Hızlı Servis

AÇIK
4.9 / 5

Bilal Tufan
354 Yapılan İş
0 534 593 25 52

Dolunay Teknik

AÇIK
4.5 / 5

Merthan Erkan
965 Yapılan İş
0 539 576 07 32

Yaylacı Teknik

AÇIK
5.0 / 5

Hakan Mücahit Yaylacı
569 Yapılan İş
0 534 645 36 91

Antalya Muratpaşa Beyaz Eşya Servisi

Muratpaşa En İyi 10 Beyaz Eşya Servisi – Teklif Al veya Hemen Ara!
Muratpaşa En İyi 10 Beyaz Eşya Servisi – Teklif Al veya Hemen Ara! HemenGeliriz.com ile Güvenli Hizmet, Hızlı Servis, Profesyonel Firmalar. Hemen Ara, Teklif Al veya Karşılaştır.

Evimizde veya iş yerinde kullandığımız yani, hayatımızın her branşında mevcut beyaz eşyalar, hayatı kolaylaştırmaktadır. Buzdolabı yiyeceklerimizi korumakta bize destek ederken, çamaşır makinesi temiz kıyafetlere ulaşmamız için ve bulaşık makinesi de kirli bulaşıkları temizlerken bize süre kazandırmaktadır. Buzdolapları sürekli taze gıda alma zorunluluğunu ortadan kaldırmış olup, yiyeceklerinizin korumasını oldukça artırmaktadır. Beyaz eşyalar bu tasvirde hayatımızı kolaylaştırırken, bu türlü cihazların bakım, tamir ve bakım işlemleri de oldukça önemli olmaktadır. Bu türlü cihazların arızalanmaması veya arızalarının giderilebilmesi için Antalya, Muratpaşa beyaz eşya servisi ile çalışmaya başlayabilirsiniz. alanında en nitelikli hizmeti veren ve beyaz eşyalarınıza iyi bir hizmet almak istiyorsanız Hemen Geliriz'de mekan alan servislerle çalışabilirsiniz. Burada yer alan hizmetler Samsung, LG, Beko, Vestel, Arçelik, Siemens, Profilo, Ariston, Hotpoint gibi beyaz eşya markalarının hepsine bakmaktadırlar. 

Muratpaşa En Yakın Beyaz Eşya Tamircisi

Antalya, Muratpaşa'da size en yakın ve beyaz eşyalarınıza çabucak bir görev sunabilecek kişilerin telefon numaralarını buradan bulabilir ve istediğiniz zaman bu kişilerle irtibata geçebilirsiniz. Bu alanda faal ustalar sayesinde nitelikli bir tasvirde beyaz eşyalarınızı yaptırabilir ve cihazlarınızı komple değiştirmeye ihtiyaç kalmadan, daha düşük masraflarla cihazlarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Burada mekan alan beyaz eşya servisi ile çalışmaya başlamak için arama yapmanız kâfi olduğu gibi, buradaki servislere telefon üzerinden arızalardan bahsederseniz, size sunacakları hizmetleri de konforlu bir şekilde öğrenebilirsiniz. 

Size en yakın olan ve beyaz eşyalarınız için seri hizmet sunabilecek servisleri buradan aramaya başlayarak, beyaz eşya sorunlarınızı çokça çabuk bir şekilde çözebilirsiniz. branşında en iyisi olan ustaların yönlendirileceği hizmetler sayesinde, güvencesi bitmiş hepsi cihazlarınız için görev alabilirsiniz. parça değişimi, nüsha parça, su almama, su boşaltmama arızaları veya buzdolabı kart arızası gibi daha önemli sorunların tüm buradaki ustalar tarafından çözülebildiği gibi, sizin daha az masrafla beyaz eşyalarınızı kullanmaya devam etmeniz sağlanmaktadır. Çamaşır makinesinin zıplamaya başlaması veya bulaşık makinesinin suyu dışarı akıtması gibi durumlarda acil olarak çağıracağınız, 7/24 açık servisleri yine buradan bulabilirsiniz. Antalya, Muratpaşa beyaz eşya servisi tarafından beyaz eşya ürünlerinizin hepsinin sağlam olmasını sağlayabilirsiniz. 

Yaşam alanlarınızda kullanmış olduğunuz yoğun sayıda beyaz eşya bulunmakta ve bunların yoğun seçenek aksaklık verebildiği bir gerçektir ki Muratpaşa beyaz eşya servislerine ihtiyaç da bir o kadar çoktur. Bu beyaz eşyalar diğer elektronik eşyalar gibi, zamanla aksaklık yapabilmektedir.

Bu bozukluk yapma nedenleri ise ya teknik arızadan dolayı ya da, bölüm ile dair bir sorun teşkil etmesinden dolayı meydana gelmektedir. Evlerinizde kullanmış olduğunuz her türlü beyaz eşyalarınızın tamir, tamir ve bakım işlerini kaliteli bir tasvirde ve en uygun fiyatlarla Muratpaşa beyaz eşya servisini Hemengeliriz.com veriyor.

Bu sayede kullanmış olduğunuz beyaz eşyalarınızın çıkarmış olduğu arızaları kısa süre içerisinde çözerek, sizlerin kullanımına ilk günkü gibi sunuyor. Siz de servisin internet sitesini ziyaret ederek, istediğiniz beyaz eşya servisi hizmetini alabilirsiniz.

Muratpaşa Beyaz Eşya bakım Servisi

Muratpaşa Beyaz Eşya Servisi hizmeti veren işletme sizlerde mevcut buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, TV gibi ev aletlerinize onarım bakım ve tamir yapmaktadır. Bu şekilde bu cihazlardan aldığınız icraat artıyor daha uzun yıllar bu makineleri kullanabiliyorsunuz. Yıllarca kullanmış olduğunuz ve bozukluk çıkarması muhtemel olan kombi ve peteklerinizin programlı periyodik bakımları son derece önemlidir. şirket çalışanları sizlerin kalorifer peteklerini de temizlemektedir. Peteklerinizin temizliğini kısa süre içerisinde yaparak, peteklerinizin içerisinde oluşmuş olan kirli suları ve tozları temizlemektedir.

Peteklerinizin temizlenme tekniği bittikten ve kombinizi çalıştırdıktan sonra, evinizin ısınmasının farkını bariz olarak görmüş oluyorsunuz. Sizde firmanın petek temizleme hizmetini alarak, hem ileride başınızın ağrımasını önleyecek problemlerinin önüne geçin, hem de evinizin ısısının daha orantısız olmasını sağlayın.

Garantili görev vermeyi kendisine vizyon edinen firma, her zaman müşterilerinin yanında bulunmaktadır. Her beyaz eşya servisi sizlere güvence sunmamaktadır. Sizlere garanti veren servislerle çalışmak müşteriler için her zaman daha iyidir.  

Beyaz Eşya Markaları

 1. Bosch
 2. Arçelik
 3. Beko
 4. Samsung
 5. Vestel
 6. Altus
 7. AEG
 8. Siemens

Bu ve bunun gibi pek çok markayı beyaz eşya servisleri onarmakta ve tamir etmektedir.

Buzdolabı onarım Servisi

servisin Muratpaşa beyaz eşya servisi görevleri içerisinde mevcut buzdolabı bakım ve onarım işleri, en yoğun müşterilerin talep ettiği hizmetlerin başında geliyor. Özellikle yaz aylarının gelişi ile beraber, kullanmış olduğunuz buzdolaplarınızın soğutmaması sizlerin başlarını ağrıtabilir. Böyle olduğu süre yapmış olduğunuz yemekleriniz bozulabilir ve dökmek zorunda kalabilirsiniz. Almış olduğunuz meyve ve sebzeleri buzdolabınız soğutamadığı için atabilirsiniz. şirket bozulmuş olan ve soğutma ile dair sorun çıkartan buzdolaplarınızı kısa zaman içerisinde bakım ederek, sizlere teslim ediyor. firmanın buzdolabı onarım ustaları, işlerinde epey tecrübeli ve profesyonel kişilerdir. Beyaz eşya tamircisi tarafından almak istediğiniz hepsi hizmetlerin ayrıntılarını aradığınız telefon numaraları üzerinden öğrenebilirsiniz.

Buzdolabınızın çıkarmış olduğu problemi hemen son teknoljiye sahip gereçler ile saptama ederek, çözmektedirler. Eğer buzdolabınız yapılmak için, götürülmek zorunda kalınırsa, en kısa zaman içerisinde bakımı yapıldıktan sonra size teslim edilmektedir. Bazı şirketler buzdolabı tamir servisi hizmetini  1 yıl kullanıcı güvencesi altında sizlere vermektedir. Bu süre içerisinde buzdolabınızın zarar çıkarması durumunda ise ücretsiz bir biçimde hizmet hizmeti alıyorsunuz. şirket ariston, altus, arçelik, beko ve bunun gibi diğer hayli kullanmış olduğunuz buzdolabı markalarına bakım hizmet hizmeti veriyor.

Çamaşır Makinesi Servisi

servisin vermiş olduğu beyaz eşya servisi görevleri arasında mekan alan çamaşır makinesi servisi hizmeti, her marka makinenizin teknik onarım ve nüsha bölüm değişimlerini yapmaktadır.  

Beko ve Arçelik gibi çok sayıda çamaşır makinesi markalarınızda meydana gelmiş olan her çeşit arızanın giderilmesi için Hemen Geliriz'den Muratpaşa beyaz eşya servisi numarasına ulaşabilirsiniz. Diğer beyaz eşya servisi görevleri gibi çamaşır makinesi servisi hizmetini firmadan güvence kapsamı içerisinde alabiliyorsunuz.

şirket çamaşır makinesi servisi hizmetini hem ekonomik fiyatlarla, hem de uygun taksit seçenekleri ile müşterilerinin hizmetine sunuyor. alıcı memnuniyetine son derece değer veren ve kaliteden ödün vermeyen firma, sizlere en düzgün hizmeti sunuyor.

Çamaşır makinenizin kusur çıkarması durumunda firmaya haftanın 7 günü 24 saati ulaşmanız mümkündür. Saatin kaç olduğu ciddi olmaksızın sizler için 7/24 servis sunan şirketler bulunmaktadır.

Bulaşık Makinesi bozukluk Servisi

Çoğu insan evlerinde bulaşık makinesi kullanmaktadır. Bulaşık makinesi kullanan kişilerin kullanmış oldukları su miktarı, elde bulaşık yıkanırken kullanmış olduğu su miktarından epey azdır. Bu olay ise su faturalarının daha az gelmesini sağlamaktadır.

Böyle bir avantajınız varken, bulaşık makinenizin bozulması ve bozukluk yapması elde bulaşıklarınızı yıkamaya ve çok aşırı su harcayarak faturalarınızın aşırı gelmesini sağlayacaktır.

Evlerinizde kullanmış olduğunuz bulaşık makinelerinizin arızalanması durumunda, Hemengeliriz.com firması sizlere en nitelikli ve aynı zamanda hesaplı fiyatlı teknik görev hizmeti sunuyor. servisin sunmuş olduğu Muratpaşa beyaz eşya servisi içerisinde mevcut hizmetlerinden bir tanesi olan bulaşık makinesi arızaları, opsiyon talep edilen hizmetlerin başında geliyor. Kullanmış olduğunuz Bosch, Hoover, Profilo, LG, Samsung gibi bulaşık makinesi markalarının teknik servisini şirket ile irtibata geçerek, uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

Diğer hizmetler il beraber bazı şirketler sizlere 1 yıl gibi uzun süreli garanti kapsamı fırsatını yakalamış olursunuz. garanti süresi içerisinde kullanmış olduğunuz bulaşık makinelerinizin nüsha bölüm değişimleri firma tarafından masrafsız bir şekilde yapılmaktadır. Siz de bulaşık makinesi arızaları için, firmayla irtibat kurabilirsiniz.

Verilen hizmetler Nelerdir?

İnternet üzerinden uzun süredir müşterilerine Muratpaşa beyaz eşya servisi hizmeti veren firma, hem nitelikli hem de uygun fiyat politikası uygulamaktadır. şirket her türlü beyaz eşyalarınızın periyodik bakımlarını ve tamiratlarını yapmaktadır.

Firmaların vermiş olduğu servisler şu şekildedir;

 1. Buzdolabı kusur Servisi
 2. Çamaşır Makinesi uygulama Servisi
 3. Bulaşık Makinesi aksaklık Servisi
 4. Derin Dondurucu Servisi
 5. Ankastre Fırın Tamiri

gibi çok sayıda hizmeti bulunuyor.

Siz de arzuladığınız hizmeti Hemengeliriz.com internet sitesini ziyaret ederek alabilirsiniz. Birbirinden kaliteli ve kıymetli Hemen Geliriz ustaları sizlere en düzgün hizmeti kısa zaman içerisinde sunuyorlar.

Fiyat yöntemi ve ödeme Seçenekleri Hakkında

işletmenin müşterilerine sunmuş olduğu hizmetler nitelikli olduğu gibi, ekonomik fiyatlıdır. İster beyaz eşya servisi hizmeti alın, isterseniz de elektronik eşya onarımı hizmetinden faydalanın firmalar, sizlere taksit seçenekleri sunuyor.

Peşin ödeme yapmak isteyen müşteriler, servisin indirimlerinden faydalanıyorlar. taksitli ödeme seçenekleri, banka kartı ile ödeme gibi çokça opsiyon firmalarda hizmetinize sunulmuştur. Muratpaşa beyaz eşya tamiri servisleri sizlere en hızlı, en ucuz hizmeti verecektir.

Antalya Muratpaşa Hakkında

Muratpaşa, Antalya'nın ilçelerinden biridir.

64 mahallesi vardır. İlçe sınırları içinde belde, köy, oba, mezra gibi yerleşim yerleri yoktur. İlçe kuzeyde Kepez, doğuda Aksu ve batıda ise Konyaaltı ilçelerine komşudur. Muratpaşa 1993 yılında Kepez ve Konyaaltı ile birlikte Antalya Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı bir belde belediyesi olarak kurulmuş, 2008 yılında ise ilçe statüsü almıştır. İlçe 30-31 derece boylamlar ve 36-37 derece enlemler arasında yer almakta olup ilçede toplam olarak 20 km sahil kıyı şeridi bulunmaktadır.

Antalya'nın ilk kent yerleşimi olan, bugün Kaleiçi olarak adlandırılan semt yine ilçe sınırları içerisindedir. İlçede birçok önemli tarihsel eser bulunmaktadır. Bir kısmı restore edilmiş olan Kaleiçi evleri ve Balbey Mahallesi evleri Antalyalıların "Üç Kapılar" olarak adlandırdıkları Roma İmparatoru Hadrianus'un 130 yılında Antalya'ya gelmesi şerefine inşa edilen Hadrianus Kapısı, XIII. yüzyıldan bu yana Antalya'nın sembolü olmuş Yivli Minare, Osmanlı İmparatorluğu döneminde 1570 yılında inşa edilmiş Muratpaşa Camii, Kaleiçi'nde bulunan 1250 yılıyla tarihlenen Selçuklu mimari üslubunun güzel bir örneği olan Karatay Medresesi bunlardan sadece birkaç tanesidir. Bunun yanında ilçenin farklı noktalarında çeşitli sanatçılar tarafından yapılmış olan birçok heykel çalışması dikkat çekmektedir.

İçindekiler

 1. Tarihçe
 2. İsminin kökeni
 3. Yerel yönetim
 4. Nüfus
 5. Kültürel yaşam
 6. Tarihsel doku ve doğa
 7. Ulaşım
 8. Muratpaşa'ya Bağlı Mahalleler
 9. Genel Seçimler
 10. Kaynakça
 11. Dış bağlantılar
 •  

Tarihçe

Muratpaşa'nın tarihi, ilçenin Antalya metropol bölgesinin en eski yerleşim yeri olması dolayısıyla Antalya kent tarihine paraleldir.

Helenistik dönemde Bergama Kralı II. Attalos (M.Ö. 159-138), bölgenin stratejik dönemini dikkate alarak buraya bir Liman - şehir kurdurmuştur. Kent, kurucusunun adından dolayı "Ataleia" olarak anılmıştır. Arap kaynaklarında şehrin adı "Antaliye", Türk kaynaklarında ise "Adalya" olarak geçmektedir. Yerleşme, 20. yüzyılın ilk çeyreğinden başlayarak "Antalya" olarak adlandırılmıştır. Bergama Krallığının sona ermesiyle (M.Ö. 133) bir süre bağımsız kalan kent, daha sonra korsanların eline geçmiştir. M.Ö. 77’de Komutan Servilius Isauricus tarafından Roma topraklarına katılmıştır. M.Ö. 67’de Pompeius’un donanmasına üs olmuştur. M.S. 130’da Hadrianus’un Attaleia’yı ziyaret etmesi şehrin gelişmesini sağlamıştır. Modern şehir, antik yerleşmenin üzerine kurulduğundan, Antalya’da antik çağ kalıntılarına çok az rastlanmaktadır. Görülebilen kalıntıların ilki, eski liman olarak nitelenen liman mendireğinin bir kısmı ve limanı çevreleyen surdur. Antalya Şehir Surları Helenistik dönemde surlar, tiyatro plânlı şehrin etrafını çeviriyordu. Bizanslılar döneminde ikinci bir sur ve hendekle takviye edilmiştir.

Antalya’nın ilk surlarının II. Attalos zamanında yapıldığı bilinmektedir. M.S. 130 yılında Roma imparatoru Hadrianus, Antalya seferi sırasında “Hadrianus Kapısı”nı yaptırmış, surların doğu bölümünü de onarttırmıştır. Antalya, M.S. 395 yılından itibaren Bizans döneminde, özellikle Akdeniz ticareti açısından işlek bir liman olmuştur. VII.yüzyıldan başlayarak Arap akınlarına uğrayan şehir, 860 yılında Abbasi halifesi Mütevekkil’in kumandanı Fazıl bin Karin tarafından kısa bir süre zapt edilmiştir.

Bizans imparatoru VI. Leon ve oğlu Konstantin Porphrogenetos döneminde (M.S. 912-914) surların yeniden onarıldığı bilinmektedir. Bu dönemde surlar, ikinci bir sur ve sur dışında bir hendekle kuşatılmıştır.

Eski Antalya kenti, birisi deniz ve birisi de karadan olmak üzere at nalı şeklinde iki surla korunmaktaydı. Ayrıca şehir içi yerleşim merkezlerini birbirinden ayıran duvarlar da vardı. Dış surlarda çok sayıda ve elli adım aralıklarla kuleler bulunuyordu. Antalya surlarının geçmişi antik çağlara kadar uzanır. Genellikle Helen devri temelleri üzerine Romalılar tarafından yapılmış olup Selçuklular devrinde genişletilmiş ya da onarılmıştır. Duvarlarda çok sayıda antik özellik taşıyan taş bloklar kullanılmıştır. XIX.Yüzyılın sonlarına kadar neredeyse tamamı korunmuş haldeydi.

Günümüzde sadece kent içindeki bazı burçlar, Hadrianus kapısı, Saat Kulesi, Hıdırlık Kulesi ve bazı duvar kalıntıları varlığını korumaktadır.

İsminin kökeni

Muratpaşa ilçesi adını ilçe içerisindeki Kızılsaray Mahallesi sınırları içerisinde yer alan, aynı zamanda ilçenin en eski yerleşim yerleri arasında bulunan Tahılpazarı mahallesi, Balbey mahallesi, Muratpaşa mahallesi gibi mahallelerin de ortasında bulunan Muratpaşa Camii'nden (yapılış tarihi 1570) alır. Camii ise adını yapının banisi Karaman Beyi Murat Paşa'dan almıştır.

Yerel yönetim

2009Oy sayısıOy oranı
CHP119.59956,70
AKP55.58726,40
MHP27.73113.20
SP2.2241,10
DP1.6030,80
2014Oy sayısıOy oranı
CHP128.79946,50
AKP76.43627,60
MHP41.90215,10
DSP19.6267,10
HDP5.7262,10

Nüfus

YılToplam  
2008377.857  
2009396.906  
2010416.576  
2011431.348  
2012442.663  
2013453.255  
2014465.927  
2015477.290477.290veri yok
2016486.408486.408Veri yok

Kültürel yaşam

İlçede özel tiyatroların dışında Antalya Devlet Tiyatrosu'nun ve Antalya Belediye Tiyatrosu'nun sahneleri bulunmaktadır. Ayrıca Antalya Devlet Opera ve Balesi de Muratpaşa'dadır. Kaleiçi'ndeki Suna-İnan Kıraç Akdeniz Medeniyetleri Müzesi, Yat Limanı'ndaki Antalya BŞB Oyuncak Müzesi, Bakırcılar Çarşısı'nda yer alan Antalya Soba Müzesi, Konyaaltı Caddesi'ndeki Antalya Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, Işıklar Caddesi'ndeki Atatürk Müzesi ve Evi yine ilçe sınırları içerisindedir. Bunların yanında ilçede bulunan birçok sergi ve sinema salonu Antalya'nın kültürel yaşamının önemli bir parçasıdır.

Muratpaşa'da birçok yeni ya da nadir eserin bulunabileceği çok sayıda sahaf ve kitapçı bulunmaktadır. Bunların geneli Elmalı ve Kışla Mahalleleri içerisinde 25., 23., 17. ve 46. sokaklarda toplanmış durumdadır.

Tarihsel doku ve doğa

Tarih ve doğayla iç içe olan Muratpaşa'da Roma, Selçuklu, Beylikler ve Osmanlı dönemine ait birçok tarihi eser bulunmaktadır. Bunun yanında doğal güzellikleriyle de kendisini göstermektedir. Muratpaşa sınırları içerisinde bu doğrultuda görülmesi gereken yerler şunlardır:

-Kaleiçi Evleri

-Kesik Minare

-Yivli Minare

-Karatay Medresesi

-Hıdırlık Kulesi

-Antalya Saat Kulesi

-Üç Kapılar Hadrianus Kapısı

-Murat Paşa Camii

-Antalya Lisesi

-Karaalioğlu Parkı

-Falez Parkı

-Atatürk Parkı

-Lara Plajı

Ulaşım

İlçe sınırları içerisinde işleyen iki adet tramvay hattı bulunmaktadır. Bunlardan biri batı - doğu istikametinde sırayla Müze-Barbaros-Meslek Lisesi-Selekler-Kalekapısı-Üçkapılar-Belediye-Işıklar-Zerdalilik duraklarından oluşurken diğeri ise güneydoğu-kuzeybatı istikametinde sırayla Meydan-Burhanettin Onat-Doğu Garajı-İsmetpaşa-Muratpaşa-Şarampol-Sigorta-Emniyet-Çallı-Dokuma-Pil Fabrikası-Otogar-Vakıf Çiftliği-Ferrokrom-Kepezaltı-Fatih duraklarından oluşmaktadır. Bu duraklardan Dokuma durağı ve sonrası Kepez ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır.

Muratpaşa ve çevresindeki belediye otobüsü hatlarının güzergahlarıyla ilgili olarak http://www.antalya.bel.tr/UploadedDocuments/AntalyaUlasimHaritasi.pdf adresinde yer alan haritaya bakılabilir.

Muratpaşa'ya Bağlı Mahalleler

Muratpaşa Mahalleler Haritası

A.YENİGÖL / ALTINDAĞ / BAHÇELİEVLER / BALBEY / BARBAROS / BAYINDIR / ÇAĞLAYAN / ÇAYBAŞI / DEMİRCİKARA / DENİZ / DOĞUYAKA / DUTLUBAHÇE / ELMALI / ERMENEK / ETİLER / FENER / GEBİZLİ / GENÇLİK / GÜVENLİK / GÜZELBAĞ / GÜZELOBA / GÜZELOLUK / HAŞİM İŞCAN / KILINÇARSLAN / KIRCAMİİ / KIŞLA / KIZILARIK / KIZILSARAY / KIZILTOPRAK / KONUKSEVER / MEHMETÇİK / MELTEM / MEMUREVLERİ / MEYDANKAVAĞI / MURATPAŞA / SANAYİ / SEDİR / SELÇUK / SİNAN / SOĞUKSU / ŞİRİNYALI / ÜÇGEN / TAHILPAZARI / TARIM / TOPÇULAR / TUZCULAR / VARLIK / YENİGÜN / YEŞİLBAHÇE / YEŞİLDERE / YEŞİLKÖY / YEŞİLOVA / YILDIZ / YÜKSEKALAN / ZERDALİLİK / ZUMRUTOVA

Genel Seçimler

YılPartiOy Oranı
2011CHP%45
Haziran 2015CHP%45
Kasım 2015CHP%46