Hızlı Servis

AÇIK
4.9 / 5

Bilal Tufan
354 Yapılan İş
0 534 593 25 52

Dolunay Teknik

AÇIK
4.5 / 5

Merthan Erkan
965 Yapılan İş
0 539 576 07 32

Yaylacı Teknik

AÇIK
5.0 / 5

Hakan Mücahit Yaylacı
569 Yapılan İş
0 534 645 36 91

Antalya Kepez Beyaz Eşya Servisi

Kepez En İyi 10 Beyaz Eşya Servisi – Teklif Al veya Hemen Ara!
Kepez En İyi 10 Beyaz Eşya Servisi – Teklif Al veya Hemen Ara! HemenGeliriz.com ile Güvenli Hizmet, Hızlı Servis, Profesyonel Firmalar. Hemen Ara, Teklif Al veya Karşılaştır.

Ev kurulmaya başlandığı süre ilk alınacak olan eşyalar beyaz eşyalardır. Bu tür eşyaların alınacağı pek fazla marka modeli bulunmaktadır; Samsung, Beko, Arçelik, Vestel, Regal, Altus, Hotpoint, Profilo, Grundig. Bu türlü markaların hepsinin sınırlı bir güvence süresi bulunmaktadır. Bu güvence sürelerinin dolması ve cihazların tamir istemesiyle birlikte Antalya, Kepez beyaz eşya servisi ile çalışmanız gerekmektdir. kişisel teknik hizmet olan bu firmaların hepsi beyaz eşya çeşitlerine yani buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi veya televizyon gibi cihazlara servis vermesi olabilir olmaktadır. Bunun dışında cihazların markalarıyla da ilgilenmeyen ustalar sadece kopya bölüm konusunda uyumlu parçalar bulabilmek için markaları öğrenmektedirler. Birçok beyaz eşya konusunda uzmanlaşmış ve en iyi tasvirde hizmet verebilecek kişiler tarafından istediğiniz süre görev almaya başlayabilirsiniz. 

Buzdolabı, Çamaşır Makinesi ve Bulaşık Makinesi Tamircisi

Tamircilerin bu aygıtlar için sunabileceği bütün  tamir işlemlerini arayarak öğrenebilirsiniz. Her cihacın çeşitli arızalarının bulunan olmasından dolayı bu arızaları giderebilecek kişilerin de teknik öncesinde bu arızaları öğrenmesi gerekmektedir. usta buzdolabı tamircisi sayesinde buzdolaplarınızı atıp, yeni almaktan kurtularak, ekonomik fiyatlarla bu cihazlarınızı bakım ettirebilirsiniz. Buzdolaplarnın mutfakta en opsiyon kullanılan alan olması ve gıda olduğu için insanların değer verdiği cihazlardan bir tanesi olması söz konusu olmaktadır. 

İyi cihazların çalışır durumda olmasını sağlamak, ilk günkü performanslarını kaybetmemesini sağlamak ve daha uzun yıllar kullanabilmek için ara sıra beyaz eşya servisi tarafından sunulan onarım hizmetlerinden yararlanmak gerekmektedir. tüm beyaz eşya ürünleri için sundukları bakım, onarım ve onarım yöntemleri için ustaları aradığınız zaman sizlere aşırı çabucak bir biçimde servis verebilmektedirler. Burada yer alan kişileri aradığınız zaman beyaz eşyalarınızın her türlü sorununu giderebilmeniz mümkün olmaktadır. En ekonomik fiyatlarla ve alanında ehil ustalarla birlikte görev veren kişiler tarafından çokça konforlu bir tasvirde servis almaya başlayabilirsiniz. En uygun fiyatlı olarak servis veren kişilerin hizmetlerinden yararlandığınız zamnalarda yeni cihazlarınızı değiştirmenize gereksinim kalmadan fazla kolay bir şekilde bu hizmetleri almaya başlayabilirsiniz. Antalya, Kepez beyaz eşya tamircisi veya beyaz eşya servisi tarafından dilediğiniz zaman hizmet alabilmek için burada mevcut telefon numaralarını aramaya başlamanız gerekmektedir. 

Yaşam alanlarınızda kullanmış olduğunuz yoğun sayıda beyaz eşya bulunmakta ve bunların yoğun şık bozukluk verebildiği bir gerçektir ki Kepez beyaz eşya servislerine ihtiyaç da bir o kadar çoktur. Bu beyaz eşyalar diğer elektronik eşyalar gibi, zamanla bozukluk yapabilmektedir.

Bu kusur yapma nedenleri ise ya uygulama arızadan dolayı ya da, bölüm ile alakalı bir hasar teşkil etmesinden dolayı meydana gelmektedir. Evlerinizde kullanmış olduğunuz her çeşit beyaz eşyalarınızın tamir, tamir ve tamir işlerini nitelikli bir biçimde ve en hesaplı fiyatlarla Kepez beyaz eşya servisini Hemengeliriz.com veriyor.

Bu sayede kullanmış olduğunuz beyaz eşyalarınızın çıkarmış olduğu arızaları kısa zaman içerisinde çözerek, sizlerin kullanımına ilk günkü gibi sunuyor. Siz de firmanın internet sitesini ziyaret ederek, arzuladığınız beyaz eşya servisi hizmetini alabilirsiniz.

Kepez Beyaz Eşya bakım Servisi

Kepez Beyaz Eşya Servisi hizmeti veren işletme sizlerde mevcut buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, TV gibi ev aletlerinize tamir bakım ve onarım yapmaktadır. Bu şekilde bu cihazlardan aldığınız icraat artıyor daha uzun yıllar bu makineleri kullanabiliyorsunuz. Yıllarca kullanmış olduğunuz ve kusur çıkarması muhtemel olan kombi ve peteklerinizin zamanlı periyodik bakımları son derece önemlidir. firma çalışanları sizlerin kalorifer peteklerini de temizlemektedir. Peteklerinizin temizliğini kısa süre içerisinde yaparak, peteklerinizin içerisinde oluşmuş olan kirli suları ve tozları temizlemektedir.

Peteklerinizin temizlenme işlemi bittikten ve kombinizi çalıştırdıktan sonra, evinizin ısınmasının farkını bariz olarak görmüş oluyorsunuz. Sizde işletmenin petek temizleme hizmetini alarak, hem ileride başınızın ağrımasını önleyecek problemlerinin önüne geçin, hem de evinizin ısısının daha orantısız olmasını sağlayın.

Garantili servis vermeyi kendisine vizyon edinen firma, her süre müşterilerinin yanında bulunmaktadır. Her beyaz eşya servisi sizlere garanti sunmamaktadır. Sizlere garanti veren servislerle çalışmak müşteriler için her süre daha iyidir.  

Beyaz Eşya Markaları

 1. Bosch
 2. Arçelik
 3. Beko
 4. Samsung
 5. Vestel
 6. Altus
 7. AEG
 8. Siemens

Bu ve bunun gibi pek yoğun markayı beyaz eşya servisleri onarmakta ve bakım etmektedir.

Buzdolabı onarım Servisi

servisin Kepez beyaz eşya servisi hizmetleri içerisinde mevcut buzdolabı onarım ve bakım işleri, en yoğun müşterilerin talep ettiği hizmetlerin başında geliyor. Özellikle yaz aylarının gelişi ile beraber, kullanmış olduğunuz buzdolaplarınızın soğutmaması sizlerin başlarını ağrıtabilir. Böyle olduğu zaman yapmış olduğunuz yemekleriniz bozulabilir ve dökmek zorunda kalabilirsiniz. Almış olduğunuz meyve ve sebzeleri buzdolabınız soğutamadığı için atabilirsiniz. işletme bozulmuş olan ve soğutma ile dair sorun çıkartan buzdolaplarınızı kısa süre içerisinde onarım ederek, sizlere teslim ediyor. işletmenin buzdolabı onarım ustaları, işlerinde oldukça tecrübeli ve profesyonel kişilerdir. Beyaz eşya tamircisi tarafından almak arzuladığınız bütün hizmetlerin ayrıntılarını aradığınız telefon numaraları üzerinden öğrenebilirsiniz.

Buzdolabınızın çıkarmış olduğu problemi hemen son teknoljiye sahip malzemeler ile saptama ederek, çözmektedirler. Eğer buzdolabınız yapılmak için, götürülmek zorunda kalınırsa, en kısa süre içerisinde bakımı yapıldıktan sonra size teslim edilmektedir. Bazı firmalar buzdolabı bakım servisi hizmetini  1 yıl kullanıcı garantisi altında sizlere vermektedir. Bu süre içerisinde buzdolabınızın hasar çıkarması durumunda ise bedava bir tasvirde servis hizmeti alıyorsunuz. işletme ariston, altus, arçelik, beko ve bunun gibi diğer hayli kullanmış olduğunuz buzdolabı markalarına onarım hizmet hizmeti veriyor.

Çamaşır Makinesi Servisi

servisin vermiş olduğu beyaz eşya servisi görevleri arasında yer alan çamaşır makinesi servisi hizmeti, her marka makinenizin uygulama onarım ve kopya bölüm değişimlerini yapmaktadır.  

Beko ve Arçelik gibi yoğun sayıda çamaşır makinesi markalarınızda meydana gelmiş olan her türlü arızanın giderilmesi için Hemen Geliriz'den Kepez beyaz eşya servisi numarasına ulaşabilirsiniz. Diğer beyaz eşya servisi görevleri gibi çamaşır makinesi servisi hizmetini firmadan garanti boyutu içerisinde alabiliyorsunuz.

firma çamaşır makinesi servisi hizmetini hem uygun fiyatlarla, hem de hesaplı taksit seçenekleri ile müşterilerinin hizmetine sunuyor. alıcı memnuniyetine son derece önem veren ve kaliteden ödün vermeyen firma, sizlere en düzgün hizmeti sunuyor.

Çamaşır makinenizin bozukluk çıkarması durumunda firmaya haftanın 7 günü 24 saati ulaşmanız mümkündür. Saatin kaç olduğu önemli olmaksızın sizler için 7/24 hizmet sunan firmalar bulunmaktadır.

Bulaşık Makinesi bozukluk Servisi

Çoğu insan evlerinde bulaşık makinesi kullanmaktadır. Bulaşık makinesi kullanan kişilerin kullanmış oldukları su miktarı, elde bulaşık yıkanırken kullanmış olduğu su miktarından epey azdır. Bu durum ise su faturalarının daha az gelmesini sağlamaktadır.

Böyle bir avantajınız varken, bulaşık makinenizin bozulması ve kusur yapması elde bulaşıklarınızı yıkamaya ve yoğun çokça su harcayarak faturalarınızın aşırı gelmesini sağlayacaktır.

Evlerinizde kullanmış olduğunuz bulaşık makinelerinizin arızalanması durumunda, Hemengeliriz.com firması sizlere en kaliteli ve aynı dakikada ekonomik fiyatlı uygulama hizmet hizmeti sunuyor. işletmenin sunmuş olduğu Kepez beyaz eşya servisi içerisinde bulunan hizmetlerinden bir tanesi olan bulaşık makinesi arızaları, şık talep edilen hizmetlerin başında geliyor. Kullanmış olduğunuz Bosch, Hoover, Profilo, LG, Samsung gibi bulaşık makinesi markalarının uygulama servisini şirket ile iletişime geçerek, ekonomik fiyatlarla alabilirsiniz.

Diğer hizmetler il beraber bazı işletmeler sizlere 1 yıl gibi uzun süreli garanti kapsamı fırsatını yakalamış olursunuz. güvence süresi içerisinde kullanmış olduğunuz bulaşık makinelerinizin nüsha bölüm değişimleri firma tarafından bedava bir şekilde yapılmaktadır. Siz de bulaşık makinesi arızaları için, firmayla bağlanma kurabilirsiniz.

Verilen servisler Nelerdir?

İnternet üzerinden uzun süredir müşterilerine Kepez beyaz eşya servisi hizmeti veren firma, hem kaliteli hem de ekonomik fiyat yöntemi uygulamaktadır. işletme her türlü beyaz eşyalarınızın periyodik bakımlarını ve tamiratlarını yapmaktadır.

Firmaların vermiş olduğu hizmetler şu şekildedir;

 1. Buzdolabı bozukluk Servisi
 2. Çamaşır Makinesi uygulama Servisi
 3. Bulaşık Makinesi kusur Servisi
 4. Derin Dondurucu Servisi
 5. Ankastre Fırın Tamiri

gibi yoğun sayıda hizmeti bulunuyor.

Siz de arzuladığınız hizmeti Hemengeliriz.com internet sitesini ziyaret ederek alabilirsiniz. Birbirinden kaliteli ve önemli Hemen Geliriz ustaları sizlere en iyi hizmeti kısa zaman içerisinde sunuyorlar.

Fiyat yöntemi ve harcama Seçenekleri Hakkında

servisin müşterilerine sunmuş olduğu hizmetler nitelikli olduğu gibi, hesaplı fiyatlıdır. İster beyaz eşya servisi hizmeti alın, isterseniz de elektronik eşya onarımı hizmetinden faydalanın firmalar, sizlere taksit seçenekleri sunuyor.

Peşin harcama yapmak isteyen müşteriler, işletmenin indirimlerinden faydalanıyorlar. taksitli ödeme seçenekleri, banka kartı ile harcama gibi birçok opsiyon firmalarda hizmetinize sunulmuştur. Kepez beyaz eşya tamiri servisleri sizlere en hızlı, en ucuz hizmeti verecektir.

Antalya Kepez Hakkında

Kepez Antalya'nın ana merkezinde bulunan 5 merkez ilçeden birisidir. Güney sınırı halk arasında Çevre Yolu olarak bilinen Gazi Bulvarı ve Çakırlar yolu ile başlamakta olup kuzey il sınırına kadar devam eder. 2016 nüfus verilerine göre Kepez'de 508.123 kişi yaşamaktadır. 60 mahallesi 7 köyü vardır.

Varsak belediyesi sınırlarında bulunan Düden Şelalesi yerli ve yabancı turistlerin akınına uğrar. Şehir merkezi'ne ulaşımı sağlayan hafif raylı sistemi de mevcuttur.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali Kepez'de bulunmaktadır. İlçede hayvanat bahçesi ile piknik ve mesire alanı bulunmaktadır. İlçede bulunan Ahatlı Vakıf Çiftliği ve Zeytinliği, şehir içindeki en büyük yeşil alanı olmasına karşın resmi olarak halka açık değildir. Antalya'nın Masadağı ve Kepezüstü bölgelerinden kent manzarası izlenebilmektedir. Kepezüstü'nde Buca'daki Atatürk Maskı'ndan sonra Türkiye'nin en büyük ikinci Atatürk Maskı bulunmaktadır.

İlçede Yeşil Antalya Sanayi Sitesi, Pamuklu Dokuma, Ferrokrom, Çimento Fabrikaları ve Kepez Hidro Elektrik Santrali bulunur.

Arazi yapısı güneye gidildikçe düzleşir. Kuzeybatıda Döşemealtı, güneybatıda Konyaaltı, güneyde Muratpaşa, doğuda Aksu ilçeleri yer alır.

İçindekiler

 1. Nüfus
 2. Ulaşım
 3. Toplu ulaşım
 4. Genel seçimler
 5. Kaynakça
 6. Dış bağlantılar
 •  

Nüfus

YılToplamŞehirKır
2008387.904379.6008.304
2009394.672387.1197.553
2010406.819399.0067.813
2011419.997411.9378.060
2012433.961425.7948.167
2013450.734450.734veri yok
2014470.759470.759veri yok
2015497.242497.242veri yok
2016508.123508.123Veri yok

Ulaşım

Kepez ilçesine ulaşım kuzey-güney istikametli 75. Yıl Bulvarı, Dumlupınar Bulvarı, Namık Kemal Bulvarı, Yıldırım Beyazıt Caddesi, Yeşilırmak Caddesi ve Yeni Hal Yolu ve devamındaki Kırçiçeği Caddesi ile sağlanmaktadır. İlçenin güney sınırını oluşturan Gazi Bulvarı ve devamındaki Hürriyet Caddesi ile ilçenin doğu sınırını oluşturan Havalimanı Yolu (Serik Caddesi) Kepez ilçesinin trafik yükünü kaldırmaktadır. Bunun yanında ilçe içerisindeki Antalya Bulvarı, Sakarya Bulvarı, Barış Manço Bulvarı, Süleyman Demirel Bulvarı, Muammer Aksoy Caddesi ve Altınova Antalya Caddesi Antalya'nın ana ulaşım aksları arasında yer almakta ve Kepez'e bağlı semt ve mahalleleri birbirine ve şehir merkezine bağlamaktadır.

Toplu ulaşım

İlçenin doğusunda Altınova bölgesi, kuzeydoğusunda Topallı-Gaziler bölgesi, kuzeyinde Masadağı ve Varsak bölgeleri, kuzeybatısında Duacı-Kepezaltı, batısında Akdeniz Sanayi Sitesi, Gülveren-Şafak Mahalleleri bulunmakta, orta kısımlarında, Erenköy-Suişleri bölgesi, Otogar Ahatlı bölgesi, Dokuma-Antkoop bölgesi, Yeni Emek bölgesi, Sütçüler-Teomanpaşa Habibler bölgesi bulunmaktadır.

Tüm bu bölgelere Antalya Büyükşehir Belediyesine bağlı özel ve kamu toplu taşıma araçları ile toplu taşıma imkânı sağlanmaktadır.

2011 yılında oluşturulan yeni ulaşım sistemi ile ilçe genelinde çalışan VF01, VF02, AF04, LF09, LF10, MC12, VL13, CV14, DC15, TC16, CV17 gövde otobüs hatları ile 4-10 dakika arasında sıklıklarla seferler düzenlenmekte olup Otogar'a ulaşımı sağlayan TK91, TC93 ve TL94 hatları ile Havalimanına ulaşımı sağlayan 600 hattı da ekspres seferlerle Kepez'e toplu taşıma imkânı sağlanmaktadır.

Bunun yanında mahalle içlerine kadar giren Isuzu Urban markalı midibüslerin çalıştığı hatlarla da Kepez ilçesinde toplu taşıma hizmetleri sürdürülmektedir. Bu hatlar;

VC30, TK36, DK38, CV39, MF40, CV43, CV44, TC45, TC46, CV48, TC49, TC50, TK51, TK52, VC53, VC56, VC57, MC58, VC59, KM61, VL62, VF63, TC64, VF65, VF66, CV67, MC68, CV69, LC70, VT72, 501, 503, 504, 506, 507, 508, 512, 516, 517, 521, 522, 524, 525, 530 hatlarıdır.

Genel seçimler

YılPartiOy Oranı
2011AK Parti%44
Haziran 2015AK Parti%37
Kasım 2015AK Parti%45