• Gelişmiş Sıralama
  • Puana Göre
  • İş Sayısına Göre
Yıldırım Klima Servisi için 4 sonuç bulundu.
Yıldırım Klima Servisi için 4 sonuç bulundu.
  • Gelişmiş Sıralama
  • Puana Göre
  • İş Sayısına Göre
Başarılı!
Sizin yorumunuz onaylanmak için gonderildi.

Hızlı Servis

Bilal Tufan

5.0 / 5
1617 Hizmet
0 Yorum

Gökçen Teknik

Semih Çelikcengiz

5.0 / 5
1339 Hizmet
0 Yorum

Uzman Teknik

Sedat Güneş

5.0 / 5
126 Hizmet
0 Yorum

Etap Teknik

Osman Özgan

5.0 / 5
95 Hizmet
0 Yorum

Yıldırım En İyi 10 Klima Servisi – Teklif Al veya Hemen Ara!

Yıldırım En İyi 10 Klima Servisi – Teklif Al veya Hemen Ara! Güvenli Hizmet, Hızlı Servis, Profesyonel Firmalar. Karşılaştır, Zaman Kazan.

bütün mevsimlerde kullanılan klimaların arızalarının meydana gelmesi durumlarında bu arızaları hızlı bir şekilde giderebilecek olan Yıldırım klima servisi tarafından hizmet almaya başlayabilirsiniz. Sizler için gereken olan bütün klima bakım, onarım, tamir veya montaj hizmetlerini verecek hizmetler burada mekan alarak, aradığınız dakikada hizmet vermek için size gelmektedirler. Klima servislerinin gezici ekiplerinin bulunması üzerine sizlere anında hizmet verebilmek için çalışmaktadırlar. Size en yakın olan gezici ekipler sayesinde ekiplerin klimalarınızın arıza tespitini yapması, klimalarınızın montaj, sökme, montaj veya diğer işlemlerini de yerine getirmesi söz konusu olabilmektedir. 

Klima montajı Fiyatları

Yeni aldığınız klimalarınızın veya ikinci el klima aldığınız zamanlarda bu klimaların montajını ve kullanmanız için kurulumunu yapacak olan hizmetler burada mekan almaktadır. Klimaların taşınma sırasında boşaltılan gazı, klima monte edilirken doldurulmaktadır. Yıldırım klima servisi ise klima gazını doldurabilir ve kaliteli bir şekilde montajlarını tamamlamaktadırlar. Klimalarınızın gazının dolumu sonrasında kumanda ayarları ve klimanın çalışıp çalışmadığı gibi kontrollerin yapılmasıyla beraber klimalarınızın montajlarını da sizlere iyi bir şekilde sunmaktadırlar. Klima servisi tarafından alacağınız bütün bu hizmetler sayesinde klimalarınızı tekrar iyi bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. 

Evden eve taşındığınızda klimalarınızı da taşıdğınızda ve klimalarınızı taktırmak istediğinizde burada mekan alan firmaları 7/24 arayarak hızlı bir şekilde bu yöntemleri gerçekleştirebilirsiniz. Yıldırım klima servisi tarafından klima montajı hizmeti aldığınız zamanlarda bu hizmetlerin sizlere ne kadar ücretlerle sunulacağını hizmet almadan önce öğrenebilmeniz de mümkün olmaktadır. Klimalarınızın montajını aşırı uygun fiyatlarla yapan ve montaj sonrasında da klimalarınızın bütün bakımlarını gerçekleştiren profesyonel hizmetler ile çalışabilirsiniz. Klima filtre temizliği, kumanda ayarları, kış modu veya yaz modu gibi ayarlamaların yapılması veya diğer bütün klima servisi ihtiyaçlarınızı buradaki firmalardan sağlayabilir ve tam randıman ile aktif klimalara sahip olabilirsiniz. SEG, LG, Samsung, Beko, Vestel, Baymak, DemirDöküm, Bosch ve diğer bütün klima markalarına aynı hizmeti verebilen hizmetler 7/24 klima tamiri, klima tamiri veya klima tamiri yapabilmektedirler. Bursa, Yıldırım klima servisi tarafından dilediğiniz zamanlarda dilediğiniz yerde hizmet alabilirsiniz. 


Klima Bakımı Klima Gaz Dolumu Klima Montajı Klima Tamircisi Klima Temizleme