Çetinler Tesisat

AÇIK
5.0 / 5

Mehmet Çetin
543 Yapılan İş
0 534 593 25 70

Star Tesisat

AÇIK
4.7 / 5

Ömer Arı
250 Yapılan İş
0 342 606 09 37

Berat Tesisat

AÇIK
4.8 / 5

Mesut Tunç
46 Yapılan İş
0 342 606 01 90

Gaziantep Şahinbey Tıkanıklık Açma

Şahinbey En İyi 10 Tıkanıklık Açma Firması - HemenGeliriz.com
Şahinbey En İyi 10 Tıkanıklık Açma Firması, Mutfak, Lavabo, Tuvalet, Logar, Kanal Tıkanıklığı Açma. Teklif Al veya Hemen Ara, Zaman Kazan!

Lavabo, tuvalet, banyo ve diğer giderleri açma işlemlerini Şahinbey tıkanıklık açma firmalarından daha iyi yapan bulunmamaktadır. Burada bulunan şirketler işlerinin ehli olarak, nitelikli ve sağlam bir iş yapmaktadırlar. Tıkanıklıkların tespitinin ardından aradığınız ustalar, hızlı bir şekilde gelerek tıkanıklık açma hizmetlerini gerçekleştirmektedirler. Tıkanıklıkların giderilmesi, bu tür alanların çok daha iyi kullanılması ile beraber müşteriler de epey memnun olmaktadır. Tıkanıklıkların hızlı bir biçimde giderilmesi ile birlikte müşterilerin de işleri aksamamakta ve tekrar lavabo, Wc ve banyolarını kullanabilmektedirler. 

Kanal Tıkanıklığı Açma

Kanal tıkanıklığı, Tuvalet ve diğer masraf tıkanıklıkları açma durumlarınızı gerçekleştirecek kişiler ile iletişime geçebilirsiniz. Kanallar kalabalık olan mahallelerde veya kalabalık sitelerde basit bir tasvirde tıkanmaktadır. Böyle durumlarda da ulaşabileceğiniz, en kolay tasvirde bağlantıya geçebileceğiniz kişiler Hemen Geliriz'de yer almaktadır. Hemen Geliriz tıkanıklık açma firmaları veya ustaları tarafından sizlere sunulacak her hizmeti telefon üzerinden öğrenebilir ve bu hizmetleri alıp almayacağınıza karar verebilirsiniz. Hizmetlerden yararlanmak, hızlı bir biçimde kanallarınızı temizlemek, dairelerinizdeki pimaş borularını değiştirmek, giderleri açmak ve diğer şeylerle alakalı olarak tıkanıklık açma firmalarını arayabilirsiniz. 

Tuvaletlerin tıkanması, lavaboların tıkanması veya giderlerin tıkanması durumunda kişiler pek fazla işlerini aksatmaktadır. Ellerinizi bile yıkayamadığınız durumlarda lavabolarınızı açtırmak için 7/24 görev verebilecek kişilerle çalışabilirsiniz. Gaziantep, Şahinbey ilçesinde seri hizmet, nitelikli hizmet ve garantili servis sunan firmaları bularak tıkanıklıklarınıızı açtırabilirsiniz. Tıkanıklıkların giderilmesini sağlayabilecek deterjanlar, kameralı robotlar ve diğer malzemeler sayesinde lavabolarınız sökülmez, tuvaletleriniz sökülmez ve hiçbir yer kırılmadan görev almaya başlayabilirsiniz. Hiçbir mekan kırılmadan süratli bir görev almak için Hemen Geliriz ustalarını arayabilmeniz mümkün olmaktadır. Kanal tıkanıklığını veya en küçük bir lavabo tıkanıklığını dakikalar içerisinde açma işlemini en ucuz fiyatlarla yapan firmalara ulaşabilirsiniz. Bu firmaların tıkanıklık açma fiyatlarını telefon üzerinden öğrenerek, bu fiyatlarla görev almak istediğinizde ustaları çağırabilirsiniz. Şahinbey'de size yakın olan ve hafta içi, haftasonu fark etmeden görev verebilecek kişilerden destek alabilirsiniz. Birçok ilçeye hizmet veren Şahinbey tıkanıklık açma firmaları, ustalarını ve uzman ekibini tıkanıklığın bulunduğu alanlara yönlendirerek, profesyonel bir servis sunmaktadırlar.

Şahinbey Tıkanıklık açma; günlük hayatta her an karşılaştığımız bir tesisat hatası olan tıkanıklık, ehil ellere teslim edilmesi lazım bir konudur. Tesisat tıkanıklığı, evlerde, okullarda, eylem yerlerinde genellikle eski yapılı binalarda görülen bir problem olsa da sıfır yapılarda da görülebilir. Tıkanık gidere yapılan yanlış bir müdahale ile tıkanıklığın daha fazla ilerleyebileceği, tesisatta ağır tahribata neden olabileceği veya su basmaları gibi tatsız konulara sebep olabileceği unutulmamalıdır. Tıkanmaların en genel sebebi tanınmayan cisim kaynaklı olmaktadır. Olası bir tıkanıklık durumunda, bu işi donanımlı bir Şahinbey tıkanıklık açma firması ile anlaşarak çözüme kavuşturmak yararlı olur.

Şahinbey Mutfak gideri Tıkanıklığı Açma

Evin en çok kullanılan bölümü olan mutfak lavabosu, tıkanıklık ve gider problemlerinin en yoğun yaşandığı yerdir. Tıkanıklığın sebepleri:

 1. Atık yağların lavaboya dökülmesi ve dökülen yağların katılaşması sonucu olabilir.
 2. Yemek artıkları zamanla birikerek maliyet borusunu tıkayabilir.
 3. Suların aşırı kireçli olduğu bölgelerde kirece bağlı tıkanmalar sıkça yaşanıyor olabilir.
 4. Tesisat sırasında yapı-moloz kalıntısı kalmış olabilir.
 5. Mutfakta tıkanıklık açma işlemi, lavabonun altındaki maliyet borusunun kontrol edilmesiyle ve temizlenmesiyle giderilecek düzeyde değilse bir ustadan yardım alınmalıdır.

Şahinbey Lavabo Tıkanıklığı Açma ve Alaturka Tuvalet Tıkanıklığı Açma

 1. Tuvalet banyo tıkanıklığı epey can sıkıcı bir durumdur. Tıkanıklığın nedeni sürekli kullanıcı kaynaklıdır:
 2. Tesisatın döşenmesi sırasında iyi temizlenmeyen inşaat kalıntıları.
 3. Saç, temizlik bezi, ıslak mendil, peçete ve benzeri bilinmeyen cisimlerin masraf borusuna sıkışması.
 4. maliyet borusunda lazım eğimin olmaması, tıkanıklığın en tanınan sebepleridir.

Şahinbey Tıkanıklık Tespiti

Mutfak veya banyo Tuvalet giderlerinde meydana gelen tıkanıklıkların sebebi sıfır geliştirilen yöntemlerle kırmadan saptama edilmektedir. Bu yöntemlerden orijinali dedektör desteği ile boru içinde sıkışan nesnenin keşfedilmesidir. Detektör ile yeni hata anında tespit yapılmaktadır. Bir diğer saptama tekniği ise kamera ile canlı görüntülemedir. Tıkanıklığın olduğu yere hortum şeklinde kamera uzatılır ve tıkanıklığın yeri saptama edilerek, nedeni ortaya çıkarılır. Tesisata dair başka problemler de bu yöntemle kolayca saptama edilir.

Tıkanıklık Koku Yapar Mı?

Tesisat sırasında hatasız döşenmemiş gerekli eğimleri sağlanmamış borular zamanla kıl, toz, tüy gibi kirli madde birikimine sebep olur. genelde suyun içinde kalan bu maddeler zamanla çürüme yapar ve ağır bir koku meydana getirir. Bu ağır kokular, dezenfekte edici kokular ya da parfüm ile bastırılamaz. Giderin temizlenmesine rağmen geçmeyen kokular varsa bu tıkanıklık belirtisidir. Su akışında sorun bulunmamasına rağmen, ilerleyen dakikada kritik tıkanıklık yaşanabilir. 

Bu nedenle fena kokular, tıkanıklığın habercisidir. Bu tarz kötü kokuları engellemek için lavabo açıcı resmi yöntemler uygulamak geçici bir çözümdür. Kokuları yok etmek için giderin ehil olarak temizlenmesi ilerde yaşanacak daha büyük tıkanıklığın önlenmesini sağlar. Kameralı görüntüleme sistemi sayesinde tesisata dair yapılan hatalar varsa ortaya çıkarılır ve fena kokulara kökten yerleşmiş çözüm bulunur.

Şahinbey Wc Tıkanıklığı Açma

Tuvalet, banyo veya mutfak tıkanıklığı durumunda aklımıza ilk gelen evde basit yöntemler uygulayarak Şahinbey tıkanıklık açma olur. Ancak evde uygulanacak basit çözümler tıkanıklığı gidermede yeterince etkili olmayabilir. Hatta var olan tıkanıklığın artmasına sebep olabilir. Bu nedenle su baskını, borulara hasar vermiş olabilir. Alafranga Tuvalet ve masraf tıkanıklığı açma yöntemi bilinçsizce uygulandığında olay daha vahim hale gelebilir, bu yüzden uzman ellerden destek almak önemlidir. birçok tıkanıklık açma firması kameralı sistem kullanarak tıkanıklığı kolayca gidermektedir. 

Hem Böylece tesisat tamamen temizlendiğinden tıkanıklık hatası sürekli tekrarlamaz. Kamera yöntemiyle tıkanıklığa sebep olan cisim saptama edilir ve cisme göre tıkanıklık açma yolu izlenir. gider güzelce temizlendikten sonra kamerayla görüntülü olarak kontrol edilir. Bu politika sayesinde tesisatınız hasar görmez ve Böylece kırmadan Alafranga Tuvalet açma gerçekleşmiş olur. Bu sistem özellikle kurumsal büyüklükte tesisat firmaları tarafından salgın olarak kullanılır. hemen Geliriz üzerinden bize ulaşabilir, tüm teknolojik aletlerimiz ve olanaklarımızla size sağladığımız en iyi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Tıkanıklığa Teknolojik Çözümler

Bütün tıkanıklıklarda uygulanabilen yeni nesil çözüm ile tesisata herhangi bir hasar vermeden, olabilir olan en kısa dakikada ve kolayca tıkanıklıktan kurtulmak mümkün. Maliyet borularındaki tıkanıklığın tespiti için özel olarak hazırlanmış teknoloji harikası masraf kameraları ile tıkanıklığın nedeni hemen bulunuyor. Giderdeki tıkalı yerin bulunması için kızılötesi sinyaller yayan cihazlarda tıkanıklık tespiti için salgın olarak kullanılıyor. Tıkanıklığı gideren usta robot cihazlar ve kayıt altına alan kameralar ile sizler için teknolojinin tüm nimetlerinden faydalanıyoruz.

7/24 Şahinbey Ev ve iş Yerlerinizde Tıkanıklık Açma

Evinizde veya iş yerinizin mutfak, banyo lavabosunda tıkanmalar her an meydana gelebilir. Aniden meydana gelen tıkanıklık durumlarında kullanılamaz halde olan lavabolarınız sizi rahatsız etmesin. Haftanın her günü yirmi dört saat servis veren şirketler sizin için hemen Geliriz'de. İşinizin hızlıca olmasını istiyorsanız size en benzeyen Şahinbey mutfak lavabosu tıkanıklığı açma firmasını hemen Geliriz'den bulun. Sizin konumunuza en uygun şirketi size listeleyerek sizin bu listeden arzuladığınız en iyi mutfak lavabosu tıkanıklığı açma şirketini seçmenize fırsat sağlamaktayız. 

Tıkanıklık Açmada Evsel Yöntemler

Tıkanıklıklar aniden meydana geldiğinde evde basit Şahinbey tıkanıklık açma yöntemlerine başvururuz. Bu geçici yöntemler kimi süre kâfi olsa da genellikle uzun vadeli bir açılma gerçekleşmez. Lakin her türlü ihtimale karşı birkaç politika bilmek faydalı olabilir. Tesisata hasar verecek yöntemlerden ve zorlayıcı işlemlerden kaçınmak gerekir. Evde uygulanacak yöntemler her süre etkili olmaz. Çünkü tesisatlar eğimlerine ve yapılarına göre değişik farklıdır.

Tel Yardımıyla Lavabo Açma

Evde tel yardımıyla Şahinbey tıkanıklık açmayı denemek için dayanıklı ve orta kalınlıkta bir tel gerekir. Bu, telin sıkışmaması ve kopmaması için gereklidir. Telin ucu bükülerek kancalı hale getirilir. Tıkanmış olan lavabonun maliyet kısmından tel, 1 metre kadar içeriye sokularak tıkanıklığın olup olmadığına bakılır. Ancak daha derin tıkanıklıklarda bu yöntem etkili değildir.

Sirke ve Karbonat ile Tıkanıklık Açma

Özellikle mutfak lavaboları giderlerinin açılmasında tesirli olan bu doğal politika kolay tıkanmalarda etkili olmaktadır. Karbonat ve sirkenin bir araya geldiğinde oluşturduğu asidik tepkime donmuş yağ tıkanıklıklarında etkilidir. Bu yöntemi uygulamak için tıkalı lavabonun süzgeç deliğine yarım çay bardağı kadar karbonat dökülür. Ardından, bir çay bardağı sirke dökülür. Son olarak da bir litre kadar kaynar su dökülerek teknik tamamlanır. Evde denenebilecek diğer Şahinbey tıkanıklık açma yöntemleri;

 1. El pompası ile pompalamak
 2. Lavabo açıcı kullanmak
 3. Tazyikli sıcak su vermek.

Robotik Tuvalet Açma

hemen Geliriz’den ustalarımızla irtibata geçerek ev ve iş yerlerinizde ortaya çıkan mutfak lavabosu, banyo ve Tuvalet lavabosu ve Wc tıkanıklıklarınızın sorunlarını çözüme kavuşturabilirsiniz. Kameralı ve özel donanımlı aletlerimizle tıkanıklığı belirlemekteyiz. Tıkanıklık sorunun belirlenmesinin ardından işinde profesyonel ekibimizle kırıp dökme işlemlerine ihtiyaç kalmadan tıkanıklığı gideriyoruz. Tıkanıklığın türüne ve yerine göre uygulayacağımız işleme karar veriyor ve en temiz biçimde Şahinbey tıkanıklık açma tekniğini gerçekleştiriyoruz.

Kameralı tıkanıklık tayini sonucu yay helezonlu olarak tabir ettiğimiz robot kollarımızı giderden kontrollü bir şekilde salıyoruz. Bu işlem sırasında kamera ile görüntüleme yapmaya devam ediyoruz. Robot şeklinde hortumlarla tıkanıklığa ulaşarak hesaplı donanımlarla tıkanıklığı ortadan kaldırıyoruz. Nazik yapılı tanınmayan maddelerin çıkarılmasında tele sararak çıkarma işlemi, dayanıklı cisimlerde de parçalayarak açma işlemi uyguluyoruz. Tıkanıklığa ve yerine göre yaklaşık olarak 30-45 dakika arasında tıkanıklığı açıyoruz. Bütün|Tüm|Hepsi lavabolarınızı kırmaya gereksinim kalmadan tıkanıklıktan kurtarıyoruz.

Şahinbey Tıkanıklık Açma Fiyatları

Temiz, kaliteli ve Şahinbey tıkanıklık açma garantili bütün işlemlerimizde en hesaplı fiyat güvencesi ile hizmet vermekteyiz. Fiyatlar, bulunduğunuz lokasyona, tıkanıklığa ve tıkanıklığın giderilmesi için uygulanan yöntemlere göre çeşitlilik göstermektedir. Bütün masraf görüntüleme ve tıkanıklık açma işlemleriniz için daha detaylı bilgiye ulaşmak ve fiyat tekliflerimizi öğrenmek için, anında Geliriz üzerinden Şahinbey mutfak lavabosu maliyeti açma şirketlerine ulaşabilir arzuladığınız bilgiyi edinebilirsiniz.

Gaziantep Şahinbey Hakkında

Şahinbey, Gaziantep ilinin bir ilçesidir. İlçe, Antep Savunması'nda üstün yararlılıklar gösteren Şahin Bey'in anısına bu ismi almıştır.

Şahinbey, nüfus bakımından Gaziantep'in en büyük, Türkiye'nin ise Esenyurt, Çankaya ve Keçiören'den sonra gelen en kalabalık dördüncü ilçesidir. Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi verilerine göre 2019 yıl sonu itibarı ile nüfusu 926.544'tür. Gaziantep’in bir mahallesi olan Şahinbey, Gaziantep’in 1987’de Büyükşehir olmasından sonra ilçe konumuna getirilmiştir.

İçindekiler

 1. Adının kaynağı
 2. Tarihçe
 3. Coğrafi Yapı
 4. İklim
 5. Nüfus
 6. Ekonomi
 7. Kaynakça
 8. Dış bağlantılar

Adının kaynağı

İlçe adını, Antep savunması sırasında Antep Heyeti Merkeziyesi’nin önerisi üzerine Kilis Yolu Kuvâ-yi Milliye Komutanlığı’na getirilen ve "Düşman Cesedimi Çiğnemeden Antep’e Giremez" diyerek Kilis Yolu Elmalı Köprüsü üzerinde Antep Halkını galeyana getirerek, Kuvâ-yi Milliye ruhunun kıvılcımını çakan, Komutan Şahinbey’in adından almakta olup, bir de burada Şahinbey Anıtı yapılmıştır.

Tarihçe

Şahinbey yöresinin tarihi MÖ 4000 yıllarına uzanmaktadır. Gaziantep ilinin yerleştiği alanın, ilk uygarlıkların doğup geliştiği Mezopotamya ve Akdeniz arasında bulunması, dolayısıyla tarih öncesi çağlardan beri insan topluluklarına yerleşme sahası ve uğrak yeri olmuştur.

MÖ 1800 yıllarında Hititlerin egemenliği altında kalan bölge, Hititlerden sonra Asurluların, MÖVI.yüzyılda da Perslerin egemenliğine girmiş ve Kapadokya Satraplığına bağlanmıştır. MÖ.IV.yüzyılda İskender’in egemenliğine girmiş, Onun ölümünden sonra Seleukoslar hakim olmuştur. MÖ.II.yüzyılda Roma’nın desteği ile bağımsızlığını sürdüren yöre, kısa bir süre Kommagene Krallığı’na bağlanmış ve MS.72’de Romalılar tümü ile buraya hakim olmuş, X.yüzyılın sonlarında Bizans’ın Telukh Theması’na (Yerel Yönetim Birimi) bağlanmıştır.

Malazgirt Savaşı’ndan (1071) sonra, Selçuklular Emir Afşin yönetiminde 1067’de akınlar yapmış ve Türkmen boyları yöreye yerleşmiştir. Yöredeki Anadolu Selçuklu yönetimi Haçlıların 1098’de Urfa Haçlı Kontluğu’nu kurmalarına kadar sürmüştür. Yöre 1150’de yeniden Selçukluların egemenliğine girmiştir. Daha sonra Halep Eyyubileri buraya hakim olmuşsa da, 1218’de bir kez daha Selçukluların eline geçmiştir. İlhanlıların Anadolu’da etkili oldukları dönemde Memlüklulara bağlanmış, 1259’da İlhamlıların eline geçmiş ve her iki devlet arasında çekişme konusu olmuştur. XIV. yüzyıl boyunca Memlüklular ile Dulkadiroğulları arasında sürekli el değiştirmiş, XV. yüzyılda da Osmanlılar bu bölge ile ilgilenmeye başlamışlardır. Yavuz Sultan Selim’in Memlük Devletini ortadan kaldırması ile 1516’da Gaziantep yöresi ile birlikte Osmanlı topraklarına katılmıştır.

Şahinbey, Mustafa Kemal Atatürk'ün nüfusa kayıtlı olduğu ilçedir.

Coğrafi Yapı

Şahinbey, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde, Gaziantep İli’ne bağlı bir ilçedir. İlçe toprakları içerisinde ortalama yüksekliği 1.496 m. olan Sof Dağları bulunmaktadır. Bu dağlar doğuya doğru uzanır. Sof Dağları arasında çok sayıda küçük vadiler bulunmaktadır. Denizden 850 m. yükseklikte olan ilçenin yüz ölçümü 960 km², toplam nüfusu ise 926.544’tür.

İklim

İlçede Akdeniz iklimi hüküm sürmekte olup, yazlar genellikle sıcak ve kurak, geceleri oldukça serindir. Kış ayları soğuk ve yağışlı geçer. Nur Dağları yağış ve sıcaklık durumunu etkilemektedir. Bu nedenle deniz ve kara iklimi geçit bölgesindedir.

Nüfus

YılToplamŞehirKır
1990422.671384.51038.161
2000538.373498.15940.214
2007679.053658.52220.531
2008700.056686.10213.954
2009721.982708.60213.380
2010743.685730.56213.123
2011769.495756.86712.628
2012795.283782.89912.384
2013817.258817.258veri yok
2014845.528845.528veri yok
2015870.493870.493veri yok
2016886.476886.476Veri yok

Ekonomi

İlçenin ekonomisi, küçük sanayiye dayalıdır. İl merkezinin hemen yanı başında olduğundan ekonomisi gelişmiştir. Özellikle gıda, dokuma, temizlik malzemesi alanlarında çok sayıda küçük atölyeler bulunmaktadır. Gaziantep’e yakınlığından dolayı aynı zamanda, ilin alışveriş merkezi durumundadır.