DemirDöküm, ısıtma, su ısıtma, soğutma ve iklimlendirme sektörlerinde faaliyet gösteren bir şirkettir. Türkiye’nin ilk sanayi şirketlerindendir. Hem uygun fiyatı, hem kullanıcılara konfor sağlaması sebebi ile sık sık tercih edilmelidir. Kullanıcıları tarafından sıklıkla tercih edilmesinin diğer bir sebebi ise arızalanması durumunda servis imkânının fazla olmasıdır. Demirdöküm marka herhangi bir ürününüz arızalandığı zaman Demirdöküm servisi ile iletişime geçmelisiniz. 

Türkiye'nin en çok kullanılan kombi markalarından olan Demirdöküm, geniş ve kolay bulunabilen servis ağıyla da tercih sebebidir. Demirdöküm kombi, klima ya da başka bir eşyanız arızalandığı zaman mutlaka size en yakın demirdöküm servisi ile iletişime geçmelisiniz. Demirdöküm servis numarası aradığınız zaman web sitemizi kolaylıkla kullanabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteli hizmet veren ve sektörün içinden yetişmiş ustalara web sitemizden ulaşabilirsiniz. 

Demirdöküm Servisi 

Türkiye ısıtma ve iklimlendirme pazarının önde gelen servis organizasyonlarından biri de Demirdöküm servisidir. Tüm il ve ilçelerde yaygın servis ağı ile özel donanımlı servis teknikerleri ve yetkili servisleri ile hizmet vermektedir. Arıza tespit, bakım ve onarım hizmeti ile sizlere en uygun fiyatlarla sizlere hizmet veriri. Özellikle demirdöküm klima, demirdöküm kombi ve demirdöküm şofben için yılın belli zamanlarında periyodik bakım yapılması gerekmektedir. Bakımların aksatılması durumunda bu eşyalarsa arızalar meydana gelebilir. Yıllardır bu işi yapan ustalar ile mutlaka bu eşyaların bakımı yapılmalıdır. 

Serviste periyodik bakımın yapılmasının yanı sıra yedek parça temini de yapılır. Yedek parça deposu ile parça değişimi işlemi kolaylıkla gerçekleşebilir. Arızanın durumuna göre yedek parça değişimi yapılması gerekebilir. Değiştirilen parçanın orijinal olması önemlidir. Çünkü yan sanayi ya da orijinal olmayan bir parça ile değişim yapıldığı zaman bu parça uymayabilir. Bu durumda kombiniz de ya da klimanızda daha büyük arızalar meydana gelebilir. Bazı zamanlarda tamamen bozulabilir. Bu da size ek bir masrafın çıkması anlamına gelir. Web sitemiz üzerinden Demirdöküm müşteri hizmetlerine bağlanarak size en yakın servis için kayıt oluşturabilirsiniz. 

Demirdöküm Yetkili Servis

DemirDöküm Yetkili Servisleri maksimum güvenlik ve performans için orijinal yedek parça kullanırlar. Sadece orijinal yedek parçalar cihazınızdaki diğer işleyen parçalar ile birlikte uyum içinde çalışır. Ayrıca cihazınızın en yüksek performansta çalışmasını sağlar. Orijinal yedek parça kullanımı cihazınızın güvenliği ve kendi güvenliğiniz için son derece önemlidir. Demirdöküm Yetkili Servisi her müdahale sonrasında cihazınızı eğitimlerde belirtilen kontrol basamaklarını eksiksiz yaparak teslim eder.

Demirdöküm klima, kombi bakım, kurulum, montaj veya demontaj işlemi yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Çünkü herhangi bir servisin yapacağı yanlış bir kurulum ile cihazınız çalışmayabilir. Ayrıca cihaz çalışsa bile belli bir zaman sonra arıza meydana gelebilir. Bu da ürünün garantisinin bozulmasına sebebiyet verir. Bu durumun önüne geçmek için mutlaka kurulum, montaj ve periyodik bakım gibi işlemleri demirdöküm yetkili servisine yaptırmalısınız. Demirdöküm yetkili servis telefon numarası aradığınız zaman web sitemiz üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Haftanın tüm günü 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Acil servis ekiplerimiz sayesinde mesai saatleri dışında da hizmet vermeye devam etmekteyiz. 

Demirdöküm Ürünleri 

Demirdöküm Türkiye’nin önde gelen markalarındandır. Fakat demirdöküm denilince akla sadece kombi ya da klima gelmektedir. Ürünler bunlarla sınırlı değildir. İlk olarak kullanıcıların en çok tercih ettiği demirdöküm ürünlerini sıralayalım:

 • Demirdöküm kombi
 • Demirdöküm klima
 • Demirdöküm atromix
 • Demirdöküm nitron
 • Demirdöküm nitromix p24
 • Demirdöküm aden kombi
 • Demirdöküm radyatör
 • Demirdöküm nitromix kombi
 • Demirdöküm havlupan
 • Demirdöküm panel radyatör
 • Demirdöküm tam yoğuşmalı kombi
 • Nitromix duvar tipi hermetik yoğuşmalı kombi
 • Demirdöküm kalisto kombi
 • Demirdöküm elektrikli kombi
 • Demirdöküm fanlı ısıtıcı
 • Demirdöküm salon tipi klima
 • Demirdöküm kalorifer peteği
 • Demirdöküm ısıtıcı
 • Demirdöküm termosifon 
 • Demirdöküm yağlı radyatör
 • Demirdöküm alüminyum radyatör
 • Demirdöküm kömür sobası
 • Demirdöküm kalorifer kazanı
 • Demirdöküm kat kaloriferi
 • Demirdöküm duvar tipi fanlı ısıtıcı
 • Demirdöküm güneş enerjisi
 • Demirdöküm boyler
 • Demirdöküm emniyet ventili
 • Demirdöküm elektrikli ısıtıcı
 • Demirdöküm kuzine
 • Demirdöküm bacalı kombi
 • Demirdöküm sargon kombi
 • Demirdöküm duvar tipi split klima
 • Demirdöküm ayaklı klima

Bütün bu ürünler demirdöküm markası bünyesindendir. Bazı zamanlarda bu ürünler arızalanabilir. Demirdöküm tamir servisi olarak hızlı servis ulaşımı sağlayarak hiçbir sorun yaşamadan sizlere hizmet sunmaktayız. Sadece bakım onarım işlemleri için değil telefon yardımı ile demirdöküm çağrı merkezi ile iletişime geçerek sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. 

Demirdöküm Kombi Servisi

Her evde ve iş yerinde vazgeçilmezimiz olan kombi cihazlarımız bizlerin sadece ihtiyacı olarak değil konforlu bir yaşam sağlaması içinde kullanılmaktadır. Vazgeçilmezimiz olan kombi cihazlarımızın kışın soğuk zamanlarında sizi mağdur bırakmaması için önlemini almanız gerekmektedir. Öncelikle her yıl düzenli olarak periyodik bakım işlemini yaptırmanız gerekmektedir. Periyodik bakım işlemini uzman servis tarafından yaptırmanız daha sağlıklı olacaktır. Doğru yapılan bakım işlemi cihazınızın ömrünü uzatacak ve oluşacak arızaların önüne geçecektir. Yanlış yapılan periyodik bakım ise büyük arızalara yol açabilir. Demirdöküm kombi servisi ile sizlerde doğru periyodik bakım işlemi yaptırın elektrik ve enerji tasarrufu sağlayın. Kombiler, atık gazı tahliye sistemine göre ikiye ayrılırlar: Bacalı tip kombiler, hermetik tip kombiler. Ancak günümüzde bacalı kombilerin kullanımı son derece azalmış olup yaygın olarak Hermetik kombiler kullanılmaktadır. Hermetik kombiler, daha güvenli ve verimli olması sebebiyle tavsiye edilmektedir.

Ayrıca kombiler, ısıtma tekniğine göre de ikiye ayrılırlar: Klasik (konvansiyonel) kombiler. yoğuşmalı kombiler. Yoğuşmalı kombiler klasik kombilerden daha verimlidir. Yüksek verim değerleri (%109'a varan) sayesinde daha az tüketim ve daha az atık gaz emisyonu ile çevreci olan yoğuşmalı kombiler, gelişmiş ayar özellikleriyle de konforlu ısınmayı kullanıcılara sunmaktadır. Demirdöküm kombi servisi aden, neva, kalisto, sargon, premix gibi tüm modellere servis hizmetleri sunar. Böylece sizlerin soğuk kış ortamlardan hastalıklardan uzak kalmanız için elimizden geleni yapmaktayız. Türkiye’nin her bölgesine servis ağımız vardır. Demirdöküm kombi servis telefon numarası aradığınız zaman web sitemizi kullanabilirsiniz. Demirdöküm kombi müşteri hizmetlerine bağlanarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz. 

Demirdöküm Klima

Klimalar bünyesindeki soğutucu akışkanının hal değişimine uğraması sonucu ortamdan ısı çekmesi veya ısı vermesi prensibine göre çalışırlar. Soğutma modunda klima soğutucu akışkanın iç ünitede buharlaşmasıyla ortamdan ısı emer ve dış ünitede emmiş olduğu ısıyı dış ortama atar. Isıtma modunda ise soğutucu akışkan iç ünitede yoğunlaşıp ortama ısı verir. Soğutucu akışkanın iç ve dış üniteler arası sirkülasyonu kompresör yardımıyla yapılırken, iç ortama verilen ve alınan ısı iç ünite fanıyla gerçekleştirilir. DemirDöküm klimalar bulunduğu mekanda konforlu bir iklimlendirme yapmasının yanından yüksek nem alma kapasitesi ve farklı fonksiyonlara sahip filtreleriyle değerli müşterilerine sağlıklı ortam havası sağlar. Bu özellikleri ile öne çıkan klimaların bazı zamanlarda temizlenmesi gerekmektedir. Klima temizliği için demirdöküm klima servisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

Kapasitesi doğru seçilmiş, doğru bir yere montajı yapılmış ve de bakımları düzenli olarak yapılan klimaların sağlık açısından herhangi bir zararı yoktur. Yapılan araştırmalar sonucu en uygun iç hava şartlarının 22-27ºC sıcaklık ve %40 nem özelliğine sahip olması gerektiği belirlenmiştir. En uygun iç ortam havasının mekanın (yatak odası, oturma odası vb.) özelliğine göre değişkenlik gösterebileceği göz ardı edilmemelidir. Bazı zamanlarda klimalar arızalanabilir. Bu arızalanmanın sebebi klimanın temizlenmemesi, bakımının zamanında da yapılmaması gibi sebepler olabilir. Demirdöküm klima yetkili servis ile iletişime geçerek arıza tespit bakım onarım işlemlerini yaptırabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden demirdöküm klima müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.