Bizde Yerin Hazır, Hemen Katıl!

Hizmet sektöründe hızlı bir şekilde büyüyen ve geniş bir aileye sahip olan Hemen Geliriz’de sen de yerini bulmak için hemen formu doldur!


BİZE KATIL

Neden Bize Katılmalısın?

Hemen Geliriz A.Ş; sektörde sürekli olarak yenilik yapmaya, geliştirmelere Ar-Ge misyonuyla uyum sağlayarak hedeflerine ilerleyen bir şirkettir. Bu şirkette çalışırken; Dijital sektörde yazılım-teknoloji, tasarım, satış-pazarlama ve yönetim gibi birçok kategoride çalışırken potansiyelini bulabilir, kendini en iyi bulduğun pozisyonda limitleri zorlayabilirsin. Tatilden, bowling turnuvalarına ve müzik festivallerine kadar her türlü sosyal aktivitede bulunarak çalışma potansiyelini artırabilir hayatına yenilikler katabilirsin. Yeni projeleri hazırlama konusunda oldukça motive edici bir ortamda çalışma yaparak en iyi projelere adını yazdırabilirsin.


Hakkımızda

2019 yılında çeşitli projelerle birlikte şirketimiz kuruldu. Bunun ardından planladığımız projeleri hayata geçirerek istediğimiz büyüme ivmesini kazandık. Şirket bünyesine gelen kişilerle birlikte büyümelerimiz hızlandı ve yeni projeler üretebildik.Hizmet sektöründe öncü bir site olmak ve insanların hizmet sektöründeki ihtiyaçlarını kolay bir şekilde karşılayabilmek yegâne hedefimiz oldu.

Misyon

Herkesin ihtiyacı olabilecek; usta, kurye, taksi, yemek gibi ihtiyaçları en kolay şekilde karşılayabilmek ve bu ihtiyaçlar için yeni teknolojiler üretmek.

Vizyon

Tüm dünyada en kısa sürede tanınmak ve yine tüm dünyada hizmet vermeye başlamak.

Toplam 1 Milyon Kişiye Hizmet Sağladık

Yüzlerce kişinin bulunduğu, eğlenceli bir ekip

Piyasa Hacmini Artırarak İlerleyen Bir Şirket

Eğitim ve Gelişimi Ön Planda Tutan Dinamik Bir Yapı

Hemen Geliriz’de Yaşam ve Çalışma Ortamı

  • Sürekli öğrenme ve kendini geliştirme felsefesi ile yeni teknolojiden haberdar olma ve kullanma.
  • Yeni projeleri hayata geçirme şansı.
  • İstersen evinin konforunda uzaktan çalışabilme imkanı.
  • Kaliteli algoritmalar ile nihai ürünü ortaya çıkarma hedefi ile yeni projeler bulma.
  • Bowling turnuvaları, voleybol maçları, masa tenisi gibi spor aktiviteleri ve ekiple birlikte eğlenceli tatil imkanı.
  • Proje üretme, tasarlama ve sunma aşamasında dinlenebileceğin, kafanı dağıtabileceğin bir inovasyon merkezi ile motive edici bir çalışma ortamı.

Hadi Başlayalım