hg
Mersin Oto Lastik Mert Şimşek
Mersin Oto Lastik olarak Mersin lokasyonunda Oto L ... astikçi, sektörlerinde sizelere hizmet vermekte. Devamı
Değerlendirme Yap
-.-
651 Hizmet Verdi
hg
Besler Oto Lastik Ahmet Besler
Besler Oto Lastik olarak İzmir lokasyonunda Oto La ... stikçi, sektörlerinde sizelere hizmet vermekte. Devamı
Değerlendirme Yap
-.-
597 Hizmet Verdi
hg
Çevik Oto Lastik Tekin Çevik
Çevik Oto Lastik olarak Kahramanmaraş lokasyonunda ... Oto Lastikçi, sektörlerinde sizelere hizmet vermekte. Devamı
Değerlendirme Yap
-.-
323 Hizmet Verdi
hg
İtina Oto Lastik Ali Eskici
İtina Oto Lastik olarak Gaziantep lokasyonunda Oto ... Lastikçi, sektörlerinde sizelere hizmet vermekte. Devamı
Değerlendirme Yap
-.-
276 Hizmet Verdi
hg
İzmir Oto Lastik Erkan Yılmaz
İzmir Oto Lastik olarak İzmir lokasyonunda Oto Las ... tikçi, sektörlerinde sizelere hizmet vermekte. Devamı
1 Değerlendirme
5.0
267 Hizmet Verdi
hg
Gümüşlü Kardeşler Oto Lastik Gürsel Gümüşlü
Gümüşlü Kardeşler Oto Lastik olarak Eskişehir loka ... syonunda Oto Lastikçi, sektörlerinde sizelere hizmet vermekte. Devamı
Değerlendirme Yap
-.-
255 Hizmet Verdi
hg
Şip Şak Oto Lastik Şener Ülger
Şip Şak Oto Lastik olarak Ankara lokasyonunda Oto ... Lastikçi, sektörlerinde sizelere hizmet vermekte. Devamı
Değerlendirme Yap
-.-
218 Hizmet Verdi
hg
Konya Lastik Yol Yardım Mustafa Egehan
Konya Lastik Yol Yardım olarak Konya lokasyonunda ... Oto Lastikçi, sektörlerinde sizelere hizmet vermekte. Devamı
Değerlendirme Yap
-.-
201 Hizmet Verdi
hg
Anıllar Jant Lastik Eren Anıl
Anıllar Jant Lastik olarak Samsun lokasyonunda Oto ... Lastikçi, sektörlerinde sizelere hizmet vermekte. Devamı
Değerlendirme Yap
-.-
180 Hizmet Verdi
hg
Şenol Oto Lastik Şenol Yanık
Şenol Oto Lastik olarak Trabzon lokasyonunda Oto L ... astikçi, sektörlerinde sizelere hizmet vermekte. Devamı
Değerlendirme Yap
-.-
171 Hizmet Verdi
Neden Hemen Geliriz?
 • Bugüne dek Oto Lastikçi Sektöründe 14855 hizmet verildi!
 • Servis sağlayıcılarımızın en yüksek değerlendirme alanlarını sizler için seçiyoruz.
 • Yılda 20.000 den fazla insan Hemen Geliriz'e güveniyor.
 • Tüm servis sağlayıcılarımızın en iyi hizmeti verdiğinden emin oluyoruz.
Müşteri Yorumları
T****** S*** 5

Çok teşekkürler


En İyi 10 Oto Lastikçi – Teklif Al veya Hemen Ara!

oto lastikçi bulmak için Hemen Geliriz üzerinden ustalara ulaşabilirsiniz. Arabalarda mevcut lastikler arabaların gitmesini sağlayan en ciddi araçlardan bir tanesisidir. Lastiklerin herhangi biri olmadığı zamanlarda aracın gitmesi mümkün değildir. Yollarda başınıza lastik patlaması gibi olumsuzluklar gelebilir ve acil oto lastikçiye ulaşmak isteyebilirsiniz. Hemen Geliriz'den ulaşacağınız lastikçiler sizlere en hızlı hizmeti sunarak, seyahatinize devam etmenizi sağlayacaklardır.  

24 saat açık olan lastikçiler sizlerin zor anlarınızda yanınızda olmaktadırlar. Haftanın 7 günü de hizmet veren bu ustalar yol desteği ve lastiklerinize tamir yaparak güvenli seyahat etmenizi sağlamaktadırlar.  

 

Kış ve Yaz Lastiği Değişimi

Türkiye'de kışları ve yazları, mevsim değişikliğinde lastik değiştirmek zorunludur. 4 mevsimin de yaşandığı ülkemizde güvenli seyahatler için bu kural olarak getirilmiştir. Kış lastiklerinin ve yaz lastiklerinin işlevleri farklıdır ve araçları o mevsimin şartlarına uygun hale getirmiş olurlar. Kış lastiklerinde yere tutuş daha sıkı olmakla beraber karda ve buzda kayma gibi sorunlarla karşılaşmazsınız. Aynı dakikada lastiklerde kullanılan zincirler de bu işlevi görmektedir.  

Kış ve yaz lastiklerinin üretimini yapan pek yoğun marka vardır. Bu markalardan bazıları şöyledir;  

 • Good-Year
 • Michelin
 • Bridgestone
 • Continental
 • Pirelli
 • Petlas
 • Cooper
 • Yokohama
 • Nexen
 • Nokian
 • Jinyu
 • Nankang
 • Goodride
 • Hankook

oto lastikçilerde bu markaların pek çoğu bulunmaktadır. Sizler araçlarınız ve kendi bütçeniz dahilinde dilediğiniz markayı seçerek araçlarınıza taktırabilirsiniz. Bu lastik markalarının hepsinde kış ve yaz özellikli lastik çeşitleri bulunmaktadır. Bu çeşitlilikte sizler de bütçenize uygun lastikleri bularak arabalarınıza taktırabilirsiniz. Her aracın lastik boyutları değişkenlik gösterebilir. Bu markalar yine sizler için her boyutta tekeri üretmişlerdir. Bu üretimlerden arabanıza uygun olanı seçerek arabalarınıza taktırmanız mümkündür.  

oto lastikçiler genellikle onlardan aldığınız lastiklerin, takılma ücretlerini almamaktadırlar. Onlardan yenilediğiniz 4 lastiğin de montajını sağlayarak sizlere düzgün bir hizmet sunmaktadırlar. Kış ve yaz aylarında 4 lastiğin, dördünün de değişmesi gerekmektedir. Lastikler mevsim geçişlerlerinde bir bir veya ikişer şekilde değişmemektedir. Lastiklerin hepsini yaz ve kış aylarına girişlerde değiştirmek zorundasınızdır.  

 

24 Saat Açık oto Lastikçiler

7 günün 24 saati açık olan lastikçiler, sizlerin olası olumsuzluklara karşı her an ihtiyacınızı giderebilmek için çalışmaktadırlar. Seyahatlerinizin aksamaması için hizmet sunan oto lastikçi, arabanızda kopya lastik bulunması durumunda sadece kopya lastiğin montajını yaparak sizlere hizmet verebilmektedirler. Arabanızda mevcut stepneyi takabildikleri gibi aracınızda kopya lastik olmaması gibi durumlarda da yanlarına sizin dilediğiniz marka lastiği alarak lastik değiştirmeleri söz konusudur. Eğer arabanızda stepne yoksa ve yolda kaldıysanız lastikçileri arayarak, lastik getirip takmalarını isteyebilirsiniz. süre ciddi olmadan yapılan bu lastik değiştirme işleminin süresi; kaç lastik değiştiğine, lastiklerin durumlarına bağlı olarak değişmektedir.  

oto lastik ustaları profesyonel ekipleriyle beraber çalışarak yoğun hızlı bir şekilde dört tekerin dördünü de yoğun hızlı bir şekilde değiştirmektedirler. Değiştirilen tekerlerin kullanılır durumda olanlarının çıkmalarını isterseniz sınırlı ücretlerle oto lastikçiye verebilirsiniz.  

oto lastik değişimi yapan ustalar artık bu işlerde uzmanlaştıkları için kısa süreler içerisinde işlemlerini tamamlamaktadırlar.  

 Araba Markasına Göre Lastik Değişimi

oto lastikçiler bütün oto markalarına hizmet vermektedirler. Marka ve model fark etmeksizin oto lastik ustaları işlemlerini gerçekleştirebilmektedirler. Arabaların model ve marka farkının olması sadece takılacak olan teker markasını ve boyutunu etkilemektedir. Onun haricinde teker takma ve çıkarma yöntemleri aynı kalmaktadır. oto lastikçilerin hizmet verdikleri bazı oto markaları;

 • Toyota
 • Wolkvagen
 • Volvo
 • BMW
 • Renault
 • Honda
 • Opel
 • Audi
 • BMC
 • Mercedes

Bu ve bunun gibi bütün oto modellerine oto lastik değişimi ve tamiri yapmaktadırlar. Arabalara binerken genellikle ilk kontrol edilen mekan tekerlerdir. Lastiklerin sağlam olmadığı araçlar yollarda gitmemektedir. Havası inmiş olan lastiklerde de yine aracın gidişini etkileyeceği için lastiklerin havasının da kontrolü sağlanmalıdır. Lastik havasının aşırı ya da az olması arabada sürüş sırasında sıkıntılara yol açabilir. Arabalara binmeden önce kontrol edilmesi gereken en ciddi şey lastiklerdir. Lastiklerin havalarında bir problem olduğunu düşünüyorsanız oto lastikçilere ulaşarak lastiklerin havalarını şişirebilirsiniz. Havaları aşırı olan tekerlerin ise ortalama bir havaya sahip olması için yine ustalar sizlere hizmet verecektir.  

Araba lastiklerinin hava basıncını ayarlamak önemlidir. doğru hava basıncı ile verilen havalar lastiklerinize zarar vermez. ancak gereğinden aşırı hava basıncı verilen lastiklerde çatlamalar oluşabilir. Lastiklerin havalarının doğru basılmadığı zamanlarda oto sürüşünde değişimler söz konusu olur.  

doğru hava basıncı ile verilen havalarda tekerler de doğru şekilde doldurulduysa, düzgün bir sürüş gerçekleştirmeniz mümkündür.  

 

Çıkma Lastik Değişimi

2. el lastiklerde ne kadar süre kullanıldığı ciddi bir detaydır. Eğer alacağınız çıkma lastik kısa süreler kullanıldıysa sizin için yararlı olabilecektir. Ama eğer ki lastik yoğun yıpranmış bir şekildeyse sizlerin de bir iki hafta içerisinde tekrar lastik değiştirmenize neden olacak ve iki kat maliyet çıkaracaktır.  

Çıkma lastik fiyatlarına oto lastikçilerin numaralarından ulaşabilirsiniz. Bu tip satışları her türlü tamir ustası yapmaktadır. Ustalar 0 teker ve 2. el teker satabilmektedirler. Ellerinde mevcut her türlü malzeme ile sizlere en düzgün hizmeti vermeye çalışmaktadırlar.  

İkinci el olarak aldığınız her türlü lastiği yine oto lastik ustalarına götürerek değiştirebilirsiniz. Her türlü tekerin montajını yapabilmektedirler. Çıkma lastiklerde fiyatlar yeni lastiklere göre daha düşüktür. Bu türlü lastikler kullanılmış olan lastikler olduğu için ömürleri kısalmıştır. Belki de artık kullanılmaması gerekmektedir. Bu nedenden dolayı ikinci el lastik alırken dikkatli seçim yapmak gerekmektedir. İşe yaramayan lastikler alınmamalıdır. İşe yaramayan lastiklere verilen masraflar boşa gitmektedir.  

 

oto Lastik değişim Fiyatları

oto lastik değiştirme servislerinin bütün farklı fiyatlar sunmaktadırlar. farklı fiyatların sebepleri; değişecek olan lastiğin markası, kaç lastiğin değiştirileceği ve bu lastiklerin garanti durumlarıyla alakalıdır. Değişen lastiklerin markalarına göre fiyatları da değişmektedir. Her marka kendi fiyat listesini sunmaktadır. Sunulan bu fiyat listeleri sizlerin bütçelerine uygun şekilde değişmektedir.  

Her bütçeye uygun lastik mevcuttur. Hemen Geliriz ile aktif firmalar sizlere en düzgün hizmeti sunmak için bütün marka lastikleri bünyelerinde bulundurmaktadırlar.  

Yedek lastik değişim fiyatları da ona oranla değişmektedir. Her lastik değişimi sırasında hizmet bedeli alınmaktadır. 4 teker değişimlerinde ustalarımız sizlere bir ölçü indirim uygulayabilmektedirler. Her firma kendi indirimlerini uygulamaktadır. indirim uygulamadan yöntemleri gerçekleştiren birçok hizmet de mevcuttur.  

oto lastikçiler araçlarınızın yanına geldiğinde de farklı fiyatlar alabilmektedirler. Yolda lastik değişimi yaptırmak daha farklı ücretlere tabi tutulmaktadır. Sizler yollarda aldığınız lastik değişim hizmeti ile servislerde aldığınız lastik değişim ücretlerinde değişiklik görebilirsiniz bunun neden yol maliyetinin işlem üzerine yansıtılmasından dolayıdır.  

Sizler lastiklerinizi 4 mevsim boyunca sağlıkla kullanabilmek için, lastik değişim işlemlerinizi profesyonel servislere yaptırınız. profesyonel servislerine ulaşmanın en basit yolu Hemen Geliriz'dir. Bu site üzerinden arayacağınız her firma alanında profesyoneldir. Daha sonra yollarda sıkıntı yaşamamak için arabanızın lastiklerini profesyonel firmalarda değiştirin. alanında profesyonel oto lastikçilerle çalışmak için Hemen Geliriz üzerinden aramalara başlayın, randevu alın ve lastiklerinizi değiştirin.