Mersin Teknik

AÇIK
4.99 / 5

Mersin Teknik
246 Yapılan İş
0 539 576 07 40

Mersin Gülnar Su Tesisatçısı

AÇIK
5 / 5

Sizin İsminiz
999 Yapılan İş

Firmanızı bu şekilde gösterebilmek için şimdi hizmet vermeye başlayın.

Mersin Gülnar Su Tesisatçısı

Gülnar En İyi 10 Su Tesisatçısı – Teklif Al veya Hemen Ara!
Gülnar En İyi 10 Su Tesisatçısı – Teklif Al veya Hemen Ara! HemenGeliriz.com ile Güvenli Hizmet, Hızlı Servis, Profesyonel Firmalar. Hemen Ara, Teklif Al veya Karşılaştır, Zaman Kazan.

Uzun zamandan beri sektörde Gülnar su tesisatçısı ismi ile ön plana çıkmış olan ve epey hesaplı fiyat yöntemi uygulayan firmalar, siz değerli müşterilerimize değişik alanlarda görev veriyor. Hem su tesisatında meydana gelmiş olan su sızması, boru patlaması, sıfırdan su tesisatı kurma, pimaş değişimi ve sel baskınları durumlarında firmadan haftanın 7 günü görev alabiliyorsunuz.  

Sizlere kısa zaman içerisinde en iyi hizmeti vermektedirler. Su tesisatında meydana gelmiş olan arızayı, son teknoloji ekipmanları ile saptama ettikten sonra, yapılması gerekli hizmeti en iyi şekilde veriyorlar. Sizde firmadan ister su tesisatı hizmeti, isterseniz de diğer değişik hizmetleri hemengeliriz.com sitesine giriş yaparak alabilirsiniz.      

 

Gülnar Su Tesisatçısı Olarak Verdiğimiz servisler Nelerdir?

Hemen Geliriz, müşterilerine Gülnar su tesisatçısı hizmeti dışında hayli farklı görev vermektedir. Ana sayfa üzerinden yerinizi ve istediğiniz hizmeti girdiğinizde sizlere dair kişilerin bilgilerini vermekteyiz.

 1. Su tesisatçılarının vermiş olduğu servisler şu şekildedir;
 2. Su tesisatında meydana gelmiş olan su kaçaklarının tamiri,
 3. Su tesisatı ve sıhhi tesisat işleri,
 4. Patlak olan su borularının değiştirilmesi,
 5. Su baskınları sonrası oluşan sel suları, evinizden boşaltma edilerek boşaltılması,
 6. Paslanmış olan su borularının temizlenmesi,
 7. Lavabo, banyo ve Tuvalet gibi atık su giderlerinin tıkanmasını işleri,
 8. Soğuk su tesisatında meydana gelmiş olan sızıntıları akustik dinleme cihazı ile saptama edilmesi ve arızanın giderilmesi,
 9. Sıcak su elemanlarında meydana gelmiş olan sızıntıları,
 10. Termal kamera ile kaçak su tespiti,
 11. Boru görüntüleme kamerası ile su giderlerinizin tespitini,
 12. Tıkanmış pimaş açma işlemi

Firmaların yapısında mevcut yoğun sayıda farklı usta, mesleklerinde kendilerini kanıtlamış ve deneyimli arkadaşlardır. işletmeler sizlere bütün vermiş olduğu hizmetleri, en azı 6 ay olmak üzere garantili bir tasvirde vermektedir. Firmadan almak istediğiniz hizmeti, haftanın her günü telefonla veya mail yoluyla firmaya ulaşarak alabilirsiniz. Sizler hemengeliriz.com adresini ziyaret ederek, alayı hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.  

 

Gülnar Su Tesisat Tamiri

Gülnar Su tesisatçısı firmamız son teknolojiye sahip ekipmanlar ile yaşam alanlarınızda meydana gelen su kaçaklarının tespitini yapmaktadır. Müşterilerimize daha sağlıklı ve güvenilir servis vermek için, teknolojik ürünler kullanmaktayız.  

Firmamızın verdiği hizmetlerden bazıları şunlardır;

 1. Güneş Enerjisi bakım ve Bakımı
 2. Musluk Batarya Tamiri
 3. Klozet, Küvet, Lavabo Tamiri
 4. Tesisat, Boru Döşeme, Tesisat Yenileneme

 

Gülnar Sıhhi Tesisatçı

Gülnar Su tesisatçı firması olarak, müşterilerimizin memnun olması için özenli çalışmalar yapan firmayız. Bu yüzden kaliteli ve teknolojik ürünler kullanmaktayız. Su kaçağının tespit edilmesinin zor olduğu durumlarda, akustik ses tespiti cihazı kullanarak kaçağınızın nereden kaynaklandığını kısa dakikada saptama ettikten sonra, bakımını yapmaktayız. Yüzeylerde gözle görünmeyen su sızıntılarını kullanmış olduğumuz akustik ses tespit cihazı ile en kısa zamanda saptama ettikten sonra, sağlam bir şekilde tamir bakımını yapmaktayız.  

Akustik ses tespit cihazı nem ölçme cihazı ile beraber kullanarak, bölgedeki nem oranın ölçümünü yapmaktayız. Sizde evinizde sorun yaşadığınız ve su kaçağının nereden geldiğini anlayamadığınız durumla karşı karşıya geldiyseniz, firmamızla iletişime geçerek servis alabilirsiniz.  

 

Atık Su Giderlerinin Tespiti

şirket olarak geniş yelpazede su tesisatı hizmeti veren firmayız. Gülnar Su Tesisatçı firması olarak kullanmış olduğunuz lavoba, banyo ve tuvaletlerde meydana gelmiş olan atılmış su giderlerinin temizlemesini ve tıkanıklığını açıyoruz.  Atık su giderleriniz zamanla bazı atılan şeylerden dolayı tıkanıklık yapar. Bunun sonucunda ise, giderlerden su gitmeyerek, pislikler borulardan içeriye geri gelir. Bu olay sizin için hiç iyi olmaz ve sağlığınızı tehdit eder.  

Firmamız boru görüntüleme kamerası tekniği ile, tıkanmış olan atık su giderlerinizin saptamasını yaptıktan sonra, tıkanıklılığı kısa sürede açarak, sizlere daha sağlıklı ve temiz bir muhit sağlar. Boru görüntüleme kamerasının etrafında bulunan LED ışıkları tıkanmış olan borularınızın yerini kolaylıkla tespit etmemizi ve kısa sürede tıkanıklılığı açmamızı sağlar.  Bu sayede yoğun aşırı fena kokuya maruz kalmadan yaşamınızı devam etmiş olursunuz. Sizde tıkanmış olan atılmış su pimaşlarınızın tıkanıklılığının giderilmesini ve temizlenmesini firmamızla iletişim sağlayarak alabilirsiniz.    

 

Pimaş Açma Hizmeti

Sektörde epey tanınan ve lider konumda olan firmamız, su tesisatı ile dair değişik alanlarda görev veriyor. Bu hizmetlerden bir tanesi de pimaş açma hizmetidir. Firmamız pimaş açma hizmetini kamera ile yapmaktadır.  Pimaş bilindiği gibi pisliklerin kanalizasyonlara ulaşmasını sağlayan bağlantıdır. Pimaşların tıkanması durumunda ise, pis sular kanalizasyona ulaşmaz ve sizin için sıkıntılı bir ortam oluşturur. Bu gibi ortamların oluşmaması ve aynı zamanda sağlığınızı tehdit etmemesi için, kameralı pimaş açma hizmetini nitelikli ve ekonomik fiyatlarla sizlere veriyoruz. 3D görüntüleyici sistem kullanarak tıkanmış olan pimaşlarınızı açıyoruz.  

En çok tıkanan pimaşlar arasında banyo ve tuvaletler gelmektedir. Bazı zamanlarda pimaş tıkanıklıklarının nedenini bulmak oldukça zor olmaktadır. Fakat firmamızın teknolojik kameralı pimaş açma hizmeti, işlerimizi kolaylaştırmaktadır. Bu sayede şık bir şekilde kullanmış olduğunuz alanlarınızın tıkanmasını gidererek, evlerinizin içerisine kirli koku girmesini önlemiş oluyoruz. Sadece 30 dakika gibi kısa süre içerisinde sizlere daha dayanıklı bir yaşam alanı sunuyoruz. Firmamızla iletişime geçerek tıkanmış olan pimaşlarınızın bakımını firmamıza yaptırabilirsiniz.  

 

Gülnar Su Tesisatçısı ve Gülnar Sıhhi Tesisatçı

Gülnar Su tesisatçısı olarak tanınmış, ünlü firmalar, Hemen Geliriz'de mekan almaktadır. alıcı memnuniyetine son derece önem veren firmalar, önemli müşterilerine vermiş olduğu tüm hizmetlerinde uygun fiyat politikası uygulamaktadır.  

firma bu zamana kadar çok sayıda müşterisinin su tesisatı işlerini, en uygun fiyatlarla yapmıştır. işletme müşterilerine peşin ödemelerde %20'ye varan indirimler uygulamaktadır. Almış olduğu hizmetlerin ödemelerini kredi kartı ile yapmak isteyen müşterilere ise firma, 6 taksit seçeneği sunmaktadır. resmi bir işletme olarak hizmetlerine devam ederek, her süre müşterilerinin takdirini kazanmayı başarmış olan firma, alayı banka kartları ile anlaşmalıdır.  Sizde firmadan uygun fiyatlarla hizmet almak isterseniz, hemengeliriz.com sitesini ziyaret etmeniz kâfi olacaktır.  

 

Su Tesisatı Yenileme ve Döşeme İşlemleri

Hemen Geliriz sitesinden Gülnar su tesisatı, sızıntısı ve kaçağı hizmeti almak isterseniz firmalara değimeyen işletme telefonlarından ve cep telefonlarından kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda 7 gün ve 24 saat ulaşabileceğiniz hayli Gülnar su tesisatçısı hemengeliriz.com'da.