hg
Artı Elektrik Elektronik Mehmet Mustafa Çınar
Artı Elektrik Elektronik olarak Kayseri lokasyonun ... da Elektrikçi, Aydınlatma Sistemleri, Diafon Sistemleri, Elektrik Tesisatı Döşeme, İnternet Hattı Çekme, Telefon Hattı Çekme, Telsiz Sistemleri, Yangın Tesisatı, Zayıf Akım Tesisatı, Televizyon Tamircisi, Uydu Servisi, Çanak Anten, Merkezi Sistem Uydu Kurulumu, Uydu Kurulumu, Uydu Montajı, Temizlik Şirketleri, Apartman Temizliği, Battaniye Yıkama, Cam Temizliği, Dış Cephe Temizliği, Ev Temizliği, Fabrika Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik, Koltuk Yıkama, Merdiven Temizliği, Ofis Temizleme, Perde Temizleme, Yangın Sonrası Temizlik, Yorgan Yıkama, sektörlerinde sizelere hizmet vermekte. Devamı
Değerlendirme Yap
-.-
5 Hizmet Verdi
Neden Hemen Geliriz?
  • Bugüne dek Temizlik Şirketleri Sektöründe 970 hizmet verildi!
  • Servis sağlayıcılarımızın en yüksek değerlendirme alanlarını sizler için seçiyoruz.
  • Yılda 20.000 den fazla insan Hemen Geliriz'e güveniyor.
  • Tüm servis sağlayıcılarımızın en iyi hizmeti verdiğinden emin oluyoruz.

En İyi 10 Temizlik Şirketi – Teklif Al veya Hemen Ara!

Hem bireysel hem de kurumsal yerlerin temizlenebilmesi için temizlik şirketleri personel yönlendirmektedir. Temizlik personelleri; kaliteli bir temizlik hizmeti sunabilecek tecrübede bireylerden oluşmaktadır. pratik yöntemler ve uygun malzemeler ile beraber daha kısa süre içerisinde daha düzgün sonuç alınan temizlik hizmeti vermektedir. Bu nedenle temizliğe ihtiyacı olan bireylerin kendilerinin temizlemesindense, bir profesyonelden yardım almaları kendileri için daha avantajlı olmaktadır.

Bir yerin uzun süredir temizlenmemesi durumunda; ilgili yerde sağlığa zarar verebilecek birçok mikrop üreyebilmektedir. Alerjisi olan bireyleri de rahatsız edebilecek bir çevre oluşmaktadır. Bu nedenle sınırlı periyotlarda temizliğin mutlaka yapılması gerekmektedir. ancak hem zamandan tasarruf edilebilmesi hem de yorulmaması için bireyler temizlik şirketleri ile anlaşabilmektedirler. Temizlik şirketlerinin daha önceki işlerini, kullandıkları malzemeleri ve ekipmanları araştırmaları gerekmektedir.

Temizlik hizmeti mesai saatleri içerisinde veya mesai saatleri haricinde yedi gün yirmi dört saat alınabilmektedir. Temizlik şirketleri, garantili bir temizlik sunmaktadırlar. Temizlik yapılacak olan alanın eşyalı veya eşyasız olması, bulunduğu kat, temizlik içerisinde yapılacak işlemler, temizlenecek yerlerdeki kir oranı; temizlikte kullanılacak olan malzemeleri belirlemektedir. Aynı dakikada temizliğin maliyetini de etkileyen bir durumdur. Mekanların hem içleri hem de dışları temizlenmektedir. Bu süreçte temizlik şirketleri personellerinin can güvenliklerini sağlayacak önlemler almaktadırlar.

 

Ev Temizlik Şirketleri

Ev, daire ve villa temizliği; temizlik şirketleri tarafından yapılabilmektedir. Temizlik şirketleri; evin içerisinde temizlik yaparken oldukça dikkatli ve özenli olmaktadırlar. Evdeki eşyalar temizlik sırasında zarar görmemektedir. Aynı dakikada eşyalar eski yerlerinde bırakılmaktadır. Ev temizlik şirketlerinin yaptıkları işler ise şöyledir:

  1. İç ve dış cam temizliği yapılmaktadır.
  2. Mutfak dolaplarının içleri, mutfağın zemini, buzdolabı ve fırın gibi eşyaların dış yüzey temizliği yapılarak mutfak temizlenmektedir.
  3. Salon dahil olmak üzere bütün odaların genel temizliği yapılmaktadır. Eşyaların tozlarının alınması, kalorifer peteklerinin temizliği, altyapı temizliği, eşyaların yüzeylerine uygulanan hassas temizlik buna dahildir.
  4. Lavabo, klozet, fayans, derz araları gibi banyo içerisindeki her yerin temizliği yapılmaktadır. Banyo temizliğine uygun kimyasallar kullanılarak uygun teknikler ile temizlik tamamlanmaktadır.
  5. Balkonun zemini ve korkulukları temizlenmektedir.

 

Ofis Temizlik Şirketleri

Ofis temizlik firmaları ile iş birliği yapılması durumunda; mesai saatlerinin bitmesi ile beraber ofis içerisinde temizlik yapılmaktadır. firmalar alanında profesyonel ekipleri temizlik için göndermektedir. Masa, sandalye, dolap, raf gibi alanların temizliği yapılmaktadır. Ayrıca ofislerin camları hem içten hem de dıştan silinmektedir. Bununla ilgili gereken ekipmanların temin edilmesi, temizlik elemanlarına aittir. Yüksek katlı ofislerin dış camları temizlenirken asansörlü sistem kurulmaktadır. Bu sayede temizlik elemanlarının da canları riske atılmamış olmaktadır. Mesai saatleri içerisinde ofis temizliği yapılıyor ise; bu süreçte çalışanları rahatsız etmeyecek şekilde temizliğin tamamlanmasına özen gösterilmektedir. Temizlik şirketleri ofislere temizlik elemanlarını göndermeden önce ofislerin personellerinin çalışma saatleri hakkında bilgi almak istemektedir.

Temizlik şirketlerinin elemanları, yaptıkları iş ile ilgili gereken belgelere ve eğitimlere sahip kişilerdir. Dış cephe cam temizliği yapılacak olan ofislere temizlik öncesinde; temizlik belgeleri, vinç operatör belgeleri ve temizlik sırasında kullanılacak olan ürünlerin sağlığa zararının olup olmadığına ilgili sertifika gönderilmektedir.

 

Fabrika Temizlik Şirketleri

Fabrika temizlik şirketleri, fabrikaları temizlerken seçecekleri ürünleri fabrikaya göre belirlemektedir. Bazı fabrikaların bazı bölümlerinde kimyasal kullanılarak temizlik yapılması uygun olmamaktadır. Temizlik şirketleri; makine temizliği, üretim hattı temizliği için yüzeylerin durumuna ve kir oranına göre kimyasal kullanıp kullanamayacaklarına karar vermektedirler.

Fabrika temizliği, hafife alınmayacak kadar ciddi bir iştir. En küçük bir aksiliğin olması, fabrika içerisindeki makinelerin zarar görmesine neden olabilmektedir. Bu da fabrika faaliyetlerinin aksamasına yol açabilmektedir. Bu nedenle firmalar ile irtibata geçilirken, şirketlerin referanslarının dikkate alınması gerekmektedir.

 

inşaat Sonrası Temizlik Hizmeti

Boya, tadilat ve inşaat sonrasında dairelerin temizliğe ihtiyaçları bulunmaktadır. inşaat pisliğinin temizlenmesi oldukça zor olduğu için evin içerisinde genel temizlik yapmaya benzememektedir. Bu nedenle inşaat sonrası temizlik için bir profesyonel ile anlaşılması daha avantajlı olmaktadır. Temizlik şirketleri; buhar sistemleri ile aktif cihazlar ve elektronik cihazlar ile inşaat sonrası temizlik işlemini yürütmektedir. Temizlikte kullanılacak olan malzemeler, temizlenecek yüzeylerin cinslerine göre belirlenmektedir. Oturulan bir evin veya ofisin temizliğinden yoğun daha detaylı bir temizlik yapılmaktadır.

 

Hastane Temizliği

Hastane ve klinik ortamlarının temiz olması, diğer yaşam alanlarının temizliğinden yoğun daha önemlidir. Hastaneler, insan trafiğinin oldukça yoğun olduğu yerlerdir. Her gün birçok insanın giriş çıkış yaptığı hastanelerde mikrop olması, birçok insanın sağlığını riske atabilmektedir. Bu nedenle hastane ortamı temizlenirken temizlik şirketlerinin eğitimli personelleri yönlendirmesi ciddi olmaktadır. Temizlik elemanları, Avrupa standartlarında temizlik yapmaktadırlar. Hastane içerisinde yapılan temizlikte kullanılan malzemeler, insan sağlığını tehdit edebilecek malzemeler değildir.

 

endüstriyel Temizlik Şirketleri

Sanayi makineleri süre içerisinde kirlenebilir ve pas tutabilmektedir. Yüzeylerinde kir ve pas görülen endüstriyel makinelerinin hem yağlanması hem de gereken bakımlarının yapılması gerekmektedir. Temizlik şirketleri, endüstriyel makinelerinin temizliğini de üstlenmektedir. Makinelerin temizlik işlerini yürütürken iş güvenliği standartlarına uygun bir süreç geçirilmektedir.

 

Dezenfeksiyon İşlemleri

Ev, ofis, iş yeri, villa, daire, fabrika gibi yerlerde oluşan hijyen sorunlarına karşı dezenfeksiyon çözümleri sunulmaktadır. Temizlik firmalarından dezenfeksiyonlu temizliğin talep edilmesi durumunda; alanında deneyimli ve uzmanlaşmış olan ekipler dezenfekte işlemini tamamlamaktadırlar. işlem sırasında kullanılan dezenfeksiyonların insan sağlığına zararının bulunmadığı ile ilgili gereken belgeler işlem öncesinde mekan sahiplerine sunulmaktadır.

Dezenfeksiyon hizmeti alınırken, bu hizmeti verecek olan firmaya güvenilmesi oldukça ciddi olmaktadır. İnsan sağlığının korunması, riske yol açabilecek olanların temizlenmesi için dezenfeksiyon yapılmaktadır. Bu işlem sırasında kullanılacak olan dezenfektanın içeriğinin öğrenilmesi gerekmektedir. doğru teknikler ile dezenfeksiyon hizmetinin alınabilmesi için gelecek olan ekibin işinin ehli olduğundan güvenli olunmalıdır.

 

Mermer Cilalama Hizmeti

Temizlik yapılacak olan alanların zeminlerinin türüne bağlı olarak polimerize veya kristalize mermer cilalama hizmeti verilebilmektedir. Temizlik şirketleri; zeminlerin temizliklerini yaptıktan sonra, zeminin cilalama ve tamir işlemlerini de yapmaktadır. Gelişen teknoloji ile beraber temizlikte kullanılan cihaz ve malzemeler da oldukça farklı olmaktadır. Bu nedenle mermer cilalama uygulaması da kısa süre içerisinde tamamlanabilmektedir.

 

En Kısa Yoldan Temizlik Şirketlerine Nasıl Ulaşılır?

Evleri, ofisleri veya iş yerleri için temizlik elemanı ihtiyacı olan fakat güvenilir bir temizlik elemanı bulamayanlar için doğru konum Hemen Geliriz olmaktadır. Hemen Geliriz olarak; alanında profesyonel olan temizlik şirketlerinin faaliyetlerini sürdürebilmeleri için kendilerini temizlik elemanına ihtiyaç duyan kişilerin karşısına çıkartmaktayız. İnsanların bulundukları şehre göre kendilerine uygun temizlik şirketlerini belirleyebilmelerine yardımcı olmaktayız. Eğitim belgeleri olan, temizlik yapılan alandaki eşyalara zarar vermeyen, uygun bir fiyat belirleyen, her türlü alanın temizliği için uygun cihaz ve ekipmanları barındıran şirketleri önermekteyiz. iş kalitesi ve güvenilirlik konusunda temizlik şirketlerine kefil olmaktayız.

Hemen Geliriz olarak müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışını benimsemekteyiz. Aynı gün içerisinde, talep ettikleri bölgedeki temizlik şirketlerini kendilerine yönlendirmekteyiz. Yapılacak olan temizlik işlemlerini önceden belirten kişiye sınırlı bir gün ve saat verilmektedir. Bu süre içerisinde temizlik tamamlanmaktadır. Temizlik için aktif personellerin malzemeleri, kimyasalları, yemek bedelleri, temizlik şirketlerine aittir.