Çelikel Tesisat

AÇIK
4.9 / 5

Abdulaziz Çelik
44 Yapılan İş
0 537 441 39 95

Mert Sıhhi Tesisat

AÇIK
4.8 / 5

Veli Bakır
68 Yapılan İş
0 534 593 25 22

Aydın Efeler Su Tesisatçısı

Efeler En İyi 10 Su Tesisatçısı – Teklif Al veya Hemen Ara!
Efeler En İyi 10 Su Tesisatçısı – Teklif Al veya Hemen Ara! HemenGeliriz.com ile Güvenli Hizmet, Hızlı Servis, Profesyonel Firmalar. Hemen Ara, Teklif Al veya Karşılaştır, Zaman Kazan.

Uzun zamandan beri sektörde Efeler Su Tesisatçısı ismi ile ön plana çıkmış olan ve oldukça uygun fiyat politikası uygulayan firma, siz değerli müşterilerine farklı alanlarda hizmet veriyor. Hem su tesisatında meydana gelmiş olan su sızması, boru patlaması, sıfırdan su tesisatı kurma, pimaş değişimi ve sel baskınları durumlarında firmadan haftanın 7 günü hizmet alabiliyorsunuz. 

Sizlere kısa süre içerisinde en iyi hizmeti vermektedirler. Su tesisatında meydana gelmiş olan arızayı, son teknoloji ekipmanları ile tespit ettikten sonra, yapılması gereken hizmeti en iyi şekilde veriyorlar. Sizde firmadan ister su tesisatı hizmeti, isterseniz de diğer farklı hizmetleri hemengeliriz.com sitesine giriş yaparak alabilirsiniz.     

Efeler Su Tesisatçısı Olarak Verdiğimiz Hizmetler Nelerdir?

Firma müşterilerine Efeler Su Tesisatçısı hizmeti haricinde birçok farklı hizmet vermektedir. Firmanın sunmuş olduğu hizmetlerin hangisinde faydalanmak isterseniz, müşteri temsilcisine veya siteyi online olarak ziyaret ederek, arıza kaydı oluşturmanız yeterli olacaktır. 

Firmanın vermiş olduğu hizmetler şu şekildedir;

 1. Su tesisatında meydana gelmiş olan su kaçaklarının tamiri,
 2. Su tesisatı ve sıhhi tesisat işleri,
 3. Patlak olan su borularının değiştirilmesi,
 4. Su baskınları sonrası oluşan sel suları, evinizden tahliye edilerek boşaltılması,
 5. Paslanmış olan su borularının temizlenmesi,
 6. Lavabo, banyo ve tuvalet gibi atık su giderlerinin tıkanmasını işleri, 
 7. Soğuk su tesisatında meydana gelmiş olan sızıntıları akustik dinleme cihazı ile tespit edilmesi ve arızanın giderilmesi,
 8. Sıcak su elemanlarında meydana gelmiş olan sızıntıları,
 9. Termal kamera ile kaçak su tespiti,
 10. Boru görüntüleme kamerası ile su giderlerinizin tespitini,
 11. Tıkanmış pimaş açma işlemi
 •  

Firmaların bünyesinde bulunan çok sayıda farklı ustalar, mesleklerinde kendilerini kanıtlamış ve deneyimli arkadaşlardır. Firmalar sizlere bütün vermiş olduğu hizmetleri, en azı 1 yıl olmak üzere garantili bir şekilde vermektedir. Firmadan almak istediğiniz hizmeti, haftanın her günü telefonla veya mail yoluyla firmaya ulaşarak alabilirsiniz. Sizde hemen hemengeliriz.com firmasını ziyaret ederek, bütün hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Efeler Su Tesisat Tamiri

Efeler Su Tesisatçısı firmamız son teknolojiye sahip ekipmanlar ile yaşam alanlarınızda meydana gelen su kaçaklarının tespitini yapmaktadır. Müşterilerimize daha sağlıklı ve güvenilir hizmet vermek için, teknolojik ürünler kullanmaktayız. 

Firmamızın verdiği hizmetlerden bazıları şunlardır;

 1. Güneş Enerjisi Tamir ve Bakımı
 2. Musluk Batarya Tamiri
 3. Klozet, Küvet, Lavabo Tamiri
 4. Tesisat, Boru Döşeme, Tesisat Yenileneme

Efeler Sıhhi Tesisatçı

Efeler Su Tesisatçı firması olarak, müşterilerimizin memnun olması için özenli çalışmalar yapan firmayız. Bu yüzden kaliteli ve teknolojik ürünler kullanmaktayız. Su kaçağının tespit edilmesinin zor olduğu durumlarda, akustik ses tespiti cihazı kullanarak kaçağınızın nereden kaynaklandığını kısa sürede tespit ettikten sonra, tamirini yapmaktayız. Yüzeylerde gözle görünmeyen su sızıntılarını kullanmış olduğumuz akustik ses tespit cihazı ile en kısa sürede tespit ettikten sonra, sağlıklı bir şekilde bakım onarımını yapmaktayız. 

Akustik ses tespit cihazı nem ölçme cihazı ile beraber kullanarak, bölgedeki nem oranın ölçümünü yapmaktayız. Sizde evinizde sorun yaşadığınız ve su kaçağının nereden geldiğini anlayamadığınız durumla karşı karşıya geldiyseniz, firmamızla iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz. 

Atık Su Giderlerinin Tespiti

Firma olarak geniş yelpazede su tesisatı hizmeti veren firmayız. Efeler Su Tesisatçı firması olarak kullanmış olduğunuz lavoba, banyo ve tuvaletlerde meydana gelmiş olan atık su giderlerinin temizlemesini ve tıkanıklığını açıyoruz.  Atık su giderleriniz zamanla bazı atılan şeylerden dolayı tıkanıklık yapar. Bunun sonucunda ise, giderlerden su gitmeyerek, pislikler borulardan içeriye geri gelir. Bu durum sizin için hiç iyi olmaz ve sağlığınızı tehdit eder. 

Firmamız boru görüntüleme kamerası yöntemi ile, tıkanmış olan atık su giderlerinizin tespitini yaptıktan sonra, tıkanıklılığı kısa sürede açarak, sizlere daha sağlıklı ve temiz bir ortam sağlar. Boru görüntüleme kamerasının etrafında bulunan LED ışıkları tıkanmış olan borularınızın yerini kolaylıkla tespit etmemizi ve kısa sürede tıkanıklılığı açmamızı sağlar.  Bu sayede çok fazla kötü kokuya maruz kalmadan yaşamınızı devam etmiş olursunuz. Sizde tıkanmış olan atık su pimaşlarınızın tıkanıklılığının giderilmesini ve temizlenmesini firmamızla irtibat sağlayarak alabilirsiniz.   

Pimaş Açma Hizmeti

Sektörde oldukça tanınan ve lider konumda olan firmamız, su tesisatı ile ilgili farklı alanlarda hizmet veriyor. Bu hizmetlerden bir tanesi de pimaş açma hizmetidir. Firmamız pimaş açma hizmetini kamera ile yapmaktadır.  Pimaş bilindiği gibi pisliklerin kanalizasyonlara ulaşmasını sağlayan bağlantıdır. Pimaşların tıkanması durumunda ise, pis sular kanalizasyona ulaşmaz ve sizin için sıkıntılı bir ortam oluşturur. Bu gibi ortamların oluşmaması ve aynı zamanda sağlığınızı tehdit etmemesi için, kameralı pimaş açma hizmetini kaliteli ve uygun fiyatlarla sizlere veriyoruz. 3D görüntüleyici sistem kullanarak tıkanmış olan pimaşlarınızı açıyoruz. 

En çok tıkanan pimaşlar arasında banyo ve tuvaletler gelmektedir. Bazı zamanlarda pimaş tıkanıklıklarının nedenini bulmak oldukça zor olmaktadır. Fakat firmamızın teknolojik kameralı pimaş açma hizmeti, işlerimizi kolaylaştırmaktadır. Bu sayede sık bir şekilde kullanmış olduğunuz alanlarınızın tıkanmasını gidererek, evlerinizin içerisine pis koku girmesini önlemiş oluyoruz. Sadece 30 dakika gibi kısa süre içerisinde sizlere daha sağlıklı bir yaşam alanı sunuyoruz. Firmamızla irtibata geçerek tıkanmış olan pimaşlarınızın bakımını firmamıza yaptırabilirsiniz. 

Efeler Su Tesisatçısı ve Efeler Sıhhi Tesisatçı

Efeler Tesisatçı olarak bilinen firma, oldukça tanınan firmalar arasında yer almaktadır. Müşteri memnuniyetine son derece önem veren firma, değerli müşterilerine vermiş olduğu bütün hizmetlerinde ekonomik fiyat politikası uygulamaktadır. 

Firma bu zamana kadar çok sayıda müşterisinin su tesisatı işlerini, en uygun fiyatlarla yapmıştır. Firma müşterilerine peşin ödemelerde %20'ye varan indirimler uygulamaktadır. Almış olduğu hizmetlerin ödemelerini kredi kartı ile yapmak isteyen müşterilere ise firma, 6 taksit seçeneği sunmaktadır. Kurumsal bir firma olarak hizmetlerine devam ederek, her zaman müşterilerinin takdirini kazanmayı başarmış olan firma, bütün banka kartları ile anlaşmalıdır.  Sizde firmadan ekonomik fiyatlarla hizmet almak isterseniz, hemengeliriz.com sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. 

Su Tesisatı Yenileme ve Döşeme İşlemleri

Firmamız kurumsal bir şirkettir ve ulaşılması oldukça kolaydır. Firmamızdan su kaçağı, sızıntısı ve tesisatı hizmeti almak isterseniz bizlere sabit şirket telefonlarımızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Aynı zaman 7 gün ve 24 saat ulaşabileceğiniz müşteri temsilcimizin whatsapp numarası, sizleri çağrılarını beklemektedir. Bunların dışında ise e-posta yoluyla da bizlerle irtibat kurmanız mümkündür. 

Mail adresimize atmış olduğunuz mail doğrultusunda, müşteri temsilcisi arkadaşımız, firmamızdan talep etmiş olduğunuz hizmete istinaden Hemen Geliriz ustalarını bulunmuş olduğunuz yere yönlendirecektir. Sizde firmamıza ister internet sitemiz üzerinden, isterseniz de kolayınıza gelen şekilde ulaşarak kaliteli hizmet alabilirsiniz.