Özoğlu Teknik

AÇIK
4.6 / 5

Mustafa Özoğlu
247 Yapılan İş
0 538 045 41 36

Tekirdağ Çerkezköy Fırın Tamircisi

Çerkezköy En İyi 10 Fırın Tamircisi – Teklif Al veya Hemen Ara!
Çerkezköy En İyi 10 Fırın Tamircisi – Teklif Al veya Hemen Ara! HemenGeliriz.com ile Güvenli Hizmet, Hızlı Servis, Profesyonel Firmalar. Hemen Ara, Teklif Al veya Karşılaştır, Zaman Kazan.

Fırınlar evlerde yemek yapmakta kullandığımız en ciddi şeylerden bir tanesi olduğu için bozuldukları anda Hemen Geliriz'den Çerkezköy fırın tamircisi çağırabilirsiniz. Fırınların kullanımları kalıntı oldukça pratikleşmiştir. Hemen hemen her evde mevcut fırınlar için tamirler de şarttır. Lezzetli yemeklerinizi yaptığınız zamanlarda bu yemeklerin fırınların sıkıntılı olması durumundan dolayı pişmemesini veya yanmasını istemezsiniz.  

Nefis yemekler yapmak isterken bir anda bozulan fırınlar için çözümünüz Hemen Geliriz'den acil olarak çağırabileceğiniz Çerkezköy fırın tamircisidir. Misafirleriniz için bir akşam yemeği hazırlarken veya kendiniz için bir akşam yemeği hazırlarken fırınlanması mecburi yemeklerinizi fırına atmayı beklerken fırınlarınızın çalışmadığını gördüğünüzde bu olay oldukça can sıkıcı olabilmektedir. Bu durumdan acilen kurtulmak için Hemen Geliriz yapısında yer alan Çerkezköy fırın tamircisi ile irtibata geçebilirsiniz.  

 

Çerkezköy Fırınlı Ocak Tamiri

Fırınlarda etli, pilavlı veya sebzeli türlü çeşit yemekleriniz pişebilmektedir. Yemeklerinizin bu fırınlarda iyi bir şekilde pişmesini istiyorsanız fırınınızın zamanlı bakımını yaptırmanız gerekmektedir. lazım durumlarda bir anda bozulan fırınlar istemiyorsanız veya çalışır durumdayken aniden çalışmasının durmasını istemiyorsanız fırınlarınızı bir Çerkezköy fırın tamirscisine götürmeniz gerekmektedir.  

Fırınların nerede ne zaman bozulacakları hiç belli olmamaktadır. Fırınlar aniden bozulabilen cihazlardır. Bu cihazların bir anda bozulmalarına karşı olarak Hemen Geliriz'de mekan alan Çerkezköy fırın tamircisi ile anlaşabilmeniz mümkündür.  

Fırınların çokça çeşidi olmaktadır. Bu çeşitler ile beraber her fırının kendi tamiri de fark etmektedir. Her türlü fırının tamiri farklıdır. Çerkezköy fırın tamircisi bu çeşitlerin hepsine hakim olarak sizlerin her türlü fırınınıza bakmaktadırlar.  

Fırınlı ocaklar ise eski yıllardan beri evlerimizde var olan bir ocak sistemidir. Bu ocaklı fırınlar; alt tarafının fırın, üst tarafının da ocak olduğu bir cihazdır. farklı renk ve boyutlarda bulunmaktadırlar. Bu aygıtlar epey kullanışlıdır. Hem fırın hem de ocak olarak kullanabilirken çok konforlu bir şekilde de bir yerden bir yere taşınabilmektedir.  

Bu boyutlarda olan fırınların tamirlerini fırın tamircisi hızlıca yapmaktadır. Yapılan tamirler sonucunda fırınlı ocaklar çok uzun yıllar kullanılabilmektedir. Frınlı ocakların bozulması gibi durumda fırın tamircisi bu ocakları yerinden oynatmadan sizlerin evinde hızlıca tamir edebilmektedir. Hasarına bağlı olarak da değişen onarım yeri çoğunlukla fırının bulunduğu yerler olmaktadır. Tezgahınızda ankastreye uygun bir bölümün yapılmadığı zamanlarda fırınlı ocaklar oldukça ergonomik olmaktadırlar. Tezgahtan ayrı olarak koyduğunuz bu fırınlı ocaklar, tezgahınızda fazladan yer kaplamamaktadır.  

Tezgahların genellikle devamında mevcut bu fırınlar için Çerkezköy] fırın tamircisine Hemen Geliriz üzerinden ulaşabilirsiniz. Fırın tamircilerinin baktığı bazı marka fırınlar şunlardır;

 • Beko
 • Arçelik
 • Samsung
 • Goldmaster
 • Simfer
 • Luxell
 • Kumtel
 • Şamdan  
 • Akel
 • Bosch
 • Altus

Bunun gibi markalara bakan Çerkezköy fırın tamircisi sizin de evinizde mevcut çeşitli çeşitlerdeki fırınların bakımını yapmaktadırlar. Fırınlarınızın markasını telefonla irtibata geçtiğiniz fırın tamircisi ile paylaştığınız zaman sizlere görev verip veremeyeceklerini söylemektedirler. Eğer servis verdikleri bir marka ise sizlerin yanına gelerek sizlere servis vermektedirler. Fırınlarınızın sorunlarını anında saptama ederek sizlere nasıl görev vereceklerini anlatmaktadırlar. Bazen nüsha parça takarak, bazen ufak tamirler yaparak fırınlarınızın seri bir tamirlerini yapmaktadırlar.  

 

Çerkezköy Ankastre Fırın Tamiri

Ankastre fırınlar kalıntı en çok seçim edilen fırın çeşitleridir. Fırınların kalıntı çok çokça modeli çıkmakla beraber ankastre fırınlar çok çokça arzu görmektedirler. Ankastre fırınlar genellikle; ankastre ocak ve ankastre davlumbaz ile beraber üçlü paket halinde satılmaktadır. Üçlü paket halinde satışı yoğun hesaplı fiyatlara denk geldiği için insanlar günlük bu biçimde almayı  tercih etmektedirler.  

Ankastre fırınların bakımı için yine Hemen Geliriz'de mevcut Çerkezköy fırın tamircisi ile iletişime geçmeniz mümkündür. Bu kişiler ile birlikte fırınlarınızın onarımını yoğun çabuk bir tasvirde yaptırabilmeniz mümkündür.  

Arkadaşlarınız için hazırladığınız leziz yemekleri fırınlamak isterken fırınların bozuk olduğunu fark etmeniz durumunda acil olarak çağırabileceğiniz Hemen Geliriz'de bulunan Çerkezköy fırın tamircisi ile iletişime geçebilirsiniz. Fırın tamircileri ile beraber çalışarak fırınlarınızdaki zararlar daha aşırı büyümeden tamirini yaptırabilirsiniz. Fırın tamirlerinin yaptırılmadığı zamanlarda hasarlar giderek büyüyerek sizlere daha çokça masraf açmaktadır. Fırın tamircisi ise her büyüyen zarar için ekstra ücret alacağı için cebinizden fazladan para çıkması gerekecektir. Ondan dolayı fırınlarınızın en minik bir bozukluk vermesi gibi durumlarda Hemen Geliriz üzerinden anında bir Çerkezköy fırın tamircisi ile anlaşabilirsiniz. Hemen Geliriz üzerinden aradığınız kişilere hizmet hakkında ve fiyatlandırma ilişkin soru sorabilir ve bunları kabul ettiğiniz takdirde ustaları ankastre fırın tamiri için çağırabilirsiniz. Ustalar ile anlaştığınız gün ve saatte görüşerek ankastre fırınınızın onarımını yaptırabilirsiniz.  

Fırınlar mutfaklarda epey kullanışlı cihazlardır. Fırınlarda pişirilen yemekler çok basit ve hızlı biçimde yapılmaktadır. Fırınlarda yapılan yemeklerin ayrıca da başka bir lezzeti olmaktadır ve bunlardan dolayı sıkça kullanılan fırınlar bazen arıza verebilmektedir. arıza veren fırınların hızlıca onarımı için Hemen Geliriz Web Sitesi'ni ziyaret edebilirsiniz. Hemen Geliriz'de yer alan fırın tamircisi epey güvenilir ve işinde uzman kişilerdir.  

Ankastre fırın konusunda ehil olmuş kişiler ile birlikte çalışarak fırınlarınızın arızalarının kısa sürelerde giderilmesi için doğru kişilerler çalışmış olabilirsiniz. Hemen Geliriz'de yer alan fırın tamircisi işinde uzman olmuş ve ankastre fırınların kalıntı her arızasını süratli tespit ederek tamirlerine de hızlı bir biçimde başlamaktadırlar. Ankastre fırınlarınızın süratli bakım edilmesi için işinde epey iyi ve kendini genellikle olarak geliştiren kişiler ile çalışmanız mümkündür.  

 

Davul Fırın

Davul fırın sürekli insanların hayatlarında bir dönem de olsa kullandıkları fırınlardan bir tanesidir. Bu fırın çoğunlukla tek katlı tek tepsili olup epey hızlı bir kullanışa sahiptir. Bu fırınlar hem hızlı ısınması hem de yoğun hızlı temizlenmesi ile fazlaca tercih edilmektedir. tercih edilen bu fırınların tamirlerini Hemen Geliriz'de mekan alan ustalar yapmaktadırlar. Bu ustalar sizlere fırınların şekli ve markası fark etmeksizin görev verebilmektedirler. servis verdikleri malzemelerin ederi ve zanaat parası ile beraber sizlerden bu ücretleri almaktadırlar. Çerkezköy fırın tamircisi fırınlarda kullandıkları malzemenin veya cüzi zanaat parasını alarak hizmet verebilmektedirler.  

Fırın tamircisi sizlere en düzgün hizmeti sunabilmek için son teknoloji yenilikleri takip ederek çoğunlukla olarak sıfır gelişen fırınları incelemektedirler. Her fırın hakkında bilgisi olan ve bakımını yapabilen Çerkezköy fırın tamircisine Hemen Geliriz üzerinden ulaşabilmeniz mümkündür. Bu siteden ulaşacağınız kişiler ile birlikte çalışarak güvenli ve kaliteli servis alabilmeniz mümkündür.  

Misafirlerinize yapacağınız yemek sırasında, fırınınız bozulursa acil olarak ulaşabileceğiniz ve hemen servis verecek Çerkezköy fırın tamircisi ile Hemen Geliriz üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Acil bir biçimde yapılması mecburi fırınlarınız için Çerkezköy fırın tamircisi ile beraber çalışabilirsiniz. Ankastre fırınların tamirleri genellikle bulundukları yerden sökülmeden yapılmaktadır. Ankastre fırınların bulundukları yere Çerkezköy fırın tamircisi gelerek hizmet verebilmektedir. Verilen hizmetler dahilinde de ücret alan bu kişiler ile birlikte çalışmak için Hemen Geliriz Web Sitesi'ni ziyaret edebilirsiniz.  

Davul fırın, ankastre fırın veya fırınlı ocak şeklinde bulunan fırınlarınızın bozulması gibi durumlarda genellikle bu işlerde profesyonel olmuş kişileri seçim etmeniz gerekmektedir. Çerkezköy fırın tamircisi için Hemen Geliriz Ana Sayfası'nda mekan alan hizmet ve yer bilgisini girmeniz yeterlidir. Girilen servis ve pozisyon bilgisi doğrultusunda sizlere en yakın bulunan Çerkezköy fırın tamircisi listelenecektir.  

Tekirdağ Çerkezköy Hakkında

Çerkezköy, Tekirdağ iline bağlı ilçe.

İçindekiler

 1. Tarihçe
 2. Ekonomi
 3. Nüfus
 4. Coğrafî yapısı
 5. Mahalleleri
 6. İklimi
 7. Kaynakça
 8. Dış bağlantılar

Tarihçe

Çerkezköy coğrafyasında ilk kurulan köyün, Çerkezköy mü yoksa Türbedere mi olduğu yönünde değişik görüşler bulunmaktadır. Atatürk İlköğretim Okulu bahçesinde olan türbe nedeniyle, Çerkez yerleşiminin öncesinde ve sonrasında dere yatağının olduğu bölge “Türbedere” diye adlandırılıyordu. Bugün Çerkezköy’de yaşayan bazı vatandaşların elinde, Çerkez göçleri öncesi döneme ait Türbedere kayıtlı tapuların bulunması, burada 1863 öncesine; 1847-1848 yıllarına uzanan bir yaşamın bulunduğu göstermektedir. Her ne kadar Çerkez göçü öncesi Türbedere’de bir yaşam olsa da, burada yaşayanların kaç hane olduğu, nüfusu ve kimliklerinin ne olduğu hakkında net bir bilgiye ulaşılmış değildir. Başbakanlık Osmanlı Arşivleri’nde, Fon Kodu HH.d… Gömlek No.su 17434 olan belgede, “Çerkes karyesinde Türbedere’de yapılacak olan inşaatın keşif bedeli” ibaresi olması, Türbedere’nin öncelikli olarak bir mevki adı olduğunu gösteriyor. Osmanlı-Rus Savaşı sonrası yeni göçlere açılmasıyla bu yerleşim yerinin adının, 1878 -1911 yılları arasında Türbedere olarak geçtiği, 1888-1907 yılları arasında da Türbedere’nin statüsünün, Türbedere yöresi, Türbedere Köyü ve Türbedere Nahiyesi olarak tanımlandığı söylenebilir.

Geçmişten bugüne aktarılanlar ve ortaya çıkan belgelere dayanarak yapılan incelemelerde, Osmanlı-Rus Savaşı’nın ardından bu coğrafyada aslında iç içe geçmiş 3 köyün varlığından söz edilmektedir: Birincisi, bugünkü Çerkezköy Belediyesi ile türbenin olduğu Atatürk İlköğretim Okulu’nun çevresindeki Çerkezköy, ikincisi dere yatağı çevresindeki Türbedere ve üçüncü olarak da Garnizon Komutanlığı’nın olduğu yerdeki Yeniköy. Bu üç köyün varlığı 1911 yılında bu yerleşim yerinin nahiye ve belediye olmasını sağlamış, ilk Belediye Başkanı Molla Mehmet Efendi ve beraberindekiler bölgenin isminin Türbedere olarak kalıcılığının sağlanmasını isteğinde Edirne Valiliği bu isteği kabul etmemişti. Edirne Valiliği’nin kararından sonra bu yerleşim yerinin ismi, Çerkezköy olarak kalıcı hale gelmiştir.

Çerkezköy, 26 Ekim 1912 ile (bazı kaynaklara göre ise de Kasım ayı başında) 30 Haziran 1913 tarihleri arasında Bulgar işgaline, 23 Temmuz 1920 ile 30 Ekim 1922 tarihleri arasında Yunan işgaline uğradı. Kuruluşundan beri Çorlu’ya bağlı olan Çerkezköy, 1914 yılında Kırkkilise’nin Saray Kazasına bağlandı. 15 Ekim 1923 yılında Saray ile birlikte Tekirdağ’a bağlanan Çerkezköy, 1 Nisan 1958’de ilçe yapıldı ve Kaymakamlığına da Yusuf Ziya Doğan atandı.

Ekonomi

1970'lere kadar kırsal nitelikli küçük bir yerleşim yeri olan ilçemiz, Bakanlar Kurulu'nun 1971 yılındaki kararı ile "Kalkınmada Öncelikli Yöreler" kapsamına alınmış ve 1973 tarihindeki karar ile Organize Sanayi Bölgesinin kurulması sonucu başlayan hızlı sanayileşme hareketiyle birlikte gelişim sürecine girmiştir. Ardı ardına etkinliğe geçen büyük ölçekli, modern teknoloji kullanan ve esas olarak dış pazara yönelik üretim yapan özel sektör kuruluşları, dokuma, metal eşya ve makine imalatı dallarında yoğunlaşmıştır. Bölgemizdeki sanayi tesislerinde 60.000’i aşkın çalışan, Türkiye ekonomisine katkıda bulunmaktadır. Halkın çok az bir bölümü tarımla uğraşmaktadır. İlçenin yer yer orman, tarım ve mera alanı olarak kullanılan topraklarında yetiştirilen başlıca ürünler; buğday ve ayçiçeğidir. Hayvancılık da yapılan ilçede az miktarda sığır ve koyun yetiştirilmektedir.

Nüfus

Çerkezköy’de 2011 TÜİK verilerine göre yaşayan 177.442 kişiden 92.301’i erkek, 85.141’i kadındır. Erkek nüfusun ilçede daha ağırlıklı olması (%52) fabrikalarda çalışmaya gelen erkeklerin sayısının daha fazla olmasından kaynaklanmaktadır. 60.000 kişi istihdam edilen Organize Sanayi Bölgesi (OSB)'nin bulunduğu Kapaklı beldesinin nüfusu, 2012 yılı itibarıyla 65.000'e ulaşmıştır.

YılToplamŞehirKır
196513.6905.3558.335
197014.2896.6827.607
197516.3008.4287.872
198023.97012.90811.062
198531.12517.90213.223
199041.31723.10218.215
200082.68541.63841.047
2007131.72360.90770.816
2008147.23967.61779.622
2009154.29869.87584.423
2010164.22073.91890.302
2011177.44279.69797.745
2012188.71284.234104.478
2013113.134113.134veri yok
2014123.119123.119veri yok
2015133.626133.626veri yok
2016146.319146.319Veri yok

Coğrafî yapısı

Çerkezköy ilçesi, Tekirdağ iline bağlıdır .Coğrafi olarak 41 derece 17 dakika 06 saniye kuzey enlem ve 28 derece 00 dakika 01 saniye doğu boylamında olup, denizden yüksekliği 160 metredir. Çerkezköy; doğuda İstanbul, güney ve batıda Çorlu, kuzeyde Saray ilçeleriyle çevrilidir. Güneyden geçen 0-3 Otoyolu'na 22 km'lik bir yolla bağlanan ilçemiz, il merkezi Tekirdağ'a 56 km, İstanbul'a ise 110 km uzaklıktadır.

İlçe toprakları Ergene Havzası'ndaki hafif engebeli düzlüklerden oluşur. Bu toprakların sularını Ergene ırmağı ile başlıca kollarından Çorlu Çayı toplar.

Mahalleleri

Çerkezköy ilçe merkezi idari yönden 12 mahalleden oluşmaktadır.

 • Bağlık
 • Cumhuriyet
 • Fatih
 • Fevzi Paşa
 • Gazi Mustafa Kemal Paşa
 • Gazi Osman Paşa
 • İstasyon
 • Kızılpınar Atatürk
 • Kızılpınar Namık Kemal
 • Kızılpınar Gültepe
 • Veliköy
 • Yıldırım Beyazıt
  

İklimi

Çerkezköy ilçesi, Trakya ikliminin belirgin özelliklerinin etkisi altındadır. Yörede zaman zaman esen soğuk kuzey rüzgarları ısının düşmesine yol açmaktadır. Sıcaklık, yaz aylarında 25 °C - 35 °C, kış aylarında ise 10 °C - (-8)°C arasında değişmektedir.