktadır. ortamı neşelendiren bu ekip her türlü organizasyonda ilk arananlardan bir tanesidir. Davul zurna çalan ekipler özel günlerinizde sizleri neşelendirerek, oyun havaları ve diğer oyun türlerinde müzik yaparak sizleri coşturmaktadır.  

7/24  müzik yapabilmektedirler. Asker uğurlamaları sırasında ve diğer özel günlerinizde ihtiyacınız olduğu her an yanınızda olan ekipler saat farkı olmaksızın, 7 gün 24 saat müzik yapabilmektedirler.  

Davul ve zurna ekibini özel günleriniz için çağıracaksanız eğer önceden randevu almanız önemlidir. Bu ekipler genellikle yoğun farklı işlere gittiklerinden dolayı programları dolu olabilmektedir. Programlarından mekan ayırtırmak için Hemen Geliriz üzerinden listelenen numaraları arayarak randevu ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

 

Sokak Müzisyeni

Sokaklarda yürürken genellikle bir yerlerden gitar, klarnet, darbuka seslerinin geldiğini duymaktayız. Bu sesleri oluşturan kişiler cadde müzisyenidir. Sokaklarda müzik yaparak para kazanan bu insanlar belediyelerden izin alarak bu işleri yapmaktadırlar. Avm kapılarında, köprülerde, yoğun otobüs duraklarında biraz olsun insanların neşelenebilmesi için sokaklarda müzik yapmaktadırlar.  

caddede müzik yapan sanatçılar, genellikle öğrenci olmaktadır. Hem kendilerine harçlık çıkarırken hem de sevdikleri işleri icra etmektedirler. caddede müzik yapan kişiler müzik aletlerini de yanlarına alarak; bir ekip veya bireysel olarak caddede çalabilmektedirler.  

caddede müzik aleti çalan kişiler bazen hoparlör getirerek bazen de çıplak sesleriyle müzik yapmaktadırlar. Sokaktan gelip geçen insanların dikkatlerini çekebilmeleri sonucunda bir dinleyici kitlesi oluşturarak onlardan gönüllerinden kopan ücretleri almaktadırlar. İsteyen kişiler, çalan kişilere para verebilmektedir.  

Kışları yağmurda ve yazları da sıcakta, sokaklarda müziklerini icra eden bu kişiler sınırlı bir ücret belirlememektedirler. Müziği seven ve dinlemek isteyen herkes bu kişileri dinleyebilir ve hiç ücret vermeyebilir. ancak bu insanların oralarda geçirdikleri vakitler dikkate alınarak bu insanlara yardım olan birçok insan mevcuttur. Bu kişilerin kazançlarının buradan olması düşünüldüğünde onlara destekçi olmak insani bir durumdur.

 

Müzisyen Ücretleri

Müzisyenler türlü çeşit müzik yapabilmektedirler. Müzikçilerin ilgilendikleri müzik çeşitleri farklı farklıdır. Bu müzik türleri kullanılan malzemelerde de değişiklik gösterdiği için ücretler de farklı yansımaktadır.  

müzisyenleri sizlerin sahnesinde olsun istiyorsanız, Hemen Geliriz üzerinden listelenen numaraları arayarak fiyat ve randevu bilgisi alabilirsiniz. lokal müzisyenleri bulmak artık yoğun daha pratik. Müzisyenin mekan almasını dilediğiniz sahnelerin kişi sayısı, müzisyenin vereceği performans ve saatlik ücret bakımından değişmektedir. Müzisyen kendi ücretini kendisi belirlemektedir. En ucuz sahne performansları için Hemen Geliriz'i ziyaret edebilirsiniz. Müzisyen ücretlerini öğrenmek için aramalara başlayın.