Eskişehir Teknik

AÇIK
4.99 / 5

Eskişehir Teknik
490 Yapılan İş
0 539 576 07 40

Eskişehir Tıkanıklık Açma

AÇIK
5 / 5

Sizin İsminiz
999 Yapılan İş

Firmanızı bu şekilde gösterebilmek için şimdi hizmet vermeye başlayın.

Eskişehir Tıkanıklık Açma

Eskişehir En İyi 10 Tıkanıklık Açma Firması - HemenGeliriz.com
Eskişehir En İyi 10 Tıkanıklık Açma Firması, Mutfak, Lavabo, Tuvalet, Logar, Kanal Tıkanıklığı Açma. Teklif Al veya Hemen Ara, Zaman Kazan!

Eskişehir Tıkanıklık Açma; Günlük hayatta her an karşılaşabileceğimiz bir tesisat problemi olan tıkanıklık, profesyonel ellere teslim edilmesi gereken bir konudur. Tesisat tıkanıklığı, evlerde, okullarda, iş yerlerinde genellikle eski yapılı binalarda görülen bir problem olsa da yeni yapılarda da görülebilir. Tıkanık gidere yapılan yanlış bir müdahale ile tıkanıklığın daha fazla ilerleyebileceği, tesisatta ağır tahribata neden olabileceği veya su basmaları gibi tatsız konulara sebep olabileceği unutulmamalıdır. Tıkanmaların en genel nedeni yabancı cisim kaynaklı olmaktadır. Olası bir tıkanıklık durumunda, bu işi donanımlı bir Eskişehir tıkanıklık açma firması ile anlaşarak çözüme kavuşturmak yararlı olur.

Eskişehir Mutfak Gideri Tıkanıklığı Açma

 1. Evin en yoğun kullanılan bölümü olan mutfak lavabosu, tıkanıklık ve gider problemlerinin en çok yaşandığı yerdir. Tıkanıklığın sebepleri:
 2. Atık yağların lavaboya dökülmesi ve dökülen yağların katılaşması sonucu olabilir.
 3. Yemek artıkları zamanla birikerek gider borusunu tıkayabilir.
 4. Suların aşırı kireçli olduğu bölgelerde kirece bağlı tıkanmalar sıkça yaşanıyor olabilir.
 5. Tesisat sırasında yapı- moloz kalıntısı kalmış olabilir.
 6. Mutfakta tıkanıklık açma işlemi, lavabonun altındaki gider borusunun kontrol edilmesiyle ve temizlenmesiyle giderilecek düzeyde değilse bir ustadan yardım alınmalıdır.

Eskişehir Lavabo Tıkanıklığı Açma ve Tuvalet Tıkanıklığı Açma

 1. Tuvalet banyo tıkanıklığı epey can sıkıcı bir durumdur. Tıkanıklığın sebebi genelde kullanıcı kaynaklıdır:
 2. Tesisatın döşenmesi sırasında düzgün temizlenmeyen yapı kalıntıları.
 3. Saç, temizlik bezi, ıslak mendil, peçete ve benzeri yabancı cisimlerin gider borusuna sıkışması.
 4. Gider borusunda gerekli eğimin olmaması, tıkanıklığın en bilinen sebepleridir.

Eskişehir Tıkanıklık Tespiti

Mutfak veya banyo tuvalet giderlerinde meydana gelen tıkanıklıkların nedeni yeni geliştirilen yöntemlerle kırmadan tespit edilmektedir. Bu yöntemlerden ilki detektör yardımı ile boru içinde sıkışan nesnenin keşfedilmesidir. Detektör ile sıfır hata ile anında tespit yapılmaktadır. Bir diğer tespit yöntemi ise kamera ile canlı görüntülemedir. Tıkanıklığın olduğu yere hortum şeklinde kamera uzatılır ve tıkanıklığın yeri ve nedeni ortaya çıkarılır. Tesisata dair başka problemler de bu yöntemle kolayca tespit edilir.

Tıkanıklık Koku Yapar Mı?

Tesisat sırasında doğru döşenmemiş gerekli eğimleri sağlanmamış borular zamanla kıl, toz, tüy gibi pis madde birikimine sebep olur. Sürekli suyun içinde kalan bu maddeler zamanla çürüme yapar ve ağır bir koku meydana gelir. Bu ağır kokular, dezenfekte edici kokular ya da parfüm ile bastırılamaz. Giderde temizlenmesine rağmen geçmeyen kokular varsa bu tıkanıklık belirtisidir. Su akışında sorun bulunmamasına rağmen, ilerleyen zamanda ciddi tıkanıklık yaşanabilir. Bu sebeple kötü kokular, tıkanıklığın habercisidir. Bu tarz kötü kokuları engellemek için lavabo açıcı geleneksel yöntemler uygulamak geçici bir çözümdür. Kokuları yok etmek için giderin profesyonel olarak temizlenmesi ilerde yaşanacak daha büyük tıkanıklığın önlenmesini sağlar. Kameralı görüntüleme sistemi sayesinde tesisata dair yapılan hatalar varsa ortaya çıkarılır ve kötü kokulara kökten kalıcı çözüm bulunur.

Eskişehir Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet, banyo veya mutfak tıkanıklığı durumunda aklımıza ilk gelen evde basit yöntemler uygulayarak Eskişehir tıkanıklık açma olur. Ancak evde uygulanacak basit çözümler tıkanıklığı gidermede yeterince etkili olmayabilir. Hatta var olan tıkanıklığın artmasına sebep olabilir. Bu sebeple su baskını, borulara hasar verme olabilir. Tuvalet ve gider tıkanıklığı açma işlemi bilinçsizce uygulandığında durum daha vahim hale gelebilir, bu yüzden uzman ellerden destek almak önemlidir. Birçok tıkanıklık açma firması kameralı sistem kullanarak tıkanıklığı kolayca gidermektedir. Hem böylece tesisat tamamen temizlendiğinden tıkanıklık problemi sürekli tekrarlamaz. Kamera yöntemiyle tıkanıklığa sebep olan cisim tespit edilir ve cisme göre tıkanıklık açma yolu izlenir. Gider güzelce temizlendikten sonra kamerayla görüntülü olarak kontrol edilir. Bu yöntem sayesinde tesisatınız zarar görmez ve böylece kırmadan tuvalet açma gerçekleşmiş olur. Bu sistem özellikle kurumsal büyüklükte tesisat firmaları tarafından yaygın olarak kullanılır. Hemen Geliriz üzerinden bize ulaşabilir, tüm teknolojik aletlerimiz ve olanaklarımızla size sağladığımız en iyi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Tıkanıklığa Teknolojik Çözümler

Tüm tıkanıklıklarda uygulanabilen yeni nesil çözüm ile tesisata herhangi bir zarar vermeden, mümkün olan en kısa sürede ve kolayca tıkanıklıktan kurtulmak mümkün. Gider borularındaki tıkanıklığın tespiti için özel olarak hazırlanmış teknoloji harikası gider kameraları ile tıkanıklığın nedeni hemen bulunuyor. Giderdeki tıkalı yerin bulunması için kızılötesi sinyaller yayan cihazlarda tıkanıklık tespiti için yaygın olarak kullanılıyor. Tıkanıklığı gideren usta robot cihazlar ve kayıt altına alan kameralar ile sizler için teknolojinin tüm nimetlerinden faydalanıyoruz.

Tıkanıklık Açmada Evsel Yöntemler

Tıkanıklıklar aniden meydana geldiğinde evde basit Eskişehir tıkanıklık açma yöntemlerine başvururuz. Bu geçici yöntemler kimi zaman yeterli olsa da çoğunlukla uzun vadeli bir açılma gerçekleşmez. Ancak her türlü ihtimale karşı birkaç yöntem bilmek faydalı olabilir. Tesisata zarar verecek yöntemlerden ve zorlayıcı işlemlerden kaçınmak gerekir. Evde uygulanacak yöntemler her zaman etkili olmaz. Çünkü tesisatlar eğimlerine ve yapılarına göre farklı farklıdır.

Tel İle Lavabo Açma

Evde tel yardımıyla Eskişehir tıkanıklık açma denemek için sağlam ve orta kalınlıkta bir tel gerekir. Bu, telin sıkışmaması ve kopmaması için gereklidir. Telin ucu bükülerek kancalı hale getirilir. Tıkanıklık olan lavabonun gider kısmından 1 metre kadar salarak tıkanıklık olup olmadığı kontrol edilir. Ancak daha derin tıkanıklıklarda bu yöntem etkili değildir.

Sirke ve Karbonat ile Tıkanıklık Açma

Özellikle mutfak lavaboları giderlerinin açılmasında etkili olan bu doğal yöntem basit tıkanmalarda etkili olmaktadır. Karbonat ve sirkenin bir araya geldiğinde oluşturduğu asidik tepkime donmuş yağ tıkanıklıklarında etkilidir. Bu yöntemi uygulamak için; için tıkalı lavabonun süzgeç deliğine yarım çay bardağı karbonat dökülür. Ardından, bir çay bardağı sirke dökülür. Son olarak da bir litre kadar kaynar su dökülerek işlem tamamlanır. Evde denenebilecek diğer Eskişehir tıkanıklık açma yöntemleri;

 1. El pompası ile pompalamak
 2. Lavabo açıcı kullanmak
 3. Tazyikli sıcak su vermek.
Robotik Tuvalet Açma

Hemen Geliriz’ den ustalarımızla iletişime geçerek ev ve iş yerlerinizde ortaya çıkan mutfak lavabosu, banyo ve tuvalet lavabosu ve tuvale tıkanıklıklarınızın sorunlarını çözüme kavuşturabilirsiniz. Kameralı ve özel donanımlı aletlerimizle tıkanıklığı belirlemekteyiz. Tıkanıklık sorunun belirlenmesinin ardından işinde uzman ekibimizle kırıp dökme işlemlerine gerek kalmadan tıkanıklığı gideriyoruz. Tıkanıklığın türüne ve yerine göre uygulayacağımız işleme karar veriyor ve en temiz şekilde Eskişehir tıkanıklık açma işlemini gerçekleştiriyoruz.

Kameralı tıkanıklık tayini sonucu yay helezonlu olarak tabir ettiğimiz robot kollarımızı giderden kontrollü bir şekilde salıyoruz. Bu işlem sırasında kamera ile görüntüleme yapmaya devam ediyoruz. Robot şeklinde hortumlarla tıkanıklığa ulaşarak uygun donanımlarla tıkanıklığı ortadan kaldırıyoruz. Yumuşak yapılı yabancı maddelerin çıkarılmasında tele sararak çıkarma işlemi, sert cisimlerde de parçalayarak açma yöntemi uyguluyoruz. Tıkanıklığa ve yerine göre yaklaşık olarak 30-45 dakika arasında tıkanıklığı açıyoruz. Tüm gider ve lavabolarınızı kırmaya gerek kalmadan tıkanıklıktan kurtarıyoruz.

Eskişehir Tıkanıklık Açma Fiyatları

Temiz, kaliteli ve Eskişehir tıkanıklık açma garantili tüm işlemlerimizde en uygun fiyat garantisi ile hizmet vermekteyiz. Fiyatlarımız, bulunduğunuz lokasyona, tıkanıklığa ve tıkanıklığın giderilmesi için uygulanan yöntemlere göre farklılık göstermektedir. Tüm gider görüntüleme ve tıkanıklık açma işlemleriniz için daha ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve fiyat tekliflerimizi öğrenmek için, Hemen Geliriz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.