Yaman Teknik Servis

AÇIK
4.6 / 5

Emre Doğan
5069 Yapılan İş
0 505 190 18 70

Çınar Teknik Servisi

AÇIK
4.6 / 5

Eser Doğan
3580 Yapılan İş
0 538 045 41 91

Zirve Teknik

AÇIK
5.0 / 5

Ceyhan Aksu
812 Yapılan İş
0 539 335 30 23

Özoğlu Teknik

AÇIK
4.6 / 5

Mustafa Özoğlu
247 Yapılan İş
0 538 045 41 36

Tekirdağ Çerkezköy Buzdolabı Servisi

Çerkezköy En İyi 10 Buzdolabı Servisi – Teklif Al veya Hemen Ara!
Çerkezköy En İyi 10 Buzdolabı Servisi – Teklif Al veya Hemen Ara! HemenGeliriz.com ile Güvenli Hizmet, Hızlı Servis, Profesyonel Firmalar. Hemen Ara, Teklif Al veya Karşılaştır, Zaman Kazan.

Çerkezköy Buzdolabı servisi olarak bozulan, soğutmayan, ısı değerlerinde ani kayıplar yaşayan buzdolaplarınızın hızlı, ekonomik ve pratik bir tasvirde onarımı sağlanmaktadır. genelde yaşamda çok lazım olan ve gıdaların uzun süreli taze kalmasını sağlayan buzdolaplarının onarımı için hızlı çözümler ile birlikte buzdolabınız eski performansına kavuştuğu gibi aynı sürede da daha hesaplı fiyatlara onarım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.  

Hızlı buzdolabı servisi hizmeti sayesinde cihazda kullanıcının saptama edemediği sorunlarda basit bir şekilde saptama edilmekte ve Böylece sorunlar, cihaza zarar vermeden, doğru şekilde tamamlanmaktadır. Her buzdolabının özellikleri ve yapısı değişkenlik gösterdiği için buzdolabı tamirinde işinin ehli kişiler tarafından müdahale edilmesi son derece önemli olmakla birlikte, bu sayede daha sağlıklı bir tamir yöntemi de gerçekleştirilmektedir. Model ve marka fark etmeden hepsi buzdolapları için yetkin servis verilmektedir.

 

Çerkezköy 7/24 Acil En benzeyen Buzdolabı Tamir, Bakım, Arıza, montaj Servisi

Çerkezköy Buzdolabı servisi için en çok gerek duyulan alanlardan birisi buzdolabının sesli çalışmasıdır. Buzdolabından değişik sebeplerden ötürü ses geliyor olabilir . ancak bazı durumlarda adeta bir otomobil motoru sesine yakın ses gelebilir. Böylesi anlarda ses için buzdolabı servisi hizmetinden faydalanmak gerekebilecektir.

Bazı durumlarda ise sesin gelmesi çok daha basit sebeplerden kaynaklanabilmektedir. misal buzdolabının ayaklarının zemine tam oturmaması halinde bu olay titreşim ve ses oluşturmaya neden olacaktır. Bunun haricinde buzdolabı içindeki rafların da tam oturmaması halinde yine bu durum ses çıkarmaya neden olabilmektedir. lakin bu durumların haricinde ses geliyorsa, buzdolabı servisi çağrılması gerekmektedir. Çıtırtı ya da buz düşmesine benzeyen bir ses geliyorsa bu olayda dondurucu ile alakalı gerekli müdahaleler yapılmaktadır. Eğer gelen ses pervane sesi çıkarıyorsa bu olayda hizmet tarafından soğutucunun fan ayarlarına bakılmakta, içlerinde en riski olabilen motor sesine benzer bir ses geliyorsa bu durumda ise daha içerikli bir onarım hizmeti verilmektedir. Motor sesinin gelmesi buzdolabının motorunda zararlar olduğunu göstermekte ve buna bağlı olarak servis tarafından gereken işlemler yapılmakta, gaz borularının ayarlanması ve denetimi sağlanmakta, zararlar yine kısa süreler içerisinde çözümlenmektedir.

 

Soğutma Sorunları İçin Buzdolabı Servisi

Soğutma sorunları, Çerkezköy buzdolabı servislerinde yaygın olarak görülen buzdolabı sorunlarındandır.  Buzdolaplarının soğutmamaları kritik bir kusur belirtisidir ve bu olayda lakin buzdolabı servisi müdahalesi gerekmektedir. öncelikle görev tarafından yapılan ön gözlem sonucunda sorunun nereden kaynaklı olduğu saptama edilir ve soğutmanın hangi şekilde olmadığına bakılır. günlük buzdolapları iki şekilde soğutma yapmazlar;

 • Üst tarafın soğutması, alt tarafın soğutmaması,
 • Alt tarafın soğutması, üst tarafın soğutmaması,

Eğer üst taraf soğutup alt taraf soğutmuyorsa bu olayda buzdolabının su tahliyesindeki hortumun tıkanmış olabileceği için gerekli müdahale bu alana yapılacaktır. kusur boşaltma borusunun kontrolünün ardından yine devam ediyorsa bu olayda elektronik bölümlerinde arızadan kaynaklı olabilmektedir. Alt tarafının soğutması ve üst tarafının soğutmaması ise daha geniş arızalara işaret edebilmektedir. Bu olayda buzdolabı açık devre yapıyor olabilir, deforst rezistansı bozulmuş mümkün ya da dolap içi hava dolaşımı tam sağlanamıyor mümkün . Burada da yine Çerkezköy buzdolabı servisi mecburi olan hepsi derinlemesine görevleri vermekte ve hatası ortadan kaldırmaktadır.

 

Buzdolabının Kapı Sorunları İçin Çerkezköy Buzdolabı Servisi

Çerkezköy Buzdolabı servisi için sıklıkla kapı sorunları için de ihtiyaç duyulmaktadır. Buzdolapları için kapıların büyük önemi bulunmaktadır çünkü buzdolaplarının etkili bir soğutma yapabilmesi dışarıdaki havanın içeriye girmemesi ve içeride soğutulan havanın da tamamen içerde muhafaza edilmesi ile ilgilidir. Bu bakımdan kapı sorunları buzdolabı servisi için kapı contalarının ayarlaması yapılmaktadır. genelde kapının düşmesi ya da şişmesi sonucunda kapıların tam olarak kapanması engellenmektedir.  

Böylesi durumlarda kapı ayarı ve contaları denetim edilir, görev tarafından lazım conta düzeltmeleri yapılır ve bükülen contalar varsa bunların değiştirilmesi sağlanır. Bu yöntem büyük bir ısı ve enerji kaybına neden olmasına karşılık son derece pratik ve seri bir şekilde çözüme kavuşturulabilmektedir. Eğer kapı sorunları ciddiye alınmazsa bu olay kısa ve uzun vadede gıdaların tazeliklerini etkileyecek ve kısa sürelerde bozulmalarına neden olacaktır.  

 

Su Sızıntısı İçin Buzdolabı Servisi

Su sızıntısı buzdolaplarında önemli sorunlara yol açabildiği için bu sızıntının giderilmesine yönelik çabucak Çerkezköy buzdolabı servisi hizmeti verilmektedir. Kısa sürelerde sızıntıya müdahale edilmezse özellikle dondurucu kısmındaki gıdaların bozulması söz konusu olacağı için, bu olayda süratli bir biçimde buzdolabına müdahale edilmelidir.  

Su sızıntıları dondurucunun tam randımanlı çalışmamasından ileri gelmektedir ve servis tarafından bu sorunların tespit edilmesi için dondurucu kısmına bakılmaktadır. Dondurucu arızaları da genel de istenen ısı değerine ulaşamayan ve sızdırma yapan ya da motorun tamamen çalışmadığı durumlardan kaynaklanır. görev tarafından tesirli bir müdahale sonrasında dondurucu sıkıntısı çözülür ve tekrar dondurucu eski performansına kavuşarak çalışmaya başlar.  

 

Buzdolabında Karlanma 

Dondurucu ile bir başka sorun da karlanma yapmasıdır. Karlanma yapması demek yiyeceklerin zararına olabildiği için bu olayda hizmet hizmeti almak yiyeceklerin daha saklanmasına yardımcı olmaktadır. Karlanma sorunları süratli bir şekilde Çerkezköy buzdolabı servisi tarafından çözülmekte ve genelde buzdolabı arızaları içinde daha düşük maliyete çözüme kavuşturulmaktadır.

 

Sürekli Çalışma İçin Buzdolabı Servisi

Buzdolabının hep çalışması mühim bir sorundur çünkü buzdolaplarının değimeyen açık olmalarına rağmen soğutucularını her zaman, kesintisiz bir şekilde çalıştırmamaları, bunun yerine ısı değerlerinde bir düşme söz konusu olduğunda çalışmaları gerekmektedir. Eğer buzdolabı sürekli olarak çalışıyorsa bu olayda buzdolabı servisi çağrılmalıdır.

Pratik ve süratli bir şekilde tamir edilen buzdolabının çoğunlukla çalışması kondenser serpantinleri etrafındaki kirlenme ya da fan motoru arızasından kaynaklanmaktadır. Böyle bir olayda lazım işlemler hızlıca yapılır ve buzdolabının sadece ısı değerlerinde düşme olduğunda yani olağan bir biçimde çalışması sağlanır.  

 

Kesik Çalışma İçin Buzdolabı Servisi

Buzdolabının arada çalışması motor arızasına işaret etmektedir. Böylesi durumlarda buzdolabı servisi çağrılmalı ve motor komple bakımı yapılmalıdır. Buzdolabının ne zaman çalıştığı belirsiz ise bu olay ihmal edilmeden, seri bir şekilde göreve haber verilerek çözülmeli ve motor ya da ana kart arızasının tespitinin yapılması gerekmektedir.

Kullanıldığı alanda çözülebildiği gibi bazı durumlarda buzdolabının götürülmesini de gerektiren bir durum olan kesintili çalışma için dikkat edilmesi mecburi nokta ise böyle bir olayda motora ya da ana karta daha aşırı sorun vermemek için buzdolabının servis gelinceye kadar güç bağlantısını sonlandırmaktır.  

 

Çerkezköy En Kısa Yoldan Buzdolabı Servisi Firmalarına Nasıl Ulaşılır?

Eviniz ya da iş yerleriniz için buzdolabı onarımı için gereken olacak buzdolabı servisi hizmetlerine Hemen Geliriz garantisi sayesinde hızlı, uygun ve güvenilir bir biçimde kavuşabilirsiniz. Yaşadığınız bölgeye göre seçilecek olan servis seçenekleri, her markanın işinin uzmanı servisleri tarafından sağlanmakta ve Böylece buzdolabı sorunlarınız en iyi tasvirde çözülmektedir.

Hemen Geliriz garantisi ile sunulan Çerkezköy buzdolabı servisi görevleri bu alanda profesyonel, güler yüzlü ve müşteri memnuniyeti odaklı servis almak isteyenlerin tercihi olmaktadır. Fiyat teklifleri sonucunda sizin için en hesaplı olan fiyatı rahatlıkla bulabileceğiniz ve Böylece yüksek fiyat ödemekten de kurtulmanızı sağlayan buzdolabı servisi sistemi, aynı gün içinde sunduğu çözümler sayesinde de buzdolabından kaynaklanan sorunlarınızın etkili bir tasvirde çözüme kavuşturulmasına olanak sağlıyor.

Tekirdağ Çerkezköy Hakkında

Çerkezköy, Tekirdağ iline bağlı ilçe.

İçindekiler

 1. Tarihçe
 2. Ekonomi
 3. Nüfus
 4. Coğrafî yapısı
 5. Mahalleleri
 6. İklimi
 7. Kaynakça
 8. Dış bağlantılar

Tarihçe

Çerkezköy coğrafyasında ilk kurulan köyün, Çerkezköy mü yoksa Türbedere mi olduğu yönünde değişik görüşler bulunmaktadır. Atatürk İlköğretim Okulu bahçesinde olan türbe nedeniyle, Çerkez yerleşiminin öncesinde ve sonrasında dere yatağının olduğu bölge “Türbedere” diye adlandırılıyordu. Bugün Çerkezköy’de yaşayan bazı vatandaşların elinde, Çerkez göçleri öncesi döneme ait Türbedere kayıtlı tapuların bulunması, burada 1863 öncesine; 1847-1848 yıllarına uzanan bir yaşamın bulunduğu göstermektedir. Her ne kadar Çerkez göçü öncesi Türbedere’de bir yaşam olsa da, burada yaşayanların kaç hane olduğu, nüfusu ve kimliklerinin ne olduğu hakkında net bir bilgiye ulaşılmış değildir. Başbakanlık Osmanlı Arşivleri’nde, Fon Kodu HH.d… Gömlek No.su 17434 olan belgede, “Çerkes karyesinde Türbedere’de yapılacak olan inşaatın keşif bedeli” ibaresi olması, Türbedere’nin öncelikli olarak bir mevki adı olduğunu gösteriyor. Osmanlı-Rus Savaşı sonrası yeni göçlere açılmasıyla bu yerleşim yerinin adının, 1878 -1911 yılları arasında Türbedere olarak geçtiği, 1888-1907 yılları arasında da Türbedere’nin statüsünün, Türbedere yöresi, Türbedere Köyü ve Türbedere Nahiyesi olarak tanımlandığı söylenebilir.

Geçmişten bugüne aktarılanlar ve ortaya çıkan belgelere dayanarak yapılan incelemelerde, Osmanlı-Rus Savaşı’nın ardından bu coğrafyada aslında iç içe geçmiş 3 köyün varlığından söz edilmektedir: Birincisi, bugünkü Çerkezköy Belediyesi ile türbenin olduğu Atatürk İlköğretim Okulu’nun çevresindeki Çerkezköy, ikincisi dere yatağı çevresindeki Türbedere ve üçüncü olarak da Garnizon Komutanlığı’nın olduğu yerdeki Yeniköy. Bu üç köyün varlığı 1911 yılında bu yerleşim yerinin nahiye ve belediye olmasını sağlamış, ilk Belediye Başkanı Molla Mehmet Efendi ve beraberindekiler bölgenin isminin Türbedere olarak kalıcılığının sağlanmasını isteğinde Edirne Valiliği bu isteği kabul etmemişti. Edirne Valiliği’nin kararından sonra bu yerleşim yerinin ismi, Çerkezköy olarak kalıcı hale gelmiştir.

Çerkezköy, 26 Ekim 1912 ile (bazı kaynaklara göre ise de Kasım ayı başında) 30 Haziran 1913 tarihleri arasında Bulgar işgaline, 23 Temmuz 1920 ile 30 Ekim 1922 tarihleri arasında Yunan işgaline uğradı. Kuruluşundan beri Çorlu’ya bağlı olan Çerkezköy, 1914 yılında Kırkkilise’nin Saray Kazasına bağlandı. 15 Ekim 1923 yılında Saray ile birlikte Tekirdağ’a bağlanan Çerkezköy, 1 Nisan 1958’de ilçe yapıldı ve Kaymakamlığına da Yusuf Ziya Doğan atandı.

Ekonomi

1970'lere kadar kırsal nitelikli küçük bir yerleşim yeri olan ilçemiz, Bakanlar Kurulu'nun 1971 yılındaki kararı ile "Kalkınmada Öncelikli Yöreler" kapsamına alınmış ve 1973 tarihindeki karar ile Organize Sanayi Bölgesinin kurulması sonucu başlayan hızlı sanayileşme hareketiyle birlikte gelişim sürecine girmiştir. Ardı ardına etkinliğe geçen büyük ölçekli, modern teknoloji kullanan ve esas olarak dış pazara yönelik üretim yapan özel sektör kuruluşları, dokuma, metal eşya ve makine imalatı dallarında yoğunlaşmıştır. Bölgemizdeki sanayi tesislerinde 60.000’i aşkın çalışan, Türkiye ekonomisine katkıda bulunmaktadır. Halkın çok az bir bölümü tarımla uğraşmaktadır. İlçenin yer yer orman, tarım ve mera alanı olarak kullanılan topraklarında yetiştirilen başlıca ürünler; buğday ve ayçiçeğidir. Hayvancılık da yapılan ilçede az miktarda sığır ve koyun yetiştirilmektedir.

Nüfus

Çerkezköy’de 2011 TÜİK verilerine göre yaşayan 177.442 kişiden 92.301’i erkek, 85.141’i kadındır. Erkek nüfusun ilçede daha ağırlıklı olması (%52) fabrikalarda çalışmaya gelen erkeklerin sayısının daha fazla olmasından kaynaklanmaktadır. 60.000 kişi istihdam edilen Organize Sanayi Bölgesi (OSB)'nin bulunduğu Kapaklı beldesinin nüfusu, 2012 yılı itibarıyla 65.000'e ulaşmıştır.

YılToplamŞehirKır
196513.6905.3558.335
197014.2896.6827.607
197516.3008.4287.872
198023.97012.90811.062
198531.12517.90213.223
199041.31723.10218.215
200082.68541.63841.047
2007131.72360.90770.816
2008147.23967.61779.622
2009154.29869.87584.423
2010164.22073.91890.302
2011177.44279.69797.745
2012188.71284.234104.478
2013113.134113.134veri yok
2014123.119123.119veri yok
2015133.626133.626veri yok
2016146.319146.319Veri yok

Coğrafî yapısı

Çerkezköy ilçesi, Tekirdağ iline bağlıdır .Coğrafi olarak 41 derece 17 dakika 06 saniye kuzey enlem ve 28 derece 00 dakika 01 saniye doğu boylamında olup, denizden yüksekliği 160 metredir. Çerkezköy; doğuda İstanbul, güney ve batıda Çorlu, kuzeyde Saray ilçeleriyle çevrilidir. Güneyden geçen 0-3 Otoyolu'na 22 km'lik bir yolla bağlanan ilçemiz, il merkezi Tekirdağ'a 56 km, İstanbul'a ise 110 km uzaklıktadır.

İlçe toprakları Ergene Havzası'ndaki hafif engebeli düzlüklerden oluşur. Bu toprakların sularını Ergene ırmağı ile başlıca kollarından Çorlu Çayı toplar.

Mahalleleri

Çerkezköy ilçe merkezi idari yönden 12 mahalleden oluşmaktadır.

 • Bağlık
 • Cumhuriyet
 • Fatih
 • Fevzi Paşa
 • Gazi Mustafa Kemal Paşa
 • Gazi Osman Paşa
 • İstasyon
 • Kızılpınar Atatürk
 • Kızılpınar Namık Kemal
 • Kızılpınar Gültepe
 • Veliköy
 • Yıldırım Beyazıt
  

İklimi

Çerkezköy ilçesi, Trakya ikliminin belirgin özelliklerinin etkisi altındadır. Yörede zaman zaman esen soğuk kuzey rüzgarları ısının düşmesine yol açmaktadır. Sıcaklık, yaz aylarında 25 °C - 35 °C, kış aylarında ise 10 °C - (-8)°C arasında değişmektedir.