Adınız Soyadınız Bu alanda siz yer alın! Bu alanda siz yer alın! Adınız Soyadınız
Sınırları aşan başarıya adım atmak için şimdi harekete geç!
Sektörünüz
Sınırları aşan başarıya adım atmak için şimdi harekete geç!
Konumunuz
Hizmet ver
Müşteri Yorumları
Ayşe Bakarak 5

Bulaşık makinamızın su kaçırma sorunu için aradık, çok kısa bir süre içinde tamir için evimize geldi.İlgi , alaka ve sonuçtan memnun kaldık.Teşekkür ederiz.

Mümtaz Gedik 5

İlk defa usta geldi evimize temiz giyinimli hijyene uygun şekilde gelip gayet güler yüz ve sabırla makinanın arızası nı anlatıp giderdi aynı gün gelip arızayı gidermesi açıkcası hoşumuza gitti klima için temizlik yaptırmak istedik fakat gerek olmadıgını söyledi hem dürüst hem ustalığı mükemmel bir usta

Berkan Mumcu 5

Hızlı Servis Ağı Kaliteli hizmet. Teşekkürler CK.

Ozle Ozakdemir 5

Kombim arızalandı Akşam saatlerinde anında mesai saatleri dışında hizmet verdiler o çok hızlı gelip arızayı çözdüler ve çok uygun fiyata arızayı giderdiler Teşekkür ederim

Yusuf Kara 5

Buzdolabımın üst dondurucu kısmı buzlanma yapıyordu. Komşumun tavsiyesi üzerine Lider servisinden Muhammed beyefendiyi çağırdım. Yakasında yetkili firma kartı vardı. Mütevazi bir şekilde içeri girdi. Buzdolabıma bakarak arızanın tahliye borusunun tıkanmasından kaynaklandığını buzlanmanın o sebeple olduğunu söyledi. Tam bir ustalıkla tahliye borusunu açarak işlemini bitirdi. Ellerinize sağlık teşekkürler. Lider Beyaz Eşya Tamir Servisi

Selcuk Çekiç 5

Aynı gün gelmeleri güzel ve bulaşık makinasını götürmeden yaptı tebrik ederim

Okan Atay 5

Yerinde gelip arızayı 1 kaç saat içerisinde çözdüler temiz ve titiz çalışıp fiyatındada yardımcı oldular

Sinan Dereli 5

Akşam saati sözleştik dedikleri saate geldiler cihazımı götürmeden yerinde yaptılar motor degişti güler yüzlü gençler 😊

Gamze Köse 5

On lastiği degisdik makul fiyat güzel işçilik beğendim

Yusuf Özarslan 5

Bosch marka bulaşık makinamın ısıtma sorunu vardı arkadaşlar gelip hemen yaptılar ellerinize sağlık 👍

Yasemin Kara 5

Öncelikle maske takarak hizmet verdikleri için teşekkür ederim çok kibar müşteri temsilcileri var ayrıca çamaşır makinamın tamirini hızlı şekilde yaptıkları için teşekkür ederim aldıkları para helali hoş olsun

Ajda Hancı 5

Çok memnun kaldım

Beyza Nur Ateşoglu 5

Samsung marka çamaşır makinem de kazan ses problemi ile alakalı çözüm teknik servisten hizmet aldık sorunumuz giderildi aynı günde sagladiklari hizmetten dolayı teşekkürler ellerinize sağlık 🙏

Emre Şengül 5

Cihazım ile güzel bir şekilde ilgilendiginiz için teşekkürler aldığınız para helal olsun 🙏

Berk Dizdar 5

Fiyat kalite iyi, hızlı ve kibarlardı

Erhan Onat 5

Hızlı ve güvenilir.Fiyat makul idi. Teşekkürler.

Can Gür 5

klıma montaj için hizmet aldım kendilerine teşekkür ederim.

Can Baysal 5

Arya Grup evimde ki elektrik probleminde oluşan cihazlarımı onarıp arızalarını giderdiler. Çağrı merkezinden teknisyenlere kadar herkes çok iyi ve çok anlayışlı. Teşekkür ederiz ✅

Lütfi̇ye Tatlicioğlu 5

Merhaba ; Arya grup beyaz eşya servisine buzdolabımı yaptırdım,çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim.

Cengi̇z Kirman 5

Kombi arızası için başka bir firmaya işi yaptırdım.Ancak bir hafta sonra kombim tekrar arızaya geçti daha önce gelen firmayı defalarca aramama rağmen bugün yarın diye oyaladılar, daha sonra telefonlarımı açmadılar.İnternette yeni bir firma araken hemen gelirizi buldum,gerçekten hemen geldiler ve kombinin sorunun başka bir şey olduğunu tespit ettiler ve onardılar.Teşekkür ederim.


Fatih En İyi 10 Beyaz Eşya Servisi – Teklif Al veya Hemen Ara!

Fatih En İyi 10 Beyaz Eşya Servisi – Teklif Al veya Hemen Ara! Güvenli Hizmet, Hızlı Servis, Profesyonel Firmalar. Karşılaştır, Zaman Kazan.

Fatih En Yakın Beyaz Eşya Teknik Servis

İnsanların yaşamlarında işlerini kolaylaştırıp hızlandıran birçok makine vardır. Bu makineler bir süre sonra gaz kaçağı, elektrikte arıza kaynaklı sorunlar, motorun arıza yapması, yedek parça eksikliği vb. sorunlar çıkarabilir. Beyaz eşyalarınızda bu tarz sorunlarla karşı karşıya kaldığınız zaman en yakınınızdaki beyaz eşya teknik servisine uygulamamız sayesinde rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Deneyimli ustalarımız garantisi önemli olmaksızın bütün beyaz eşyalarınızın arızalarını titizlikle tamir edebilmektedir. Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda veya beyaz eşya servisi numarası aradığınız zaman çağrı merkezimize bağlanarak müşteri temsilcilerimizle rahatlıkla görüşme sağlayabilirsiniz.

Türkiye'nin her yerinde deneyimli beyaz eşya tamircilerimizin yardımı ile beyaz eşyaların bakım ve onarım işlemlerini hızlı bir şekilde yaptırabilirsiniz. Fatih beyaz eşya tamir servisi ile buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve şofben gibi tüm cihazlarda sorunsuz çalışma desteği alabilirsiniz. Sektörün içinden yetişmiş deneyimli tamirciler Fatih beyaz eşya teknik servisi ile size hizmet vermektedir. Her evde bulunan bu eşyaların bakım, onarım, arıza tespiti, yedek parça parça temini usta beyaz eşya tamircilerimiz sayesinde çözüme kavuşur. Yaşam kalitenizi en üst seviyede tutmak ve hayatınızı daha konforlu bir şekilde devam ettirebilmek için ihtiyaç duyduğunuz beyaz eşya özel servisi hizmetlerine web sitemiz üzerinden ulaşmak artık çok daha kolaydır.

Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Profesyonel beyaz eşya tamir servisi sunan ustalarımızdan yardım alarak çamaşır makinenizde oluşan arızaları kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz. Günümüzde her evde yer alan ve yaşam kalitesini arttırmada en önemli makinelerden biri olarak görülen çamaşır makinelerinde yaşanan arızaların büyük çoğunluğu şunlardır:

 1. Çamaşır makinesine su dolar dolmaz suyu boşaltması
 2. Çamaşır makinesinin su almama sorunu
 3. Çamaşır makinesinin hortumlarının kopması
 4. Anakart arızası
 5. Çamaşır makinesinin aşırı titreşim yapması ve hareket etmesi
 6. Çamaşır makinesinin çok gürültülü çalışması
 7. Çamaşır makinesinin çamaşırları sıkmaması
 8. Deterjan çekmecesinde aşırı köpük oluşması

Bu tür arızalarda profesyonel Fatih çamaşır makinesi tamir servisini çağırarak arızanın çözümü için destek alabilirsiniz. Çamaşır makinelerinin kusursuz çalışması için belirli aralıklarla bakımlarının yapılması gerekmektedir. Çamaşır makinesi teknik servisinde yapılan bakımlarda; çamaşır makinenizin en önemli parçaların düzenli çalışması, eksik parçaların temini sağlandığında çamaşırlarınızın daha temiz bir şekilde yıkanması sağlanır.

Çamaşır makinelerinin sık sık meydana getirdiği bu sorunların çözümünde işinde deneyimli ustalardan destek alınması önemlidir. Birinci sınıf kalitedeki yedek parça veya orijinal parça desteği sayesinde çamaşır makinesinin ilk günkü gibi çalışması mümkün hale gelir. Çamaşır makinesi tamir servisi arayanlar için tecrübeli ve yetenekli ustalara web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Çamaşır Kurutma Makinesi Tamir Servis

Beyaz eşya Özel servisinde Çamaşır Kurutma Makinesi önemli bir yere sahiptir. Her evde bulunmamasına karşın günümüzde bir çok evde bulunan Çamaşır kurutma makinesi özellikle bebek veya küçük çocuğa sahip aileler tarafından tercih edilir. Çetin kış günlerinde çamaşırların kuruması zordur. Özellikle çalışan ailelerin pratik olması sebebiyle tercih ettiği kurutma makinesi bazı arızalar yaratabilir. Bu arızalar kurutma makinesi teknik servisi sayesinde hızlı ve profesyonel çözüme ulaştırılır. Çamaşır kurutma makinesinde denk gelinen bazı arızalar:

 1. Kurutma makinesinin içindeki aydınlatma yanmaması. (Lambalı modellerde)
 2. Kurutma sonunda çamaşırlar nemli çıkması
 3. Yükleme kapağından su akması
 4. Filtre temizleme uyarı sembolü yanıp sönmesi
 5. Programın nedensiz olarak yarıda kesilmesi

Çamaşır kurutma makinenizde bu arızalardan herhangi bir sorun ile karşılaştığınız durumlarda çamaşır kurutma makinesi tamircisi ile arızaları çözüme kavuşturabilirsiniz. Fatih Çamaşır kurutma makinesi servisi sayesinde ustalıkla şu servisleri de alabilirsiniz: Lif filtresini temizleme, sensörlerin temizlenmesi, su tankının boşaltılması, evaporatörün temizlenmesi.

Fatih Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı, her evin en önemli ihtiyaçlarından biridir. Beyaz eşya denilince akla ilk gelen eşyalardan buzdolabının kusursuz bir şekilde çalışması, gıdaların kalitesi ve insan sağlığı için büyük bir önem taşır. Bu nedenle buzdolabında yaşanan sorunlarda profesyonel ustalardan çözüm almak önemlidir. Buzdolabının sessiz şekilde çalışması, kaliteli biçimde soğutması ve elektrik motorunda herhangi bir sıkıntı yaşamaması gerekir. Bu sorunlarla karşı karşıya kalındığı zaman Fatih buzdolabı tamir servisi sayesinde arıza tespiti yaptırıp gerekli olan hizmeti alabilirsiniz. Buzdolabı tamircisinden destek alarak buzdolabında meydana gelen bütün sorunlarda anında profesyonel çözümlere ulaşabilirsiniz.

Buzdolabınız çeşitli sebeplerden dolayı normalden çok daha gürültülü çalışabilir veya zaman zaman motor kesilmesinden dolayı soğutması yetersiz kalabilir. Buzdolabı soğutma sisteminin yeterli olmaması veya gürültülü çalışması gibi sorunlar sıklıkla karşılaşılan sorunlardır. Bunun dışında buzdolabında görülen en yaygın problemler arasında şunlar öne çıkar:

 1. Buzdolabının alt tarafının soğutup üst tarafının soğutmaması
 2. Buzdolabı kapı contalarının arızası
 3. Buzdolabı kapılarının tam kapanmaması
 4. Buzdolabından su sızması
 5. Buzdolabı kapı çevresinde yoğunlaşma
 6. Buzdolabı arıza ikaz lambasının yanması ve ses çıkması

Fatih buzdolabı tamir servisi sayesinde bu tür sorunlar yaşandığınızda kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz. Web sitemiz sayesinde zahmet çekmeden ve yaşam kalitenizi düşürmeden buzdolabını tamir ettirebilmek için gerekli ilk adımı atmış olacaksınız. Buzdolabında rastlanan sorunları buzdolabı teknik servisi ile üstesinden gelebilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Tamircisi

Bulaşık makinesinin arıza tespit, bakım ve onarım çalışmalarında Fatih bulaşık makinesi tamir servisi desteği alınmalıdır. Deneyimli ustalardan oluşan bu servislerde sunulan hizmet her zaman müşteri memnuniyeti odaklı olduğu için bulaşık makinesinin markası, modeli veya garantisi fark etmeksizin istenen sonuçlara ulaşılabilirsiniz. Günümüzde hemen hemen her evde bulunan ve yaşam kalitesini artıran bulaşık makinesi arızalarını şu şekilde sıralayabiliriz:

 1. Bulaşık makinesinin su almaması
 2. Bulaşık makinesi hortumlarının patlaması
 3. Bulaşık makinesinin açılmasına rağmen program başlatmaması
 4. Bulaşık makinesinin gürültülü çalışması
 5. Bulaşık makinesi arıza ışıklarının yanması
 6. Bulaşık makinesinin yeterince temiz yıkamaması

Bulaşık makinesi arızaları çözümünde tecrübeli ustalardan oluşan bulaşık makinesi servisi ile en etkili sonuçları elde edebilirsiniz. Bulaşık makinesinin belirli aralıklarla bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bu bakımlar bulaşık makinesi teknik servisi sayesinde kısa zamanda ve ustalıkla yapılır. Bulaşık makinesinden yüksek ses gelmesi daha büyük ve masraflı arıza durumlarının habercisi olabilir. Bu nedenle bulaşık makinesinin çalışması ile ilgili problem yaşayanların bir an önce yetkili servis olan bulaşık makinesi teknik servisine ulaşması gerekmektedir.

Derin Dondurucularda Karşılaşılan Teknik Arızalar

Derin dondurucu, gıdaların bozulmadan taze kalmasını sağlayan, besin değerlerini koruyan ve uzun süre saklama avantajı sunan beyaz eşyadır. Derin dondurucuda yaşanan sorunlar birtakım hasarlara yol açabilir. Bu hasarları derin dondurucu tamircisi yardımıyla kolaylıkla çözebilirsiniz. Derin dondurucularda denk gelinen arızalardan bazıları şunlardır:

 1. Derin dondurucunun soğutmaması
 2. Derin dondurucuda aşırı ısınması.
 3. Derin dondurucunun koku yapması
 4. Derin Dondurucunun ses yapması

Derin dondurucunuz bu arızaların herhangi birinden veya başka bir arızadan sorun yaratmaya başladığında Fatih derin dondurucu servisi ile iletişime geçebilirsiniz. İşinde usta yetkili servis tamircileri sayesinde derin dondurucularınız eskisinden çok daha iyi çalışabilir. Derin dondurucu tamircileri sayesinde gıdalarınız eski tadına ulaşacaktır.

Şofben Tamircisi

Elektrikli şofbenler, insan hayatını kolaylaştıran beyaz eşyalar arasında büyük yere sahiptir. Şofbenler, her evde önemli bir görev üstlenen beyaz eşyalar arasında yer alır ve bu nedenle eksikliği hemen hissedilir. Şofbenlerin işleyişinde bir takım sorunlar yaşanabilir. Bu sorunların en önemli sebeplerinin başında düzenli olarak bakımının yapılmaması veya kullanım talimatına uygun kullanılmaması gelmektedir. Şofben kullananların en sık şikayet ettiği arızaları şu şekilde sıralayabiliriz:

 1. Şofbenin suyu ısıtmaması
 2. Şofbenden su damlaması
 3. Şofbenin elektrik kaçırması
 4. Şofbenin aşırı gürültülü çalışması
 5. Şofbenin rezidans ve termostat arızaları
 6. Şofben su basıncının yetersiz olması
 7. Şofbenin açık olmasına rağmen çalışmaması

Daha kaliteli ve rahat bir yaşam sürebilmek için şofben arızalarında uzman şofben tamir servisinden yararlanmanız tavsiye edilir. Elektrikli şofben arızalarının tespit ve onarım işlemleri için deneyimli şofben tamircisi veya şofben teknik servisine web sitemizden ulaşabilir ve bu arızaların deneyimli tamirciler ile üstesinden gelebilirsiniz.

Küçük Ev Aleti Tamir Servisi

Yaşamımızı kolaylaştırmada küçük ev aletleri büyük bir yere sahiptir. Küçük ev aletleri denilince akla su ısıtıcısı, elektrikli süpürge, kahve makinesi, ütü, ekmek kızartma makinesi, saç kurutma makinesi ve aspiratörler gelmektedir. Beyaz eşyaların yanı sıra küçük ev aletlerinde de arızalar oluşabilir. Küçük ev aletlerinde oluşan arızaları Fatih küçük ev aletleri tamircisi veya başka bir değiş ile elektrikli eşya tamircisi profesyonel bir şekilde onarır. Küçük ev aletlerinde sıklıkla karşılaşan arızaları şöyle sıralayabiliriz:

 1. Lambasının yanması fakat çalışmaması
 2. Elektrik kaçırması
 3. Çalışırken aniden durması

Bu arızaların küçük ev aletleri servisi tarafından onarılmaması önemli can ve mal kayıplarına sebep olur. Elektrik arızaları yaşadığınızda mutlaka küçük ev aletleri servisine başvurmalısınız. Web sitemiz üzerinden küçük ev aletleri servisine tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Beyaz Eşyalarda Çoğunlukla Görülen Arızalar

Her beyaz eşyanın firması, yedek parçası, tamir fiyatları, arıza işaretleri, garanti süreleri farklılık gösterir. Beyaz eşyalar her ne kadar kendi içerlerinde farklı şekilde çalışma şekilleri gösterseler de arızaları benzerlik göstermektedir. Bu arızaların başında beyaz eşya hataları gelir. En çok aranan ‘çok ısınıyor’ sorununu beyaz eşya teknik servisi ile çözebilirsiniz. Arızanın neyden kaynaklı olduğunu Fatih beyaz eşya tamircisi müşteri hizmetleri ile belirleyip en kısa sürede onarabilirsiniz. Fatih Beyaz eşya teknik servisi çağrı merkezlerine en çok sorulan sorular değerlendirildiğinde sıklıkla karşılaşılan arızaları şöyle derledik; gaz kaçağı, kart tamiri, anakart tamiri, elektronik kart tamiri.

Arızalar için ‘tamir edilebilir mi’ sorusu arıza bildirimi ile size en yakın yetkili servisler tarafından yanıtlanabilmektedir. Tabii ki her arızanın ücreti ve hizmet veren yetkili bayileri farklılık gösterir. Günümüzde sık sık beyaz eşya hataları ile karşı karşıya kalınır. Bu hatalar beyaz eşya teknik servisi ile onarılır.

Fatih Beyaz Eşya Teknik Servislerinin Tamir Ettiği Markalar

Bütçe dostu fiyat seçenekleri ile beyaz eşya arıza tespit, bakım ve onarım hizmetleri almak isteyenler için en deneyimli ustalar uygulamamızda yer almaktadır. İnternet üzerinden yaşadığınız beyaz eşya sorunlarına kısa sürede çözüm bulmak istiyorsanız uygulamamızı tercih ederek tecrübeli beyaz eşya tamircisinden yardım alabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren ve kaliteli hizmet anlayışını benimseyen beyaz eşya özel servisi aşağıda listelenen markaları tamir eder:

Arçelik, Uğur, Samsung, Whırlpool, Beko, Siemens, Regal, Ariston, Seg, Vestel, Teka, Flavel, Liebherr, Dijitsu, İndesit, Hoover, Simtel, Daewoo, Gagano, Electrolux, Philips, Bosch, Lg, Sharp, Altus, Profilo, Keysmart, Aeg.

Fatih, Beyaz Eşya Servisi Hizmeti Verilen Mahalle ve Bölgeler
Aksaray, Haseki Sultan, Atikali, Ayvansaray, Balat, Derviş Ali, Beyazıt, Emin Sinan, Mimar Hayrettin, Şehsuvar Bey, Alemdar, Hocapaşa, Akşemsettin, İskenderpaşa, Hırka-i Şerif, Karagümrük, Cerrahpaşa, Koca Mustafapaşa, Seyyid Ömer, Katip Kasım, Mesihpaşa, Mimar Kemalettin, Muhsine Hatun, Nişanca, Saraç Ishak, Molla Fenari, Sururi, Taya Hatun, Hobyar, Binbirdirek, Cankurtaran, Küçük Ayasofya, Sultan Ahmet, Mevlanakapı, Şehremini, Mercan, Rüstempaşa, Süleymaniye, Tahtakale, Molla Gürani, Topkapı, Balabanağa, Demirtaş, Hacı Kadın, Hoca Gıyasettin, Kalenderhane, Kemalpaşa, Molla Hüsrev, Sarıdemir, Yavuz Sinan, Silivrikapı, Sümbül Efendi, Yedikule, Ali Kuşçu, Cibali, Yavuz Sultan Selim, Zeyrek

Fatih Beyaz Eşya Servisi

HİZMET CEBİNİZDE

Telefonunuza İndirin - Hızlı, Kolay ve Pratik Hizmetin Keyfini Çıkarın!