01 Teknik

AÇIK
4.7 / 5

Yunus Kuşdemir
23 Yapılan İş
0 531 937 80 36

Alfa Teknik

AÇIK
4.8 / 5

Hakan Tatar
281 Yapılan İş
0 534 086 80 51

Dilmen Teknik

AÇIK
4.5 / 5

Önder Dilmen
1193 Yapılan İş
0 322 911 02 41

Baran Teknik

AÇIK
4.9 / 5

Mesut Aslanoğlu
1834 Yapılan İş
0 531 937 82 73

Adana Klima Kombi Beyaz Esya Servisi

AÇIK
4.9 / 5

Yusuf Küçükbenli
536 Yapılan İş
0 322 911 03 94

Merkez Teknik

AÇIK
4.8 / 5

Halil Gözübatık
779 Yapılan İş
0 531 937 80 30

Uğur Klima

AÇIK
4.8 / 5

Uğur Fırat Sarsu
366 Yapılan İş
0 531 937 74 82

Ars Teknik

AÇIK
4.7 / 5

Ömer Yazıcı
283 Yapılan İş
0 538 045 41 92

Adana Çukurova Beyaz Eşya Servisi

Çukurova En İyi 10 Beyaz Eşya Servisi – Teklif Al veya Hemen Ara!
Çukurova En İyi 10 Beyaz Eşya Servisi – Teklif Al veya Hemen Ara! HemenGeliriz.com ile Güvenli Hizmet, Hızlı Servis, Profesyonel Firmalar. Hemen Ara, Teklif Al veya Karşılaştır.

Yaşam alanlarınızda kullanmış olduğunuz yoğun sayıda beyaz eşya bulunmakta ve bunların çok şık arıza verebildiği bir gerçektir ki Çukurova beyaz eşya servislerine gerek da bir o kadar çoktur. Bu beyaz eşyalar diğer elektronik eşyalar gibi, zamanla aksaklık yapabilmektedir.

Bu bozukluk yapma nedenleri ise ya teknik arızadan dolayı ya da, bölüm ile alakalı bir sorun teşkil etmesinden dolayı meydana gelmektedir. Evlerinizde kullanmış olduğunuz her çeşit beyaz eşyalarınızın tamir, onarım ve bakım işlerini nitelikli bir şekilde ve en uygun fiyatlarla Çukurova beyaz eşya servisini Hemengeliriz.com veriyor.

Bu sayede kullanmış olduğunuz beyaz eşyalarınızın çıkarmış olduğu arızaları kısa zaman içerisinde çözerek, sizlerin kullanımına ilk günkü gibi sunuyor. Siz de işletmenin internet sitesini ziyaret ederek, istediğiniz beyaz eşya servisi hizmetini alabilirsiniz.

Çukurova Beyaz Eşya bakım Servisi

Çukurova Beyaz Eşya Servisi hizmeti veren işletme sizlerde bulunan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, TV gibi ev aletlerinize bakım bakım ve tamir yapmaktadır. Bu tasvirde bu cihazlardan aldığınız verim artıyor daha uzun yıllar bu makineleri kullanabiliyorsunuz. Yıllarca kullanmış olduğunuz ve bozukluk çıkarması muhtemel olan kombi ve peteklerinizin programlı periyodik bakımları son derece önemlidir. firma çalışanları sizlerin kalorifer peteklerini de temizlemektedir. Peteklerinizin temizliğini kısa zaman içerisinde yaparak, peteklerinizin içerisinde oluşmuş olan pis suları ve tozları temizlemektedir.

Peteklerinizin temizlenme tekniği bittikten ve kombinizi çalıştırdıktan sonra, evinizin ısınmasının farkını bariz olarak görmüş oluyorsunuz. Sizde servisin petek temizleme hizmetini alarak, hem ileride başınızın ağrımasını önleyecek problemlerinin önüne geçin, hem de evinizin ısısının daha çokça olmasını sağlayın.

Garantili görev vermeyi kendisine vizyon edinen firma, her süre müşterilerinin yanında bulunmaktadır. Her beyaz eşya servisi sizlere güvence sunmamaktadır. Sizlere güvence veren servislerle çalışmak müşteriler için her zaman daha iyidir.  

Beyaz Eşya Markaları

 1. Bosch
 2. Arçelik
 3. Beko
 4. Samsung
 5. Vestel
 6. Altus
 7. AEG
 8. Siemens

Bu ve bunun gibi pek çok markayı beyaz eşya servisleri onarmakta ve onarım etmektedir.

Buzdolabı onarım Servisi

firmanın Çukurova beyaz eşya servisi hizmetleri içerisinde bulunan buzdolabı bakım ve bakım işleri, en yoğun müşterilerin talep ettiği hizmetlerin başında geliyor. Özellikle yaz aylarının gelişi ile beraber, kullanmış olduğunuz buzdolaplarınızın soğutmaması sizlerin başlarını ağrıtabilir. Böyle olduğu zaman yapmış olduğunuz yemekleriniz bozulabilir ve dökmek zorunda kalabilirsiniz. Almış olduğunuz meyve ve sebzeleri buzdolabınız soğutamadığı için atabilirsiniz. firma bozulmuş olan ve soğutma ile ilgili sorun çıkartan buzdolaplarınızı kısa zaman içerisinde tamir ederek, sizlere teslim ediyor. servisin buzdolabı tamir ustaları, işlerinde epey tecrübeli ve ehil kişilerdir. Beyaz eşya tamircisi tarafından almak dilediğiniz hepsi hizmetlerin ayrıntılarını aradığınız telefon numaraları üzerinden öğrenebilirsiniz.

Buzdolabınızın çıkarmış olduğu problemi hemen son teknoljiye sahip malzemeler ile saptama ederek, çözmektedirler. Eğer buzdolabınız yapılmak için, götürülmek zorunda kalınırsa, en kısa süre içerisinde onarımı yapıldıktan sonra size teslim edilmektedir. Bazı şirketler buzdolabı onarım servisi hizmetini  1 yıl kullanıcı garantisi altında sizlere vermektedir. Bu süre içerisinde buzdolabınızın hasar çıkarması durumunda ise bedava bir biçimde hizmet hizmeti alıyorsunuz. firma ariston, altus, arçelik, beko ve bunun gibi diğer birçok kullanmış olduğunuz buzdolabı markalarına onarım servis hizmeti veriyor.

Çamaşır Makinesi Servisi

servisin vermiş olduğu beyaz eşya servisi hizmetleri arasında mekan alan çamaşır makinesi servisi hizmeti, her marka makinenizin uygulama onarım ve yedek bölüm değişimlerini yapmaktadır.  

Beko ve Arçelik gibi yoğun sayıda çamaşır makinesi markalarınızda meydana gelmiş olan her tür arızanın giderilmesi için Hemen Geliriz'den Çukurova beyaz eşya servisi numarasına ulaşabilirsiniz. Diğer beyaz eşya servisi hizmetleri gibi çamaşır makinesi servisi hizmetini firmadan garanti kapsamı içerisinde alabiliyorsunuz.

firma çamaşır makinesi servisi hizmetini hem ekonomik fiyatlarla, hem de uygun taksit seçenekleri ile müşterilerinin hizmetine sunuyor. alıcı memnuniyetine son derece önem veren ve kaliteden ödün vermeyen firma, sizlere en iyi hizmeti sunuyor.

Çamaşır makinenizin bozukluk çıkarması durumunda firmaya haftanın 7 günü 24 saati ulaşmanız mümkündür. Saatin kaç olduğu kritik olmaksızın sizler için 7/24 hizmet sunan şirketler bulunmaktadır.

Bulaşık Makinesi bozukluk Servisi

Çoğu insan evlerinde bulaşık makinesi kullanmaktadır. Bulaşık makinesi kullanan kişilerin kullanmış oldukları su miktarı, elde bulaşık yıkanırken kullanmış olduğu su miktarından oldukça azdır. Bu durum ise su faturalarının daha az gelmesini sağlamaktadır.

Böyle bir avantajınız varken, bulaşık makinenizin bozulması ve kusur yapması elde bulaşıklarınızı yıkamaya ve çok aşırı su harcayarak faturalarınızın çokça gelmesini sağlayacaktır.

Evlerinizde kullanmış olduğunuz bulaşık makinelerinizin arızalanması durumunda, Hemengeliriz.com firması sizlere en kaliteli ve aynı sürede hesaplı fiyatlı uygulama hizmet hizmeti sunuyor. işletmenin sunmuş olduğu Çukurova beyaz eşya servisi içerisinde mevcut hizmetlerinden bir tanesi olan bulaşık makinesi arızaları, şık talep edilen hizmetlerin başında geliyor. Kullanmış olduğunuz Bosch, Hoover, Profilo, LG, Samsung gibi bulaşık makinesi markalarının uygulama servisini işletme ile iletişime geçerek, ekonomik fiyatlarla alabilirsiniz.

Diğer hizmetler il birlikte bazı şirketler sizlere 1 yıl gibi uzun süreli garanti kapsamı fırsatını yakalamış olursunuz. güvence süresi içerisinde kullanmış olduğunuz bulaşık makinelerinizin nüsha bölüm değişimleri şirket tarafından bedava bir tasvirde yapılmaktadır. Siz de bulaşık makinesi arızaları için, firmayla iletişim kurabilirsiniz.

Verilen hizmetler Nelerdir?

İnternet üzerinden uzun süredir müşterilerine Çukurova beyaz eşya servisi hizmeti veren firma, hem kaliteli hem de uygun fiyat politikası uygulamaktadır. firma her çeşit beyaz eşyalarınızın periyodik bakımlarını ve tamiratlarını yapmaktadır.

Firmaların vermiş olduğu hizmetler şu şekildedir;

 1. Buzdolabı kusur Servisi
 2. Çamaşır Makinesi uygulama Servisi
 3. Bulaşık Makinesi arıza Servisi
 4. Derin Dondurucu Servisi
 5. Ankastre Fırın Tamiri

gibi çok sayıda hizmeti bulunuyor.

Siz de dilediğiniz hizmeti Hemengeliriz.com internet sitesini ziyaret ederek alabilirsiniz. Birbirinden kaliteli ve değerli Hemen Geliriz ustaları sizlere en düzgün hizmeti kısa zaman içerisinde sunuyorlar.

Fiyat yöntemi ve harcama Seçenekleri Hakkında

işletmenin müşterilerine sunmuş olduğu hizmetler kaliteli olduğu gibi, hesaplı fiyatlıdır. İster beyaz eşya servisi hizmeti alın, isterseniz de elektronik eşya tamiri hizmetinden faydalanın firmalar, sizlere taksit seçenekleri sunuyor.

Peşin ödeme yapmak isteyen müşteriler, firmanın indirimlerinden faydalanıyorlar. parçalı ödeme seçenekleri, banka kartı ile ödeme gibi birçok seçenek firmalarda hizmetinize sunulmuştur. Çukurova beyaz eşya bakımı servisleri sizlere en hızlı, en ucuz hizmeti verecektir.

Adana Çukurova Hakkında

Çukurova, Adana ilinin bir ilçesidir. Çukurova Adana'nın merkez ilçelerinden birisidir. Seyhan'dan ayrılarak ilçe olmuştur. Yüzölçümü 240 km²'dir. Adını Türkiye'de verimli topraklarıyla ünlü olan Çukurova'dan almıştır.

İçindekiler

 

 1. Tarihçe
 2. Coğrafya
 3. İklim
 4. İdari Yapı
 5. Nüfus
 6. Mahalleler
 7. Çukurova ilçesinin mahallelerinin ilçeye uzaklığı, rakımı ve nüfusu
 8. Kültür
 9. Ulaşım
 10. Eğitim ve Sağlık
 11. Spor
 12. Spor Kulüpleri
 13. Kaynakça
 14. Dış bağlantılar
 •  

Tarihçe

2008'de merkez ilçe olan Seyhan'dan ayrılarak ilçe statüsüne kavuştmuştur. Adana'nın 4 merkez ilçesinden (Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam) biridir.

Coğrafya

Çukurova'nın doğusunda Sarıçam, batısında Tarsus, kuzeyinde Karaisalı, güneyinde ise Seyhan ilçeleri yer almaktadır. İlçenin özellikle kuzey kesimleri engebeli ve ormanlık yapısıyla dikkat çeker. Salbaş köyünden doğuya, Seyhan Baraj Gölü'ne uzanan Çakıt Deresi boyunca tarım yapılmaktadır.

İklim

Çukurova, Akdeniz ikliminin etkisi altındadır. Yazları sıcak ve yağışsız, kışları ise ılık ve yağışlıdır. En sıcak ay ortalaması 28.1 C, en soğuk ay ortalaması 9,3 C'dir. Bugüne kadar saptanan en yüksek sıcaklık 1958 yılı 24 Ağustos'unda 45.6 C, en düşük sıcaklık 1964 yılı 20 Ocak tarihinde -8.4 C'dir. Yıllık yağış tutarı 647 mm dir. Bu miktarın yaklaşık yarısı kışın alınırken, % 4'ü yazın, geri kalanı İlkbahar ve Sonbaharda alınır. Yaz mevsimindeki nem oranı oldukça fazladır. Doğal bitki örtüsü 1.500 metre yükseltiye kadar bodur makilerdir. Denize yakın bölgelerde kumcul ve tuzcul bitkilere de rastlanır.

İdari Yapı

İlçe, 2008 yılında kurulan Çukurova Belediyesi tarafından yönetilmekte, Çukurova Kaymakamlığı ile ise merkeze bağlı olarak idare edilmektedir. Bu ilçede yapılan seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi'nin bariz üstünlüğü göze çarpmaktadır. CHP; yapılan ilk yerel seçim olan 2009 yerel seçimlerinde yüzde 40.20 ile, ilk genel seçim olan 2011 seçimlerinde yüzde 42.66 ile, 2014 yerel seçimlerinde yüzde 43.8 ile, 7 Haziran 2015 yılında yapılan genel seçimlerde yüzde 40.80 ile ve 1 Kasım 2015 genel seçimlerinde ise yüzde 43.2 ile ilçede birinci parti olmuştur. 2010 referandumunda yüzde 67.82 ile hayır oyu verilen ilçede; 2014 Cumhurbaşkanlığı Seçimleri'nde yüzde 67.63 oy oranıyla Ekmeleddin İhsanoğlu, 2018 Cumhurbaşkanlığı Seçimleri'nde ise yüzde 52,36 ile Muharrem İnce tercih edilmiştir. 2014 yerel seçimlerinde seçilen Soner Çetin, 2019 yılında yapılan yerel seçimlerde de oyların yüzde 58,37'sini alarak yeniden belediye başkanı seçilmiştir. 2009 seçiminde seçilen ve ilçenin ilk belediye başkanlığını yapan isim ise Yıldıray Arıkan'dır.

Nüfus

YılToplamŞehirKır
2008271.344267.4533.891
2009331.421327.4603.961
2010347.941343.7704.171
2011331.307326.9384.369
2012340.473335.7334.740
2013346.505346.505veri yok
2014353.680353.680veri yok
2015359.315359.315veri yok
2016362.351362.351veri yok
2017364.118364.118veri yok
2018365.735365.735veri yok
2019376.390376.390veri yok

Mahalleler

Çukurova'nın 27 mahallesinin 14'ü merkezde bulunmaktadır. Merkez mahallelerinde 357.731 kişi (% 98,2) yaşamaktadır. En uzak mahallesi ise 30,6 km uzaklıktaki Bozcalar'dır. Merkez mahalleleri dışında nüfusu en fazla olan, 1.570 kişi ile Karahan mahallesidir. Çukurova'nın nüfusu 2018 yılında % 0,44 artmıştır.

Çukurova ilçesinin mahallelerinin ilçeye uzaklığı, rakımı ve nüfusu

SıraMahalleKm*RakımNüfus
2016201720182019
1Belediye Evleri Mah.2,5 57.02357.58457.022 
2Beyazevler Mah.7,0 9.6449.5109.497 
3Dörtler Mah.4,0 718720778 
4Esentepe Mah.7,3 1.5661.6121.620 
5Güzelyalı Mah.4,3 43.12042.39941.193 
6Huzurevleri Mah.3,7 59.82160.59060.334 
7Kabasakal Mah.6,0 1.3161.3241.354 
8Karslılar Mah.2,3 4.1114.3134.693 
9Kurttepe Mah.0,0 6.2676.4246.427 
10Mahfesığmaz Mah.5,1 34.40334.41234.085 
11Şambayadı Mah.9,7 5.1795.2695.189 
12Toros Mah.4,3 62.49962.13060.906 
13Yurt Mah.4,3 44.04844.25044.679 
14Yüzüncüyıl Mah.4,3 26.40827.19431.225 
15Bozcalar Mah.30,2192142137154 
16Fadıl Mah.21,7201565762 
17Gökkuyu Mah.21,1231255251288 
18Karahan Mah.11,41011.4521.5701.712 
19Kaşoba Mah.20,6110318318396 
20Kocatepe Mah.23,91051.1961.2181.185 
21Küçükçınar Mah.25,7212192214226 
22Memişli Mah.16,590647064 
23Örcün Mah.11,7112251244268 
24Pirili Mah.26,7136403432446 
25Salbaş Esentepe Mah.22,6110413412473 
26Söğütlü Mah.16,5212381384387 
27Yeni Mah.23,51091.1051.0801.072 
 Çukurova (İlçe)  362.351364.118365.735 

* Km,  Kurttepe Mahallesi'nde bulunan kaymakamlığa olan uzaklıktır.

80'li yılların başında şimdiki yerleşim yerleri sık ağaçlarla kaplı olan ilçe, özellikle Mahfesığmaz, Turgut Özal Bulvarı, Süleyman Demirel Bulvarı, Kenan Evren Bulvarı ve 100. Yıl Mahallesi gibi semtleriyle anılmaktadır. Yeni bir yerleşim yeri olmasından dolayı geçmişi pek de eskilere dayanmayan ilçe'de çok katlı yerleşimler çok sık görülmektedir. Ayrıca villa tipi evler de bilhassa Güzelyalı mahallesinde bulunmaktadır.

Yeni yerleşim olmanın sonucu olarak, Çukurova ilçesinde, Adana'nın merkezi kabul edilen Büyük Saat ve çevre yerleşimlerdeki "Adanalı" kültüründen ziyade daha modern bir kültürel ortam görülmektedir. Lüks kebapçılar, restaurantlar, kahveciler ve eğlence mekanları ilçenin çeşitli yerlerinde halka hizmet vermektedir. Özellikle Turgut Özal Bulvarı ve Süleyman Demirel Bulvarı'nın gece hayatı, Adana'nın önemli eğlence mekanlarına ev sahipliği yapmaktadır. Yine birçok ulusal ve uluslararası marka, ilçedeki çeşitli bulvar ve caddelerde halka alışveriş imkânı sunar. Adnan Menderes Bulvarı, gerek göl kenarında olması gerekse ormanlık bir alan olması nedeniyle hem piknikçiler, hem de hoş bir manzaraya karşı eğlenmek isteyen aile ve gençler için uğrak bulvarlardan bir tanesidir.

Mutfağı ile meşhur olan Adana'nın Çukurova ilçesi, her ne kadar yeni sayılabilecek bir yerleşim yeri olsa da, gastronomi konusunda bol imkânlara sahiptir. Başta kebapçılar olmak üzere şırdancılar, fast food restaurantları, kokoreççiler, midyeciler, çorbacılar ve hot dog (sosisli) satan mekan ve tablalara ilçenin belirli yerlerinde rastlamak mümkündür. Bu açıdan bakıldığında Çukurova, diğer semt ve merkez ilçelerde olduğu gibi insanlara gündüz ve gece hizmet veren gastronomi mekanlarıyla kent sakinlerine bol seçenekler sunmaktadır.

Ulaşım

Kent içi ulaşım bakımından ilçe çeşitli seçenekler sunmaktadır. Adana metrosu, ilçe içerisinde 4 istasyona (Hastane, Anadolu Lisesi, Huzurevi, Mavi Bulvar) sahiptir ve şehrin merkezi ile doğu yakasındaki Yüreğir ilçesine ulaşımı sağlar. Belediye otobüsleri kentin çeşitli noktalarından doğu batı ve kuzey güney aksında hizmet verirken, dolmuşlar ise yine merkezden ilçenin çeşitli mahallelerine hizmet vermektedir. Taksiler, duraklara bağlı olarak ve Adana Büyükşehir Belediyesi'nin hizmete soktuğu transit taksi durakları bünyesinde ilçe sakinlerine hizmet vermektedir.

2016 yılı başlarında dönemin Adana Büyükşehir Belediye başkanı Hüseyin Sözlü, Turgut Özal Bulvarı'ndan Balcalı'ya ilerleyecek olan bir tramvay projesini dile getirmiştir.

Eğitim ve Sağlık

İlçe sınırları içerisinde çeşitli hastane, üniversite yerleşkesi ve Anadolu Liseleri mevcuttur.

Özel Avrupa Hastanesi, Estetik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Kenan Evren Bulvarı'nda bulunmaktadır. Turgut Özal Bulvarı'nda Ekrem Tok Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Özel MedLine Hastanesi, Dermancan Tıp Merkezi, Özel Adana Cerrahi Tıp Merkezi hizmet vermektedir. Kurttepe'de Seyhan Uygulama ve Araştırma Hastanesi, 100. Yıl Mahallesinde Adana Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Adnan Kahveci Bulvarı üzerinde ise Fatma Kemal Timuçin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi bulunmaktadır.

Adana'nın önemli liselerinden Adana Anadolu Lisesi, ilçe sınırları içerisindedir. Ayrıca Özel Gündoğdu Okulları ve Özel Bilfen (Mektebim) Koleji, Özel Final Okulları ile Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi'nin Kurttepe Kampüsü de ilçe sınırlarındadır.

Spor

Çukurova ilçesi'nde amatör ve profesyonel birçok spor etkinliği için tesisler mevcuttur. Yüzme, tenis, yamaç paraşütü, futbol başta olmak üzere birçok spor etkinliği, ilçede aktif biçimde gerçekleştirilmektedir. Adana Tenis Dağ ve Su Sporları Kulübü bünyesindeki tenis kortları, birçok tenis sporcusunun da antrenman alanı olarak faaliyet göstermektedir. Ünlü tenisçi Çağla Büyükakçay, bu spor kulübü bünyesinde ilk çalışmalarını yürütmüştür. Ayrıca Hayal Park'ta yüzme ve çeşitli savunma sporları ile Adana Büyükşehir Belediyesi Spor Parkı'nda koşu, basketbol sporları için uygun alanlar mevcuttur. İlçe sınırları içerisindeki Osman Yeşeren Spor Tesisleri, uzun süredir Adanaspor kulübü futbol takımının antrenman tesisi olarak hizmet vermektedir. FIBA standartlarına uygun, 2500 seyirci kapasiteli Adana ASKİ Atatürk Spor Salonu da, başta basketbol olmak üzere önemli spor müsabakalarına ev sahipliği yapmaktadır.

Spor Kulüpleri

İlin önemli futbol takımı Adanaspor bu ilçededir. Ayrıca Adana İdmanyurdu Spor, Adana Akdeniz Demirspor, Adana Sporcu Eğitim (ASEM), Adana Çukurova Voleybol ve Adana Karespor da ilçe sınırlarında çalışmalarını sürdürmektedir.

Takımın AdıBranşı2016-20172017-2018 2018-2019
Adanaspor A.ŞFutbolSüper Lig1.Lig 
Adana İdmanyurdu SporFutbol Kadın1.Lig2.lig 
Adana Akdeniz Demir SporFutbol Kadın3.Lig3.lig 
Adana Sporcu Eğitim (ASEM)Voleybol E. Bölgesel lig 
Adana Çukurova VoleybolVoleybol K.Bölgesel Ligxx 
Adana KARE SporVoleybol K.Bölgesel Ligxx