Neden Hemen Geliriz?
 • Servis sağlayıcılarımızın en yüksek değerlendirme alanlarını sizler için seçiyoruz.
 • Yılda 20.000 den fazla insan Hemen Geliriz'e güveniyor.
 • Tüm servis sağlayıcılarımızın en iyi hizmeti verdiğinden emin oluyoruz.
Müşteri Yorumları
Hiç yorum bulunamadı..

En İyi 10 Vinç Kiralama – Teklif Al veya Hemen Ara!

vinç kiralama hizmetinden en aşırı yararlanan kişiler inşaat sektöründe mekan alan kişilerdir. inşaat sektöründe en aşırı gereken olan şeylerden bir tanesi de vinçlerdir. Vinçler sayesinde işçiler aşırı daha rahat çalışmakta ve yüksek binalarda daha hızlı hizmet vermektedirler. Günümüzde artık oldukça yüksek binalar yapılmaktadır. Bu binaların yapımıyla beraber vinçlere olan ihtiyaçlar da artmaktadır. İşçilerin çalışmalarını kolaylaştıran bu cihazlar ile beraber yüksek katlara ağır yüklerin taşınabilmesi mümkün olmaktadır. İşçiler vinçleri kullanarak aşırı daha rahat bir çalışma sağlamaktadırlar.  

Vinçleri kullanan operatörler sayesinde işler yapılırken aşırı daha basit şekillerde yapılmaktadır. Bu işlemlerin yapılması ile beraber işçilerin yaptıkları işler kolaylaştırılmaktadır. İşçilere yüklenen iş yükü düşürülerek daha basit bir şekilde vinç yardımıyla işler yapılmaktadır. iş yükü artık makinelere yüklenerek insanların iş yükü azalmaktadır. Azalan işlerden dolayı daha kısa sürelerde daha hızlı binalar yapılmaktadır.

 

Kiralık Vinç

Kiralık vinç kiralaması yaparak inşaat işlerinizde ve diğer işlerinizde aşırı daha hızlı hizmet alabilmeniz mümkündür. Kiralık vinçler sayesinde tonlarca kiloya sahip malzemeleri bile yüksek katlara çıkarmak veya bir yerden bir yere taşıyabilmek mümkündür. Kiralık vinç ile beraber tırlarda taşınan yükleri rahatlıkla bir yere indirebilmek mümkün olabilmektedir.  

Taşınacak olan bir trafo, konteyner veya tonlarca ağırlıkta kulübe tarzındaki şeyleri vinçler ile beraber kaldırabilmek mümkündür. Vinç desteği ile beraber aşırı ağır olan yükler bile rahatlıkla kaldırılabilmektedir. Tırlarda mevcut ve aşırı ağır olan malzemelerin insan gücü ile indirilmesi mümkün olmadığında vinçler devreye girerek bu yükleri indirip kaldırabilmektedir. Yüklerin yüksek katlara çıkarılabilmesi veya bir yerden bir yere taşınması vinçler ile mümkün olmaktadır. Vinç kiralama firmaları ile anlaşabilmek için Hemen Geliriz Web Sitesi'ni ziyaret edebilirsiniz. Bu sitede mekan alan firmalar ile anlaşabilmek için irtibat numaralarını arayarak konuşma sağlayabilirsiniz. Aradığınız kişilere hizmet hakkında soru sorabilir ve hizmetin ücretini öğrenebilirsiniz. Bu hizmetler dahilinde alınacak ücretleri belirleyerek sizlere en uygun fiyatı sunmaktadırlar.  

Kiralık vinç bularak inşaat ve diğer taşıma işlemlerinizde işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Operatörler tarafından kullanılan bu iş makineleri aşırı rahat bir uygulama sağlayarak anında işlerinizin hallolmasını sağlamaktadır. Operatörler vinçleri kullanabilmek için özel sınıf ehliyet almışlardır ve kullanımlarında pratiklemişlerdir. pratik ve hızlı bir uygulama sağlayarak sizlere en düzgün hizmeti sunmaktadırlar. Operatör olmadan vinç kiralama hizmeti de mevcuttur. Operatör bir kişi zaten çalıştırıyorsanız vinç kiralama firmalarından sadece vinç hizmeti alabilirsiniz. Operatörlere ek para ödemek zorunda olmadan sadece vincin parasını ödeyerek bu hizmeti alabilmeniz mümkündür.  

Vinç kiralama hizmeti kapsamında operatör hizmetinin dahil olup olmadığını firmaları arayarak öğrenebilirsiniz. firmalar ile beraber çalışarak güvenli ve garantili hizmet alabilirsiniz. Hemen Geliriz'de mekan alan vinç kiralama firmaları alanlarında uzun yıllardır deneyim kazanmış ve bu işi profesyonel olarak yapan firmalardır. Uzun yıllar vinç kiralama hizmetini sunan firmaların garantileri ve çalışma şekilleri belirlidir. Bu sınırlı kuralların dışarısına çıkamamaktadırlar. gereken koşulları sağlamanız ve fiyat konusunda anlaşmanız halinde sizlere en kaliteli hizmeti sunacaklardır. Sunulan hizmetler kapsamında da fiyatlandırmalar fark etmektedir.  

 

Kiralık Sepetli Vinç Fiyatları Ne Kadar?  

Vinç çeşitleri kullanımlara göre değişmektedir. aşırı farklı vinçler bulunmaktadır. farklı model ve marka vinçleri bir vinç kiralama firmasında bulmanız mümkündür. dilediğiniz marka ve model araçlara bu firmalar ile ulaşabilirsiniz. uygulama sürenize bağlı olarak değişen ücretler ile beraber hizmeti alabilmeniz mümkündür. uygulama süreniz 1 saatten 1 aya veya 1 yıla kadar çıkabilmektedir. Vincin müsaitlik durumu ve kira bedeli üzerinde anlaşma sağlamanız ile beraber sizlere dilediğiniz vinç kiralama hizmetini sunacaklardır. Sizlere en düzgün fiyatı ve en düzgün hizmeti sunan bu firmalar ile beraber çalışmak istiyorsanız Hemen Geliriz Web Sitesi'ni ziyaret edebilirsiniz. Bu sitede mekan alan bütün firmalar güvenilir ve işlerinde uzmanlardır.  

Bu sitede mekan alan firmaların ellerinde mevcut vinç markalarının bazıları şunlardır;

 • Caterpillar (CAT)
 • Ford
 • Scania
 • Otosan
 • Mercedes
 • Volvo
 • Hidrokon
 • Isuzi
 • Kombassan
 • Liebherr
 • Tugana
 • Paksan

Bunun gibi markaları bulabileceğiniz vinç kiralama şirketleri ile irtibata geçmek isterseniz Hemen Geliriz Web Sitesi'ni ziyaret edebilirsiniz. Hemen Geliriz'de mevcut vinç kiralama şirketlerinden birisi ile irtibat kurarak hizmet ve saatlik ücret hakkında bilgi alabilmeniz mümkündür. Bu firmalar sizlere gereken bilgileri verdikten sonra anlaşma sağlamak dilediğiniz takdirde sizlerin konumunuzu alarak vinci size getirmek için çalışmaya başlamaktadırlar.  

inşaat sırasında veya sonrasında gereken olan vinçlerin uzun süreli kiralanması mümkündür. Vinçler inşaat başlangıcında kiralanıp inşaat bitimine kadar kullanılabilmektedir. İnşaatın uzun sürmesi durumunda ek ücretler ile beraber vinci kullanmaya devam edebilirsiniz.

Vinçlerin birçok markası bulunduğu gibi birçok çeşidi de bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de sepetli vinçlerdir. Sepetli vinçler sayesinde birçok şey yapılmaktadır. Sepetli vinçler en aşırı itfaiyelerin kullandığı türlü vinçlerdir. Merdiven boyutlarının yetişmediği yerlerde hizmet verebilmek için tasarlanmış bu vinçler de vinç kiralama firması tarafından kiralatılabilmektedir. Vinç kiralama firmaları Hemen Geliriz üzerinden arayarak bu firmalarda sepetli vinçlerin bulunup bulunmadığını sorabilir ve bu hizmetin bedelini öğrenebilirsiniz. Öğrendiğiniz bilgiler doğrultusunda vinç hizmetini almak isterseniz firmalar ile anlaşabilir ve firmaların vinci yollamasını talep edebilirsiniz. Sepetli vinçler sayesinde yüksek yerlerdeki tellerin düzenlenmesi sağlanabilir, yüksek cam veya metallerin temizlenmesi düzenlenmesi yapılabilir. Aynı dakikada yükseklere takılacak olan tabelaları ve yükseğe yapılabilecek birçok işlemi bu sepetli vinçler ile yapmak mümkündür.  

Sepetli vinçler sayesinde elektrik telleri veya diğer cadde direklerinin düzenlenmesi yapılabilmektedir. Elektrik tellerinin kopması sonucunda yaşanabilecek aksilikler nedeniyle bu problemi çözmek için acilen bir sepetli vinç kiralama hizmeti alınması gerekmektedir. Ustaların vereceği bu hizmet sepetli vinçler ile beraber aşırı daha hızlı sunulmaktadır.  

Sepetli vinç kiralama fiyatları yine marka, model ve uygulama gününe göre değişmektedir. uygulama süreleri ve modellerin yüksek olması ile beraber biraz daha aşırı para ödeyebilmeniz mümkündür. Sizlere en uygun ücreti teklif edecek vinç kiralama firmaları Hemen Geliriz Web Sitesi'nde mekan almaktadır. Bu sitede mekan alan firmaları arayarak hizmet ve fiyat hakkında bilgi alabilmeniz mümkündür.  

 

Kule Vinç Kiralama

Kule vinç kiralama hizmeti ile beraber inşaatlarda işler aşırı daha basit olmaktadır. İnşaatlarda yüksek katlara veya bir yerden bir yere taşınabilecek oldukça ağır yükler için kullanılan kule vinçler oldukça kullanışlıdır. Bu kule vinçler genellikle inşaat alanına sabitlenmektedir ancak bazı kule vinçler de sabitlenmeden kullanılmaktadır. Kule vinçlerin yük taşıyan kollarına BOM denmektedir. Bu BOM kısmı yükü tutan ve hareketli aksamlardır. Tamamen çelikten oluşan kule vinçler sayesinde gökdelen yapılması da oldukça kolaylaşmaktadır.  

Kule vinçler sayesinde oldukça basit bir şekilde inşaatlarda ağır yükler taşınabilmektedir. Kule vincini kullanan kişilerin özel bir sınıf ehliyetleri bulunmaktadır. Bu vinci kullanırken oldukça dikkatli olmak gerekmektedir. Vincin kullanımında uzmanlaşmamış ve profesyonel olarak hizmet vermeyen kişiler ile çalışmak, sonrasında oluşabilecek sorunları doğurabilmektedir.  

Kule vinç kullanımını profesyonel operatörlerin yapması gerekmektedir. Bu kule vinçlerin yerleştirilmesinde de oldukça dikkatli olunması gerekmektedir. gereken tedbirler alınarak vinç yerleştirilmelidir. Yanlış yerleştirme sonucunda oluşabilecek aşırı büyük hasarlar olabilmektedir.  

Kule vinç, sepetli vinç, küçük vinç veya normal vinç kiralamak için Hemen Geliriz Ana Sayfası'nda mekan alan hizmet ve konum bilgisini doldurmanız yeterlidir. Bu bilgileri doldurduğunuzda sizlere listelenecek olan vinç kiralama firmalarından bir tanesi ile irtibata geçerek vinç hizmeti alabilmeniz mümkündür.