Neden Hemen Geliriz?
 • Servis sağlayıcılarımızın en yüksek değerlendirme alanlarını sizler için seçiyoruz.
 • Yılda 20.000 den fazla insan Hemen Geliriz'e güveniyor.
 • Tüm servis sağlayıcılarımızın en iyi hizmeti verdiğinden emin oluyoruz.
Müşteri Yorumları
Hiç yorum bulunamadı..

En İyi 10 Duvar Ustası – Teklif Al veya Hemen Ara!

duvar ustası yaptırdığınız binaların temelinde ve duvarlarda emeği geçen kişidir. Duvar yapan bu ustaların gördüğünüz bütün binalarda emeği vardır. Binaları ayakta tutan şeyler duvarlar ve kolonlardır. Bunlar olmadığı sürece bir bina olması imkansızdır. Bu binalarda yapılacak bütün duvar yöntemleri için bir duvar ustası ile anlaşabilirsiniz.

Bir bina yaptırmak istediğinizde planı çizdirdikten sonra ustalar ile anlaşarak bu planı uygulamasını istersiniz. Bu planı en düzgün şekilde uygulayacak ustalarla çalışabilmek için Hemen Geliriz Sitesi’ni ziyaret edebilirsiniz. Duvarlarınızın sağlam ve sağlam olabilmesi için en düzgün şekilde aktif duvar ustalarına ihtiyacınız vardır. 

 

Duvar Kırdırma

Duvarlar evleri ve diğer bütün binaları oluşturan bölümlerdir. Duvar olmadığı sürece bir bina olması mümkün değildir. Bu binalarda mekan alan duvarların uzun yıllar dayanabilmesi ve sağlam olması için kaliteli malzemeler ve kaliteli bir işçilik gerekmektedir. 

Duvarların yapılması kadar duvarların kırdırılması da dikkat ve özen isteyen bir işlemdir. Bu işlemler genellikle ev içlerinde, ofislerde alanları büyütmek için kullanılmaktadır. Kırdırılan duvarlar sayesinde uygulama alanları genişlerken, odalar arası geçişler de kolaylaşmaktadır. Amerikan mutfak dediğimiz tarzda bir mutfak dilediğiniz oturma odası ve mutfağın aynı duvarı paylaştığı evlerde duvar kırdırma işlemi ile beraber bu mutfak tarzına sahip olabilirsiniz. 

Mutfaklarınızın oturma odaları ile açık olması yemek servislerini kolaylaştırmakta ve size basit ve büyük uygulama alanları sağlamaktadır. Gelen misafirlerinize hizmet ederken ayrı bir mutfakta bulunarak hizmet sırasında onları yalnız bırakmamış olursunuz. 

Mutfaklar ile balkonlar arasındaki duvarlar en yoğun kırılma işlemi yapılan duvarlardır. Bu duvarlar kırılarak balkonun mutfağa katılması ile dar mutfaklarınızı genişletmiş olursunuz. uygulama alanlarınızı genişleterek rahat bir uygulama elde edersiniz. profesyonel ustalar ile yoğun rahat bir şekilde duvar kırdırma işlemi yaptırabilirsiniz. verimli yerdeki duvarlar kırdırılarak diğer duvarlara zarar vermek söz konusu olmamaktadır. Eğer böyle bir durum söz konusu olursa hizmeti yapan duvarcının garantisi altına alınarak o duvarlar tamir edilir. 

Duvar kırdırma işlemi basit bir işlem olarak gözükmekte ancak oldukça detayı olan bir işlemdir. sebebi ise bu işlem sırasında duvarlardan geçen hatların tespit edilmesi gerekmektedir. Bu duvarlarda mevcut elektrik kabloları, su borular ve diğer kablo ve bağlantılar dikkate alınarak kırma işlemi gerçekleşir. Duvarlarda mevcut bu hatlara hiçbir zarar vermeden bu duvarların kırılması ancak profesyonel duvar ustası ile mümkün olabilmektedir. profesyonel duvar ustaları ilk önce duvar içerisindeki hatları tespit ederek bunları ana sigortayı indirerek işleme başlamaktadır. aksi takdirde elektrik çarpmaları ve su baskınları gibi olumsuzluklarla karşılaşılabilmektedir. 

profesyonel ustalar kırma işlemini tamamladıktan sonra duvarların kırılan yerlerinden düzenlemeler yaparak dümdüz bir görüntü ortaya çıkmasını sağlarlar. Bu ustalar sizlere bu duvarların temizlenmesi badana ve boya işlemleriniz için de hizmet sunmaktadırlar. Yapılan kırma işleminin ardından kiremitlerin yamuklukları giderilir. Üzerine badana yapılarak bu yamuk görüntü iyice temizlenir ve son olarak da boya yapılarak sizin dilediğiniz görüntüye kavuşur. 

 

Duvar Ustası Ne Yapar? 

Duvar ustası yaptığı bazı işlemler;

 • İnşaat yapımlarında planları inceleyerek duvar yapımlarına başlar
 • Duvarlarda kullanılması gereken malzemeleri belirler
 • Örülmesi gereken duvarlara özel harçlar hazırlar
 • Malzemeleri inşaat içerisine taşır
 • Örülecek olan briket ve tuğlaları hazırlar.
 • Koyduğu briketler arasına mala ile harç yayarak birbirlerine tutunmasını sağlar.
 • Duvarların eğriliğini ve düzlüğünü özel malzemeler ile kontrol eder.
 • Hatalı duvarları tekrar örer ve düzeltene kadar o alanda çalışır.
 • Duvarın pürüzsüzlüğünü sağlamak için mala ile harcı iyice düzeltir.
 • Duvarda oluşan bütün pürüzleri giderir.
 • Badana ve boya işlemi için hazır hale getirir. 
 • İnşaatın duvarlarının bitmesi halinde bu duvarlara fayans, karo veya parke döşeyebilir.

Duvar ustası bu işlemlerin çoğunu tek başına yapabilmektedir. dilediğiniz herhangi bir duvar işlemi için duvar ustası bulabileceğini Hemen Geliriz adresini ziyaret edebilirsiniz. Duvar ustaları meslekleri gereği dikkatli ve sabırlı kişilerdir. Bir duvar örüleceği süre o duvarı özenle ve dikkatle örmesi gerekmektedir. Örülen duvarların sıkıntılı olması halinde tekrar yaparak bu duvarlara en sağlam görünümü kazandırarak işlemlerini bitirmeleri gerekmektedir. 

Duvar ustası bulmanın en basit yolu Hemen Geliriz Web Sitesi’nden çağrı yapmaktır. Bu site üzerinden konum bilgilerinizi ve dilediğiniz hizmeti yazmanız halinde sizlere en yakında mevcut duvar ustaları listelenecek ve siz de dilediğiniz usta ile çalışma fırsatı bulabileceksiniz.

 

Taş Duvar Örme

Taş duvar örme ustaları genellikle yoğun estetik duvarlar örmektedirler. Dubleks evlerinizin veya apartmanlarınızın etrafına ördürmek dilediğiniz seçenek taş duvarları Hemen Geliriz’de mevcut duvar ustasına ördürebilirsiniz. Bu ustalar en estetik şekilde seçilen taşları özenle dizerek sizlere güzel birer bahçe duvarı örebilmektedirler. 

En yoğun bahçe duvarı olarak kullanılan irili ufaklı taşlar özel olarak dağlardan çıkartılmaktadır. Bu taşların programlı bir şekilde örülmesi oldukça zordur. Şekilleri olmayan bu taşlar hem irili ufaklı hem de sınırlı bir şekle sahip değildir. Bundan dolayı taş duvarlar örülürken oldukça estetik bir şekilde örülmesi önemlidir. 

Taşlar ile yaptıracağınız evlerinizde öncelikle duvar ustası planı inceleyerek duvarların nasıl örülmesi gerektiği hakkında kendisine bir plan çizer. Bu plan doğrultusunda ustalar uygun taşları temin ederek dizmeye başlar. Taşların şekilsiz olması bu işlemi en zahmetli hale getiren şeydir. Taşların sınırlı bir dizilim modeli olmayarak tamamen ustaların profesyonelliğine kalarak bu taşlar düzgün bir şekilde dizilebilmektedir. 

Taştan yapılma evler eskilerden beri yapılmaktadır. Bu evler hem yoğun sağlam hem de oldukça estetik binalardır. Bu binalarda kullanılan taşlar özel olarak çıkarılan taşlardır. Taşlar uzun süre dayanıklılığı sebebi ile seçim edilmektedir. Taşların arasına konulan harçlar duvar ustası tarafından özenle hazırlanır ve her bir taş arasına bu çimentodan oluşan harç eklenerek bağlama işlemi yapılmaktadır. düzgün karılmayan harçlar duvarların sağlamlığını da bozmaktadır. Eğer harçlara kaliteli malzeme kullanılmadıysa ve harçlar düzgün şekilde karılmadıysa bu taş duvarlarda sıkıntılar meydana gelebilmektedir.

Taş binalar oldukça gösterişli ve sağlam yapılar olmaktadır. Bazı taş binalar artık birer sanat eseri olarak kullanılmaktadır. Sizin de eviniz yapılırken bahçe duvarınızın veya evlerinizin bu taşlardan yapılmasını isterseniz Hemen Geliriz üzerinden aktif duvar ustaları ile irtibata geçebilirsiniz. Yaylalarda, bağlarda ve köylerde en yoğun kullanılan bu taş binalar hem bir tarihi bina görüntüsü veriyor hem de oldukça sağlam binalara sahip olmanızı sağlıyorlar. Taşlardan yapılma binalar her türlü misyon için kullanılabilmektedir. Bu binaların içlerinde antika malzemeler kullanarak aurasını güzelleştirebilirsiniz. Duvar ustası sizin dilediğiniz boyutlarda bir bina inşa ederek en düzgün şekilde kullanmanız için çalışmaktadır. Taş duvarlar uygulama süresi uzun oldukları için oldukça seçim edilmektedir. 

Duvar ustası sizlere hem taş duvar yapımında hem de briket ve tuğladan örme duvarlar için hizmet sunabilmektedir. Bu duvarların en düzgününü yapmak için çalışmaktalardır. Yamuk olmayan ve duvarların üzerinde hiç pürüz bulunmayan bir şekilde sizlere teslim etmektedirler. Duvar görüntüsünü dilediğiniz gibi verebilmekte üzerine badana ve boya işlemlerini de uygulayabilmektedir. En düzgün ve en kaliteli duvarlara sahip olmak için Hemen Geliriz’de mevcut duvar ustası ile irtibata geçiniz.