Tuana Teknik Servis

AÇIK
5.0 / 5

Ümit Erdemir
466 Yapılan İş
0 531 937 83 58

Doruk Teknik

AÇIK
4.7 / 5

Seçkin Yenal
65 Yapılan İş
0 266 606 09 57

Efe Teknik

AÇIK
4.7 / 5

Asuman Bozdemir
0 Yapılan İş
0 266 606 07 31

Balıkesir Altıeylül Beyaz Eşya Servisi

Altıeylül En İyi 10 Beyaz Eşya Servisi – Teklif Al veya Hemen Ara!
Altıeylül En İyi 10 Beyaz Eşya Servisi – Teklif Al veya Hemen Ara! HemenGeliriz.com ile Güvenli Hizmet, Hızlı Servis, Profesyonel Firmalar. Hemen Ara, Teklif Al veya Karşılaştır.

Yaşam alanlarınızda kullanmış olduğunuz yoğun sayıda beyaz eşya bulunmakta ve bunların çok şık kusur verebildiği bir gerçektir ki Altıeylül beyaz eşya servislerine gereksinim da bir o kadar çoktur. Bu beyaz eşyalar diğer elektronik eşyalar gibi, zamanla bozukluk yapabilmektedir.

Bu aksaklık yapma nedenleri ise ya teknik arızadan dolayı ya da, parça ile dair bir hasar teşkil etmesinden dolayı meydana gelmektedir. Evlerinizde kullanmış olduğunuz her çeşit beyaz eşyalarınızın tamir, onarım ve bakım işlerini nitelikli bir biçimde ve en ekonomik fiyatlarla Altıeylül beyaz eşya servisini Hemengeliriz.com veriyor.

Bu sayede kullanmış olduğunuz beyaz eşyalarınızın çıkarmış olduğu arızaları kısa zaman içerisinde çözerek, sizlerin kullanımına ilk günkü gibi sunuyor. Siz de servisin internet sitesini ziyaret ederek, arzuladığınız beyaz eşya servisi hizmetini alabilirsiniz.

Altıeylül Beyaz Eşya tamir Servisi

Altıeylül Beyaz Eşya Servisi hizmeti veren firma sizlerde bulunan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, TV gibi ev aletlerinize onarım onarım ve onarım yapmaktadır. Bu biçimde bu cihazlardan aldığınız performans artıyor daha uzun yıllar bu makineleri kullanabiliyorsunuz. Yıllarca kullanmış olduğunuz ve aksaklık çıkarması muhtemel olan kombi ve peteklerinizin programlı periyodik bakımları son derece önemlidir. firma çalışanları sizlerin kalorifer peteklerini de temizlemektedir. Peteklerinizin temizliğini kısa zaman içerisinde yaparak, peteklerinizin içerisinde oluşmuş olan kirli suları ve tozları temizlemektedir.

Peteklerinizin temizlenme tekniği bittikten ve kombinizi çalıştırdıktan sonra, evinizin ısınmasının farkını bariz olarak görmüş oluyorsunuz. Sizde servisin petek temizleme hizmetini alarak, hem ileride başınızın ağrımasını önleyecek problemlerinin önüne geçin, hem de evinizin ısısının daha orantısız olmasını sağlayın.

Garantili hizmet vermeyi kendisine vizyon edinen firma, her süre müşterilerinin yanında bulunmaktadır. Her beyaz eşya servisi sizlere garanti sunmamaktadır. Sizlere güvence veren servislerle çalışmak müşteriler için her süre daha iyidir.  

Beyaz Eşya Markaları

 1. Bosch
 2. Arçelik
 3. Beko
 4. Samsung
 5. Vestel
 6. Altus
 7. AEG
 8. Siemens

Bu ve bunun gibi pek çok markayı beyaz eşya servisleri onarmakta ve onarım etmektedir.

Buzdolabı bakım Servisi

işletmenin Altıeylül beyaz eşya servisi görevleri içerisinde mevcut buzdolabı tamir ve tamir işleri, en yoğun müşterilerin talep ettiği hizmetlerin başında geliyor. Özellikle yaz aylarının gelişi ile beraber, kullanmış olduğunuz buzdolaplarınızın soğutmaması sizlerin başlarını ağrıtabilir. Böyle olduğu zaman yapmış olduğunuz yemekleriniz bozulabilir ve dökmek zorunda kalabilirsiniz. Almış olduğunuz meyve ve sebzeleri buzdolabınız soğutamadığı için atabilirsiniz. firma bozulmuş olan ve soğutma ile alakalı sorun çıkartan buzdolaplarınızı kısa süre içerisinde onarım ederek, sizlere teslim ediyor. servisin buzdolabı onarım ustaları, işlerinde epey tecrübeli ve ehil kişilerdir. Beyaz eşya tamircisi tarafından almak istediğiniz hepsi hizmetlerin ayrıntılarını aradığınız telefon numaraları üzerinden öğrenebilirsiniz.

Buzdolabınızın çıkarmış olduğu sıkıntısı hemen son teknoljiye sahip ekipmanlar ile saptama ederek, çözmektedirler. Eğer buzdolabınız yapılmak için, götürülmek zorunda kalınırsa, en kısa süre içerisinde onarımı yapıldıktan sonra size teslim edilmektedir. Bazı işletmeler buzdolabı onarım servisi hizmetini  1 yıl kullanıcı garantisi altında sizlere vermektedir. Bu süre içerisinde buzdolabınızın zarar çıkarması durumunda ise masrafsız bir tasvirde servis hizmeti alıyorsunuz. firma ariston, altus, arçelik, beko ve bunun gibi diğer hayli kullanmış olduğunuz buzdolabı markalarına onarım görev hizmeti veriyor.

Çamaşır Makinesi Servisi

firmanın vermiş olduğu beyaz eşya servisi görevleri arasında mekan alan çamaşır makinesi servisi hizmeti, her marka makinenizin uygulama onarım ve kopya parça değişimlerini yapmaktadır.  

Beko ve Arçelik gibi çok sayıda çamaşır makinesi markalarınızda meydana gelmiş olan her tür arızanın giderilmesi için Hemen Geliriz'den Altıeylül beyaz eşya servisi numarasına ulaşabilirsiniz. Diğer beyaz eşya servisi hizmetleri gibi çamaşır makinesi servisi hizmetini firmadan garanti kapsamı içerisinde alabiliyorsunuz.

şirket çamaşır makinesi servisi hizmetini hem uygun fiyatlarla, hem de hesaplı taksit seçenekleri ile müşterilerinin hizmetine sunuyor. müşteri memnuniyetine son derece önem veren ve kaliteden ödün vermeyen firma, sizlere en iyi hizmeti sunuyor.

Çamaşır makinenizin aksaklık çıkarması durumunda firmaya haftanın 7 günü 24 saati ulaşmanız mümkündür. Saatin kaç olduğu mühim olmaksızın sizler için 7/24 görev sunan firmalar bulunmaktadır.

Bulaşık Makinesi aksaklık Servisi

Çoğu insan evlerinde bulaşık makinesi kullanmaktadır. Bulaşık makinesi kullanan kişilerin kullanmış oldukları su miktarı, elde bulaşık yıkanırken kullanmış olduğu su miktarından oldukça azdır. Bu durum ise su faturalarının daha az gelmesini sağlamaktadır.

Böyle bir avantajınız varken, bulaşık makinenizin bozulması ve aksaklık yapması elde bulaşıklarınızı yıkamaya ve yoğun fazla su harcayarak faturalarınızın aşırı gelmesini sağlayacaktır.

Evlerinizde kullanmış olduğunuz bulaşık makinelerinizin arızalanması durumunda, Hemengeliriz.com firması sizlere en kaliteli ve aynı zamanda uygun fiyatlı teknik hizmet hizmeti sunuyor. işletmenin sunmuş olduğu Altıeylül beyaz eşya servisi içerisinde mevcut hizmetlerinden bir tanesi olan bulaşık makinesi arızaları, opsiyon talep edilen hizmetlerin başında geliyor. Kullanmış olduğunuz Bosch, Hoover, Profilo, LG, Samsung gibi bulaşık makinesi markalarının uygulama servisini firma ile irtibata geçerek, ekonomik fiyatlarla alabilirsiniz.

Diğer servisler il beraber bazı şirketler sizlere 1 yıl gibi uzun süreli güvence kapsamı fırsatını yakalamış olursunuz. garanti süresi içerisinde kullanmış olduğunuz bulaşık makinelerinizin kopya bölüm değişimleri firma tarafından masrafsız bir şekilde yapılmaktadır. Siz de bulaşık makinesi arızaları için, firmayla irtibat kurabilirsiniz.

Verilen hizmetler Nelerdir?

İnternet üzerinden uzun süredir müşterilerine Altıeylül beyaz eşya servisi hizmeti veren firma, hem kaliteli hem de uygun fiyat yöntemi uygulamaktadır. şirket her tür beyaz eşyalarınızın periyodik bakımlarını ve tamiratlarını yapmaktadır.

Firmaların vermiş olduğu hizmetler şu şekildedir;

 1. Buzdolabı kusur Servisi
 2. Çamaşır Makinesi uygulama Servisi
 3. Bulaşık Makinesi kusur Servisi
 4. Derin Dondurucu Servisi
 5. Ankastre Fırın Tamiri

gibi yoğun sayıda hizmeti bulunuyor.

Siz de dilediğiniz hizmeti Hemengeliriz.com internet sitesini ziyaret ederek alabilirsiniz. Birbirinden nitelikli ve değerli Hemen Geliriz ustaları sizlere en düzgün hizmeti kısa zaman içerisinde sunuyorlar.

Fiyat yöntemi ve ödeme Seçenekleri Hakkında

servisin müşterilerine sunmuş olduğu hizmetler kaliteli olduğu gibi, ekonomik fiyatlıdır. İster beyaz eşya servisi hizmeti alın, isterseniz de elektronik eşya bakımı hizmetinden faydalanın firmalar, sizlere taksit seçenekleri sunuyor.

Peşin ödeme yapmak isteyen müşteriler, servisin indirimlerinden faydalanıyorlar. parçalı ödeme seçenekleri, banka kartı ile harcama gibi hayli seçenek firmalarda hizmetinize sunulmuştur. Altıeylül beyaz eşya tamiri servisleri sizlere en hızlı, en ucuz hizmeti verecektir.

Balıkesir Altıeylül Hakkında

Altıeylül, Balıkesir ilinde bulunan ilçe.

İçindekiler

 1. Tarihçe
 2. Altıeylül ismi
 3. Spor
 4. Nüfus
 5. Altıeylül Mahalle Nüfusları
 6. Kaynakça
 7. Dış bağlantılar
 •  

Tarihçe

12 Kasım 2012 tarihinde Meclis Genel Kurulu'nda kabul edilen 6360 sayılı kanun ile kurulmuş ve 2 Eylül 2013 tarihinde ilçeye ilk kaymakam atanmıştır. 2014 Türkiye yerel seçimleri ile birlikte, ilçeye ilk belediye başkanı seçilmiştir.

Daha önceden bulunan Merkez ilçesinin Altıeylül ve Karesi olarak ikiye bölünmesiyle birlikte, 13 merkez mahalle ve 81 kırsal mahalle ilçeye bağlanmıştır. Balıkesir ili, büyükşehir statüsü kazandığı için köyler de mahalle statüsü almıştır. Şu anda Altıeylül ilçesinde 94 mahalle bulunmaktadır.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesinin tahsis etmiş olduğu eski Balıkesir Belediye binası iki kısım olarak ayrılarak Altıeylül ve Karesi Belediyeleri hizmet binası olarak kullanılmaktadır.

Altıeylül ismi

Tarihi geçmişi eski çağlara uzanan ve pek çok uygarlığın izlerini taşıyan Balıkesir, Selçuklular zamanında Türk yurdu olmuş, Osmanlı Döneminde de parlak yıllarını yaşamıştır. Balıkesir, Milli Mücadelede düşmana karşı koyan ilk iller arasında yer almış, Alaca Mescit’te toplanan 41 kişilik heyet Balıkesir Kuvayimilliyesini kurarak Atatürk’ün önderliğinde yürütülen Milli Mücadeleye büyük destek vermiştir. 1923’de Sancak Teşkilatı kaldırılınca Karesi Vilayeti, 1926 yılında da Balıkesir Vilayeti adını almıştır.

Altıeylül ilçesi ise 6 Eylül 1922 yılında düşmana karşı verilen mücadelede kazanılan zaferden ve Balıkesir'in Kurtuluşu olan 6 Eylül gününden almıştır.

Atatürk Parkı ve 6 Eylül Fuarı

Kentin 1944 planını tasarlayan Ernst Arnold Egli’nin plan notlarında kentin en önemli gereksinimlerinden biri olarak vurguladığı futbol stadyumunun yapımına 1939 yılında, Atatürk Parkı`nın yapımına 24 Haziran 1934 tarihinde başlanmıştır. Parkın batısındaki Kurtdereli Spor Salonu, 1963 yılında; olimpik yüzme havuzu 6 Ağustos 1969’da hizmete açılmıştır. 19 May 1952 tarihinde açılan stadyum bugün parkın güney sınırını oluşturmaktadır.

Atatürk Parkı, 1942 yılında tamamlanmasının ardından kentin en önemli rekreasyon alanı ve aynı zamanda sosyal mekanlarından birine dönüşmüştür. Park Gazinosu’nda balolar ve konserler düzenlenmekte ve geniş terası açık havada gerçekleştirilen danslı-yemekli toplantılar (gardenparti) için kullanılmaktadır. 1942 yılından itibaren parkta düzenlenen etkinlikler pek çok gazete haberine konu olmuştur. 2000'lerin ilk yıllarına kadar düzenlenmiş olan 6 Eylül Fuarı bunlardan biridir.

Tarihi Atatürk Parkı 2006 yılında Balıkesir Belediyesi tarafından yenilenerek Nisan 2008 tarihinde yeniden halka açılmıştır.

Spor

Şehrin spor kulüplerinden Balıkesirspor'un futbol stadyumu (Balıkesir Atatürk Stadyumu) bu ilçede bulunmaktadır. Ayrıca, 2014 yılında ilçede Altıeylül Belediyespor kurulmuştur.

Nüfus

İlçe, TÜİK verilerine göre, 2019 yılı itibarıyla, 181.286 nüfusludur. Altıeylül, Karesi`den sonra Balıkesir`in en çok nüfusa sahip ilçesidir.

YılToplam nüfusErkek nüfusuKadın nüfusu
2020   
2019181.28691.30589.981
2018181.20991.96889.241
2017177.86790.07787.790
2016175.01787.80587.212
2015173.68687.88585.801
2014172.02387.23384.790
2013170.26086.49983.761

Altıeylül Mahalle Nüfusları

2019 yılı itibarıyla Altıeylül ilçesinin en çok nüfusa sahip mahallesi Bahçelievler`dir.

YılİlçeMahalle adıMahalle nüfusu
2019AltıeylülBahçelievler Mah.39.845
2019AltıeylülPlevne Mah.17.498
2019AltıeylülHasan Basri Çantay Mah.11.796
2019Altıeylül2.Gündoğan Mah.11.346
2019AltıeylülGümüsçesme Mah.8.751
2019AltıeylülSütlüce Mah.8.356
2019Altıeylül1.Gündoğan Mah.7.603
2019AltıeylülDinkçiler Mah.7.206
2019AltıeylülGaziosmanpaşa Mah.7.183
2019AltıeylülKasaplar Mah.5.949
2019AltıeylülYıldız Mah.5.293
2019AltıeylülÇayırhisar Mah.5.071
2019AltıeylülAltı Eylül Mah.2.537
2019AltıeylülKaraman Mah.2.192
2019AltıeylülPamukçu Mah.1.856
2019AltıeylülAyşebacı Mah.1.720
2019AltıeylülBalıklı Mah.1.630
2019AltıeylülHacı İlbey Mah.1.562
2019AltıeylülYakupköy Mah.1.508
2019AltıeylülAtköy Mah.1.502
2019AltıeylülMacarlar Mah.1.494
2019AltıeylülOvaköy Mah.1.484
2019AltıeylülGökköy Mah.1.427
2019AltıeylülHalalca Mah.1.402
2019AltıeylülÇandır Mah.1.207
2019AltıeylülKesirven Mah.1.183
2019AltıeylülAslıhantepeciği Mah.1.007
2019AltıeylülKöseler Mah.958
2019AltıeylülOrtamandıra Mah.944
2019AltıeylülBayat Mah.918
2019AltıeylülKöylü Köyü Mah.914
2019AltıeylülPaşaköy Mah.897
2019AltıeylülNergiz Mah.872
2019AltıeylülBüyükbostancı Mah.798
2019AltıeylülKabaklı Mah.712
2019AltıeylülKaramanlar Mah.703
2019AltıeylülGökçeören Mah.637
2019AltıeylülAslıhan Mah.630
2019AltıeylülOvabayındır Mah.550
2019AltıeylülSelimiye Mah.532
2019AltıeylülKüçükbostancı Mah.517
2019AltıeylülAkçaköy Mah.496
2019AltıeylülDallımandıra Mah.489
2019AltıeylülAkarsu Mah.416
2019AltıeylülYenice Mah.386
2019AltıeylülDereçiftlik Mah.377
2019AltıeylülCinge Mah.358
2019AltıeylülSarıalan Mah.351
2019AltıeylülKuşkaya Mah.338
2019AltıeylülÇukurhüseyin Mah.331
2019AltıeylülAynaoğlu Mah.316
2019AltıeylülBereketli Mah.310
2019AltıeylülKozderegüvem Mah.303
2019AltıeylülKozören Mah.264
2019AltıeylülYeşilyurt Mah.250
2019AltıeylülTaşköy Mah.246
2019AltıeylülDedeburnu Mah.242
2019AltıeylülDereköy Mah.242
2019AltıeylülÇiftlikköy Mah.241
2019AltıeylülBahçedere Mah.240
2019AltıeylülAyvatlar Mah.239
2019AltıeylülBoğatepe Mah.238
2019AltıeylülDişbudak Mah.223
2019AltıeylülAyvacık Mah.220
2019AltıeylülTayyipler Mah.204
2019AltıeylülErtuğrul Mah.200
2019AltıeylülKürse Mah.199
2019AltıeylülTürkali Mah.193
2019AltıeylülKüpeler Mah.191
2019AltıeylülKonakpınar Mah.191
2019AltıeylülAliağa Mah.182
2019AltıeylülOrhanlı Mah.168
2019AltıeylülÇamköy Mah.161
2019AltıeylülKirazköy Mah.154
2019Altıeylülİnkaya Mah.146
2019AltıeylülYeşiller Mah.141
2019AltıeylülTaşpınar Mah.136
2019AltıeylülBozen Mah.131
2019AltıeylülKuyualan Mah.129
2019AltıeylülAtaköy Mah.129
2019AltıeylülKutludüğün Mah.120
2019AltıeylülKarakaya Mah.119
2019AltıeylülKarakavak Mah.117
2019AltıeylülKılcılar Mah.116
2019AltıeylülKarabeyler Mah.114
2019AltıeylülBeşpınar Mah.104
2019AltıeylülTurnalar Mah.104
2019AltıeylülÇiftçidere Mah.95
2019AltıeylülMeryemdere Mah.94
2019AltıeylülKirazpınar Mah.82
2019AltıeylülBağalan Mah.81
2019AltıeylülÇakıllık Mah.73
2019AltıeylülÇınarlıdere Mah.71
2019AltıeylülSıvatpınar Mah.35