hg
Taş Dekorasyon Muhammed Taş
Taş Dekorasyon olarak Konya lokasyonunda Boyacı, D ... ekorasyon Firmaları, sektörlerinde sizelere hizmet vermekte. Devamı
Değerlendirme Yap
-.-
3 Hizmet Verdi
hg
Naz Aydınlatma Elektrik Serkan Tülek
Naz Aydınlatma Elektrik olarak Aydın,Nazilli lokas ... yonunda Boyacı, Dekorasyon Firmaları, Elektrikçi, Alarm Sistemleri, Aydınlatma Sistemleri, Diafon Sistemleri, Elektrik Tesisatı Döşeme, Güvenlik Sistemleri, İnternet Hattı Çekme, Telefon Hattı Çekme, Telsiz Sistemleri, Yangın Tesisatı, Zayıf Akım Tesisatı, Uydu Servisi, Çanak Anten, Merkezi Sistem Uydu Kurulumu, Uydu Kurulumu, Uydu Montajı, Kamera Sistemleri, sektörlerinde sizelere hizmet vermekte. Devamı
Değerlendirme Yap
-.-
1 Hizmet Verdi
Neden Hemen Geliriz?
 • Bugüne dek Boyacı Sektöründe 30 hizmet verildi!
 • Servis sağlayıcılarımızın en yüksek değerlendirme alanlarını sizler için seçiyoruz.
 • Yılda 20.000 den fazla insan Hemen Geliriz'e güveniyor.
 • Tüm servis sağlayıcılarımızın en iyi hizmeti verdiğinden emin oluyoruz.

En İyi 10 Boyacı – Teklif Al veya Hemen Ara!

Türkiye'nin en iyi boya ve badana hizmeti veren firmalar arasında yer alan Boyacı firmamız, müşteri memnuniyetine önem veren kurumsal firmadır. Sektörde uzun zamandır hizmet vermemiz, bizlere oldukça fazla tecrübe kazandırmıştır. Bu tecrübelerimiz doğrultusunda ise, farklı alanlarda müşterilerimize kısa sürede hizmet vermekteyiz. Firmamızın boya ve badana işlerini yapan ustaları, kaliteli ve bir o kadar da işlerinde tecrübeli kişilerdir. 

Salonlarınızı ve odalarınızı istediğiniz boya tipi ile boyayarak, sizlere teslim etmektedir. Ustalarımızını kullanmış olduğu boyalar, hiç bir şekilde koku yapmayan ve insan sağlığını etkilemeyen kaliteli boya cinsleridir. Her hangi bir baş ağrısı meydana gelmemektedir. Kısa süreli boya kokusunun ardından koku gitmektedir. Firma olarak değerli müşterilerimize 7 gün hizmet vermekteyiz. Sadece İstanbul'un Anadolu yakasına değil, Avrupa yakasınada boya hizmeti vermekteyiz. Sizde firmamızından kaliteli ve aynı zamanda ekonomik boya hizmeti almak isterseniz, hemengeliriz.com sitesini ziyaret edebilir veya bizleri telefonla arayabilirsiniz. 

Hizmetlerimiz Nelerdir?

Firmamız Boyacı ismiyle oldukça tanınan bir firmadır. Bu zamana kadar çok sayıda büyük holding ve şirketin boya badana işlerini yaptık. Yaşam alanlarınızın olduğu her yere boya hizmetini en iyi şekilde vermekteyiz. 

Boyacı Olarak Sizlere Sunmuş Olduğumuz Hizmetler Şunlardır;
 1. Evlerinize, residenslarınıza ve oturmuş olduğunuz villalarınıza saten ve yağlı boya hizmetimiz bulunmaktadır.
 2. Villalarınızın bahçelerinin demirlerini ve sürgülü kapılarını boyuyoruz.
 3. Evlerinizin çatı katlarını ve teraslarını kaliteli şekilde boyuyoruz.
 4. Kullanmış olduğunuz duvar kağıtlarınızın değişimini yapıyoruz.
 5. İç ve dış cephe mantolama hizmeti veriyoruz.
 6. Çatı izolasyonu ve yalıtımı hizmetimiz bulunuyor.
 7. Alçı ve sıva, kartonpiyer, fayans değişimi hizmetlerimiz bulunuyor.
 8. Firma olarak bu hizmetlerimiz haricinde ise, değişik çatı malzemesi olarak kullandığınız ürünlerin boyasını yapmaktayız. Depolarınızı, şirket ve ofislerinizin boya badana işlerini yapıyoruz. 

Her türlü tamirat ve tadilat işlerinizi en kaliteli ve titiz şekilde ustalarımız, sizlere ekonomik fiyatlarla sunmaktadır. Sizde Hemen Geliriz üzerinden ustalarımız ile irtibata geçerek, istediğiniz hizmeti alabilirsiniz. 

Saten Boya Hizmetimiz Hakkında

Boyacı ismiyle ünlenmiş olan ve kaliteden ödün vermeyen firmamız, evlerinizin içini saten boya ile kaliteli bir şekilde boyamaktadır. Renk seçimini kendiniz yaparak, bizlere söylemeniz yeterli olacaktır. Öncelikle saten boya hakkında değerli müşterilerimize bilgi vermek istiyoruz. Saten boya özellik olarak silinebilir ve durduğu yere yarı mat görünüm şekli veren boyalardır. Dekoratif amaçlı kullanılan boya cinsinden olan saten boya, firmamızın en çok hizmet verdiği boya hizmetlerinin başında gelmektedir. 

Firmamız piyasanın en iyi ve kaliteli saten boyalarını kullanmaktadır. Firmamızın boya ustaları, salonlarınızın saten boyalarını sadece birkaç saat içerisinde yaparak, sizlere teslim etmektedir. Ustalarımız saten boya hizmetini sizlere verirken, ortalığın minumum seviyede kirlenmesine dikkat ederek, boya sonrası ortalığı temiz bırakarak sizlere salonunuzu teslim etmektedir. 

Sizde firmamızın saten boya hizmetinizden salon ve odalarınızı boyatmak istiyorsanız, firmamıza hemengeliriz.com sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. En uygun fiyatlarla, sizlere kaliteli işçilik sunarak saten boya hizmeti vermekteyiz. 

Duvar Kağıtları

Her zaman kaliteli hizmet vermeyi kendisine misyon edinmiş ve Boyacı ismiyle ün yapmış olan firmamız, boya ve badana işleri haricinde duvar kağıtları montajı ve değişim hizmetini sizlere sunmaktadır. Firmamızın sunmuş olduğu duvar kağıtları oldukça kalitelidir. Firma olarak hem yerli, hem de ithal duvar kağıtları kullanmaktayız. Bu duvar kağıtlarının tercihini yapmak tamamen müşterimizini insiyatifine bağlıdır. Duvar kağıtlarının fiyatları ona göre değişkenlik göstermektedir. Yani tamamen arz ve talep hizmeri sunmaktayız. Firmamız duvar kağıdı hizmetini özellikle iş yerlerinize döşemektedir. Boya ile uğraşmak isteyenlerin tercih ettiği duvar kağıtları, ofisinizde daha kullanışlı olmaktadır. 

Ofisinizin diğer boya gerektiren yerlerini ise, ustalarımız kısa süre içerisinde uygun fiyatlarla yaparak sizlerin hizmetine sunmaktadır.   

Boya Ustası

Boyacı firmamız, yaşam alanlarınızın olduğu her yere alçı ve sıva hizmeti vermektedir. Vermiş olduğumuz alçı ve sıva hizmetimiz, olabilecek yangınlara karşı oldukça dayanıklıdır. Etrafa yangının sıçramasını önlemektedir. 

Yapmış olduğumuz alçı ve sıva hizmetinin özellikleri şu şekildedir;

 1. Evinizde oluşabilecek nem ve rutubet olaylarına karşı önleyicidir.
 2. Evinizde duvarlarınızın küflenmesini önler. Bunun sebebi ise, nefes alabilen malzemeden üretilmiş olmasıdır. Bu durum ise evinize sık sık tadilat yapmanızın önüne geçer ve keselerinizi rahatlatır.
 3. Boya öncesi yapılan alçı ve sıva hizmeti oldukça ekonomiktir ve kalitelidir.
 4. Duvarlarınızdaki boyanın daha uzun ömürlü olmasını sağlar.
 5. Özellikle kışın enerji tasarrufu sağlamanızı sağlar. Işığı açtığınız zaman her hangi bir emme yanmaz ve odanızının yansımasını sağlar. 

Cildiniz ile temas etmesi halinde, sizin için bir sıkıntı teşkil etmez. Sizde alçı ve sıva hizmeti firmamızdan almak isterseniz, müşteri temsilcimize 7/24 ulaşmanız yeterli olacaktır. 

Fayans Hizmetlerimiz

Firmamız sadece boya ve badana hizmeti vermeyen ve değişik hizmetler sunan Boyacı firmasıdır. Firmamız evlerinizin tuvaletlerine, banyolarına ve mutfaklarına oldukça kaliteli seramik fayans döşemektedir. Firmamızın kullanmış olduğu olduğu fayanslar, mutfak dolaplarınızla uygun olabilecek şekilde çeşitleri bulunmaktadır. Yerlerinize fayans döşediğimiz gibi, banyo duvarlarınıza veya diğer yaşam alanlarınızın olduğu yerlere de fayans koymaktayız. 

Piyasanın en iyi kaliteye sahip fayanslarını en uygun fiyatlarla siz değerli müşterelerimizin hizmetine sunmaktayız. Müşterilerimize sunmuş olduğumuz fayans çeşitlerine, müşterilerimiz katalog üzerinden tercihlerini yaptıkları gibi, showroom mağazamıza gelerekte istediği fayans tercihini seçebiliyorlar. Sizde hemen firmamızdan fayans döşemesi hizmeti almak isterseniz, bizlere internet üzerinden ulaşmanız yeterlidir. 

İç ve Dış Cephe Mantolama Hizmeti

Firmamızın değerli müşterilerine sunmuş olduğu hizmetler arasında yer alan mantolama hizmeti, hem iç cepheye hem de dış cepheye firmamız tarafından uygulanmaktadır.

Firmamız iç ve dış cephelerinizin boyalarını yapmadan önce, mantolama yaparak evlerinizin kalitesini arttırmaktadır. Mantolama hizmetinin çok sayıda faydası bulunmaktadır. 

Bunlar şu şekildedir;

 1. Evinizin ısısını muhafaza etmiş oluyorsunuz. Bu sayede dışarıdan gelen soğuğa karşı evinizi koruma altına alarak, doğalgaz faturalarınızın düşük gelmesini sağlıyorsunuz.
 2. Dış seslere karşı evinizi koruyorsunuz.
 3. Fiyat olarak evinizin değerini arttırıyorsunuz.
 4. bunların haricinde ise, aşırı yağışların evinizin duvarlarına vereceği zararı önlemiş oluyorsunuz. 

Firmamız personelleri özellikle dış cephe mantolama hizmetini tüm iş güvenliği önlemlerini alarak sizlere vermektedir. Daha sonra kaliteli şekilde duvarlarınızı boyarak, şık bir görünüm kazandırıyor. 

Boyacı Fiyatları

Firmamız müşterilerine kaliteli işçilik sunduğu gibi, aynı zamanda ekonomik fiyat politikası uygulamaktadır. Boyacı firmamız ister boya ve badana işlerinde, isterseniz de diğer bütün hizmetlerimizde sizlere, en uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. 

Peşin ödeme yapmak isteyen müşterilerimize firma olarak, %20 indirim yapıyoruz. Kredi kartı ile ödeme yapmak isteyen müşterilerimize ise, taksitlendirme seçeneği sunuyoruz.

 Firmamızın kaliteli ve son derece uygun fiyatlarından yararlanmak istiyorsanız, Hemen Geliriz firması ile iletişime geçmeniz sizin için yeterlidir.   

7/24 En Yakın Boyacı, Garantili Hizmet

Piyasada bulunan çok sayıda boya firmalarının yapamadığı ve hatta yapmaya ceraset edemediği hizmeti firmamız, müşterilerine sunmaktadır.  Firmamız vermiş olduğu bütün hizmetlerde müşterilerine, kullanıcı garantisi vermektedir. İster yağlı boya, isterseniz de saten boyalarınızda duvarlarınızda meydana gelecek olan boya akması gibi diğer sorunların oluşmamasını firma olarak garanti etmekteyiz. Olası bir durumda ise, hiç bir ücret almadan müşterilerimize boya hizmetini vermekteyiz. Firma olarak son derece kendimize ve kalitemize güvenen firmayız. Bu yüzden değerli müşterilerimize garanti vermekteyiz. 

Birinci sınıf boyalarla beraber, kaliteli işçiliği harmanlayarak sizlere garantili hizmet sunuyoruz. Sizde firmamızdan garantili ve aynı zamanda uygun fiyatlı hizmet almak isterseniz, hemengeliriz.com firması sitesine giriş yapmanız sizin için yeterli olacaktır. Hem fiyatlarımız hakkında, hemde diğer bütün hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiyi internet sitemizden görebileceksiniz.