Isıtma soğutma ya da havalandırma denildiği zaman ilk akla gelen markalardan biri Alarkodur. Gerek uygun fiyatı gerekse uzun ömürlü kullanım fırsatı sayesinde sıklıkla tercih edilen markalar arasındadır. Her marka ve her üründe olduğu gibi bazı zamanlarda Alarko ürünleri arızalanabilir. Arızalanması durumunda mutlaka bir Alarko Servisi ile iletişime geçmelisiniz. 

Her eşyada bazı zamanlarda arızalar meydana gelir. Bu arızaların sebebi zamanla eskimesi ve işlevini kaybetmesi, kurulum hataları, kullanıcının yanlış kullanması veya bakımların zamanında yapılmamasıdır. Bu arızaların önüne geçmek için mutlaka eşyaların bakımlarının zamanında yapılması gerekmektedir. Hem bakımının yapılması hem de arızanın tespiti ve onarımı için mutlaka ürünün markasının servisi ile iletişime geçilmelidir. Örneğin Alarko marka bir kombi arızalandığında Alarko servisi ile iletişime geçilmelidir. Alarko servisi numarası aradığınızda web sitemizi kullanabilirsiniz. 

Alarko Servisi  

Günümüz de önde gelen markalardan olan Alarko, bütçe dostu fiyatları ile sizlere ürünlerini sunmaktadır. Isıtma, soğutma ve havalandırma alanlarında birçok farklı ürün yelpazesi vardır. En çok tercih edilen ürünler: Alarko flair multi klima, alarko serena kombi, alarko carrier klima, alarko trendy kombi, alarko seradens süper kombi, alarko harmony kombi, alarko doğalgaz pompası, alarko wolf kombi, Alarko atag kombi, alarko super fit kombi, alarko seradens yoğuşmalı kombidir.

Görüldüğü üzere Alarko markası bünyesinde birçok ürün vardır. Bu ürünlerin arızalanması durumunda mutlaka bir Alarko Servisi ile iletişime geçmelisiniz. 7/24 teknik servis ekibi sayesinde sizlere gece ya da gündüz farketmeksizin hizmet verilir. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren Alarko Servisi numarasına web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Alarko müşteri hizmetlerine bağlanarak size en yakın Alarko servisi teknik ekipten randevu talebi oluşturabilirsiniz. Böylece meydana gelen arızanın üstesinden kolaylıkla gelebilirsiniz.

Alarko Yetkili Servisi 

Alarko denilince akla kombi veya klima gelmektedir. Fakat Alarko markasının ürünleri bunlarla sınırlı değildir. Türkiyenin her yerinde bulunan bu iklimlendirme sistemi bulunur. Her yerde bulunması sebebi ile her il ve ilçede de teknik servisi olması gerekmektedir. Çünkü herhangi bir servisin size vereceği hizmet sağlıklı olmayabilir. Bunun sebebi her markanın kendi servisinin o markadan ve arızalarından daha iyi anlamasıdır. Bundan dolayı Alarko marka bir üründe arıza meydana geldiğinde mutlaka Alarko Yetkili Servisi ile iletişime geçin. Bunun en kolay yolu web sitemizden geçmektedir. 

Alarko Servisi sadece arıza tespiti ve onarımı yapmamaktadır. Bunun yanı sıra bakım hizmeti de sunmaktadır. Herşeyden önce montaj ve demontaj hizmeti de sunar. Montaj hizmeti için mutlaka bir yetkili servisten hizmet almalısınız. Çünkü yanlış yapılan montaj ile hem enerji kaybı yaşanır hem de sık sık arızalanma meydana gelir. Aynı zamanda arızaların tamiri esnasında bazen parçalarda geri dönülmez arızalar olur. Bu durumda yedek parça ile değişimi gerekmektedir. Yedek parçanın orijinal olması çok önemlidir. Alarko yetkili servisi orijinal yedek parça ile sizlere hizmet sunar. 

Alarko Kombi 

Alarko denilince akla ilk gelen şey kombidir. Herkesin dilinen dolanan o meşhur slogan ile hafızaları kazınmıştır. O sloganda da bahsettiği gibi konforun adresi olan kombiler mevcuttur. alarko super fit suf 24 premiks tam yoğuşmalı kombi, alarko super fit suf 28 premiks tam yoğuşmalı kombi, alarko kombi 24 kw tam yoğuşmalı, alarko çift yoğuşmalı kombi 28 kw, alarko superfit kombi, alarko seradens süper plus ssp 24 kw çift yoğuşmali kombi en çok tercih edilen kombi modelleridir. Bunların yanı sıra Alarko elektrikli kombi, alarko kombi devirdaim pompası, alarko radyatör, alarko sirkülasyon pompası, alarko sondaj pompası, alarko genleşme tankı, alarko 3 yollu vana, alarko mombi baca uzatması, alarko kuyu pompası, alarko hava perdesi, alarko kombi eşanşör, alarko güneş enerjisi, Alarko kalorifer pompası da en çok tercih edilen ürünler arasındadır. 

22, 25, 30 ve 38 kW kapasiteler (50/30°C'da). Premiks sistem ile ideal gaz-hava karışımı, yüksek verim, düşük ses seviyesi, düşük baca gazı sıcaklığı ve düşük emisyon oranı, çevre dostu ürün. % 17-100 aralığına kadar çıkan çok geniş ısıtma modülasyon aralığı ile daha az dur-kalk, daha fazla yakıt tasarrufu Alarko kombi genel özellikleridir. Hem genel özellikleri hem de teknik servis imkanı için web sitemiz üzerinden alarko kombi müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Arızalanması durumunda ise alarko kombi yetkili servis ile iletişime geçmelisiniz. 

Alarko Kombi Servisi 

Kombiler; alarko bacalı kombi, alarko elektrikli kombi, alarko hermetik kombi, alarko süper kombi gibi çeşitlerle alarko ısıtma sistemlerinin başında gelmektedir. Kombi modelleri ve özellikleri oldukça fazladır. Modellerinin fazla olması sebebi ile arızalarda farklılık olabilir. Alarko kombilerde meydana gelen arızaları ve arıza kodlarını şu şekilde sıralayabiliriz: 

 • E47 Arızası: Yüksek tesisat su basıncı arızasıdır.
 • E04 Arızası: Düşük basınç sorunudur.
 • E16: Fan arızasıdır.
 • PA30: Gaz ya da iyon eksikliğidir.
 • E05: Kalorifer sensör arızasıdır.
 • 50: NTC sorunudur.
 • Kombi anakart arızası
 • E01: Ateşleme sorunu
 • E02: Emniyet termostatı sorunu
 • E06: Sıcak su sensör sorunu
 • E14: Hava akış sorunu
 • E22: Parametre ayarı arızası
 • E35: Alev azlığı sorunu
 • 40 Ledinin yanıp sönmesi: Sıcak su hatası
 • 50 Ledinin yanıp sönmesi: NTC hatası 
 • 60 Ledinin yanıp sönmesi: Su sirkülasyonun sağlanmaması
 • 70 Ledinin yanıp sönmesi: Tesisat su basıncının düşük olması
 • 80 Ledinin yanıp sönmesi: Su sıcaklığının 85 Santigrat dereceyi geçmesi

Alarko kombilerde meydana gelen bu arızaların tespiti ve çözümü için mutlaka bir Alarko Kombi Servisi ile iletişime geçmelisiniz. Ayrıca Alarko kombi temizliği içinde yine hizmet alabilirsiniz. Alarko kalorifer peteği arızaları en sık karşılaşılan arızalardandır. Peteğin ısıtmaması, altının sıcak üstünün soğuk olması, petekten su sesi gelmesi bu arızalardan bazılarıdır. Web sitemiz üzerinden alarko çağrı merkezine bağlanarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Alarko kombi müşteri hizmetleri 7/24 hizmet vererek sizlere yardımcı olacaktır. 

Alarko Klima Servisi

Alarko klima çeşitleri gelişmiş özellikleriyle dikkat çeker. Alarko duvar tipi split klima modellerinde A++ enerji sınıfı, kendi kendini temizleme fonksiyonu, çocuk kilidi, uyku modu, turbo ve gelişmiş daha birçok özellik bulunur. Son derece ekonomik bir kullanıma sahip olan klima modelleri, silver ion filtre donanımı ve kendi kendini temizleme özelliğine sahiptir. Böylelikle klimanızı temizleme işlemlerine fazla zaman harcamak zorunda kalmaz. Bütün bu özelliklerin yanı sıra en çok tercih edilen klima modelleri de şu şekildedir: alarko carrier klima 12000 btu, alarko carrier klima 18000 btu, alarko flair 24000 klima, alarko 48000 btu salon tipi klima, alarko flair klima 9000 şeklindedir. Zaman zaman klimalara bakım yapılmalıdır. Alarko klima yetkili servisi ile iletişime geçerek bakımlarını yaptırmalısınız. 

Alarko markası kombilerde olduğu kadar klimaları ile de kaliteli ürünler sunar. Alarko klima çeşitleri alarko portatif klima, alarko yer tipi klima, alarko tavan tipi klima, alarko tavan tipi klima, alarko salon tipi klima, alarko salon tipi klima, alarko kaset tipi klima, alarko clear klima şeklindedir. Ayrıca klimaların bulunduğu alana göre soğutma veriminin belirlendiği BTU sistemine göre de çeşitlilik gösterir. Bu çeşitler 12000 btu, 18000 btu, 24000 btu, 48000 btu şeklindedir. Bakımının zamanında yapılmaması, yanlış kullanım gibi sebeplerden dolayı klimalar arızalanır. Bu durumlarda Alarko klima servisi ile iletişime geçin. Web sitemiz üzerinden Alarko klima müşteri hizmetlerine bağlanarak arıza kaydı oluşturduktan sonra size en yakın teknik servis adresinize gelecektir.