Neden Hemen Geliriz?
  • Servis sağlayıcılarımızın en yüksek değerlendirme alanlarını sizler için seçiyoruz.
  • Yılda 20.000 den fazla insan Hemen Geliriz'e güveniyor.
  • Tüm servis sağlayıcılarımızın en iyi hizmeti verdiğinden emin oluyoruz.
Müşteri Yorumları
Hiç yorum bulunamadı..

En İyi 10 Oto Klima – Teklif Al veya Hemen Ara!

oto klima, günümüzde araçların da gelişmesiyle beraber en yoğun ihtiyaç duyulan şeylerden birisidir. Türkiye'de yoğun sıcak veya yoğun soğuk şehirlerde yaşıyor olabilirsiniz ve aracınızla seyahat ederken hava koşullarının sizi bu kadar etkilemesini istemezsiniz. lüks araçlarınızda mevcut klimaların temizliği ve tamiri da bir o kadar önemlidir. Evlerimizde mevcut klimalar gibi düşünerek araçlarda mevcut klimaları da bir o kadar düşünerek temiz tutmalıyız.  

oto klima firmaları Hemen Geliriz'de hizmetinizde. Araçlarınızın her türlü klima tamir onarım, tamir işlerini oto klima ustalarına yaptırabilirsiniz.  

 

oto Klima Gazı Dolumu

Klimalar çalışma sistemlerine göre gaza ihtiyaç duymaktadır. Gaz olduğu sürece klimalar soğutma ve ısıtma işlemlerini gerçekleştirebilir. oto klima gazı bittiğinde, araçlardaki klima sistemleri sağlam olarak çalışamaz. Isıtma veya soğutma işlemi yapamaz.  

Klima gazının bittiğini; klimanın yeterince düzgün soğutmamasından veya yeterince düzgün ısıtmamasından anlayabilirsiniz. Klima gazı bittiğinde klima tam randımanlı çalışmaz. Siz de kışları araçlarınızda üşür ve yazları da terlersiniz. Klimaların tamiri programlı olarak oto klima servislerine yaptırılmalıdır. Servislere ulaşmak ise Hemen Geliriz ile yoğun kolay.

oto klimanıza programlı olarak tamir yaptırınız. Bakımlar oto klima gazlarının da uzun süreli kullanılmasını sağlar.

oto klima gazı, sandığınız kadar lüks değildir. genellikle bir ihtiyaç olan bu gazlar için en uygun fiyatlar Hemen Geliriz ile aktif firmalarda bulunmaktadır. Piyasanın en uygun, en ucuz oto klima gazını bulmak için çağrı yapabilirsiniz. çağrı yaparak ustalardan, uzmanlardan bilgi alabilirsiniz. dilediğiniz usta ile çalışabilirsiniz. güvenli gaz dolumu için seçim ettiğiniz firmaların profesyonel olduğundan güvenli olun.

 

oto Klima Polen Filtresi Temizletme

Otomobilleri genellikle kullanmaktayız. Kullanırken genellikle açık olan klimalar zamanla kirli, isli, dumanlı havayı biriktirerek hava filtrelerinin kirlenmesine yol açmaktadır. Polen filtresi; aracınıza dışarıdan giren sigara dumanı, kirli, isli, pis havayı engeller. Bu pis havaları engelleyerek yapısında tutan polen filtresi, zamanla birikme yaptığı için temizlik gerektirir.

programlı temizliği aracınızda klima açıkken daha temiz bir hava solumanızı sağlar. programlı temizlenmiş bir polen filtresi sizin ve sevdiklerinizin rahat bir nefes alabilmesini sağlar.

 

Polen filtresi ne kadar dakikada temizlenmeli?

Polen filtresi, aracınızın hareket etmesiyle bağlantılıdır. oto ne kadar yoğun hareket ediyor ve klima ne kadar yoğun çalıştırılıyorsa ona göre petek temizleme işlemi de gerçekleştirilmelidir. Petekleri 20-35 bin km'de temizletmek gerekmektedir. Ustalar bu km'yi aracınızı normal genellikle kullanımlar için söylemiştir. Eğer aracınızı daha aşırı kullanıyorsanız genellikle araç ile seyahat ediyorsanız o kadar da polen filtresi temizliği yaptırmalısınız.  

Polen filtreleri torpidonun alt kısmında bulunduğu gibi kaputun altında da bulunmaktadır.  İşlerini bilen ustalar polen filtrelerini dakikalar içerisinde değiştirebilmektedir. Kişilerin kendi araçlarının polen filtresini değiştirmesi zordur. Kişiler filtrenin olduğu kısmı açarken bile araca zarar verebilirler. Filtrelerin takımı ve çıkarımı profesyonel kişilerce kolaydır. işlemi bilmeyen kişiler araçlarda hasarlara yol açabilir. Temiz bir filtre az yakıt tüketimi ve sağlam yakıt tüketimi sağlamaktadır.  

 

oto Klima tamiri

oto klima bakımı, aracın yakıt tasarrufu için önemlidir. Klima bakımları, oto klima tamir servisleri tarafından yapılmaktadır. profesyonel kişilerce oto klima tamiri yaptırmak isterseniz en düzgün klima servisleri Hemen Geliriz adresinde sizler için hizmet vermekte.

Otomobilinizin diğer sorunları için ne kadar düzgün hizmet almak istiyorsanız klima tamiri için de o kadar düzgün hizmet almalısınız. Klimalarda oluşan hasarlar çoğu kişiler tarafından dikkat çekmese de ciddi sorunlara yol açabilmektedir. Ucuz olan polen filtresi değişimi yaptırmadığınızda, klimanın giderek bozulmasıyla beraber size daha yoğun maliyet çıkaracaktır.  

Aylık, yıllık veya haftalık klima bakımları yaptırabilirsiniz. Hemen Geliriz'den arayacağınız ustalar sizlere istediğiniz gün ve saatte hizmet verebilmektedirler. oto klima tamiri yapan ustalarımız haftanın 7 günü 24 saat çalışabilmekte. Sizler için her süre servise hazır olmaktadırlar. Acil bir durumda en yakın oto klima servisini bulmak için Hemen Geliriz ana sayfasından konumunuzu girmeniz {yeterli|kâfi} olacaktır.  

Otomobillerde klima bakımını sizlerin yapmanız için Hemen Geliriz ustalarında mevcut oto klima temizleme spreylerini temin edebilirsiniz. Bu spreyler ergonomik ve az maliyetli temizleme ürünleridir. salgın bir kullanımı yoktur. ancak giderek yaygınlaşmaya başlamıştır. Sizler de oto klima temizleme ürünlerine erişmek için Hemen Geliriz'de mevcut ustalara ulaşarak yardım veya bilgi alabilir araç klimanızın temiz olmasını sağlayabilirsiniz.  

 

Araç Klima tamiri Sırasında Yapılan İşlemler

oto klimanızın bakımını yaptırıyorsanız ustaların arıza tespitini sağlamasını öncelikli olarak beklemelisiniz. Ustalar araç klimasında mevcut klimanın sıkıntısını görerek ona uygun çözümler üretir. Mevsim geçişlerinde özellikle yaptırılan tamir önemlidir. Mevsim geçişlerinde klimanın ısıtmadan soğutmaya veya soğutmadan ısıtmaya geçmesi durumu söz konusu olduğu için klimanın tam çalışıyor olmasının kontrolü sağlanmalıdır. Mevsimde sıkıntı çekmemeniz için bu önemlidir. Yapılacak işlemlerden bazıları şunlardır;

Polen filtresi değişimi

Gaz dolumu

Gaz kaçağı olup olmadığının kontrolü

Klima mikrop temizliği  

Klima kompresörü ve klima termostatının bakımları yapılmaktadır.  

Klima sizlerin araçlarda daha rahat seyahat etmenizi sağlayan sistemdir. Araç içinde nemi azaltır, dışarıdaki pis havanın aracın içerisine girmesini engeller. Sizlerin hijyeni açısından klima sorunlarının çözülmesi gerekmektedir.  

 

oto Klima tamir Masrafları

Klima bakımları ucuz ve az masraflıdır. yoğun uçuk fiyatlar veren tamir servisleri ile çalışmayınız. Hemen Geliriz üzerinden arayacağınız ustalar ile fiyat bilgisini konuşabilir ona göre işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.  

profesyonel bir hizmet ile çalışarak en uygun fiyatlarla aracınızın klimasına tamir yaptırabilirsiniz. En ucuz fiyatlarla aktif ustalar, Hemen Geliriz'de sizlere hizmet vermektedir.  

Klimanızın bakımını yaptırmadığınızda, klima parçalarının aşınması sonucu klimanız, istediğiniz soğutmayı sağlamayacaktır. Klimalar ısıtma ve soğutma işlemini yaparken klima gazlarını kullanırlar. Onun için klima gazının kaçağı, bitmesi veya başka herhangi bir problemi klimadan istediğiniz performansı alamayacağınız anlamına gelir.  

tamir masraflarından kaçınırken daha büyük masraflar açabilirsiniz. tamir için vereceğiniz para sizin klimayı ilerde tamamen değiştirmenizin önüne geçer ve daha yoğun masraftan korunmuş olursunuz. oto klima bakımınızı yaptırmak için Hemen Geliriz üzerinden ustalarımızla irtibata geçebilir ve fiyat bilgisini alabilirsiniz.