Oto Kurtarma

Aracınız ile yolda kaldığınız durumlarda oto kurtarma desteği alarak kısa sürede aracınızdaki problemlerin çözülmesini sağlayabilirsiniz. Motor bloğunda meydana gelen bazı arızalar araçlarda zaman zaman yolda kalma durumlarına yol açabilir. Bunun yanı sıra yakıt, şanzıman veya lastik sisteminde de ortaya çıkan arızalardan dolayı oto çekici hizmetlerine ihtiyaç duyulabilir. Bu tür durumlarda en kısa sürede etkili çözümlere ulaşmak için internet üzerinden en yakın oto kurtarma, hızlı oto kurtarma servisi çağırabilirsiniz. 

Birinci sınıf kalitedeki çekicilere sahip oto kurtarma servisi otomobil dışında ticari araçları ve hatta ağır vasıtaları da kurtarma hizmeti verir. Şehre uzak konumda olsanız bile en kısa sürede oto kurtarma hizmeti alarak aracınızı güvenli bir yere çekebilirsiniz. Aracınızda meydana gelen motor ve yürüyen aksam sorunlarının tespit edildikten sonra tamir edilebilmesi için öncelikle güvenli bir garaja çekilmesi gerekir. 

 

Oto Çekici Hizmeti

Marka veya model fark etmeksizin tüm araçlar, trafikte meydana gelen çeşitli sorunlar yüzünden yolda kalabilir. Varacağınız yere ulaşmadan yolda arıza sebebiyle durmanız durumunda oto kurtarma servisi hizmetinden yararlanmanız gerekir. Özellikle trafiği tıkayan durumlarda kalan aracınız için arıza tespit ve tamir işlemleri yapılmadan önce çekici yol yardım ile uygun bir yere çekilmesi gerekebilir. Günümüzde en hızlı oto çekici hizmetine ihtiyaç duyulan durumlardan bazıları şunlardır:

 • Aracın motor bloğunda meydana gelen arızalar sebebiyle yolda kalması,
 • Şanzıman ve vites bloğu arızaları sebebiyle aracın hareket etmemesi
 • Aracın motorundan dumanlar çıkması
 • Aracın marş basmaması
 • Akünün bitmesi veya diğer akü problemleri
 • Araç lastiklerinden birinin veya birkaçının patlamış olması
 • Aracın elektrik aksamında meydana gelen arızalar

Görüldüğü üzere aracın yolda kalmasına sebep olabilecek pek çok farklı sorun vardır. Bu tür arızalarda hızlı oto kurtarma desteği alarak aracınızın arıza tespit işlemlerine bir an önce başlanmasını sağlayabilirsiniz. Çekici oto kurtarma hizmetlerinde deneyimli ve son teknoloji ekipmanlara sahip olan servislerden destek alınması da son derece önemlidir. Web sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden alanında deneyimli ve size en yakın çekici hizmetleri veren firmalara ulaşabilirsiniz. Firmalardan oto çekici ücretleri, oto kurtarıcı fiyat tarifesi, şehirlerarası çekici fiyat hesaplama gibi konular hakkında da bilgi alabilirsiniz. 

 

7/24 Oto Kurtarma Servisi

Tek telefonla acil oto çekici çağırmak için internet üzerinden araştırma yapabilir ve bulunduğunuz konumdaki deneyimli oto kurtarma servislerinden destek alabilirsiniz. 7/24 oto kurtarma hizmeti ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sağlayan firmalara ulaşmanın en kolay yolu web sitemiz üzerinden geçmektedir. İnternet sitemizi kullanarak Türkiye’nin hangi ilinde olursanız olun deneyimli ve uygun fiyatlı hizmet veren acil çekici yol yardımfirmalarına anında ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Aracın yolda kaldığı durumlarda panik yapılmamalı ve iletişim kanalları kullanarak alo çekici ya da çekici çağır gibi aramalar yaparak en yakın çekici numarasını bulup iletişime geçilmelidir. Özellikle gece geç saatlerde meydana gelen otomobil arızalarında aracı o haliyle yürütmeye çalışmak daha büyük çaplı sorunlara yol açabilir. Bir araç yolda rahat ve sorunsuz bir şekilde ilerlemiyorsa, daha büyük masraflarla karşılaşmamak için yol kenarında güvenli bir yere çekilmelidir. Daha sonra 7/24 en yakın oto çekici servisi olarak hizmet veren acil oto kurtarma firmalarından destek alınarak çözüme ulaşılmalıdır. 

 

Ağır Vasıta Kurtarıcı

Günümüzde oto çekici ve oto kurtarma firması olarak faaliyet gösteren şirketlerin büyük bir çoğunluğunda kapsamlı araç taşıma ve çekme hizmetleri verilir. Her aracın boyuna ve ağırlığına uygun çekicilere ulaşarak yolda kalan tüm araçlar için yol yardım kurtarıcı ile kaliteli çözümler elde edilebilir. Ancak bazı durumlarda da özellikle yol yapım çalışmalarında kullanılan kepçe ve konteynerlerin özel olarak taşınması gerekir. Ağır vasıta çekici ile taşınması gereken araçlardan bazıları şunlardır:

 • Kepçe
 • Silindir
 • Ekskavatör
 • Forklift
 • Greyder

Bunlar ve daha pek çok ağır vasıta olarak geçen iş makinesinin taşınmasında vinçli çekici hizmeti veren oto kurtarma firmalarından yararlanılabilir. Böyle durumlarla karşılaşıldığında da ağır vasıta taşıma hizmeti veren vinçli kurtarıcı firmasından uygun fiyatlarla destek alabilirsiniz.

 

Tekne ve Karavan Taşıma

Özellikle turistik yerlerde sık görülen oto çekici hizmetleri arasında tekne ve karavan taşıma işleri de öne çıkar. Birinci sınıf kalitedeki araçlar sayesinde karavanın uzun mesafeler boyunca kurtarıcı ile çekilip taşınması mümkündür. Tekne çekicihizmetlerinde tekne ya da karavan çekimi özellikle asfalt olmayan yollarda da sorunsuz bir şekilde sağlanabilir. 

Sıklıkla arama yapılan; en ucuz çekici, en uygun çekici, oto kurtarma fiyatları gibi şeyleri kendinize dert etmeden her bütçeye uygun fiyat seçenekleri ile hizmet veren oto kurtarma servislerine, internet üzerinden tek tıkla ulaşmak istediğiniz zaman web sitemizi kullanabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren firmalardan oto çekici hizmeti alırken de uygun fiyat seçeneklerinin yanı sıra pek çok detaya da dikkat etmeniz gerekir. Örneğin araç kurtarma firmalarından tekne ya da karavan araç çekici hizmeti aldığınızda mutlaka kurtarılacak aracın boyutlarına uygun kapasitedeki oto kurtarma aracının gelmesi gerekir. Aksi halde kurtarılan aracın taşınması veya araca yüklenmesi sırasında büyük çaplı hasarlara sebep olabilecek kazalarla karşılaşılabilir. 

 

Motosiklet Taşıma 

Uzun yıllar boyunca sektörde araç taşıma ve araç kurtarma hizmeti veren firmalara ulaşarak aracınızın sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz. Yüksek hizmet kalitesi sayesinde sektörde öne çıkan firmalar, araç kurtarma işlerinin yanı sıra motosikletler için de kaliteli çözümler üretebilir. Motosikletlerin lastik patlaması veya zincirinin kopması gibi sorunlarda 7/24 kurtarıcı desteği alması mümkündür. Motosikletlerde görülen şu tür arızalar da araç kurtarma desteği alınabilir:

 • Motosiklet lastiklerinden birinin veya ikisinin patlaması
 • Motosiklet zincirinin kopması
 • Motosiklet aküsünün bitmesi
 • Motosiklet motorunda arıza çıkması
 • Şanzıman bloğunda arıza çıkması
 • Motorun elektrik sisteminde arızalar oluşması

Bu tür durumlarda motosikletin seyir esnasında güvenilir bir şekilde ilerlememesinden dolayı trafik kazalarına davetiye çıkardığı unutulmamalıdır. Dolayısıyla özellikle motorla seyahat edilen durumlarda motosikletin yürüyen aksamında bir arıza meydana gelmesi halinde en yakın oto kurtarma firmasından motosiklet çekici destek alınmalıdır. Aksi halde hem motosiklet sürücüsünün hem de trafikteki diğer yaya ve araçların can sağlığı riske atılmış demektedir. 

 

Şehirlerarası Çekici Hizmeti ve Sıfır Araç Taşıma

Bayilerin veya otomobil firmalarının sıfır araç taşıma ihtiyaçlarında tamamen sigortalı bir şekilde şehirlerarası çekici hizmetleri ile verilir. Galeriler, yeni satın aldıkları araçları şehirlerarası çoklu çekici avantajı ile diledikleri yere götürebilirler. Öte yandan ticari amaçlarla satın alınan otomobillerin uzak mesafelerde kilometre yapmaması istendiğinde sıfır araç taşıma hizmetinden yararlanabilirsiniz. 

Şehirlerarası yolculuk yaparken aracın bazı sebeplerden arıza yapmasında araç çekici numarasına ihtiyaç duyulur. Şehirlerarası kurtarıcı hizmeti. alarak bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Son dönemde ticari amaçla satın alınan araçların, kilometre yapmadan farklı şehirlerdeki galerilerden satışa sunulabilmesi için oto kurtarma firmasından şehirlerarası çekici desteği alınması gerekebilir. Kilometre yapmaması için kurtarıcı üzerinde çekiciyle araba gönderme sayesinde çoklu çekici hizmeti ile yolculuk yapan bu araçlarda güvenlik ve sigortalı hizmet garantileri hazır şekilde sunulur. Web sitemiz üzerinden şehirlerarası çekici firmalarına ulaşabilir ve şehirlerarası çekici fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Ahtapot Çekici

Günlük yaşamda trafikte olumsuz durumlarla herkes karşı karşıya gelebilmektedir. Aracın çeşitli arızalar yapması veya kaza olması gibi durumlarında ahtapot çekiciye ihtiyaç duyulur. Şanzımanı veya lastikleri kilitlenip kalmış araçları ya da kaza sebebiyle çok fazla zarar görmüş araçların zararsız bir şekilde yükleyip çekebilmek için ahtapot çekici hizmet vermektedir. Ahtapot çekici tepeden inen dört adet kol, tekerleklere bağlanarak hasar görmüş veya arızalanmış aracın çekiciye yüklenmesi sağlanır.

 

Ahtapot araç çekici, trafik polislerinin daha çok kullandığı çekici türlerinden bir tanesidir. Trafik polisleri; yanlış park durumlarında trafik araç çekme, noterden aracı trafikten çekme, kazaya karışmış aracı trafikten çekme, çalıntı aracı trafikten çekme, hacizli aracı trafikten çekme, aracı trafikten düşürme, motosiklet trafikten çekme gibi durumlarda trafikten çekme belgesi ile ahtapot çekici ile araçlar trafikten çekilir. 

En yakın kurtarıcı için araç çekici numarası aradığınız durumlarda web sitemizi kullanarak oto çekici hizmeti alabilir ve güvenle seyahatinize devam edebilirsiniz. 

 

Güvenilir Oto Kurtarma Hizmeti 

İnternet üzerinden oto kurtarma firması arayışınızda en güvenilir ve uygun fiyatlı hizmet sunan firmaları bulabilmek için web sitemizi kullanabilirsiniz. Her biri müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren oto kurtarma yol yardım firmaları arasında kendi ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun olan emniyetli çekici seçebilirsiniz. Bu sayede aracınızın yolda kaldığı durumlarda endişe yaşamadan yol yardım çekici sayesinde aracınızı güvenli bir yere çekebilir ve arıza tespit işlemlerine başlayabilirsiniz. Şehirlerarası çekici, karayolları çekici, otoyol çekici hizmeti gibi araç çekici numarası için de web sitemizi rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

 

Kısa Mesafe İçin Oto Çekici Gelir mi?

Araçların ne zaman ve nerede arıza yapacağı belli olmaz. Genellikle bakımını yaptırmış olsanız bile yolda kalma ihtimaliniz vardır. Tedbiri asla elden bırakmamak için yola çıkmadan önce araçlarınızın yağını, suyunu kontrol etmek önemlidir. Bu kontroller yolda kalmanızı önlemede büyük ölçüde önemlidir.

Yol yardım oto kurtarma yakın veya uzak fark etmeksizin aracınızı kurtarmaya gelmektedir. Aracınızın arıza yapması ile kaldığınız zor durumu oto kurtarma firmaları ile çözebilirsiniz. Hemen Geliriz adlı web sitemizden size en yakın olan çekici firmalarının hizmetlerinden yardım alabilirsiniz. 

 

Oto Çekici Nasıl Olunur?

Son zamanlarda sık sık araştırma yapılan konuların başında oto kurtarma nasıl olunur ve oto kurtarıcı belgesi fiyatları nedir sorusudur. Bu sorunun en ciddi sebebi ise araçların artık lüksten aşırı ihtiyaç haline gelerek, bir ailede bile herkesin kendine ait arabasının olmasıdır. Yollardaki bu araç fazlalığı trafik olarak kötü bir sonuç doğurmuştur. Dur kalk yapmak bile araçlarda arızaya neden olmaktadır ve araç fazlalığından dolayı sık sık kazalar meydana gelmektedir. Bu arızalar ve kazaları oto çekici ücretlerinin fazla olmasına oto kurtarıcıların iyi bir kazanç elde etmesini sağlamıştır. 

Bu nedenlerden dolayı oto kurtarma sektörüne rağbet olmuştur. Oto kurtarıcı belgesi, SRC belgesi alınmalıdır. Sürücü belgesi için aracınız bir kamyonet ise B sınıfı bir ehliyet, kamyon ise C sınıfı bir ehliyet sahibi olmanız gerekmektedir. Bunun haricinde bir muhasebeci çalışılıp, gereken bilgiler alınarak bir firma kurulması gerekir. Kuruluş yöntemleri herhangi bir firma ile aynıdır.