Mutlu Tesisat

AÇIK
4.7 / 5

Ali Bıyıklı
3 Yapılan İş
0 538 045 41 34

Mersin Silifke Su Tesisatçısı

Silifke En İyi 10 Su Tesisatçısı – Teklif Al veya Hemen Ara!
Silifke En İyi 10 Su Tesisatçısı – Teklif Al veya Hemen Ara! HemenGeliriz.com ile Güvenli Hizmet, Hızlı Servis, Profesyonel Firmalar. Hemen Ara, Teklif Al veya Karşılaştır, Zaman Kazan.

Uzun zamandan beri sektörde Silifke su tesisatçısı ismi ile ön plana çıkmış olan ve epey uygun fiyat politikası uygulayan firmalar, siz kıymetli müşterilerimize değişik alanlarda görev veriyor. Hem su tesisatında meydana gelmiş olan su sızması, boru patlaması, sıfırdan su tesisatı kurma, pimaş yeniliği ve sel baskınları durumlarında firmadan haftanın 7 günü servis alabiliyorsunuz.  

Sizlere kısa süre içerisinde en düzgün hizmeti vermektedirler. Su tesisatında meydana gelmiş olan arızayı, son teknoloji ekipmanları ile tespit ettikten sonra, yapılması gerekli hizmeti en iyi şekilde veriyorlar. Sizde firmadan ister su tesisatı hizmeti, isterseniz de diğer farklı hizmetleri hemengeliriz.com sitesine giriş yaparak alabilirsiniz.      

 

Silifke Su Tesisatçısı Olarak Verdiğimiz hizmetler Nelerdir?

Hemen Geliriz, müşterilerine Silifke su tesisatçısı hizmeti dışında hayli farklı servis vermektedir. Ana sayfa üzerinden konumunuzu ve istediğiniz hizmeti girdiğinizde sizlere ilgili kişilerin bilgilerini vermekteyiz.

 1. Su tesisatçılarının vermiş olduğu servisler şu şekildedir;
 2. Su tesisatında meydana gelmiş olan su kaçaklarının tamiri,
 3. Su tesisatı ve sıhhi tesisat işleri,
 4. Patlak olan su borularının değiştirilmesi,
 5. Su baskınları sonrası oluşan sel suları, evinizden boşaltma edilerek boşaltılması,
 6. Paslanmış olan su borularının temizlenmesi,
 7. Lavabo, banyo ve Tuvalet gibi atık su giderlerinin tıkanmasını işleri,
 8. Soğuk su tesisatında meydana gelmiş olan sızıntıları akustik dinleme cihazı ile tespit edilmesi ve arızanın giderilmesi,
 9. Sıcak su elemanlarında meydana gelmiş olan sızıntıları,
 10. Termal kamera ile kaçak su tespiti,
 11. Boru görüntüleme kamerası ile su giderlerinizin tespitini,
 12. Tıkanmış pimaş açma işlemi

Firmaların yapısında mevcut yoğun sayıda çeşitli usta, mesleklerinde kendilerini kanıtlamış ve deneyimli arkadaşlardır. firmalar sizlere bütün vermiş olduğu hizmetleri, en azı 6 ay olmak üzere garantili bir biçimde vermektedir. Firmadan almak istediğiniz hizmeti, haftanın her günü telefonla veya mail yoluyla firmaya ulaşarak alabilirsiniz. Sizler hemengeliriz.com adresini ziyaret ederek, alayı hizmetler ilişkin detaylı bilgi alabilirsiniz.  

 

Silifke Su Tesisat Tamiri

Silifke Su tesisatçısı firmamız son teknolojiye sahip gereçler ile yaşam alanlarınızda meydana gelen su kaçaklarının saptamasını yapmaktadır. Müşterilerimize daha sağlam ve güvenilir görev vermek için, teknolojik ürünler kullanmaktayız.  

Firmamızın verdiği hizmetlerden bazıları şunlardır;

 1. Güneş Enerjisi onarım ve Bakımı
 2. Musluk Batarya Tamiri
 3. Klozet, Küvet, Lavabo Tamiri
 4. Tesisat, Boru Döşeme, Tesisat Yenileneme

 

Silifke Sıhhi Tesisatçı

Silifke Su tesisatçı firması olarak, müşterilerimizin memnun olması için özenli çalışmalar yapan firmayız. Bu yüzden kaliteli ve teknolojik ürünler kullanmaktayız. Su kaçağının tespit edilmesinin zorlu olduğu durumlarda, akustik ses tespiti cihazı kullanarak kaçağınızın nereden kaynaklandığını kısa dakikada tespit ettikten sonra, bakımını yapmaktayız. Yüzeylerde gözle görünmeyen su sızıntılarını kullanmış olduğumuz akustik ses tespit cihazı ile en kısa zamanda tespit ettikten sonra, sağlam bir şekilde onarım bakımını yapmaktayız.  

Akustik ses tespit cihazı nem ölçme cihazı ile beraber kullanarak, bölgedeki nem oranın ölçümünü yapmaktayız. Sizde evinizde sorun yaşadığınız ve su kaçağının nereden geldiğini anlayamadığınız durumla karşı karşıya geldiyseniz, firmamızla irtibata geçerek servis alabilirsiniz.  

 

Atık Su Giderlerinin Tespiti

şirket olarak geniş yelpazede su tesisatı hizmeti veren firmayız. Silifke Su Tesisatçı firması olarak kullanmış olduğunuz lavoba, banyo ve tuvaletlerde meydana gelmiş olan atık su giderlerinin temizlemesini ve tıkanıklığını açıyoruz.  Atık su giderleriniz zamanla bazı atılmış şeylerden dolayı tıkanıklık yapar. Bunun sonucunda ise, giderlerden su gitmeyerek, pislikler borulardan içeriye geri gelir. Bu durum sizin için hiç iyi olmaz ve sağlığınızı tehdit eder.  

Firmamız boru görüntüleme kamerası yöntemi ile, tıkanmış olan atılmış su giderlerinizin saptamasını yaptıktan sonra, tıkanıklılığı kısa dakikada açarak, sizlere daha sağlıklı ve temiz bir muhit sağlar. Boru görüntüleme kamerasının etrafında bulunan LED ışıkları tıkanmış olan borularınızın yerini kolaylıkla tespit etmemizi ve kısa zamanda tıkanıklılığı açmamızı sağlar.  Bu sayede çok aşırı kötü kokuya maruz kalmadan yaşamınızı devam etmiş olursunuz. Sizde tıkanmış olan atık su pimaşlarınızın tıkanıklılığının giderilmesini ve temizlenmesini firmamızla iletişim sağlayarak alabilirsiniz.    

 

Pimaş Açma Hizmeti

Sektörde epey bilinen ve lider konumda olan firmamız, su tesisatı ile alakalı değişik alanlarda servis veriyor. Bu hizmetlerden bir tanesi de pimaş açma hizmetidir. Firmamız pimaş açma hizmetini kamera ile yapmaktadır.  Pimaş bilindiği gibi pisliklerin kanalizasyonlara ulaşmasını sağlayan bağlantıdır. Pimaşların tıkanması durumunda ise, kirli sular kanalizasyona ulaşmaz ve sizin için sıkıntılı bir muhit oluşturur. Bu gibi ortamların oluşmaması ve aynı sürede sağlığınızı tehdit etmemesi için, kameralı pimaş açma hizmetini kaliteli ve ekonomik fiyatlarla sizlere veriyoruz. 3D görüntüleyici sistem kullanarak tıkanmış olan pimaşlarınızı açıyoruz.  

En çok tıkanan pimaşlar arasında banyo ve tuvaletler gelmektedir. Bazı zamanlarda pimaş tıkanıklıklarının nedenini bulmak epey zor olmaktadır. Fakat firmamızın teknolojik kameralı pimaş açma hizmeti, işlerimizi kolaylaştırmaktadır. Bu sayede opsiyon bir tasvirde kullanmış olduğunuz alanlarınızın tıkanmasını gidererek, evlerinizin içerisine kirli koku girmesini önlemiş oluyoruz. Sadece 30 dakika gibi kısa süre içerisinde sizlere daha sağlıklı bir yaşam ortamı sunuyoruz. Firmamızla iletişime geçerek tıkanmış olan pimaşlarınızın tamirini firmamıza yaptırabilirsiniz.  

 

Silifke Su Tesisatçısı ve Silifke Sıhhi Tesisatçı

Silifke Su tesisatçısı olarak tanınmış, ünlü firmalar, Hemen Geliriz'de yer almaktadır. müşteri memnuniyetine son derece önem veren firmalar, kıymetli müşterilerine vermiş olduğu hepsi hizmetlerinde ekonomik fiyat yöntemi uygulamaktadır.  

şirket bu zamana kadar çok sayıda müşterisinin su tesisatı işlerini, en hesaplı fiyatlarla yapmıştır. işletme müşterilerine peşin ödemelerde %20'ye varan indirimler uygulamaktadır. Almış olduğu hizmetlerin ödemelerini kredi kartı ile yapmak isteyen müşterilere ise firma, 6 taksit seçeneği sunmaktadır. kurumsal bir firma olarak hizmetlerine devam ederek, her süre müşterilerinin takdirini kazanmayı başarmış olan firma, bütün banka kartları ile anlaşmalıdır.  Sizde firmadan hesaplı fiyatlarla görev almak isterseniz, hemengeliriz.com sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.  

 

Su Tesisatı Yenileme ve Döşeme İşlemleri

Hemen Geliriz sitesinden Silifke su tesisatı, sızıntısı ve kaçağı hizmeti almak isterseniz firmalara değimeyen işletme telefonlarından ve cep telefonlarından kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Aynı dakikada 7 gün ve 24 saat ulaşabileceğiniz çokça Silifke su tesisatçısı hemengeliriz.com'da.