Neden Hemen Geliriz?
 • Servis sağlayıcılarımızın en yüksek değerlendirme alanlarını sizler için seçiyoruz.
 • Yılda 20.000 den fazla insan Hemen Geliriz'e güveniyor.
 • Tüm servis sağlayıcılarımızın en iyi hizmeti verdiğinden emin oluyoruz.
Müşteri Yorumları
Hiç yorum bulunamadı..

En İyi 10 Kepçe Kiralama – Teklif Al veya Hemen Ara!

inşaat işlerinizde, bahçe veya bağ gibi yerlerde toprakları düzenlemek istediğinizde, toprağı kazmak istediğinizde kepçe kiralama işleminden yararlanabilirsiniz. Kepçe makineleri; inşaatın temelinin kazılması sırasında veya bahçeleriniz için hizmet sunabilmektedirler. Kepçeler genellikle toprakları veya taşları gereken yerlere götüren ve aktaran makinelerdir. Bu makineleri kiralamak için Hemen Geliriz'de mevcut kepçe kiralama firmalarına ulaşabilirsiniz.  

Kepçeler kullanılarak düzensiz olan arazinizi düzenlemek mümkündür. Arazilerin eğimli veya çukurlu olduğu durumlarda buraları düzenlemek için kepçe makinesi kullanılabilir. Kepçeler desteği ile çukurlar doldurulabilir ve eğimli olan araziler düzenlenebilmektedir. Diğer iş makineleri ile beraber kepçe beraber çalışarak programlı bir şekilde araziyi düzenleyebilmektedirler.  

 

Mini Kepçe Kiralama

Mini kepçeler; ön tarafında mevcut küçük kepçeler ve altında palet veya tekerlek olan iş makineleridir. Bu makineler operatörler tarafından kullanılmaktadır. Operatörlerin özel bir ehliyeti vardır. Bu özel sınıf ehliyet ile beraber operatörler bu makineyi kullanabilmektedir. Kullanılan makineye göre ehliyet sınıfı da değişmektedir. Operatörlerin mini kepçe kullanımı ile beraber hiçbir zarar olmadan sizlere hizmet sunmaları mümkündür.  

Mini kepçe kiralama işlemine sizin ihtiyaçlarınız dahilinde karar verilmektedir. Kepçeler mezar kazmaktan, bahçe kazmaya kadar ihtiyacımız olan makinelerdir. Bu makineler ile beraber gereken yerlerden alınan topraklar veya taşlar kepçe ile rahatlıkla farklı yerlere taşınmaktadır. İnşaatların temelinin atılması sırasında kepçeye ihtiyaç vardır. Bunun sebebi ise altyapı kazılırken çıkan toprağın farklı bir yere taşınması veya temelin içerisinden kenara çekilmesidir. inşaat alanında mini kepçe, büyük kepçe ve diğer iş makinelerini görmek mümkündür. Burada mevcut makinelerin hepsinin farklı bir amacı bulunmaktadır. Burada olması gereken iş makinelerinden bir tanesi de mini kepçedir. Mini kepçeler sayesinde inşaat temelinde mekan alan toprakları temelin kenarına çekmek veya kamyona yüklemek mümkündür.  

Kepçeler sayesinde inşaat alanında çıkan molozların kamyonlara yüklenmesi ve kamyonların bu molozları taşıması mümkün olmaktadır. Kepçelerin kullanımları sırasında operatörlerin ehliyetlerinin bu makineleri kullanabilecek sınıfta olmasına da dikkat edilmelidir. Operatörün kullanımı sırasında makinelerin çevresinde bulunulmamalı veya iş makinesi izlenmemelidir. inşaat içerisinde olan kişiler mini kepçenin çalışması sırasında bu makinelere aşırı yakın bulunmamalıdır. Makineler çalışırken operatörlerin sizi duyması aşırı zor olduğu için kepçeye aşırı aşırı yaklaşmamak gerekmektedir. gereken mesafe korunmadığı zamanlarda iş kazaları yaşanabilmektedir.  

Kepçeler inşaat alanında altyapı atma işlemi bittikten sonra kullanılmamaktadır. Kepçe kiralama hizmeti alarak işlemleriniz kadar ücret ödemeniz mümkündür. Kepçelere olan ihtiyacınız kadar genellikle kiralama işlemi yapabilir ve fazladan ücret ödemek zorunda kalmazsınız. Kepçelere hangi alanda ve nasıl ihtiyacınız olduğu durumlar göz önüne alınarak kiralama ücretleri farklılaşmaktadır. İnşaatlar için gereken olan kepçeleri kepçe kiralama firmaları tarafından karşılayabilmeniz mümkündür. Kepçelere olan ihtiyaç dahilinde genellikle veya saatlik kiralama işlemi yapılabilmektedir. Kepçelere olan ihtiyacınızın ne kadar olduğuna bağlı olarak kiralama işlemi yapabilmektesiniz.  

Kiralık mini kepçe ihtiyacınız olduğu süre Hemen Geliriz Web Sitesi'nde mevcut kepçe kiralama firmalarına ulaşabilirsiniz. Kepçe ile mezar açmak veya bina altyapısı atmak gibi işlemlerinizi halledebilirsiniz. Kepçelere olan ihtiyacınız kaç gün veya kaç saat süreceğine bağlı olarak kepçe kiralama ücretleri değişmektedir.  

 

Kepçe Kiralama Fiyatları

Kepçe kiralama hizmetini almak istediğinizde, sizlere en yakın ve 7/24 aktif kepçe kiralama firmalarını Hemen Geliriz sunmaktadır. Kepçe kiralama hizmetini haftanın yedi günü yirmi dört saat alabilmeniz mümkündür. 7/24 aktif ve en yakında mevcut ekskavatör kiralama firmalarına Hemen Geliriz'den ulaşabilirsiniz.  

İşlerinize uygun olarak tasarlanmış büyük, mini veya farklı boyutlardaki kepçeler, kiralama firmalarında sizleri beklemektedir. Her servisin kepçe kiralama ücreti farklıdır. Her firma veya kişi kepçe ücretlerini kendi belirlemekte özgürdür. Şirketlerin ücretleri dahilinde sizlere en uygun hizmeti verebilecek olan firma ile çalışabilmeniz mümkündür. Şirketlerin fiyat listesini öğrenebilmek için Hemen Geliriz'den çağrı yapmaya başlayabilirsiniz. Şirketleri arayarak sizlere sunulan ücretler dahilinde dilediğiniz firma ile çalışabilirsiniz. Firmaların söylediği fiyatlar üzerinden pazarlık yapabilmeniz mümkündür. firmalar sizlere Hemen Geliriz müşterisi olduğunuz için sınırlı bir ölçü indirim yapacaklardır.

Kepçe kiralama hizmeti sunulurken yapılacak işe göre belirlenen boyutlardaki kepçeler sizlere yönlendirilmektedir. Kepçe kiralama hizmetinde operatörler kepçeleri getirerek işlemlerinizi halleder ve kepçe kiralama ücreti haricinde başka bir ücret talep etmezler. Operatörlerin getirdiği kepçeler ile işlerinizi halledebilmeniz mümkündür. Kepçeler ile olan işlerinizin hızlı halledilebilmesi için profesyonel olmuş kişiler ile anlaşmanız mümkündür. alanında profesyonel olmuş, yıllardır kepçe operatörlüğü yapmış kişiler ile beraber kepçe kiralama hizmeti almanız ile beraber işlerinizin daha hızlı bitmesi mümkündür.  

Bu işlerde yıllardır piyasada olan ve adını markalaştırmış firmalar ile çalışmak işlemlerinizde hem garantili hizmet hem de uygun ücret almanızı sağlayacaktır. Hemen Geliriz'de mevcut profesyonel firmalar ve kişileri arayarak işlerinizin garantili olmasını sağlayabilirsiniz. Garantili hizmet sunan firmalar ile beraber yapılacak hatalarda veya kepçe makinesinin bozulması gibi durumlarda ek bir ücret talep etmemektedirler. Garantili olarak çalışarak işlemin sonuna kadar bitirilmesi de sağlanmaktadır. Yarım bırakılan herhangi bir işlemde firmalar adına şikayetçi olabilmeniz mümkündür.  

Mini ekskavatör, mini kepçe, ekskavatör  veya kepçe kiralama hizmetini alabilmek için Hemen Geliriz'i ziyaret ediniz. Hemen Geliriz'de mevcut firmaları arayarak kepçe hizmeti hakkında bilgi edinebilir ve genellikle veya saatlik kiralama konusunda fiyat bilgisi alabilirsiniz. Kepçe kiralama ücretlerinin sınırlı bir standardı yoktur. Her servisin değişen ürünleri ve hizmetin ne kadar dakikada verileceği gibi değişken durumlar için fiyatlandırmalar da değişmektedir.  

 

7/24 En Yakın Kepçe Kiralama  

Kepçe kiralama işleminde önceden randevu almak ciddi olduğu gibi son anda oluşan aksilikler için de 7/24 ulaşabileceğiniz kepçe kiralama firmaları mevcuttur. Haftanın her günü sizlere hizmet sunan kiralık kepçe firmaları ile beraber işlerinizi aksamadan halledebilmeniz mümkündür. Kiralama hizmeti alacağınız süre makinelerin markaları da önemlidir. Geniş marka çeşitleri ile beraber sizlere her türlü iş makinesi markası ile hizmet sunabilmektedirler. Bu markalardan bazıları da şu şekildedir;  

 • Caterpillar (CAT)
 • JCB
 • CASE
 • John Deere
 • Volvo
 • New Holland
 • Hydrema
 • Mecalac
 • Doosan
 • Komatsu
 • Terex
 • Eurocomach
 • Huddig
 • Lännen
 • Venieri
 • Hidromek
 • Massey Ferguson
 • Doosan
 • Komatsu
 • Terex
 • Volvo
 • Huddig
 • Lännen
 • Venieri
 • Fermec
 • Hidromek
 • Massey Ferguson
 • Fermec

Bu markalar ve benzerleri ile işlerinizi halletmek dilediğiniz süre firmaları arayarak markaların var olup olmadığını sormanız yeterlidir. Kepçe kiralama işleminde operatör hizmeti alabilir veya almayabilirsiniz. Kepçe kiralarken operatör hizmeti almak istediğinizde kiralama ücretleri değişiklik gösterebilmektedir. Kepçe kiralama sırasında operatör hizmeti almayarak sizler de uygulama sağlayabilirsiniz. Operatörlü veya operatörsüz kepçe kiralama hizmeti almak mümkündür.  

Kepçeler de tekerlek veya palet mevcuttur. Bu iki sistem de farklı yerlerde kullanılmaktadır. Paletli kepçe, daha aşırı ıslak alanlarda veya aşırı aşırı eğimin olduğu alanlarda kullanılmaktadır. Buralarda kullanılan kepçenin kaymaması ve işlerini yaparken aksilik yaşatmaması için paletli şekilde tasarlanmışlardır. Bu makineler oldukça ergonomik ve zor olan alanlarda uygulama için uygundur. Paletli kepçeler sayesinde ıslak zeminde veya yağmurlu havalarda kepçe işlerinizi halledebilmeniz mümkündür. Tekerlekli olan kepçeler ise daha aşırı düz alanlarda kuru ve yağışsız alanlarda kullanılabilmektedir. Kepçe boyutları aynı olsa bile paletli veya tekerlekli olabilmesi mümkündür. Her boyut ve her türlü paletli veya tekerlekli kepçe mevcuttur. Hemen Geliriz Web Sitesi'ni ziyaret ederek kepçe kiralama firmalarına ulaşabilirsiniz.