hg
Mali bilişim Ali Yağcı
Mali bilişim olarak Şanlıurfa lokasyonunda Bilgisa ... yar Servisi, Bilgisayar Tamircisi, sektörlerinde sizelere hizmet vermekte. Devamı
Değerlendirme Yap
-.-
1 Hizmet Verdi
Neden Hemen Geliriz?
 • Servis sağlayıcılarımızın en yüksek değerlendirme alanlarını sizler için seçiyoruz.
 • Yılda 20.000 den fazla insan Hemen Geliriz'e güveniyor.
 • Tüm servis sağlayıcılarımızın en iyi hizmeti verdiğinden emin oluyoruz.
Müşteri Yorumları
Hiç yorum bulunamadı..

En İyi 10 Bilgisayar Tamircisi – Teklif Al veya Hemen Ara!

Bilgisayar tamircisine ihtiyaç duyduğunuz an Hemen Geliriz yanınızda! Sizlere en yakın, en uygun tamirciyi bulmak bir tıklama kadar kolay. Bilgisayarlar günümüzde yoğun aşırı ihtiyaç duyulan, günümüz şartlarında neredeyse her iş kolunda, eğitimde kullanılan ürünlerdir. Bilgisayarlar eskilerde daha yoğun masaüstü olarak kullanılmaktaydı ancak sonraları laptoplar çıktı. Şimdilerde laptoplardan daha küçük tabletler çoğu kişinin işini halledebilmesini sağlamaktadır.

Bilgisayarlar genellikle genellikle kullanımlara uygun olarak üretilmiş ürünlerdir. Sizlerin hızlı ve pratik bir şekilde kullanabilmeniz için bilgisayarlara da bir ekip tamir ve tamir yöntemleri yapılmalıdır.  

 

Laptop ve Masaüstü Bilgisayar Tamiri

Bilgisayar kullanırken hızlı açılıp kapanması, işlemler sırasında ekranın donmaması kullanıcıların istekleri arasındadır. Bilgisayarınızı yeni almış olabilirsiniz veya 2. el de almış olabilirsiniz bilgisayarlar uygulama sırasında eskiyen yapılardır. Bilgisayar tamircisi ise sizin bilgisayarınızın yeni veya 2. el durumuna bakmaksızın bakımını gerçekleştirir.

Laptop bilgisayarların genel fiziksel sorunları; ekranı açma kapama vidalarının gevşemesi, tuş sorunlarının oluşması, şarj bataryasının çalışmaması, adaptörünün bozulması ve diğer birçok sorunla karışılaşılabilir. Bunların haricinde bilgisayarın kendi içinde işletim sisteminde arıza oluşabilir anakartı yanmış veya bozulmuş mümkün . Tamircilere danışarak bilgisayarınıza en uygun tamiratı yaptırabilirsiniz.

 

Bilgisayar Markaları

Bilgisayar tamircilerinin tamir ettiği bilgisayar markalarının bazıları şunlardır,

 • Lenovo
 • Asus
 • HP
 • Apple/ Macbook
 • Dell
 • Huawei
 • Casper
 • Acer
 • Monster

Bu ve buna benzer bütün dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarınızı ustalarımız tamir etmektedir.

 

Bilgisayar Ekranı Kırılması

Bilgisayarları bazen sırt bazen sektör çantalarımızda taşımaktayız. Bu taşıma sağlıksız bir taşımadır. Bilgisayarlara özel yapılan çantaları kullanmak bilgisayarınızın alacağı darbeleri önler. özel yapılan çantaları kullandığınızda düşmeler, savrulmalar bilgisayarınızın ekranına zarar vermeyecektir.  

Bilgisayarlar aslında yumuşak yapılardır. Sizler de buna özel davranmalısınız. Bilgisayar sırt çantasında değil de, normal genellikle taktığınız sırt çantasında bilgisayarınızı taşıdığınızda bilgisayar güvenliğiniz sağlanmış olur. sektör çantanızda taşıdığınız laptobunuzun ekranı kırıldığında peki ne yapmaylıyız? Kesinlikle kendi kendinize tamir etmeye, içinden düşen aksamları çöpe atmaya çalışmayın. Size en yakın bilgisayar tamircisine Hemen Geliriz'den ulaşarak kırılan bilgisayar ekranınızı tamir ettirin.

 

Laptop mu? Masaüstü Bilgisayar mı?

Bu seçim tamamen özel bir seçim olup sizlerin bilgisayarı ne amaçla kullancağınıza, nasıl ve nerede kullanacağınıza, taşıma yapıp yapmayacağınıza bağlıdır.  Uzman bilgisayar tamircileri, laptop bilgisayarların iş yerinde sunum yapan, hem iş yerinde hem evde aktif insanlar için yoğun ergonomik olacağını söylüyor.  

Masaüstü bilgisayarlar genellikle ofislerde, bankalarda, devlet dairelerinde aktif insanlar tarafından kullanılmaktadır. Çalışma alanınızdaki Masaüstü bilgisayarların bakımını güvendiğiniz bilgisayar tamircilerine yaptırınız. Güvenilir, bilgi sızdırmayacak tamirciler ofis bilgisayarlarına tamir yapması için seçim edilmektedir.  

Masaüstü bilgisayarlarda toplama gibi bir seçenek de sunulmaktadır. İlla ki yeni veya 2. el bilgisayar almak zorunda değilsiniz. Pek yoğun seçenek için bilgisayar satan mağazalara giderek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Bilgisayar alımlarının yanında mause, klavye, webcam, hoparlör gibi pek yoğun ek ürün de alabilirsiniz. Bunlar sizin bütçelerinize bağlı ürünlerdir. Herkesin bütçesine uygun bilgisayar ve bilgisayar için kullanacağınız aletleri bulmak mümkün.  

 

En Yakın En hızlı Bilgisayar Tamircisi

Bilgisayarınız masaüstü bilgisayar mümkün ve taşımakla uğraşmak istemeyebilirsiniz. Bunun gibi durumlarda size en yakın ve en hızlı hizmeti verecek bilgisayar servisleri Hemen Geliriz'de.  

Bilgisayarınızda oluşmuş olan her türlü problemi bünyemizdeki firmalar çözebilmektedir. Pc'lerde sizlerin anlamayacağı pek yoğun hata oluşabilir. problemi anlamadığınızda ve çözümü bilmediğinizde youtube veya diğer platformlardan izleyeceğiniz videolar sizleri doğru yönlendirmeyebilir. Sizler bilgisayarınız ve daha az masrafla sorunları çözebilmek için size en yakın bilgisayar tamircisini Hemen Geliriz'den bulun, az maliyet hızlı iş ile sağlam bilgisayarlara kavuşun.  

Kendi bilgisayarınızı kendiniz tamir etmek istiyor olabilirsiniz ancak bilmediğiniz programlama hatalarında yapacağınız yanlış işlem bilgisayarınızı daha da kötü duruma sokarak tamircinin işini zorlaştırır.  

Laptop ve notebook gibi taşınabilir cihazlarınız için de tamirciye gitmeniz gerekmektedir.  Bu gibi ürünler taşınıyor olmasından dolayı daha aşırı zarar görmekte ve darbelere daha açık cihazlardır. Bu gibi cihazlar diz üstü kullanımlarda yoğun aşırı ısınma yapabilmekte, sizlerin bacak sağlığınızı riske atabilmektedir.  

 

Bilgisayar Kullanırken Dikkat Edilecekler

Göz sağlığınız ve vücudunuzun omurilik hijyeni için yoğun uzun süreler bilgisayar başında oturulmaması gerekmektedir. Otururken bilgisayarınızın göz hizanızdan aşırı aşağıda olmamasına veya göz hizanızdan aşırı yukarıda olmamasına özen göstermelisiniz. Bilgisayar ekranı tam olarak göz hizanızda olmalıdır.  

Bilgisayarlara uzun süre bakmak miyop olmanıza sebebiyet verebilir. küçük çocuklar için bilgisayar kullanımını doktorlar sağlam bulmamaktadır.

 

Bilgisayar tamiri ve Bakımı

Bilgisayar tamircileri sizler için bilgisayarınıza tamir yapabilmektedir. Bilgisayarların bir uygulama kotası vardır ve bu kullanımı aştığınızda bilgisayarınız hata vermeye başlayacaktır. Bu hatalar sizlerin giderebileceği hatalar olmayabilir.  

Bilgisayar tamircilerinden her türlü bilgi alabilmek için Hemen Geliriz'in hizmet bölümüne bilgisayar tamircisi yazmanız yeterlidir.  

Bilgisayarın yavaşlaması, donması, kasması sizlerin yapacağı işleri engelleyebilir. Bilgisayara usb veya başka yollarla bağlı olan ek ürünleriniz de arızalanmış mümkün . Bilgisayar ve bilgisayarla ilgili olan her şey için bilgisayar tamircilerinden hizmet alabilirsiniz.  

Bilgisayar tamiri yapan ustalar, sizlere güven vermediği sürece onlarla çalışmayınız. Bilgisayarınızı teslim ettiğiniz kişiye güven, önemlidir.  

Bilgisayar tamircileri sizlerin bilgisayarlarını evinizden alabildiği gibi ev içinde de hizmet verebilmektedir. genellikle iş yerlerinde yapılan bilgisayar tamir ve tamir işleri her servisin çalışma şekline göre değişmektedir. Bilgisayar tamiri ustaları genellikle haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermektedir. Tabii ki bu da servisin çalışma saatleriyle ilgili olup her firma için geçerli değildir.  

 

{Location} Bilgisayar Format Fiyatları

Bilgisayarınızın formata ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız hemen bilgisayar markanızın (HP, Asus, Lenovo) teknik servisi ile Hemen Geliriz üzerinden irtibata geçin.  

Bilgisayarlara format atmak artık yoğun kısa süren işlemlerdir. Bilgisayar tamircileri dakikalar içerisinde format işinizi halledebilmektedir. Masaüstü bilgisayara sahipseniz ve bilgisayarınızı taşımak istemiyorsanız, bilgisayar uzmanlarıyla konuşarak evde format atılıp atılmayacağını konuşabilirsiniz.  

Sizlere en düzgün hizmeti, en ucuz hizmeti veren bilgisayar tamircileri Hemen Geliriz'de! Sektördeki en ucuz yöntemleri gerçekleştiren tamirciler bu sitede!  

Sitemizde anlaştığımız firmalar sizlere en düzgün en uygun hizmeti verebilmek adına çalışmaktalardır. Fiyatlar her firma özelinde değişmekte olup Hemen Geliriz sitesinde mekan alan bilgisayar tamircileri sizlere dönem fiyatlarından daha ucuz fiyatlar vereceklerdir.

 

Acil hızlı Bilgisayar Tamircileri

Bilgisayarlarınız bozulduğunda hızlı ve hızlı tamiratlarını gerçekleştirmek istersiniz. Bunun için hızlı aktif tamircileri bulun. Bazı bilgisayarlar tamircileri bilgisayarları haftalarca ellerinde tutarak hızlı bir tamir hizmeti sunmamaktadır. Sizin bilgisayarla olan işleriniz, bu nedenle aksasın istemezsiniz. Bir bilgisayar tamircisinden en büyük beklenti işini hızlı yapması ve size bilgisayarınızı saatler içinde veya günler içinde sağlam bir şekilde teslim etmesidir. işlem için sürecek zamana  tabii ki bilgisayarın sorununa bağlıdır ve buna profesyonel bilgisayar tamircileri karar vermektedir.  

Sizler güvenilir yerlerden irtibata geçeceğiniz bilgisayar tamircileri ile çalışınız. Bilgisayarlarınızda özel bilgileriniz, iş yeri bilgileri, özel bilgiler gibi birçok bilginiz vardır. Bu tip bilgileri riske atmadan bilgisayar işlemlerinizi çözmek artık zor değil. Hemen Geliriz sizlere birden aşırı bilgisayar tamircisi sunarak sizlere güvenli bir hizmet alabilmenizi sağlar.