Bilecik Teknik

AÇIK
4.99 / 5

Bilecik Teknik
249 Yapılan İş
0 539 576 07 40

Bilecik Bozüyük Oto Elektrikçi

AÇIK
5 / 5

Sizin İsminiz
999 Yapılan İş

Firmanızı bu şekilde gösterebilmek için şimdi hizmet vermeye başlayın.

Bilecik Bozüyük Oto Elektrikçi

Bozüyük En İyi 10 Oto Elektrikçi – Teklif Al veya Hemen Ara!
Bozüyük En İyi 10 Oto Elektrikçi – Teklif Al veya Hemen Ara! HemenGeliriz.com ile Güvenli Hizmet, Hızlı Servis, Profesyonel Firmalar. Hemen Ara, Teklif Al veya Karşılaştır, Zaman Kazan.

Elektrik hayatımızın her alanında yaşamımızı aksatmayacak şekilde devam etme olanağı verir. Bu durumda kişiler gerek ev, gerek diğer araç gereçlerde yapacağımız işleme göre elektrik yardımcı olur. Özellikle ışıklandırma sisteminde yardımcı olan elektrik sadece kişilerin ev, ofis gibi kullandıkları alanlarda değil otolarında da elektriğe ihtiyaç duyarak ışıklandırma sistemi veya araç kullanma durumlarını sistemli bir şekilde yaparak kullanıma hazır hale getirir. 

Araçların arızalanması durumunda Bozüyük oto elektrikçi hizmeti veren Hemen Geliriz firması ile iletişime geçerek uzman ekibiyle sizlere yardımcı olur. Aracınızın herhangi bir yerde yakın oto elektriği arayarak her saat ulaşım imkânı sağlayabilirsiniz. Araçtaki tüm arıza sistemi elektrik belirleyici tarafından incelenerek sorun olan yerdeki parçayı çıkararak orijinal parça takılır. Arıza tespiti yapan firma müşterilerin bu zor zamanında 7/24 yanında olarak kişileri bu stresli durumdan kurtarabilir. En hızlı, en yeni ve en kalitelide hizmet sunarak müşterilerin memnuniyeti için elinden geleni yapar. 

 

Bozüyük 7/24 Acil En Yakın Oto Elektrikçi 

Bozüyük Oto elektrikçi en önemli sorun olan aracın çalışma durumunda elektrik aküden araca geçip geçmediği bu durumda oto elektrik işinden anlayan firma devreye girerek aracın arızasını çözerek eski haline getirir. Kış ve sonbahar aylarında akülerin en çok çalıştığı dönemler havaların soğuması ile birlikte kişiler uzun yol aldıktan sonra akülerin ömürlerini tükettiği bilinir. Bu aylarda sürekli olarak yollarda emniyet şeridine çekilmiş birçok araç görülür. 

Bundan hariç acele bir şekilde eve ya da başka bir yere geldiğinizde aracınızın farını açık unutarak akü değişimi ya da bakımı yapmak kaçınılmaz bir hal alır. Oto elektrik işi yapan kişi akü takviyesi, bakım ya da değişim ile aracın arızasını çözer. Yani aracınızın bakımını her türlü şekilde çözerek yolunuza deva m etmenizi sağlar. 

Araçlarda Elektrik Sistemi 

Motorlu araçlarda insan ya da yük taşıyan ve çeşitli büyüklükte olan a araçlarda elektrik akımını oluşturan düzenli sistem vardır. Elektrik akımını düzenleyen bazı aracalar vardır. Bunları bilmek kişiler için öneme sahiptir. Bundan dolayı aracınızın hangi yöntem ile çözüleceği durum söz konusudur. 

Bunlar şu şekildedir:    

  • Akü sistemi
  • Araba aydınlatma sistemi
  • Marş sistemi 
  • Akü şarj sistemi 
  • Ateşleme sistemi bu elektrik sistemlerinde oto elektrikçi aracın arızasına bakarak hangi yerde arıza olduğunu tespit ederek ona öre işlem yaparak aracın arızasını giderir.

 

Bozüyük Oto elektrik fiyat listesi

Oto elektrikçi kişilere hizmet vererek bunun parasal açıdan hem kendi hakkı hem de malzeme parasını alarak elektrik işini sürekli olarak çevirmek ister. Müşterilerle parasal konuda anlaşamazsa bu işi yapmayarak bu işi yapanlar azalarak iş durumunda sıkıntı yaşanır. Oto elektrik parçaları kalitesine ve yapısına göre fiyat değişikliğinde farklılık gösterir. Bu fiyat listesi ortalama şu şekildedir:

  • Buji değişimi 60 TL
  • Far ampulü değişimi tek olan 20 TL
  • Far ayarı 40 TL
  • Check up 80TL
  • Arıza tespiti 80 TL gibi fiyat değişikliğinden müşterilere hizmet vererek araçlarının arıza tespitini yaparlar. 

 

Servis uyarı lamba sıfırlama

Araçlarda kişilere arıza tespitini haber vermek için uyarı lambası alanı vardır. Aracın markasına göre değişiklik gösteren bu ekran hem sürücüler hem de Bozüyük oto elektrikçi için öneme sahiptir. Araç uyarı lambasında yer alan lastik, emniyet kemeri, yakıt, motor gibi göstergeler vardır. Bu durumda kişiler aracın fazla zarar görmemesi için sürekli olarak bakarak kontrol eder. Servis uyarı lambası yanarsa aracın servise hemen gitmesi ve arızanın bir an önce giderilmesi gerekir. Araç servise giderek periyodik bakım yapılarak uyarı lambası sıfırlanarak araç eski halini alır. 

 

Buji kablo değişim

Buji kablosu buji kadar öneme sahip olarak kablonun aşınması sonucu kablonun hasarı söz konusudur. Kablo aşınma durumunda yenilenmelidir. Yenilenmesi durumunda mutlaka sorunun kablodan olduğunu bilmeleri gerekir. Kullanılan buji kablosunun kaliteli olması önemlidir. Bu kablo elektrik akımını ileterek son derece önemlidir. Kalitesiz buji kablosu takıldığı takdirde çok zararlı olacağının bilinmesi gerekir. Buji kablo değişimi yapılırken kabloların uzun bırakılmaması ve birbirine temas etmemeleri gerekir. Yoksa hatalı bağlama sonucu tehlikeli durumlar ortaya çıkar. Buji kablosu arıza durumunda karşılaşılan en bilindik olan kopma ya da eskime durumudur. Bu durumda en yakın servise ya da oto elektrikçiye gidilerek kablo yenileme yapılması gerekir. 

Bu kablo eskime durumu

Buji kablosu eskimesi durumunda yalıtkanlık özelliğini kaybeder. Bundan dolayı kablolar akünün ürettiği elektriği iletemez durumuna gelir. Gücü iletemeyen kablolar araç çalışır duruma geldiğinde tekler ya da çalışmayarak stop ederek durur. Diğer bir durumda kablolar görevini yapamaz. Motor çalışmayarak araç için tehlikeli durum ortaya çıkar. Kabloda olan deformasyon arızası karıştırılarak yanlış bir durum ortaya çıkar. İkisi de çok farklı durumlardır. Bundan dolayı araç sahibi iyi bir oto elektrikçi ile anlaşarak sorunun temiz yapılmasını ister. 

Bozüyük Oto Elektrik Arıza Tespit

Oto arıza yöntemlerinde aracınızda olması büyük önem taşır. Araç teknoloji geliştikçe araç parçaları artarak arıza tespiti yapmak eskiye göre oldukça zorlaşarak uzman ekipleri zor durumda bırakır. Bu sayede günlük rutininde çalıştığı ekipmanları ile tespit ederek daha kolay hale gelmesini sağlar. Gelişen en son teknolojiyle bilgisayarlı oto arıza tespiti için en yakın noktaya giderek arıza tespiti yapılır. 

Aracınızdaki arıza teklifini öğrenmek için internet üzerinden teklif alabilirsiniz. Deneyimli araç arıza tespiti yapan Bozüyük oto elektrikçi araca check up yaparak aracın arızasını tespit eder. Bu şekilde önceden yapılan tespit arızalar meydana gelmeden sorunun çözülmesi sağlanır. Bu durumda kullanıcı aracını sağlam olan yere götürerek aracın bütün durumunu öğrenebilir. Aracınızda herhangi bir göstere yoksa arıza tespitini sürüş esnasında normal olmayan durum olduğunu bilmeniz gerekir. Böyle bir durumda aracınızı en yakın noktaya götürerek neyi olduğunu tespit edebilirsiniz. 

 

Buji değişimi

Aracın içten yanmalı motorlarında gazı tutuşturarak yapılan işleme buji denir. Buji durumunu kolayca anlamak için çakmağa benzetebiliriz. Yakıt ve hava durumlarında ateşlenerek motorun çalışması için önemli bir paya sahiptir. Buji çalışması fazla elektrik akımı verilerek kıvılcım oluşmasını sağlar. Bu işlemi sürekli yapan parça zamanla işlevini yitirirse değişimin yapılması gerekir. Buji değişimi için işini iyi yapan oto elektrikçilerden fiyat alabilirisiniz.  

Araç çalıştırma durumunda araçta titreme varsa büyük bir olasılıkla bujide sorun vardır. Egzozdan siyah duman çıkması bujinin arıza verdiğinin tespitidir. Buji ateşleme esnasında sorun yaşanıyorsa aracı da olumsuz etkiler. Bu durum esnasında araç normalden fazla yakıt tüketerek arızanın daha fazla oluşmasını sağlar. Kısaca aracınızda çalışma durumunda titreme, egzoz siyah duman ve aracın performansı düşükse buji ve buji kablolarının kontrolü yapılır. 

Buji değişiminde bazı kişiler değiştirerek araca daha çok zarar verir. Buji tek başına değişim yapılacak bir parça değildir. Bu parça oldukça teknik bilgi isteyen bir durum olarak bilinir. Bu değişim sırasında buji başlığı ve doğru ürün takıldığına dikkat edilmesi gerekir. Ayrıca buji kablolarda kontrol edilmelidir. Sizde aracınızın doğru tespiti yapılması için Hemen Geliriz üzerinden firma ile iletişime geçerek uygun fiyat alabilirsin.