Camcı

Evi ofis, iş yeri, hastane, okul ve alışveriş merkezleri gibi aklınıza gelebilecek her yerde camlar kullanılır. Genellikle ani bir çarpma, uzun süre kullanımda oluşan hasar veya deprem gibi durumlar camlar kırılabilir veya çatlayabilir. Oluşan bu gibi durumlarda camcı ihtiyacımız doğabilir. İhtiyaç duyulduğunda camcılardan hizmet almayı ertelememeniz gerekmektedir. Aksi takdir de insan sağlığına zarar veren olaylar meydana gelir. 

Web sitemiz üzerinden ulaşabileceğiniz camcılar; cam üretimi, imalatı, satışı ve montajı hizmetlerini sizlere memnuniyet odaklı şekilde verebilmektedir. Kaliteli işçilik ve uygun fiyatlar ile cam ustaları sizlere 7/24 hizmet vermektedir. 

 

Cam Ustası

Camlar sadece kırıldığında cam ustalarına ihtiyaç duymayız. Yeni bir eve taşındığımızda, iş yerimize cam bölme yaptırmak istediğimizde veya cam balkon yaptırmak istediğimizde cam ustası ihtiyacımız doğar. Cam ustası arayanların mutlaka web sitemize göz atması yararlı olacaktır. Kaliteli ve profesyonel işçilik ile ustalarımız sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. 

Cam ustaları; çift cam, lamine cam, temperli cam, ısıcam, konfor cam, buzlu cam, kapı camları, cam kapı, ayna, kalın cam, pencere camı, telli cam, masa camları, dış cephe cam, cam korkuluk, pvc pencere, kumlu cam, alüminyum doğrama, reflekte cam, jaluzili cam, karolajlı cam, cam ayna, cam balkon gibi bir çok ürünlerin satışını, imalatı, montajını ve tamirat işlemlerini yapmaktadır.

 

Camcı Hizmetleri

Beklenmedik bir kaza sonucu ortaya çıkan cam hasarlarının onarılması veya yeni cam ihtiyacının sağlanması için camcılar size günün her saati hizmet vermektedir. Ev, dükkan, ofis, mağaza gibi mekanlar için her türlü cam tamiri, cam montajı ve cam pencere bakımı gibi konularda 7/24 camcı hizmeti alarak bütün sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. 

Kırık cam, çatlak cam, eskimiş cam, onarımı gerektiren tüm camların ölçüsü alınarak değişim veya cam tamiri işlerini sizleri memnun edecek şekilde yapmakta olan camcılara web sitemizi kullanarak hızlı servis hizmetimiz ile çözümle kavuşturabilirsiniz. Pencere camı, kapı camları, vitrin camları gibi hizmetlerin yanı sıra cam ustalarının verdiği bütün hizmetleri şöyle sıralayabiliriz:

 • Cam menfezi açma
 • Çatlak cam tamiri ve onarımı
 • Ofis cam bölme
 • Kırık cam tamiri ve onarımı
 • Korniş Montajı
 • Isıcam imalatı ve montajı
 • Lamine cam imalatı ve montajı
 • Dekoratif kapı camları imalatı ve montajı
 • Temperli cam üretimi ve montajı
 • Dış cephe cam onarımı ve montajı
 • Cam kapı ve otomatik kapı montajı
 • Katlanır cam balkon tamiri
 • Masa ve sehpa camları montajı
 • Fotoselli kapı montajı
 • Cam sineklik montajı
 • Cam çizik giderme
 • Cam balkon sistemleri montajı
 • Akustik lamine cam montajı
 • Cam balkon imalatı
 • Akordeon cam kapı montajı
 • Pvc pencere montajı
 • Giyotinli cam imalatı ve montajı
 • Lamine cam korkuluk montajı
 • Masa camı imalatı
 • Cam kapı montajı
 • Katlanır pencere sistemleri montajı
 • Cam yünü imalatı
 • Cam balkon sineklik montajı
 • Vitrin camı tamiri
 • Kırık ayna tamiri
 • Çatlak pencere camı tamiri
 • Cam kırığı tamiri ve onarma
 • Demonte katlanır cam balkon montajı

Bütün bu hizmetlerin dışında cam tamiri, imalatı, uygulaması hizmeti için camcılar ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Aniden oluşabilecek cam sorunları için acil camcı aradığınızda web sitemizi kullanarak kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler alabilirsiniz. 

 

Camcıların Kullandığı Cam Ürünleri ve Özellikleri

Camcılar; ayna, ofis, masa, sehpa, kapı gibi camların kullanıldığı ürünlerin imalatını veya tamirini, onarımını yaparken kullanılan alana göre en uygun camı kullanır. Cam modelleri seçilirken müşterilerin isteği ve bütçesine en uygun olan kullanılır. Kullanılan camlar ve özellikleri şu şekildedir:

 1. Isı Cam: Isı yalıtımı için seçilen cam modeli önemlidir. Özellikle kış aylarında ısı yalıtımını sağlamak ve soğuklardan korunmak için ısı cam önerilmektedir. Isı camlarda cam içeriden terleme yapmaz ve neme sebep olmaz. 
 2. Lamine Cam: Halk dilinde kırılmaz cam olarak bilinir. Kırılan fakat dağılmayan camdır. İki cam arasına sağlam ve kalın kimyasal bir maddenin yerleştirilmesi ile elde edilen lamine cam, oldukça sağlamdır. Genel olarak kullanım yerleri, dükkan vitrin camları, ofis, mağaza, avm, işyeri gibi bir çok yerde lamine cam uygulamalarını görebilirsiniz. Lamine camlar kendi içlerinde modellere ayrılır. Her modelin kendine özgü kullanım alanı mevcuttur. Başlıca lamine cam modelleri aşağıdaki gibidir;
 • Şeffaf lamine cam
 • Opak lamine cam
 • Füme lamine cam
 • Mavi lamine cam
 • Yeşil lamine cam
 1. Temperli Cam: Camın özel temperleme fırınlarından geçmesinin ardından soğuk hava ile şoklanması işlemine temperleme denilmektedir. Temperli cam işlemsiz cama göre yaklaşık beş kat daha dayanıklıdır. Kırıldığı zaman zar büyüklüğünde parçalara ayrılarak yaralanma riskini azalttığından güvenli bir camdır.
 2. Buzlu cam: Tek tarafı desenli ve şeffaflığını yitirilmiş cam türüdür. Renksiz ve renkli cam eriğinin biri desenli iki merdane arasından geçirilmesi suretiyle üretilen buzlu camların bir yüzü düz diğeri desenlidir.
 3. Reflekte Cam: Binaların içlerine giren ışıkların ve ısıların kontrollerini sağlayarak ışığın ya da ısının binaların iç bölümünü dışarıdan göstermesine izin vermeyen yapıların dışlarına kaplanan camlardır.
 4. Jaluzili Isıcam: Kolay kırılabilen bir malzeme olsa da bazı özel yapım ürünler ile desteklendiği zaman son derece dayanıklı olabilen cam, günümüzde birçok alanda estetik görünümü arttırmak için kullanılır. 

 

Ofis Cam Bölme Hizmeti

Günümüzde hem estetik ve modern görünüm hem de çalışma verimine sağladığı katkı ve ofis alanlarının verimli kullanılması amacıyla ofislerde cam bölme uygulamaları sıklıkla tercih edilmeye başlanmıştır. Cam bölme hizmeti ile ofisiniz farklı bir görünüme sahip olur ve müşterilerin dikkatini çekerek çalışanlarında daha verimli olmasına katkı sağlar. 

Cam bölme sistemlerinin iş yerleri ve çalışanlar için sağladığı avantajlar oldukça fazladır. İş yerlerinde enerji tasarrufu, estetik bir görünüm, insanların birbirini rahatça görebilmeleri ile sunulan hizmetin kalitesi ve şeffaflığı ofis cam bölme hizmetleri ile artar. Eğer işyerlerinizde bu hizmetten yararlanmak istiyorsanız web sitemizi kullanarak kaliteli hizmet veren camcılara ulaşabilirsiniz. 

 

Vitrin Camı Değişimi

Vitrin cam tamiri, satışı, imalatı, montajı gibi hizmetler veren camcılar tüm vitrin camlarının anında değişimlerini yapar. Vitrin camları genellikle mağaza, dükkan, işyeri, ofis, alışveriş merkezi gibi mekanlarda kullanılır. Kırılan vitrin camları için ücretsiz keşif yapılarak ölçüleri alınıp birebir aynısı yapılır.

Vitrin camlarında genellikle lamine cam veya temperli cam ürünleri ile kullanılır. Çünkü lamine ve temperli cam diğer camlara göre daha dayanıklı ve ehemmiyetlidir. Hırsızlık olaylarına karşı üst düzey güvenlik sağlayan bu camlar dükkan sahiplerinin içlerini rahat ettirecektir. Gece ya da gündüz vitrinlerde oluşabilecek cam kırılması veya çatlamasına karşı cam tamiri için 7/24 ulaşabileceğiniz nöbetçi camcı hizmet vermektedir. 

 

Dış Cephe Cam Montajı ve Tamiri

Cephe camları genellikle kullanım alanlarına göre lamine veya temperli olarak imalatı yapılmaktadır. Dış cephe camları son donanımlı makineler ile birleştirilmektedir. Bondingleme işleminin ardından camlı kasetler daha önceden montajı yapılmış olan alüminyum cephe profillerinin üzerine bağlanır. Dış cephe giydirme uygulamaları eklendikleri yapıların enerji ve ısı maliyetlerinde önemli katkılar sağlar. 

Dış cephe uygulamalarının binaya kazandırdıkları iki ana kategoriye ayrılabilir: Ekonomik katkılar ve yaşam kalitesini yükseltmek. Dış cephe cam giydirme uygulamaları ve dış cephe camlarında oluşabilecek kırık veya çatlak için tamir hizmeti almak istediğinizde web sitemizdeki ustalarla iletişime geçebilirsiniz. 

 

Fotoselli Kapı Camı Tamiri ve Değişimi

Fotoselli kapılar; alışveriş merkezleri, hastane, mağaza, banka, plaza, iş merkezleri gibi mekanlarda giriş ve çıkışların yoğun olduğu yerlerde görebileceğiniz otomatik sensörlü kapı sistemidir. Otomatik fotoselli kapı camları genellikle çok fazla açılıp kapandığı zaman kaza, darbe, çarpışma sonucunda camı kırılmaktadır.

 Kırılan, çatlayan, fotoselli kapı camlarınızı ücretsiz keşif yapılarak ölçü alındıktan sonra kaliteli temperli cam veya lamine cam kullanılarak değişimleri yapılır. Aynı zamanda bozulan kilidi, kolu, menteşesi, motoru, fitili garantili ve kaliteli şekilde değiştirilir. Otomatik kapı, fotoselli kapı camı tamiri, değişimi gibi hizmetleri camcılardan alabilirsiniz.

 

Duşakabin Camı Değişimi ve Tamiri

Ev, yazlık, otel vb. gibi yerlerde genellikle çarpma yoluyla ya da banyo temizliğinde fark etmeden sert bir şekilde müdahale edilmesiyle, tutunma mekanizması ayakları, montaj noktalarının zayıflaması sonucu kırılan duşa kabin camını, yine aynı model, ölçülerde yenileyerek değişimi yapılır. 

Bazen bu çatlamaları veya kırılmaları kendi kendimize, cam çatlak tamir kiti veya cam çatlak tamir kimyasalları gidermeye çalışırız. Fakat bu tamir yöntemi kısa süreli bir çözümdür. Zarar gören duşa kabinleri kullanmanız durumunda sağlığınızı tehlike atabilirsiniz. En yakın camcı ile iletişime geçerek bu duşa kabin camı değişiminizi yaptırabilirsiniz. 

 

Kapı Camı Tamiri ve Değişimi

Ev, işyeri, restoran gibi birçok mekana ait her model ve marka pvc, alüminyum, ahşap vb. kapılar dokunma veya çarpma sonucu kırılır. Uzun yıllar kullanılarak güneş ışığı ve başka nedenlerden dolayı kullanılmaz hale gelen kapı camlarını kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren camcılar ile tamir veya değişimi yapılır. 

Dekoratif kapı camları ve çeşitli buzlu kapı camlarınızın tamiratını değişimini yapılır. Kapı camı değişim, imalat, satış ve montaj hizmetleri olmak üzere bütün hizmetleri camcılardan alabilirsiniz.